Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu

Go down 
+13
Black_Pearl
silver
Alpha
MoW
Berny_Sinara
razzor123
Legionar
Svjetloisjena
zvezda
Jaykof
Blizzard
PEPE-Top Secret
Gea
17 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 2 Icon_minitimesri svi 27, 2009 11:31 am

Svjetloisjena je napisao/la:
Mislim da bi pravo na GPS lociranje trebala imati samo policija u ekstremnim slučajevima kad se traži nekoga tko je nestao ili za koga se vjeruje da je ugrožen. To ne može biti zamjena za međusobno povjerenje na bilo kojem području.

To bi bilo idealno, no teško je provesti realno da će samo policija imati pristup podacima o lokaciji. Dalo bi se, ali svijest opet treba biti visoka i zakoni neumoljivi i bez rupa.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 2 Icon_minitimečet svi 28, 2009 12:38 am

MoW je napisao/la:
Svjetloisjena je napisao/la:
Mislim da bi pravo na GPS lociranje trebala imati samo policija u ekstremnim slučajevima kad se traži nekoga tko je nestao ili za koga se vjeruje da je ugrožen. To ne može biti zamjena za međusobno povjerenje na bilo kojem području.

To bi bilo idealno, no teško je provesti realno da će samo policija imati pristup podacima o lokaciji. Dalo bi se, ali svijest opet treba biti visoka i zakoni neumoljivi i bez rupa.
nazalost tako je :(
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 2 Icon_minitimesub svi 30, 2009 1:10 am

što god napravili, ako klinci ne žele da ih nađeš nečeš ih naći... to će na kraju dovesti do odbacivanja mobitela koliko god to ludo žvučalo - bolje bez mobitela nego starci za vratom, pošto su današnji klinci elergični ako ih samo krivo pogledaš
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 2 Icon_minitimesub svi 30, 2009 1:54 am

Gea je napisao/la:
što god napravili, ako klinci ne žele da ih nađeš nečeš ih naći... to će na kraju dovesti do odbacivanja mobitela koliko god to ludo žvučalo - bolje bez mobitela nego starci za vratom, pošto su današnji klinci elergični ako ih samo krivo pogledaš

to je zato što ne podnose sebe pa onda okrivljavaju starce. umjesto da se obrazuju i da diskutiraju, oni se okolo vucaraju, puše i piju.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 2 Icon_minitimesub svi 30, 2009 2:44 pm

MoW je napisao/la:
Gea je napisao/la:
što god napravili, ako klinci ne žele da ih nađeš nečeš ih naći... to će na kraju dovesti do odbacivanja mobitela koliko god to ludo žvučalo - bolje bez mobitela nego starci za vratom, pošto su današnji klinci elergični ako ih samo krivo pogledaš

to je zato što ne podnose sebe pa onda okrivljavaju starce. umjesto da se obrazuju i da diskutiraju, oni se okolo vucaraju, puše i piju.
tako je a da ne kazem o sexualnim aktivnostima 13-godisnjaka...
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 2 Icon_minitimesub svi 30, 2009 3:24 pm

Berny_Sinara je napisao/la:
MoW je napisao/la:
Gea je napisao/la:
što god napravili, ako klinci ne žele da ih nađeš nečeš ih naći... to će na kraju dovesti do odbacivanja mobitela koliko god to ludo žvučalo - bolje bez mobitela nego starci za vratom, pošto su današnji klinci elergični ako ih samo krivo pogledaš

to je zato što ne podnose sebe pa onda okrivljavaju starce. umjesto da se obrazuju i da diskutiraju, oni se okolo vucaraju, puše i piju.
tako je a da ne kazem o sexualnim aktivnostima 13-godisnjaka...

starci im daju loš primjer, nije ih briga šta im djeca rade. A šta je najgore, ima čak i onih koji odobravaju tako rane seksualne odnose u stilu: pa nek nauči, šta? Trebalo bi te sve disfunkcionalne roditelje: bic
Njihovu djecu bi pak trebalo poslati na razgovore psiholozima da im neke stvari objasne...
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 2 Icon_minitimesub svi 30, 2009 5:59 pm

tu se slazem :D
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 2 Icon_minitimeuto lip 02, 2009 9:16 pm

bljak no to je samo zato jer su ti isti roditelji započeli sve u relativno ranoj mladosti
ovo je prebrzi svijet da bi netko uzeo trenutak i pobrinuo se za mladunčad (uz pravilo dolaze iznimke i svaka im čast) , a što je žalosno treba se dogoditi neki pravi užas da svi počnemo brinuti tuzni
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 2 Icon_minitimeuto lip 02, 2009 9:18 pm

Ti roditelji su naprosto digli ruke od djece. Nisu u stanju kontrolirati njihovo vladanje pa se izvlače na način da im sve kao dopuštaju.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 2 Icon_minitimeuto lip 02, 2009 9:25 pm

istina, nažalost to sam počela primječivati kod moje mame u odnosu na sestru (koja je samo tvrdoglava, ali to pošteno)
bojim se kako će sve to završiti tuzni ali sve na kraju daje kontraefekt tako će i to pa umjesto da je dovede u red još će na gore
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 2 Icon_minitimeuto lip 02, 2009 9:26 pm

Treba se nadati najboljem :)
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 2 Icon_minitimesri lip 03, 2009 12:37 am

covjece gledam klince 13 godina vec su se posexali da budu face ...a eto ja imam 19 godina i necu jos jer se ne osjecam spremnom :/ mislim kuda ide svijet? :S a cekaj a ono kada se klinke zapale za nekog glumca i onda skoce u krevet...mislim kakva je to fora...a imas pravo SiS to sve ide od roditelja :(
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 2 Icon_minitimesri lip 03, 2009 6:17 pm

u ovom društvu se postaje faca ako se nisi poseksala, jer je to rijetkost, a ne obratno. Ne daj se Berny da te pokolebaju!

Nego jučer se šećem doma s posla i gledam neke klince koji su imali upaljeni mobitel i svirao mobač da je cijela ulica čula: "Volim se gibat, gibat, volim se gibat, gibat..." lol
E ti klinci nisu imali ni 12 godina, nisu ni svjesni da su postali konzumerističko roblje.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 2 Icon_minitimečet lip 04, 2009 12:40 am

MoW je napisao/la:
u ovom društvu se postaje faca ako se nisi poseksala, jer je to rijetkost, a ne obratno. Ne daj se Berny da te pokolebaju!

Nego jučer se šećem doma s posla i gledam neke klince koji su imali upaljeni mobitel i svirao mobač da je cijela ulica čula: "Volim se gibat, gibat, volim se gibat, gibat..." lol
E ti klinci nisu imali ni 12 godina, nisu ni svjesni da su postali konzumerističko roblje.
a ovdje kod nas mladi Romi 10 godina i manje i nabiju mobitel i samo cujes..."Cigance cigance da ti kupim zlatno lance :D lol ili Lopov lopov strasno roll
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 2 Icon_minitimečet lip 04, 2009 9:30 pm

Romi spadaju u sasvim drugu kategoriju... ja ne znam što je stom manjinom.
svi su nabrijani, nečisti, agresivni....
da ne kažem što sam dans vidjela na stanici (iz tranvaja sva sreća)
mali klinac 3-4 godine se igra oko koša za smeće - u biti priljubljen uz njega i sad gledam gdje mu je roditelj, a njegov otac mastrubira na stanici rigo
u 8 u jutro!!!
rigo
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 2 Icon_minitimečet lip 04, 2009 9:36 pm

Berny_Sinara je napisao/la:
MoW je napisao/la:
u ovom društvu se postaje faca ako se nisi poseksala, jer je to rijetkost, a ne obratno. Ne daj se Berny da te pokolebaju!

Nego jučer se šećem doma s posla i gledam neke klince koji su imali upaljeni mobitel i svirao mobač da je cijela ulica čula: "Volim se gibat, gibat, volim se gibat, gibat..." lol
E ti klinci nisu imali ni 12 godina, nisu ni svjesni da su postali konzumerističko roblje.
a ovdje kod nas mladi Romi 10 godina i manje i nabiju mobitel i samo cujes..."Cigance cigance da ti kupim zlatno lance :D lol ili Lopov lopov strasno roll

da, romi su priča za sebe. Ali oni će jako teško postati žrtve bilo kakve kontrole, oni su se oteli kontroli i koliko god da neki njihovi vođe možda žele da se uklope u društvo, romima to nije u krvi. Oni će mislim uvijek biti slobodni. Već vidim natpise na transparentima: "Uklonimo Rome, jer se ne daju čipirati!" :)
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 2 Icon_minitimečet lip 04, 2009 11:38 pm

lol!
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 2 Icon_minitimepet lip 05, 2009 12:19 am

MoW je napisao/la:
Berny_Sinara je napisao/la:
MoW je napisao/la:
u ovom društvu se postaje faca ako se nisi poseksala, jer je to rijetkost, a ne obratno. Ne daj se Berny da te pokolebaju!

Nego jučer se šećem doma s posla i gledam neke klince koji su imali upaljeni mobitel i svirao mobač da je cijela ulica čula: "Volim se gibat, gibat, volim se gibat, gibat..." lol
E ti klinci nisu imali ni 12 godina, nisu ni svjesni da su postali konzumerističko roblje.
a ovdje kod nas mladi Romi 10 godina i manje i nabiju mobitel i samo cujes..."Cigance cigance da ti kupim zlatno lance :D lol ili Lopov lopov strasno roll

da, romi su priča za sebe. Ali oni će jako teško postati žrtve bilo kakve kontrole, oni su se oteli kontroli i koliko god da neki njihovi vođe možda žele da se uklope u društvo, romima to nije u krvi. Oni će mislim uvijek biti slobodni. Već vidim natpise na transparentima: "Uklonimo Rome, jer se ne daju čipirati!" :)
mislim zive dosta prljavim zivotom klince posalju da prose a starci truse pica u nekom kaficu mislim fuj i onda su oni danas sutra neki uzor? ma daj
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 2 Icon_minitimepet lip 05, 2009 9:50 pm

ah "moderni" roditelji... ja sam znam da moj klinac neće doćekati ni mobitele, ni gazirana pića dok mu ne zatreba...
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 2 Icon_minitimesub lip 06, 2009 12:58 am

Kako roditelj može biti nemaran prema djetetu ako ni sam nije svjestan što čini? Kako roditelju objasniti da proizvodi koje daje djetetu štete?
Ja zaista ne znam što je s ljudima. Koliko god ti njima nešto objašnjavao, što god, pokažeš da si u pravu na stotinama primjera, potrošiš gomilu živaca na uvjeravanje, no ljudi to i dalje ne primijenjuju, ne prihvaćaju! Ne možeš im objasnit, ne vide dobro, zamagljeni su. Kao da pišeš kredom po bijelom papiru. Samo vrte iste protuargumente u krug. Pobiješ ih, ali i dalje ništa. Kao da resetiraš kompjuter na kojem nisi sačuvao tekst. Tekst ode...
Kako čovjek može biti tako uporan u svom egu? Kako može, usprkos svim pokazima, 'pičit' po svom i ne vidjet kud ga put vodi? Ali važno da nastavljaju gutat vrijeme stvarima reda ''Panem et circenses'' Nije u tome da ne mogu shvatiti, ne žele. Zašto razmišljat kad imamo stručnjake, 'znanstvenike' za to? Zašto se trudit shvatit? Za razmišljanje je potrebna određena energija, trud, volja. ''Nastavit ćemo za sad ovako, pa ćemo dalje vidjet što će biti.'' Promjene su rezervirane za sutra, ne za danas!
''Zašto jednostavno ne pustimo to? Budimo tu u iluziji smijeha i bezbrižnosti- pravu istinu ne moramo pokazivati. Zašto srušiti našu naviku, naš razgovor, tvoje mišljenje o ovome, zbog jedne jedine osobine?'' - citiram osobu iz mog razreda. Ovo mi je rekla kada sam saznao stvar koja ju indirektno vodi u bolest, bolest uma. Tu osobu smatram jednom od najpametniji..., ma ne, najrazmišljenijih (uvedimo novi pojam) osoba u razredu. Osoba koja razmišlja je to rekla? Prekrasno, kakvi su onda ostali.
Što je to napravljeno od nas!? Likovi Eshilovih tragedija. Lutkice kojima upravljaju bogovi. Ovoga puta bogovi ne zastupaju svoje ideale, uzore ili barem stvari za koje misle da su ispravne, ovoga puta zastupaju svoju korist.
Nečija korist, tuđa propast...

Zašto djetetu uskratit mobitel? Zašto od njega napraviti čudaka koji ne zna za najnoviji tip 'Nvidia' grafičke kartice?
Dok postoji iluzija, ne trebaš puno snage za živjet. Ako se iluzija nastavi, sve će ostat isto, mjenjat će se samo standard.
Ako se iluzija kojim čudom sruši, mnogi slabi će propast, to neće moći podnijet. Ima li još vremena za ojačat?
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 2 Icon_minitimesub lip 06, 2009 1:46 am

oh da to je istina Legi
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 2 Icon_minitimened lip 07, 2009 5:13 pm

Postavio sam par pitanja u postu -.-'
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 2 Icon_minitimened lip 07, 2009 9:36 pm

ja sam bobitel dobila tek u 7 razredu osnovne, i nije mi trebao, niti sam se hvalila njime...
što se tiče iluzija one su tu da ih srušimo, to ako većin neće njima je na duši, bitno je da postoje ljudi koji mogu prozreti tu fasadu.
danas se ljubav kupuje, a ne bi trebala.
zasto djetetu uskratiti mobitel? ja bi ga prvo pitala zašto mu treba, a odgovor ne simje biti jer ga drugi imaju, u biti on bi trebao biti zabranjen maloj djeci kojoj se mozak još razvija.

ja se za to ne trebam brinuti, moj klinac će biti čudak jer sam ja čudak, a vjerojatno će mu i takav otac biti, bezobzira imao on mobitel ili ne zubo (moje predviđanje daleke budučnosti sigi )
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 2 Icon_minitimened lip 07, 2009 9:38 pm

@gea Genijalan post! lol
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 2 Icon_minitimened lip 07, 2009 10:33 pm

moj prvi mob je bio 6. ili 7. razred zato da mogu sa svojima ostat u kontaktu :) radi tog mob i je ;D
[Vrh] Go down
Sponsored content





Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Cilj opravdava sredstvo?
» Najbolje od CE-4
» Najbolje(najsmjesnije) uvrede
» mobiteli
» Mobiteli

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Manipulacija-
Forum(o)Bir: