Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Share

biste li?

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
Athena
Superforumaš CE-4
Athena

Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12345
Registration date : 09.09.2009

biste li? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: biste li?   biste li? - Page 4 Icon_minitimepet oľu 15, 2013 6:15 pm

Da probam odgovoriti.
Kahali je napisao/la:

ZAšto većina odmah uskače u zaključak da je taj šef koji nudi tu nemoralnu ponudu ružan , zao, debeo i ljigav ... šta ako je taj šef upravo onakav kakvim ste zamišljali vašeg životnog partnera i što ako ste ga prije toga simpatizirali ?
Što ako je ta punuda najidealniji moguć' razvoj situacije i za vas i za njega ? siguran sam da sve cure ovdje koje su zauzele snažan stav protiv ovoga nebi ni u 15-20% slučajeva gadjale nikoga u glavu već prvo razmotrile situaciju sa više strana.. to je jednostavno u prirodi današnjih emancipiranih žena kojima su karijere bitne ...
takodjer sam uvjeren da je mnogo žena nakon takvih ponuda živjelo sretne živote sa "ljigavim gadom" koji im je to ponudio ..
Crno-bijelo promatranje ovog "fenomena" i unaprijed zauzimanje stava "stolicom u glavu" neće vam dati ni priliku da shvatite situaciju sa bistrom glavom i razumno.
Šef ne mora biti ružan, debeo, zao, ali ne vidim na koji bi način ta informacija mijenjala išta na stvari- na tome, da je dotični išao tako daleko da je probao uvjetovati nekome bolje ili isto radno mjesto, samo ako se taj netko s njim upusti u seks.
To po mom mišljenju, ne mijenja stvari gnjusnost samog prijedloga i odbojnost karaktera koji se iza toga krije. miga

Iz tog razloga, takva ponuda ne može svima biti prihvatljiv niti najidealniji mogući razvoj situacije.

I još nešto. Da ikad dođem u takvu situaciju, ne bi gađala dotičnog stolicom u glavu zubi , ali ne zato jer je privlačan ili neprivlačan vanjštinom, već zato jer ne reagiram na taj način.

Mow je napisao/la:
biste li spavali sa šefom koji vam se sviđa? Mislim da bi tu mnogo žena dalo pozitivan odgovor. Konačno, netko je šef neko vrijeme samo, a ženama je obično bitniji dugoročniji plan. Jednom kad im više neće biti šef, možda
će im biti žao što nisu bile s njime kad su mogle biti.
Ovisi o tome da li bi taj privlačni šef tražio protuuslugu u naturi ili ne. To je pitanje, a odgovor ovisi o tome da li će se netko biti odmah eliminiran ili neće.

Inače, osobno sumnjam da bi to napravila čak i da nadređeni ne traži ništa, jer nije profesionalno.

Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

biste li? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: biste li?   biste li? - Page 4 Icon_minitimepet oľu 15, 2013 10:42 pm

Ma, tebi da netko pokaže tenskovsku surlu od 20 cm, skočila bi ti na njega prije nego kažeš hop pa čak da izgleda ko gremlin i da te ništa ni ne pita hoćeš li ili nećeš.
[Vrh] Go down
lera
Žaba
lera

Female
Cancer Pig
Broj postova : 227
Registration date : 26.09.2012

biste li? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: biste li?   biste li? - Page 4 Icon_minitimesub oľu 16, 2013 9:10 am

Ako bi to bila moja odluka da. Ucjene ne volim, imam neki kliker u glavi koji mi se otkači i onda popizdim. Na žalost uspjeh u karijeri mi nije među prioritetima.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW

Male
Libra Dog
Broj postova : 6337
Registration date : 26.05.2009

biste li? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: biste li?   biste li? - Page 4 Icon_minitimesub oľu 16, 2013 8:49 pm

U svakom slučaju, čim se govori o ucjeni nalazimo se na tamnoj strani. Nisam više siguran je li pitanje za cure bilo bi li spavale sa šefom kao takvim ili bi li spavale sa šefom koji ih ucjenjuje za napredovanje. Bitno različite stvari.

Majmun
Mediterano Blanco

Male
Leo Snake
Broj postova : 1082
Registration date : 18.06.2015

biste li? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: biste li?   biste li? - Page 4 Icon_minitimepon stu 09, 2015 7:26 pm

Si claro,por supuesto.Hahaha. ;) .
[Vrh] Go down
Sponsored content

biste li? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: biste li?   biste li? - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down

biste li?
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4