Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Tri NLO-a pala u Kazahstanu

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
gothic45
Dinosaur
gothic45

Male
Gemini Monkey
Broj postova : 359
Registration date : 02.11.2008

Tri NLO-a pala u Kazahstanu Empty
PostajNaslov: Tri NLO-a pala u Kazahstanu   Tri NLO-a pala u Kazahstanu Icon_minitimečet svi 14, 2009 10:01 pm

MEDIJI Kazahstana, Rusije i Ukrajine intenzivno prenose vijest o padu tri neidentificirana leteća objekta pokraj sela Razdolne u zapadnom dijelu Kazahstana.

Seljak je uzbunio ostale mještane te su se oni dali u potragu za nepoznatim objektima po poljima. Ono što su pronašli bile su savršeno oblikovane sfere srebrnkaste boje.

Ovo bi moglo poprimit razmjere incidenta u Roswellu.
Sta vi mislite o tome, oriđiđi nlo ii propali ljudski experiment.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar

Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Registration date : 27.07.2008

PostajNaslov: Re: Tri NLO-a pala u Kazahstanu   Tri NLO-a pala u Kazahstanu Icon_minitimepet svi 15, 2009 12:00 am

Ja sam uvijek prvo pristaša tome da je to rezultat propalog ljudskog eksperimenta jer, ako se vanzići žele pokazati i ako su došli toliko daleko do Zemlje, nikakva supersila našeg planeta u tome ih ne može spriječiti.

Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena

Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Registration date : 15.09.2007

PostajNaslov: Re: Tri NLO-a pala u Kazahstanu   Tri NLO-a pala u Kazahstanu Icon_minitimepet svi 15, 2009 12:02 am

Pa osim što su ih mlatili pijukom, jesu li pokušali nešto drugo s njima učiniti? shock
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea

Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Registration date : 21.04.2009

PostajNaslov: Re: Tri NLO-a pala u Kazahstanu   Tri NLO-a pala u Kazahstanu Icon_minitimepet svi 15, 2009 12:13 am

zanimljivo...
ja sam isto sklona vjerovanju ljudske ruke u svemu tome

Pračovjek
Berny_Sinara

Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Registration date : 24.02.2009

PostajNaslov: Re: Tri NLO-a pala u Kazahstanu   Tri NLO-a pala u Kazahstanu Icon_minitimepet svi 15, 2009 1:23 am

sve je moguce...
[Vrh] Go down
josip21
banned

Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Registration date : 15.12.2008

PostajNaslov: Re: Tri NLO-a pala u Kazahstanu   Tri NLO-a pala u Kazahstanu Icon_minitimepet svi 15, 2009 6:32 am

ma sta je ovo padnu 3 nlo i izgleda da su odlicno ocuvana da imaju samo nekakvo manje ostecenje i nema nikakvih slika ili nekakav opis recimo kolike su te letjelice itd....mislim bez veze danas na mom selu i babe od 80 godina imaju mobitel s kamerom a ovdje cijelo selo se okupi i nema niti jedne slike....
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Tri NLO-a pala u Kazahstanu   Tri NLO-a pala u Kazahstanu Icon_minitimepet svi 15, 2009 11:33 am

To je zato jer je standard sela tvoje babe ipak iznad standarda sela u Kazhstanu zubi

Pračovjek
Berny_Sinara

Female
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Tri NLO-a pala u Kazahstanu   Tri NLO-a pala u Kazahstanu Icon_minitimesub svi 16, 2009 1:48 pm

cak i moja baka zna slikat i pisat SMS :D lol strasno D:
[Vrh] Go down
gothic45
Dinosaur
gothic45

Male
Gemini Monkey

PostajNaslov: Re: Tri NLO-a pala u Kazahstanu   Tri NLO-a pala u Kazahstanu Icon_minitimesub svi 16, 2009 2:03 pm

Alpha je napisao/la:
To je zato jer je standard sela tvoje babe ipak iznad standarda sela u Kazhstanu zubi

rofl

ali ozbiljno krenuli ste u prevelik off-topic

nego meni jedino nije jasno zasto su seljaci poceli udarati objekte i jos su nastavali a vidili su da ih ni ogrebat ne mogu.
Inace sad pise negdje da su to navodno osatci nekog zrakoplova.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar

Male
Gemini Dog

PostajNaslov: Re: Tri NLO-a pala u Kazahstanu   Tri NLO-a pala u Kazahstanu Icon_minitimesub svi 16, 2009 2:40 pm

Jer su se bojali?
Ako je to Kazahstansko selo, možemo zaključiti nešto, da oprostite ako imam predrasude, o kolektivnom mentalnom sklopu tog sela. Nečeg što im je nepoznato bojat će se.

Pračovjek
Jaykof

Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Registration date : 30.07.2008

PostajNaslov: Re: Tri NLO-a pala u Kazahstanu   Tri NLO-a pala u Kazahstanu Icon_minitimesub svi 16, 2009 5:02 pm

Legionar je napisao/la:
Jer su se bojali?
Ako je to Kazahstansko selo, možemo zaključiti nešto, da oprostite ako imam predrasude, o kolektivnom mentalnom sklopu tog sela. Nečeg što im je nepoznato bojat će se.

Imaš pravo, to je i Goku u Dragon Ballu radio kad je prvi put vidio motocikl lol
Ionak napadamo sve što nam je nepoznato, pogledajte malo filmove o vanzemaljcima, svi su došli tu da nas unište. Zašto? Jer ne znamo niš o njima pa mislim da će nas bombardat ..
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar

Male
Gemini Dog

PostajNaslov: Re: Tri NLO-a pala u Kazahstanu   Tri NLO-a pala u Kazahstanu Icon_minitimesub svi 16, 2009 5:14 pm

Jaykoq je napisao/la:

Zašto? Jer ne znamo niš o njima pa mislim da će nas bombardat ..
Ne, nego inače film ne bi bio zanimljiv :P

Moderator
Gea

Female
Scorpio Snake

PostajNaslov: Re: Tri NLO-a pala u Kazahstanu   Tri NLO-a pala u Kazahstanu Icon_minitimesub svi 16, 2009 10:41 pm

znate ono: znatiželja je ubila mačku - nju ne možeš iskorjeniti, vjerojatno je jedan trknuo objekt, pa je to morao i drugi da provjeri pa treći da se uvjeri, itd.

Pračovjek
Jaykof

Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Registration date : 30.07.2008

PostajNaslov: Re: Tri NLO-a pala u Kazahstanu   Tri NLO-a pala u Kazahstanu Icon_minitimesub svi 16, 2009 11:04 pm

Legionar je napisao/la:
Jaykoq je napisao/la:

Zašto? Jer ne znamo niš o njima pa mislim da će nas bombardat ..
Ne, nego inače film ne bi bio zanimljiv :P

Pa mogu napravit da donesu razna znanja pa da se dvije tri organizacije bore za prevlast il tak neš samo da dobiju to znanje ... Dalo bi se nekaj zanimljivog napravit na tu temu ;) A i ne treba bit uništavanja od strane posjetioca iz svemira :)
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea

Female
Scorpio Snake

PostajNaslov: Re: Tri NLO-a pala u Kazahstanu   Tri NLO-a pala u Kazahstanu Icon_minitimesub svi 16, 2009 11:28 pm

u tome nema profita, većini populacije se neda učiti već gledati besciljno nasilje i navijati za svoje (ljudsku vrstu) nema filmova gdje su vanzemaljci ok a da ne spadaju pod neku vrstu komedije...nažalost :(

banned

Male
Libra Buffalo

PostajNaslov: Re: Tri NLO-a pala u Kazahstanu   Tri NLO-a pala u Kazahstanu Icon_minitimesub svi 16, 2009 11:34 pm

a i ta tvrdnja da su bas 3 nlo pala u isti tren mi izgleda malo glupo....skoro je nevjerojatno da 3 aviona padnu u isto vrijeme a o 3 nlo-a da i ne govorim....to je vjerojatno jedan objekat koji se u zraku raspao na 3 dijela...eee sad sta je to bilo....ili nlo ili je nesto sto se moze racionalnije objasniti recimo avion.....
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara

Female
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Tri NLO-a pala u Kazahstanu   Tri NLO-a pala u Kazahstanu Icon_minitimened svi 17, 2009 2:27 am

slazem se sa ovim :D
[Vrh] Go down
gothic45
Dinosaur
gothic45

Male
Gemini Monkey

PostajNaslov: Re: Tri NLO-a pala u Kazahstanu   Tri NLO-a pala u Kazahstanu Icon_minitimened svi 17, 2009 12:49 pm

josip21 je napisao/la:
a i ta tvrdnja da su bas 3 nlo pala u isti tren mi izgleda malo glupo....skoro je nevjerojatno da 3 aviona padnu u isto vrijeme a o 3 nlo-a da i ne govorim....to je vjerojatno jedan objekat koji se u zraku raspao na 3 dijela...eee sad sta je to bilo....ili nlo ili je nesto sto se moze racionalnije objasniti recimo avion.....

Brijem da su to američanci isprobavli neki novi prototip zrakplova koji se temelji na vanzemaljskoj tehnologiji
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea

Female
Scorpio Snake

PostajNaslov: Re: Tri NLO-a pala u Kazahstanu   Tri NLO-a pala u Kazahstanu Icon_minitimened svi 17, 2009 11:40 pm

u Kazahstanu?

Moderni čovjek
Legionar

Male
Gemini Dog

PostajNaslov: Re: Tri NLO-a pala u Kazahstanu   Tri NLO-a pala u Kazahstanu Icon_minitimepon svi 18, 2009 12:03 am

Gea je napisao/la:
u Kazahstanu?
Zapravo, to i je logično. U zabačenim krajevima.
A prave vojne ekperimente sigurno nemaju u Area51 ili sličnoj 'popularnoj' bazi, nego upravo na mjestima za koja ni pomislili ne bi!

banned

Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 188
Registration date : 16.05.2009

PostajNaslov: Re: Tri NLO-a pala u Kazahstanu   Tri NLO-a pala u Kazahstanu Icon_minitimepon svi 18, 2009 12:17 am

pazi da ne vrse experimente toliko daleko od rusa ^^
btw mozda su naleteli na jako magnetno polje zemlje koje je ostetilo brodove pa su se srusili. na bermudskom trouglu su nestajale citave flote aviona....
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea

Female
Scorpio Snake

PostajNaslov: Re: Tri NLO-a pala u Kazahstanu   Tri NLO-a pala u Kazahstanu Icon_minitimepon svi 18, 2009 12:22 am

Legionar je napisao/la:
Gea je napisao/la:
u Kazahstanu?
Zapravo, to i je logično. U zabačenim krajevima.
A prave vojne ekperimente sigurno nemaju u Area51 ili sličnoj 'popularnoj' bazi, nego upravo na mjestima za koja ni pomislili ne bi!
da, vidiš nisam sa te strane gledala

Zadnja promjena: Gea; pon svi 18, 2009 8:33 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

PostajNaslov: Re: Tri NLO-a pala u Kazahstanu   Tri NLO-a pala u Kazahstanu Icon_minitimepon svi 18, 2009 7:05 pm

josip21 je napisao/la:

NLO = neidentificirani leteći objekt, dakle u nekim situacijama, kada nismo sigurni, i avion može biti NLO, a ako se raspao na 3 dijela, tada bi se radilo o 3 NLO-a ukoliko se ne zna o čemu se odmah radi. A problem je što se kroz vrijeme riječ NLO koristi kao sinonim za vanzemaljske letjelice, no nije.
[Vrh] Go down
josip21
banned

Male
Libra Buffalo

PostajNaslov: Re: Tri NLO-a pala u Kazahstanu   Tri NLO-a pala u Kazahstanu Icon_minitimepon svi 18, 2009 9:11 pm

je istina pravo kazes ides
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara

Female
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Tri NLO-a pala u Kazahstanu   Tri NLO-a pala u Kazahstanu Icon_minitimeuto svi 19, 2009 12:13 am

tako je :D
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Tri NLO-a pala u Kazahstanu   Tri NLO-a pala u Kazahstanu Icon_minitime

[Vrh] Go down

[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next