Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Čudno iskustvo

Go down 
+14
hromi
daughter_of_Sun
Dunja the tomboy
tuby
Michael Wittmann
gloria_g
silver
Legionar
Berny_Sinara
Gea
Alpha
josip21
floridana
klapa
18 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Dunja the tomboy
Riba
Dunja the tomboy


Female
Virgo Horse
Broj postova : 123
Age : 33
Location : Deep in the woods
Registration date : 25.02.2009

Čudno iskustvo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čudno iskustvo   Čudno iskustvo - Page 2 Icon_minitimesri lip 03, 2009 11:06 pm

[quote="Legionar"]
Berny_Sinara je napisao/la:

Spomenuo si da su u nekoj kolibi bile ''pijane glupače'' zubi Aj porazmisli, ako je tebe 'nesto napalo', zasto njih nije?

da,i ja sam se kao mala plasila od raznih duhova i utvara i znala bih se probudit u srijed noci zbog nekog kosmara,i poslije ne smijem zaspat do zore.Tako su mi i roditelji govorili da zivimo u istoj kuci i kad njih nista nije pojelo nece ni mene,i tako sam se polako prestala plasit.... zivili

al ne mogu vjerovat da ste vas nekoliko isli na groblje tako kasno u tim godinama nono ,da ste stariji,pomislila bih da ste grupa pijanih budala! rofl
[Vrh] Go down
daughter_of_Sun
PraGlodavac
daughter_of_Sun


Female
Virgo Pig
Broj postova : 734
Age : 28
Location : in Wonderland ^^
Registration date : 12.05.2010

Čudno iskustvo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čudno iskustvo   Čudno iskustvo - Page 2 Icon_minitimeuto lip 01, 2010 10:28 pm

klapa je napisao/la:
27.8 2008
bas za moj 13 rodjendan.... affraid qq meniii qq...
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Čudno iskustvo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čudno iskustvo   Čudno iskustvo - Page 2 Icon_minitimeuto lip 01, 2010 10:40 pm

pa sumljam da je bilo potrebno da dignes temu iz mrtvih (poslednji post sri lip 03, 2009 10:06 pm) da bi napisala da je to bilo na tvoj rodj :S
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Čudno iskustvo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čudno iskustvo   Čudno iskustvo - Page 2 Icon_minitimeuto lip 01, 2010 10:52 pm

Nema veze ;)
[Vrh] Go down
Kakashi
Višestanični organizam
Kakashi


Male
Taurus Monkey
Broj postova : 87
Age : 31
Registration date : 06.12.2009

Čudno iskustvo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čudno iskustvo   Čudno iskustvo - Page 2 Icon_minitimesri lip 02, 2010 12:42 am

Ja sam imao slicno iskustvo.. prosle godine sam se zazelio duhova.. i naravno dobio sam ih ili dobio.. od kad sam se zazelio duhova.. svake noci bi mi kucali na prozor.. hodali po dvoristu u wc kad god bi izaso van voda bi pocela teci iz pipe.. ja ga osobno nisam vidio ..ali sestra je rekla da je jednom pogledala kroz prozor na vece i vidijela nesto bijelo u obliku covjeka..ona se prestrasila i pobjegla u krevet.. svi koji su prespavali kod mene su dozivjeli razne stvari.. i drugi dan ih je bilo strah spavati.. ja sam odjednom zazelio da ih nebude i prestao sam vjerovati u njih i nestali su
[Vrh] Go down
Anubis
Prašina



Male
Leo Horse
Broj postova : 3
Age : 33
Registration date : 04.06.2010

Čudno iskustvo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čudno iskustvo   Čudno iskustvo - Page 2 Icon_minitimepet lip 04, 2010 12:07 pm

eo ovak prvo ljep pozdrav gospodo! Imam poneku brigu pa da vas nesto priupitam. Prije mjesec i pol ja upoznam jenu curu i svidi se ona meni i tako krenemo mi u neku vezu ali ko zakurac ona se bavi magijom i neke rune i kojesta... nego kada god sam s njom koliko god ona dobr bila i sve jednostavano nesto me stalno smeta ... uvjek se kada sam u njenoj blizini osjecam lose .. fizicki i psihicki ...Fizicki kda god se vidimo (ne tako cesto svaki drugi tjedan studiramo u drugim gradovima) odma nakon nekog vremena dobijem strasne bolove u stomako ..ii to traje dva tri dana ovisi koliko smo zajedno i potom se opet sve smiri ,, od bolova nemogu jesti ni pit.. strava bio sam i bolnici zavrsio na 5 dana... u bolnici su mi napisali trovanje hranom .. ma da koliko ja znam nisam se mogo nicim otrovati... ugll nemoguce je da to slucajnost ... cak sad kada razmislim nisam se ni najbolje osjecao ni kada sam se s njom upoznao ali nisam o to me razmisljao sve do nedavno kada sam sve to povezao... Sada mene zanima sta kako i zbog čega ... nadam se da cete imati neko pametno obrazlozenje
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Čudno iskustvo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čudno iskustvo   Čudno iskustvo - Page 2 Icon_minitimepet lip 04, 2010 1:39 pm

Da doktori lazu , nije trovanje nego magija :S
Aman stvarno si se otrovao , a kad si doznao da se ona zanima za magije i rune , poceo si umisljati da to ima veze jedno sa drugim ...
To ti je isto kao kad mislis da imas npr povisenu temperaturu , vremenom ces stvarno dobiti povisenu temp. iako si potpuno zdrav.
A to sto nju zanimaju rune i magije znaci samo da je drugacija i nije ko 90% danasnjh cura.....magija je jedino sto si uspeo pronaci takvu curu :)
I ne zaboravi da ti magije i kletve ne mogu nauditi ako u njih ne verujes .
[Vrh] Go down
Wall-e
Riba
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 130
Age : 38
Location : Zemlja piramida
Registration date : 28.12.2009

Čudno iskustvo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čudno iskustvo   Čudno iskustvo - Page 2 Icon_minitimepet lip 04, 2010 4:42 pm

Ja bi mu ipak preporučio da se čuva!:-)))
[Vrh] Go down
Anubis
Prašina



Male
Leo Horse
Broj postova : 3
Age : 33
Registration date : 04.06.2010

Čudno iskustvo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čudno iskustvo   Čudno iskustvo - Page 2 Icon_minitimepet lip 04, 2010 5:21 pm

ok ajde ovak koliko su te stvari tocne o maagijama i kojekavkim tim stvarima ????.... mene je zaintrigirala jedna stvar . Upoznali smo se u birti sasvim slucajno... nismo se nikako znali prije toga niti iz prica ni na koj nacin niti nasi prijatelji ovo ono da postoji neka poveznica.. nakon dan dva me pitala tak za datum rođenja vrijeme rođenja i jos neke nebitne sitnice da bi nekoliko minuta nakon toga mi ispricala jako puno stvari o mom zivotu koj nije nikako mogla znati ... koj neznaju ni moji najbolji prijatelji .. navodno kaze da je se sve to vidilu u tim runama... weird.. za mene posto sam ja inace nevjerni Toma u jako puno stvari .. mada na ovo sam ostao paf i nemam bas rijeci .. tako da me to zanima kako i sta.....
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Čudno iskustvo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čudno iskustvo   Čudno iskustvo - Page 2 Icon_minitimepet lip 04, 2010 8:29 pm

Ako te stvarno zanima , odnosno ako ne izmisljas , moj savet ti je da pitas korisnike : Gea , Vjestica , mozda Star-a , oni su pripadnici Wicce , znace ti odgovoriti..
[Vrh] Go down
Wall-e
Riba
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 130
Age : 38
Location : Zemlja piramida
Registration date : 28.12.2009

Čudno iskustvo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čudno iskustvo   Čudno iskustvo - Page 2 Icon_minitimepet lip 04, 2010 11:42 pm

Stari moj, nema to veze sa magijom i čaranjem nego je to samo dobro informirana cura.
[Vrh] Go down
Anubis
Prašina



Male
Leo Horse
Broj postova : 3
Age : 33
Registration date : 04.06.2010

Čudno iskustvo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čudno iskustvo   Čudno iskustvo - Page 2 Icon_minitimened lip 06, 2010 4:37 pm

hahah.. to definitivno nije... mislim po tom pitanju .. ne kazem ti neke informacije jednostavno je nemoguce da zna ...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Čudno iskustvo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čudno iskustvo   Čudno iskustvo - Page 2 Icon_minitimepon lip 07, 2010 3:10 pm

Ili se kuzi u astrologiju :)
[Vrh] Go down
Charles Dexter Ward
Višestanični organizam
Charles Dexter Ward


Male
Libra Snake
Broj postova : 78
Age : 34
Location :
Registration date : 07.06.2010

Čudno iskustvo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čudno iskustvo   Čudno iskustvo - Page 2 Icon_minitimeuto lip 08, 2010 12:16 pm

ili si ti pijan pričao ono što netreba :D.

Ja imam prijatelja koji je uvjeren da je necronomicon stvarna knjiga. Jedno vrijeme bio je opsjednut s njom skoro pa do granice ludila :D. Konstantno je drobio o toj knjizi, govorio je kako je vrlo opasna. Naravno to je u meni pobudilo znatiželju i htio sam vidjeti tu knjigu, pročitati spelove i priču o njoj, želio sam znati zašto on misli da je ta knjiga tako opasna. Zamolio sam ga da mi posudi knjigu ( koju btw ima u PDF. formatu xD) da ja to proučim, ali njegov odgovor je bio: NE! TI NE ZNAŠ KOLIKO JE TO OPASNO! NE MOŽEŠ TI TO IMATI! SVAŠTA TI SE MOŽE DESITI!. (odgovor je doslovan)

Ispričao mi je kako je i on sam pokušavao izvesti neke spelove i da su mu se nakon toga u snu pojavili razni znakovi i ruka koja ga je pokušala dohvatiti. I to je zapravo to o čemu je ovdje u temi riječ od početka . On je toliko živio u tom svijetu necronomicona da je normalno da je sanjao tako nešto. No ja ga nikako nisam mogao uvjeriti da to što je on sanjao ne znači apsolutno ništa, osim možda da malo ohladi po pitanju knjige. Pa sam ja ispao neznalica i idiot jer mu ne vjerujem :D. Ali tko zna, možda i jesam neznalica i idiot :D
[Vrh] Go down
Wall-e
Riba
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 130
Age : 38
Location : Zemlja piramida
Registration date : 28.12.2009

Čudno iskustvo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čudno iskustvo   Čudno iskustvo - Page 2 Icon_minitimeuto lip 08, 2010 1:19 pm

Pa normalno da je sanjao gluposti kad mu je knjiga bila u glavi po cijeli dan. Za takve ljude je sigurno opasna!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Čudno iskustvo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čudno iskustvo   Čudno iskustvo - Page 2 Icon_minitimeuto lip 08, 2010 1:29 pm

@CDW...ima tako ljudi koji misle da ako je nesto objavljeno mora da je i istina :P Al cak da jeste istina fora kak ti frend smatra da on moze, a ti ne mozes podnijeti doticnu knjgu. Treba njega knjigom u glavu zubi

Slazem se s Wall-e.om...to je po principu "sto se babi tilo to joj se i snilo" :P
[Vrh] Go down
Wall-e
Riba
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 130
Age : 38
Location : Zemlja piramida
Registration date : 28.12.2009

Čudno iskustvo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čudno iskustvo   Čudno iskustvo - Page 2 Icon_minitimeuto lip 08, 2010 1:32 pm

U svakom slučaju bi se trebao maknuti od takvih stvari! Nemoj slučajno da mu preporučiš ovaj forum da ga nebi morao posjećivati u Popovači.
[Vrh] Go down
Charles Dexter Ward
Višestanični organizam
Charles Dexter Ward


Male
Libra Snake
Broj postova : 78
Age : 34
Location :
Registration date : 07.06.2010

Čudno iskustvo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čudno iskustvo   Čudno iskustvo - Page 2 Icon_minitimeuto lip 08, 2010 2:42 pm

Ma ja volim Lovecrafta i poznajem dosta njegov rad pa tako i tu knjigu koja neme veze sa stvarnošću, i nije da ju ne mogu podnijeti nego jednostavno sam smatrao da pretjeruje :D. Zaintrigirala ga ta sumeranska magija i odvela skroz u taj svijet koji je očito fikcija.

A ovo '' što se babi tilo to se babi snilo''... to je ono što sam ja njemu pokušavao objasniti jel :D, ali nije me nikako htio poslušati, i kao što sam rekao, tvrdio je da nemam pojma i da sam idiot :D. Ali ja sam se zapitao, ko je u toj priči zapravo idiot... pa nisam ja radio spelove da mi novac pada s neba :D

A ti wall-e ne brini :D, ja s njim jedva da komuniciram, rijetko kad ga vidim, a i on voli svijet bez interneta :D
[Vrh] Go down
Wall-e
Riba
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 130
Age : 38
Location : Zemlja piramida
Registration date : 28.12.2009

Čudno iskustvo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čudno iskustvo   Čudno iskustvo - Page 2 Icon_minitimeuto lip 08, 2010 4:46 pm

Nek misli šta hoće i neka živi u tom svom magičnom svijetu. Lijepo mu je tamo pa neka i uživa.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Čudno iskustvo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čudno iskustvo   Čudno iskustvo - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Čudno iskustvo
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Succubus i Incubus
» Iskustvo bliske smrti plod je poigravanja svijesti

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: