Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Lice s Marsa

Go down 
+28
Micron
INFERNUS
konoko1
Yo93
Wickey666
snake
einstein20
betta13
Daenerys
Legionar
Risk
fazon
conan_1
Cico
Kirk
GoodAlien
Alpha
vedran
Karl Marx
Tutankhamon
Blizzard
zvezda
silver
Rain
Svjetloisjena
malena
Aleksandar Veliki
grof
32 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

lice - Lice s Marsa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lice s Marsa   lice - Lice s Marsa - Page 3 Icon_minitimepet stu 07, 2008 11:40 am

Suplji? Jel time insinuiras da mozda postoji zivot unutar njih?
[Vrh] Go down
fazon
Riba
fazon


Male
Virgo Monkey
Broj postova : 175
Age : 44
Location : dolazim iz starih kung-fu filmova
Registration date : 02.11.2008

lice - Lice s Marsa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lice s Marsa   lice - Lice s Marsa - Page 3 Icon_minitimepet stu 07, 2008 2:30 pm

da vjerojatno misli na to i ja ga podržavam :cheers:
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

lice - Lice s Marsa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lice s Marsa   lice - Lice s Marsa - Page 3 Icon_minitimepet stu 07, 2008 2:30 pm

Da, postoje teorije da i u unutrasnosti Zemlje ima tako nesto...mislim zivot i to...
[Vrh] Go down
fazon
Riba
fazon


Male
Virgo Monkey
Broj postova : 175
Age : 44
Location : dolazim iz starih kung-fu filmova
Registration date : 02.11.2008

lice - Lice s Marsa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lice s Marsa   lice - Lice s Marsa - Page 3 Icon_minitimepet stu 07, 2008 2:39 pm

da, ali opet dolazimo do kave s talogom kava bar mi koji se borimo da saznamo nešto više o tome.......vjerujem da ima ljudi koji piju kavu bez taloga i po tom pitanju,ali iz nekog razloga nama neće da daju da pijemo.jer bi to po nas bila opasna kava s više kofeina koja bi unjela paniku u naše glave shock
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

lice - Lice s Marsa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lice s Marsa   lice - Lice s Marsa - Page 3 Icon_minitimepet stu 07, 2008 2:49 pm

face ... lolcina
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 30
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

lice - Lice s Marsa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lice s Marsa   lice - Lice s Marsa - Page 3 Icon_minitimepet stu 07, 2008 7:27 pm

Alpha je napisao/la:
Da, postoje teorije da i u unutrasnosti Zemlje ima tako nesto...mislim zivot i to...

Da, mislio sam na to da vjerojatno unutar njih postoji intelligentni život, no možda je to i neki fenomen, tko zna.


A središe Zemlje i njezinu spljoštenost i šupljinu unutar koje je umjetno Sunce od kojeg žive stare civilizacije, a da se Zemlja ne bi urušila pod sunčevom gravitacijom su napravljeni ogromni stupovi, dalje da tale ogromne količine lave u velikim pečima, griju vodu i izbacuju gejzire, imaju ogromne elektro-magnete i sve to da bi ljudi mislili da Zemlja nije šuplja! lolcina A kao da bi se i bunili da netko živi pod nama!
Tako da mi te hipoteze nemoj pričati. :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

lice - Lice s Marsa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lice s Marsa   lice - Lice s Marsa - Page 3 Icon_minitimepet stu 07, 2008 9:14 pm

Vidim da si rijesio i sirinu avatara i potpis, a nadam se i da ti postavljanje filmica vec ide :)

Nego...o kakvim ti to stupovima i to? Wtf? Ne znam tu pricu :P
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 30
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

lice - Lice s Marsa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lice s Marsa   lice - Lice s Marsa - Page 3 Icon_minitimesub stu 08, 2008 12:15 am

Alpha je napisao/la:
Vidim da si rijesio i sirinu avatara i potpis, a nadam se i da ti postavljanje filmica vec ide :)

Nego...o kakvim ti to stupovima i to? Wtf? Ne znam tu pricu :P

Ovak, masa potrebna za nuklearnu fuziju nekoliko desetaka puta je veća od mase Jupitera.
S time bi to umjetno Sunce i središtu Zemlje imalo ogromnu gravitaciju!
Da se šuplja zemlja (lol!) ne bi urušila koriste stupovek oji je učvršćuju.
Također i imaju posebne uređaje koji akumuliraju prominencije tog unutrašneg sunca i njegovo zračenje, te koriste za energiju peći koje tale metale i sve to da bi nastala magma, a zatim vulkani. Isto tako, imaju imaju veliki elektro-magnet koji radi magnetsko polje oko zemlje da bi ljudi vjerovali da Zemlja nije šuplja. Putuju u nekakvim podzemnim kanalima u svoje gradove i da ne nabrajam.... uglavnom, za mene, glupost!

Što mislite o slici koju sam dao?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

lice - Lice s Marsa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lice s Marsa   lice - Lice s Marsa - Page 3 Icon_minitimened stu 09, 2008 12:05 am

Sliku vec imamo negdje na nekoj temi koja je upravo otvorena poradi iste...mislim da su se ljudi uglavnom sluzili da je to kamen ili tako sta... Ne znam sad vise koja je to tocno tema bila...
[Vrh] Go down
Daenerys
Riba
Daenerys


Female
Leo Pig
Broj postova : 197
Age : 41
Registration date : 26.09.2007

lice - Lice s Marsa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lice s Marsa   lice - Lice s Marsa - Page 3 Icon_minitimened stu 09, 2008 11:52 pm

šta se tiče cydonie i lica moguće je jednostavno rješenje - ljudska psihologija je takva da u svemu traži neku pravilnost, kaos pretvara u red
lice je možda samo brdo koje (eto slučajnosti) podsjeća na ljudsko lice

no piramide, ja mislim da se radilo o pravilnostima u kutu zakrivljenosti njihovih stranica - to je već malo teže svrstati u puku slučajnost...

(joj odkad nisan bila na ovon forumu shock )
[Vrh] Go down
betta13
Stanica
betta13


Male
Sagittarius Dog
Broj postova : 17
Age : 29
Location : Delnice
Registration date : 09.11.2008

lice - Lice s Marsa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lice s Marsa   lice - Lice s Marsa - Page 3 Icon_minitimepon stu 10, 2008 5:20 pm

vidio sliku i fakat liči na lice, al ja mislim da je slučajnost.
[Vrh] Go down
einstein20
Višestanični organizam
einstein20


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 49
Age : 36
Location : Vinkovci
Registration date : 05.11.2008

lice - Lice s Marsa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lice s Marsa   lice - Lice s Marsa - Page 3 Icon_minitimepon stu 10, 2008 5:26 pm

ma ja mislim da to ne moze biti slucajnost.. dokazano je da je na marsu moguce da je postojo zivot prije nas,,, tako da,,, mozda su bas oni tu civilizaciju preselili na zemlju....
[Vrh] Go down
betta13
Stanica
betta13


Male
Sagittarius Dog
Broj postova : 17
Age : 29
Location : Delnice
Registration date : 09.11.2008

lice - Lice s Marsa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lice s Marsa   lice - Lice s Marsa - Page 3 Icon_minitimepon stu 10, 2008 5:29 pm

čuo sam i ja tuvteroriju, kao, prije je bilo života na Marsu al je odjednom nestao, i mislim da je to točno, al ipak da se ona faca (pretpostavimo da je od nekog kipa) sačuva do danas...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

lice - Lice s Marsa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lice s Marsa   lice - Lice s Marsa - Page 3 Icon_minitimepon stu 10, 2008 5:38 pm

Valja se zapitati koliko je desetaka stoljeca/tisucljeca to gore...mislim, to lice...ako to jeste lice ili neka umjetna tvorevina...i kako bi izgledala povrsina Zemlje da nestane zivot na njoj nakon tisuca i tisuca godina vremenskih utjecaja i tako toga... Kako bi izgledale piramide...da li bi bile samo vrhovi istih...
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 30
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

lice - Lice s Marsa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lice s Marsa   lice - Lice s Marsa - Page 3 Icon_minitimepon stu 10, 2008 6:35 pm

Alpha, na Marsu ipak vremenske prilike nisu toliko izražene, kiša nikada ne pada, samo vjetrovi pušu, 'samo'.


Ja sam još kao mali zamišljao kako su bića srodna ljudima došla na Zemlju jer na Marsu više nisu mogla živjeti, kako se život na Zemlji počeo razvijati malo kasnije nego na Marsu, i da su se doselili kod nas.
To sam pričao svojoj okolini, mo'š mislit da je lijepo završilo!

I onda sam gledao onaj film kada astronauti odu na Mars, pa uđu u ono lice i glavni lik se vidi s našom rodbinom.
Baš sam bio sretan.

Moguće je da je klica ljudskog razvoja 'pala s Marsa' lovely
Ne, stvarno vjerujem ili da su ljudi došli s Marsa, ili da se se Marsovci mješali s ljudima radi trgovačkih veza. Mislim da je ovo drugo.
I siguran sam da su se piramide gradile pod utjecajem vanzemaljaca.
Šteta što smo davno prije izgubili tehnologiju koju smo imali!
I onda su morali doći oni da nam zapovjedaju, a ljudi im se klanjali!!
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

lice - Lice s Marsa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lice s Marsa   lice - Lice s Marsa - Page 3 Icon_minitimepon stu 10, 2008 7:17 pm

betta13 je napisao/la:
čuo sam i ja tuvteroriju, kao, prije je bilo života na Marsu al je odjednom nestao, i mislim da je to točno, al ipak da se ona faca (pretpostavimo da je od nekog kipa) sačuva do danas...

Dobro došao, betta13 :)
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

lice - Lice s Marsa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lice s Marsa   lice - Lice s Marsa - Page 3 Icon_minitimepon stu 10, 2008 7:18 pm

@Legionar, zanimljivo je kako djeca ponekad "nanjuše" prave stvari :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

lice - Lice s Marsa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lice s Marsa   lice - Lice s Marsa - Page 3 Icon_minitimeuto stu 11, 2008 1:08 am

@Legionar...da...sada su prilike takve...ali mozda je prije bilo drugacije miga
[Vrh] Go down
snake
Riba
snake


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 108
Age : 51
Location : BIH
Registration date : 28.03.2008

lice - Lice s Marsa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lice s Marsa   lice - Lice s Marsa - Page 3 Icon_minitimeuto stu 11, 2008 1:49 pm

protivnici te slike, odnosno inace anti-zagovaraci teorije o postojanju vanzemljana tvrde da je sama ljudska priroda takva da u svemu sto nas okruzuje , trazi nesto slicno nama samima, odnosno trazi ljudske likove u raznim predmetima, geografskim krajolicima, oblacima itd...

oni tvrde da je ta slika u stvari ta nasa podsvjesna zelja da u svemu pronadjemo ljudski oblik, a da je to brdo na slici jednosatvno djelo prirode na Marsu..
[Vrh] Go down
Daenerys
Riba
Daenerys


Female
Leo Pig
Broj postova : 197
Age : 41
Registration date : 26.09.2007

lice - Lice s Marsa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lice s Marsa   lice - Lice s Marsa - Page 3 Icon_minitimeuto stu 11, 2008 4:09 pm

snake je napisao/la:
protivnici te slike, odnosno inace anti-zagovaraci teorije o postojanju vanzemljana tvrde da je sama ljudska priroda takva da u svemu sto nas okruzuje , trazi nesto slicno nama samima, odnosno trazi ljudske likove u raznim predmetima, geografskim krajolicima, oblacima itd...

oni tvrde da je ta slika u stvari ta nasa podsvjesna zelja da u svemu pronadjemo ljudski oblik, a da je to brdo na slici jednosatvno djelo prirode na Marsu..

u principu dokazano je (znanstveno) da ljudski mozak u "kaši" traži prepoznatljiv oblik...
ne tvdin da je lice s marsa rezultat toga - no isto tako vrlo je moguće...
čisto primjera radi - više-manje u svakom oblaku se može razaznat neki oblik... isto je s talogom iz kave
[Vrh] Go down
betta13
Stanica
betta13


Male
Sagittarius Dog
Broj postova : 17
Age : 29
Location : Delnice
Registration date : 09.11.2008

lice - Lice s Marsa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lice s Marsa   lice - Lice s Marsa - Page 3 Icon_minitimeuto stu 11, 2008 4:35 pm

Citat :
Dobro došao, betta13 :)
hvala :P
[Vrh] Go down
Wickey666
Riba
Wickey666


Male
Pisces Snake
Broj postova : 127
Age : 35
Registration date : 07.09.2009

lice - Lice s Marsa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lice s Marsa   lice - Lice s Marsa - Page 3 Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 1:06 am

MOžda je bilo života, ali mi nemamo nikakve veze s njima, možda za 100 000 godina dok ljudska rasa izumre, razvit će se neka nova na veneri(bezveze lupio), i budu slali sonde na zemlju i budu vidli piramide i onda mali zeleni sa venere na forumu budu imali raspravu.
[Vrh] Go down
Yo93
Višestanični organizam
Yo93


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 64
Age : 31
Registration date : 28.02.2010

lice - Lice s Marsa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lice s Marsa   lice - Lice s Marsa - Page 3 Icon_minitimepon oľu 15, 2010 11:22 am

to lice je ubiti planina ili gora kako ko oce...i sunceve zrake padaju pod tim kutem da stvaraju sliku i privid lica...to svatko moze vidit da je tu lice....grofe pogledaj malo bolje po netu i dobit ces odg ;)
[Vrh] Go down
konoko1
Riba
konoko1


Male
Virgo Dog
Broj postova : 102
Age : 41
Location : SL.BROD
Registration date : 24.01.2010

lice - Lice s Marsa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lice s Marsa   lice - Lice s Marsa - Page 3 Icon_minitimesri oľu 17, 2010 2:16 am

treba razaznati san od jave,sto je u ovakvim situacijama jako tesko
ipak mozda da sacekamo koje desetljece dok ljudska posada ne sleti na mars pa da cujemo sta oni misle,i jako mi je zao sto nijedan od robota nije otisao do tog mjesta da vidimo iz bliza sto li je to(mozda i je ali nam NASA nece pokazati???)
[Vrh] Go down
Yo93
Višestanični organizam
Yo93


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 64
Age : 31
Registration date : 28.02.2010

lice - Lice s Marsa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lice s Marsa   lice - Lice s Marsa - Page 3 Icon_minitimesri oľu 17, 2010 12:06 pm

a sls...nikad se ne zna...moze bit stosta...mozda stvarno ne zele da znamo sta je to...al pazi...i da su skuzili sta ja to i da su dosli do tu mislis da ne bi rekli za to???znas koliko bi to nima publiciteta donjelo..i love...pa sve tv stanice bi se mlatile dza neku informaciju a oni bi nabijali ciifre za intervju privatni...pa sta ti je...bar bi ja to napravio :D
[Vrh] Go down
Sponsored content





lice - Lice s Marsa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lice s Marsa   lice - Lice s Marsa - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Lice s Marsa
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Vijesti s Marsa
» Graham Hancock - Tajna Marsa
» Maska za lice od zlata
» Trece lice - Terteths

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Astronomija i misterije svemira-
Forum(o)Bir: