Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Maca...

Go down 
+20
Archangel
Dantalion
Fantom
Chakotay
wanderer
MoW
biga
Athena
Gea
Absynthia
urbanaaa
josip21
Alpha
malenaivi
Berny_Sinara
Legionar
Svjetloisjena
snow queen
ThE_IMMORTAL
Michael Wittmann
24 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Maca... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Maca...   Maca... - Page 3 Icon_minitimepon vel 07, 2011 1:18 am

Već vjerujem da su je otpeljali tamo. Što... kako ste ju našli?

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Maca... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Maca...   Maca... - Page 3 Icon_minitimesri srp 13, 2011 1:45 pm


_________________
Respect
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Maca... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Maca...   Maca... - Page 3 Icon_minitimesri srp 13, 2011 1:53 pm

draga maca, to nebih nikad napravio
[Vrh] Go down
Ladytron25
Riba
Ladytron25


Female
Pisces Tiger
Broj postova : 114
Age : 38
Location : Zagreb Slavonija
Registration date : 13.07.2011

Maca... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Maca...   Maca... - Page 3 Icon_minitimesri srp 13, 2011 1:58 pm

mucenje zivotinja...to najvise mrzim..doma imam 4 mace :D
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Maca... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Maca...   Maca... - Page 3 Icon_minitimesri srp 13, 2011 2:30 pm

Ali to zapravo nije mucnje. Macku to niti ne boli. Majka prirodno macice prenosi drzeci ih za kozu vrata. Mislim, ako cemo sve zvati mucenjem onda nitko nikad ne bi odveo dijete zubaru jer ga ovaj muci :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Ladytron25
Riba
Ladytron25


Female
Pisces Tiger
Broj postova : 114
Age : 38
Location : Zagreb Slavonija
Registration date : 13.07.2011

Maca... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Maca...   Maca... - Page 3 Icon_minitimesri srp 13, 2011 2:32 pm

a to da..to je istina...
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Maca... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Maca...   Maca... - Page 3 Icon_minitimesri srp 13, 2011 7:54 pm

hehe, znam ovo... čak se i psi ovako mogu dignuti u zrak bez boli i problema. al u mene mačke(koje nikad nisu bile normalne) samo jedno vrijeme budu mirne kad ih ovako uhvatim, onda se počnu koprcati i ja ih pustim...

edit: nisam vidio ovu Dantovu ranjenu mačku. moj stari je slučajno pregazio našu mačku, slomio joj nogu i izgledala je tako slično... mi smo dva dana se prepirali tko će je ubiti da se ne pati... i nitko nije htio.. mačku smo tad hlanili mljekom i ona je samo ležala... uglavnom sama sebo je namjetila vanjski prelom i sad normalno hoda kao da niše nije bilo... samo kad je uhvatiš rukom za nogu napipa se gdje je bila slomljena... mačke su jako izdržljive i nadam se da je ova mačka se do sad oporavila...

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Maca... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Maca...   Maca... - Page 3 Icon_minitimesri srp 13, 2011 10:19 pm

moja maca :(
[Vrh] Go down
Akasha
Majmun
Akasha


Female
Aquarius Horse
Broj postova : 1299
Age : 34
Location : Between nowhere and hiding
Registration date : 09.11.2011

Maca... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Maca...   Maca... - Page 3 Icon_minitimeuto vel 14, 2012 9:31 pm

confused
Da ne otvaram novi topic stavit ću tu:
Naime, imam mačku, 9. mjeseci ima i počela se gonit, streilizrat ću je u ponedjeljak, ali imam problem. Jučer se divljakuša popiškila meni na krevet. -.- Samo što nije kao regularno mokrenje, više kao obilježavanje teritorija. Sva sreća pa sam imala extra deku koju ne koristim preko kreveta pa sam je stavila prat, ali danas se opet isto ponovilo, na istom krevetu, samo je sad bio jastučić u pitanju -.- Pa, da ne moram svaki dan prat deke i jastučiće ima li netko ikakva saznanja kako to zaustavit i hoće li prestat s tim nakon sterilizacije. Čitala sam negdje da to rade zbog protesta jer se na njih ne obraća dovoljno pažnje, ali kod mene to nije slučaj jer se brinemo o njoj više nego o sebi....Jedino je ne puštamo van (jer ne želim da ima leglo i da je auto zgazi). conf1
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Maca... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Maca...   Maca... - Page 3 Icon_minitimeuto vel 14, 2012 11:19 pm

i ti bi se nekome pišala na krevet da ti ne dopušta sex u vrijeme tjeranja.. hehe...
sad ozbiljno. nisam nikad čuo da mačke zapišavaju... znam da mačci to redovno rade. posebno u ovo vrijeme. kako zaustaviti to, ne znam.. probaj je jedan dan pustiti van, pa vidi. možda je stvarno ljuta što je ne puštate vani...

uglavnom sterilizacijom mačaka(muških) se gubi taj problem zapišavanja, al tada mačke postaju predebele... ono, ako se ne mogu razmožavati, prežderavaju se.. hehe

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Akasha
Majmun
Akasha


Female
Aquarius Horse
Broj postova : 1299
Age : 34
Location : Between nowhere and hiding
Registration date : 09.11.2011

Maca... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Maca...   Maca... - Page 3 Icon_minitimesri vel 15, 2012 12:02 am

Malo sam istraživala. I ženke to isto rade. A ne puštam je van jer mi cesta na metar od kuće i hrpetine mačora u susjedstvu. Nema tinejđerske trudnoće pod mojim krovom :D Budući da agrumasti mirisi odbijaju mačke sutra obavezno kupujem eterično ulje limuna il naranče i time prskam sve površine koje ne bi bilo dobro zapišat xD
[Vrh] Go down
LJUBAV
Žaba
LJUBAV


Female
Cancer Horse
Broj postova : 269
Age : 33
Registration date : 06.05.2012

Maca... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Maca...   Maca... - Page 3 Icon_minitimepet svi 25, 2012 9:37 pm

@alpha uz lijepu macu imaš prekrasno prstenje, sviđa mi se takvo. :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Maca... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Maca...   Maca... - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Maca...
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Kućni ljubimci-
Forum(o)Bir: