Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ženske laži

Go down 
+18
timaritelj
Athena
InaNNaa
Alpha
Deti
Chakotay
Dantalion
Blizzard
kika13
Lyra
Abarksas
Ephez
urbanaaa
Svjetloisjena
floridana
josip21
Legionar
malenaivi
22 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Ženske laži - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ženske laži   Ženske laži - Page 2 Icon_minitimepon vel 13, 2012 2:17 am

Žene si oduzimaju broj partnera, muškarci dodaju. Koju god brojku kažu, lažu, a spol im govori na koju stranu lažu gica
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Ženske laži - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ženske laži   Ženske laži - Page 2 Icon_minitimepon vel 13, 2012 2:29 am

da, postupim kako je rekla i dobim jezikovu juhu da zasto se nisam javio il dosao jel meni stalo. pa kad se objasni da se postupilo kako je htjela onda "kaaaaj"
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Ženske laži - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ženske laži   Ženske laži - Page 2 Icon_minitimepon vel 13, 2012 2:37 am

Snimi ju dok to kaže ili spremi poruku da imaš dokaz. Tko joj je kriv, sama ti je rekla da se ne javljaš gica
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Ženske laži - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ženske laži   Ženske laži - Page 2 Icon_minitimepon vel 13, 2012 2:42 am

Evo, Athena priča da je 175, a garant nije preko 172. gica


Zadnja promjena: Blizzard; pon vel 13, 2012 2:44 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Ženske laži - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ženske laži   Ženske laži - Page 2 Icon_minitimepon vel 13, 2012 2:43 am

@Alpha, ne pričam ja o površnim vezema/kontaktima, već o odnosima koji imaju i jačinu i vremensko razdoblje koje bi to potvrdilo ili ne. Evo sada ću ja tebi reći kao žena ženi, da su žene u velikoj mjeri sklone manipulaciji. I to puno više od muškaraca. To što sam uzela u obzir neka iskustva od strane muškaraca je samo pojačalo moju percepciju ...Nije manipulacija ako nekoga ne želiš povrijediti, te mu preizravno ne želiš reći neke stvari, pa ublažiš stvar.
http://www.psiholoskikutak.com/manipulacija-laskanje-vredanje-i-druge-metode/

Manipulacija je uvijek manipulacija, bez obzira koji motiv za nju bio, bila ona svjesna ili nesvjesna.

_________________
南無 妙法 蓮華 経


Zadnja promjena: Lyra; pon vel 13, 2012 2:46 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Ženske laži - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ženske laži   Ženske laži - Page 2 Icon_minitimepon vel 13, 2012 2:44 am

je je pa bu rekla da kak mogu biti tak pokvareni i nebu mi dala da ju poljubim a kamoli nekaj vise dok se ne iskupim sa necim ljepim romanticnim sto ce se njoj jako svidjeti

"glava me boli cijeli dan, vec dva dana samo lezim i sjedim...." pa zaboravi kaj je rekla te joj izleti "zvale me frendice da idem sa njima, cujemo se kad se vratim"
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Ženske laži - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ženske laži   Ženske laži - Page 2 Icon_minitimepon vel 13, 2012 2:50 am

Je čuj, ne moš i ovce i novce. rofl2
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Ženske laži - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ženske laži   Ženske laži - Page 2 Icon_minitimepon vel 13, 2012 3:59 pm

Blizzard je napisao/la:
Evo, Athena priča da je..., a garant nije preko 172. gica
Garant. kava

@Dant, hm...to za glavobolju ne mora biti izlika, već stvarno stanje, ali ovo sa zaboravljenjem rečenog je stanje nepažnje.
Možda je to ipak (u prosjeku) svojstvenije nemarnijem, muškom spolu.

Citat :
Snimi ju dok to kaže ili spremi poruku da imaš dokaz.
rofl2
Mislim da bi svaka prosječna cura takvu špiju torpedirala i uvrijedila se. Treba paziti kad se što kaže.
@Dant, radije nemoj ništa snimati dok ne želiš svađu. Kad zaista poželiš Ženske laži - Page 2 Fighting0054, e onda znaš s koje strane napasti.

Doduše, nije mi jasno zašto netko ne želi otvoreno popričati o postupcima druge osobe, sa dotičnom osobom,
samim time ako smatra da su isti nekorektni. confused
Ja bih sve argumentirano iznijela 'na sunce' (i pobijedila, ofc zubi) pa što bude :P.
Ipak, osoba sa svakom svojim postupkom prema drugoj osobi, preuzima određeni rizik.
Netko je spreman preuzeti ga (radi nečega), a netko nije pa sukladno tome i neće dirati u osinjak. miga

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ženske laži - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ženske laži   Ženske laži - Page 2 Icon_minitimeuto vel 14, 2012 1:11 pm

@Dant...a kako znas da zapravo ne zeli to sto je rekla nego upravo suprotno? Da nije mozda po okolnostima? Da zbilja zeli da ju pustis na miru mislim da bi i to sasvim jasno znao ;)

@Lyra...mislim da zene vise manipuliraju na podrucju emocija, a muskarci kad je u pitanju posao i tako te neke stvari. I jedno i drugo ima svoj razlog. Ne bih rekla da su zene manipulativne cisto bez ikakve veze.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Ženske laži - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ženske laži   Ženske laži - Page 2 Icon_minitimeuto vel 14, 2012 2:46 pm

zubi

Čuj, mislim da ni sa jednom ženom, tj., žena sa ženom nema potrebe komunicirati/raspravljati na tu temu, jer ja sam 100% sigurna da su žene svjesne ove činjenice, i znaju da je to tako. Neke se stvari ne moraju izgovarati.


_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
timaritelj
Višestanični organizam
timaritelj


Male
Taurus Tiger
Broj postova : 57
Age : 37
Location : vinkovci
Registration date : 04.10.2013

Ženske laži - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ženske laži   Ženske laži - Page 2 Icon_minitimesub srp 26, 2014 5:08 pm

Još kad bariš žensku pa ti ona kaže da ne koristi mobitel hehehehehe....
valjda je uhvati panika pa ne zna što da slaže hehe....
[Vrh] Go down
Deti
Majmun
Deti


Male
Sagittarius Broj postova : 1743
Location : Dalmacija
Registration date : 29.09.2007

Ženske laži - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ženske laži   Ženske laži - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 02, 2014 8:47 pm

Mala ženska laž: dolazim za 5 min.no

Velika ženska laž: dragi dijete je tvoje i basta!!!!  confused


----------------------------------------------------- a evo i par muških laži

Mala muška laž: znaš ljubavi, šefica me ucijenila - ili tooo ili otkaz a ako dobijem otkaz od čega ću ti kupovati poklone i poravnavati minus na kartici?  shock

Velika muška laž: (uhvaćen u krivo protumačenoj situaciji) -- ljubavi dozvoli da ti objasnim.Nije ono što ti misliš !!! nono
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Ženske laži - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ženske laži   Ženske laži - Page 2 Icon_minitimesub ruj 06, 2014 3:09 pm

TRI ZENSKE LAZI:
1.Nevina sam
2.Doci cu na vrijeme
3.Tvoje je dijete
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ženske laži - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ženske laži   Ženske laži - Page 2 Icon_minitimesri ruj 17, 2014 12:12 pm

@Lyra...mislim da žene brže uoče laž tj. manipulaciju druge žene jer su i same osjetljive na to (vezano za emocije) a vidimo ono od čega smo sami napravljeni. Vjerojatno je zato ženama lakše izmanipulirat muškarca nego ženu. On to ne vidi.
S druge strane muškarci manipuliraju na drugim poljima koje žena teže uočava. Ali to ne znači da ne postoje. Kad se susretneš s time dovoljan broj puta počmeš uočavat i to...
Svašta se da naučit s vremenom :P


_________________
Respect
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Ženske laži - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ženske laži   Ženske laži - Page 2 Icon_minitimesri ruj 17, 2014 12:25 pm

Žene u odnosu na muškarce imaju superiorno "čitanje" ne-verbalne komunikacije (ono što zovu body language). Zato mogu lako vidjeti tuđe laži. True story!
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Ženske laži - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ženske laži   Ženske laži - Page 2 Icon_minitimesri ruj 17, 2014 3:12 pm

Zene bolje primjete laz, jer imaju vise iskustva :)
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Ženske laži - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ženske laži   Ženske laži - Page 2 Icon_minitimepet ruj 25, 2015 7:02 pm

Chicas nunca ne mentirar,ko vas to lagao, ;) .
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ženske laži - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ženske laži   Ženske laži - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ženske laži
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Žena-
Forum(o)Bir: