Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Loto, sportska prognoza, lutrija

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Loto, sportska prognoza, lutrija Empty
PostajNaslov: Loto, sportska prognoza, lutrija   Loto, sportska prognoza, lutrija Icon_minitimened svi 31, 2009 12:44 am

Igre na sreću koje se naveliko igraju nisu ozloglašene poput kartanja za novac ili klađenja. No one su ovdje, jako puno ljudi uključuje se u neku od njih barem povremeno, kao što je slučaj sad s rekordnim JackPotom na sedmici lota:

Citat :
Loto, sportska prognoza, lutrija 0106007.17

U novom izvlačenju lota 7/39 ponovno nije pogođena Super sedmica, čime je otvoren lov na nevjerojatnih 32 milijuna kuna. Izvlačenje brojeva za milijunski dobitak je u srijedu 3. lipnja.

U 43. kolu izvlačenja lota 7/39 brojevi 1, 4, 5, 14, 22, 28, 34 i dopunski 39 te slovo A nisu bili dobitna kombinacija koja bi nam donijela novog hrvatskog multimilijunaša.

Hrvati su za ovo kolo uplatili 782.635 listića (11,6 milijuna kuna), a navala za uplatu listića je bila tolika da su pucale veze u poslovnicama Hrvatske Lutrije.

Najveći dobitak je '6+1' u iznosu od 146.091,66 kuna koji su pogodila dva sretna dobitnika. Pogođeno je 79 šestica u iznosu od 11.095,57 kuna, 4.270 petica u iznosu od 205,28 kuna te 73.921 četvorki u iznosu od 27,67 kuna.

Izvor

Što mislite, ima li smisla pridružiti se moru ljudi koji se nadaju glavnom zgoditku i uložiti nešto sitno u listić koji gotovo i nema šanse postati dobitnički, ili se treba dostojanstveno držati podalje od tovrsnih mamaca?

Moj djed je govorio da je takvo trošenje novca porez na budale, no baka mu je uvijek odbrusila da ako ništa ne uložiš ništa nećeš ni dobiti. I tako je svakoga tjedna ponešto uplatila i dvaput joj se posrećila petica za koju je već mogla ponešto i kupiti. U ovom slučaju mislim slično kao i baka - ono što uložim smatram ulaganjem u mogućnost koja se gotovo sigurno neće ispuniti, no ako ne uložim, onda joj ne dajem ni šansu da se ispuni. Tako već godinama uplaćujem po jedan listić ili samo dvije kolone, kako mi već dođe. I ne nadajući se mislim da ću jednom možda nešto sitno i dobiti. Ili krupno, da ne budem preskromna :)
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Loto, sportska prognoza, lutrija Empty
PostajNaslov: Re: Loto, sportska prognoza, lutrija   Loto, sportska prognoza, lutrija Icon_minitimeuto lip 02, 2009 3:38 am

znate li onu pricu o tipu koji je cijeli zvot igro loto i nikada nista nije dobio.....i tako poslije punoooo godina vec kad je ostario dobije jack pot i tip ode i napravi javni wc i kad su ga upitali zasto je bas wc javni napravio on je rekao- "neka se svi popisaju na moju srecu"


evo i ja cu da ovaj put uplatim loto....tko zna mozda me se fortuna sjeti....

nisam siguran ali netko je rekao ovdje na forumu da zna citati one karte za tarot da ga je dobro islo...ne mogu se sad sjetit tko je to rekao ali mislim da je to bio zenski clan....pa bih molio tu osobu ako se prepozna da zaviri malo u te karte i da mi posalje brojeve za loto na PM poruke
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Loto, sportska prognoza, lutrija Empty
PostajNaslov: Re: Loto, sportska prognoza, lutrija   Loto, sportska prognoza, lutrija Icon_minitimeuto lip 02, 2009 10:04 am

meni nije jasna ta euforija koja se svaki put javlja kad je u pitanju tako veliki jackpot
pa i dobitak od milijun ili dva milijuna kuna je poprilična suma koja bi promjenila život pojedincu
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Loto, sportska prognoza, lutrija Empty
PostajNaslov: Re: Loto, sportska prognoza, lutrija   Loto, sportska prognoza, lutrija Icon_minitimeuto lip 02, 2009 11:17 am

''Veća lova, veća 'sreća' '', jel da... Ili ima tko drugu ideju zašto?
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Loto, sportska prognoza, lutrija Empty
PostajNaslov: Re: Loto, sportska prognoza, lutrija   Loto, sportska prognoza, lutrija Icon_minitimeuto lip 02, 2009 10:16 pm

Napravili su nekakvo istraživanje - nakon početne euforije i određenog blagostanja većina dobitnika na lotu vraća se na staro, mnogi su i zaduženi jer im je novac kojim nisu znali baratati iscurio kroz prste a novostečenu imovinu treba održavati i u nju ulagati.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Loto, sportska prognoza, lutrija Empty
PostajNaslov: Re: Loto, sportska prognoza, lutrija   Loto, sportska prognoza, lutrija Icon_minitimeuto lip 02, 2009 10:22 pm

kako došlo tako ošlo
[Vrh] Go down
Cico
PraGlodavac
Cico


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 839
Age : 37
Registration date : 11.10.2008

Loto, sportska prognoza, lutrija Empty
PostajNaslov: Re: Loto, sportska prognoza, lutrija   Loto, sportska prognoza, lutrija Icon_minitimesri lip 03, 2009 9:10 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
Napravili su nekakvo istraživanje - nakon početne euforije i određenog blagostanja većina dobitnika na lotu vraća se na staro, mnogi su i zaduženi jer im je novac kojim nisu znali baratati iscurio kroz prste a novostečenu imovinu treba održavati i u nju ulagati.

ja ne bi tako :D

btw pogodio sam 3 broja na ovom zadnjem lotu za 32M kuna

a za ne faliti pogodili su se svi datumi od mojih doma, al bi trebalo uplatiti kombinaciju na 11 brojeva, to je malo previse love :p
[Vrh] Go down
Sponsored content





Loto, sportska prognoza, lutrija Empty
PostajNaslov: Re: Loto, sportska prognoza, lutrija   Loto, sportska prognoza, lutrija Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Loto, sportska prognoza, lutrija
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Društvo-
Forum(o)Bir: