Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 R.I.P. Toše Proeski

Go down 
+16
didica14
josip21
Stargazer
zvezda
sara_
BUBI
babi
zoox30
zmija
Alen@l5
Rain
Svjetloisjena
urbanaaa
sanja
malena
MaRuShKa
20 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

R.I.P. Toše Proeski - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: R.I.P. Toše Proeski   R.I.P. Toše Proeski - Page 2 Icon_minitimečet pro 17, 2009 4:02 pm

didica14 je napisao/la:
Plakala sam oko 2 sata. cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry

Meni dan danas dođu suze na njegove pjesme..pogotovo one na makedonskom...a tek narodne...kao ove.

Toše - Zajdi, zajdi
hail

Toše - Oj devojče
ovo posvećujem mami, ona je crnooka Tetovčanka :)


Ja sam pričala s njim na mob, mama ga je poznavala...
recimo da sam malo prebolila njegovu smrt, živjet će on uvijek kroz pjesme...mada je zaista premlad otišao. Znala sam i slušala njegove pjesme dosta dugo i vidjela sam ga 2 puta prije smrti..jednom mi je pusu poslao. Predivan je bio!

MAKEDONIJA u <3
[Vrh] Go down
didica14
Višestanični organizam
didica14


Female
Virgo Goat
Broj postova : 49
Age : 32
Location : Negdje daleko
Registration date : 16.12.2009

R.I.P. Toše Proeski - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: R.I.P. Toše Proeski   R.I.P. Toše Proeski - Page 2 Icon_minitimečet pro 17, 2009 4:47 pm

O_O,koja si sretnica

Meni su najdraže:
Bože brani je od zla
Angel si ti
Žao mi je
Kažem lejdi (lady)
Iluzija
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

R.I.P. Toše Proeski - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: R.I.P. Toše Proeski   R.I.P. Toše Proeski - Page 2 Icon_minitimečet pro 17, 2009 4:52 pm

Meni su bas bzvz njegove pjesme... cuo sam ih par al ono... nije mi to nest. Uopce ne kuzim cemu ta pompa oko njega. Frajer je Svetac... Pa di to ima....

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

R.I.P. Toše Proeski - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: R.I.P. Toše Proeski   R.I.P. Toše Proeski - Page 2 Icon_minitimečet pro 17, 2009 5:08 pm

Čuo si 5 (bubam) pjesama koji ti ne odgovaraju i šta sad? Puno ljudi je upoznato s njegovom diskografijom koja je dosta raznolika i vole ga...nema ti to što smetati ako su ljudi sretni slušajući njegove pjesme i voljeli su njegovu pojavu.

I bio je dobar, da bio je..puno bolji i plemenitiji od dosta pjevača...Bio je i je primjer kao pjevač, sportaš, osoba...ali što je tu je. Ostaju uspomena i glazba, ko ga voli će slušat, kome ne paše neće.
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

R.I.P. Toše Proeski - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: R.I.P. Toše Proeski   R.I.P. Toše Proeski - Page 2 Icon_minitimečet pro 17, 2009 6:56 pm

urbanaaa je napisao/la:
Čuo si 5 (bubam) pjesama koji ti ne odgovaraju i šta sad? Puno ljudi je upoznato s njegovom diskografijom koja je dosta raznolika i vole ga...nema ti to što smetati ako su ljudi sretni slušajući njegove pjesme i voljeli su njegovu pojavu.

I bio je dobar, da bio je..puno bolji i plemenitiji od dosta pjevača...Bio je i je primjer kao pjevač, sportaš, osoba...ali što je tu je. Ostaju uspomena i glazba, ko ga voli će slušat, kome ne paše neće.

Bio je dobar, ali nije bio Bog ili Andjeo ili neko drugo slicno bice. Nekima se njegove pjesme svidjaju, a nekima ne, tako to ide. Cinjenica je da je popularniji postao smrcu nego sto je bio prije nje. Naravno, to nije do njega.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

R.I.P. Toše Proeski - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: R.I.P. Toše Proeski   R.I.P. Toše Proeski - Page 2 Icon_minitimečet pro 17, 2009 7:11 pm

urbanaaa je napisao/la:
Čuo si 5 (bubam) pjesama koji ti ne odgovaraju i šta sad? Puno ljudi je upoznato s njegovom diskografijom koja je dosta raznolika i vole ga...nema ti to što smetati ako su ljudi sretni slušajući njegove pjesme i voljeli su njegovu pojavu.

I bio je dobar, da bio je..puno bolji i plemenitiji od dosta pjevača...Bio je i je primjer kao pjevač, sportaš, osoba...ali što je tu je. Ostaju uspomena i glazba, ko ga voli će slušat, kome ne paše neće.
Ne govorim ja da on nevalja ni da je los. MENI se njegove pjesme ne svidaju. Mislim da ih nisam cuo niti 5. Al pretjeruju sa njim, i to ne moze nitko proturjeciti. Neznam sa cime je on zasluzio da ga proglase svecem...
Tako isto Oliver Dragojevic, koji ima daaaaleko kvalitetnije pjesme nego je imao Tose, moze biti proglasen svecem. Ali zbog cega? Zato sto je bio pjevac? hm....

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
didica14
Višestanični organizam
didica14


Female
Virgo Goat
Broj postova : 49
Age : 32
Location : Negdje daleko
Registration date : 16.12.2009

R.I.P. Toše Proeski - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: R.I.P. Toše Proeski   R.I.P. Toše Proeski - Page 2 Icon_minitimečet pro 17, 2009 7:20 pm

Skulptura je napisao/la:
urbanaaa je napisao/la:
Čuo si 5 (bubam) pjesama koji ti ne odgovaraju i šta sad? Puno ljudi je upoznato s njegovom diskografijom koja je dosta raznolika i vole ga...nema ti to što smetati ako su ljudi sretni slušajući njegove pjesme i voljeli su njegovu pojavu.

I bio je dobar, da bio je..puno bolji i plemenitiji od dosta pjevača...Bio je i je primjer kao pjevač, sportaš, osoba...ali što je tu je. Ostaju uspomena i glazba, ko ga voli će slušat, kome ne paše neće.
Ne govorim ja da on nevalja ni da je los. MENI se njegove pjesme ne svidaju. Mislim da ih nisam cuo niti 5. Al pretjeruju sa njim, i to ne moze nitko proturjeciti. Neznam sa cime je on zasluzio da ga proglase svecem...
Tako isto Oliver Dragojevic, koji ima daaaaleko kvalitetnije i pjesme nego je imao Tose, moze biti proglasen svecem. Ali zbog cega? Zato sto je bio pjevac? hm....

To se dogodilo jer ljudi kažu da je Toše imao prekrasan talent za pjevanje,što je i imao.Najviše ga obožavaju cure baš zbog toga,a dečki onako,ali ima i njih.Zato možeš nači puno blogova koje su napravile isključivo cure o njemu.Nije ni čudo što puno ljudi uvijek govori o njegovom glasu ili zato što je bio svetac.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

R.I.P. Toše Proeski - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: R.I.P. Toše Proeski   R.I.P. Toše Proeski - Page 2 Icon_minitimečet pro 17, 2009 7:25 pm

Koliko znam, svecem je proglasen nakon smrti, ispravi me ako se varam. Mislim da titula sveca nebi smjela biti dostupna svakom sa dobrim glasom. Svetac je svetac, pjevac je pjevac.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

R.I.P. Toše Proeski - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: R.I.P. Toše Proeski   R.I.P. Toše Proeski - Page 2 Icon_minitimečet pro 17, 2009 7:27 pm

E pa vidiš meni Oliver nema nikakve pjesme, u biti totalno mi je bezveze i kao pojava i sve ostalo i ne predstavlja nikakav primjer svojim način života, ali nije tema, pa mi se ne da o tome.
Da si se informirao, znao bi zašto ga makedonci smatraju svecem...al pošto te on ne zanima...ne znaš kao što si sam rekao. Mislim svatko ima pravo reći svoje, ali onda je dobro i raspologati nekim informacijama da bi mogao biti siguran u to. I nije proglašen svecem, to je samo želja i zahtjev.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

R.I.P. Toše Proeski - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: R.I.P. Toše Proeski   R.I.P. Toše Proeski - Page 2 Icon_minitimečet pro 17, 2009 7:31 pm

Mogla si me uputiti kad toliko znas. Ja nemam pojma. Samo sam spomenuo da mi je nebuloza da neki pjevac bude proglasen svecem :/ Niti ja ne volim Olivera, no napisao sam da je "bolji" od Tose zato sto je to jednostavno tako, a ne zato sto ja to tako mislim ili bi to htio.
Osim toga, dali u svakoj zemlji titula sveca stoji za nesto drugo?

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

R.I.P. Toše Proeski - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: R.I.P. Toše Proeski   R.I.P. Toše Proeski - Page 2 Icon_minitimečet pro 17, 2009 8:06 pm

Svaka čast svemu.
Smatram da je vrlo pozitivno da mlad čovjek svojim pjesmama, stilom života i djelima odašilje poruku dobra ostalim ljudima, ali mislim da je inicijativa proglašenja nekoga svecem nebulozna. 8)

Ne vjerujem da itko od smrtnih, nesavršenih ljudi može nekog proglasiti svecem, površno ga poznavajući.
Titula sveca jednostavno mi nije uvjerljiva. no

Što se tiče ostalog, ako ćemo iskreno postoji puno osoba koje svojim stilom života, altruizmom, odricanjem zaslužuju prije ostalih "reputaciju sveca" pa im to nitko ne daje.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

R.I.P. Toše Proeski - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: R.I.P. Toše Proeski   R.I.P. Toše Proeski - Page 2 Icon_minitimepon pro 21, 2009 2:41 pm

Skulptura je napisao/la:
Mogla si me uputiti kad toliko znas.?
Možeš i sam pronać ako te zanima. Nemam ja vremena.

Citat :
Niti ja ne volim Olivera, no napisao sam da je "bolji" od Tose zato sto je to jednostavno tako, a ne zato sto ja to tako mislim ili bi to htio.
Gdje to piše? LOL Uostalom ne interesira me Oliver u nikakvom kontekstu.

Citat :

Osim toga, dali u svakoj zemlji titula sveca stoji za nesto drugo
Makedonci su pravoslavne vjere, mislim da nemamo iste svece.


Meni je svejedno dal će ga proglasit ili ne jer meni to apsolutno ništa ne znači. Ali mi znače njegove pjesme, djela i uspomena na njega.
[Vrh] Go down
Sponsored content





R.I.P. Toše Proeski - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: R.I.P. Toše Proeski   R.I.P. Toše Proeski - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
R.I.P. Toše Proeski
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Audio - video svijet-
Forum(o)Bir: