Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Champ - čudovište iz jezera Champlain

Go down 
+10
tomi
deny
Legionar
Blizzard
Alpha
Dunja the tomboy
silver
Gea
Berny_Sinara
Svjetloisjena
14 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Champ - čudovište iz jezera Champlain - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Champ - čudovište iz jezera Champlain   Champ - čudovište iz jezera Champlain - Page 2 Icon_minitimečet lip 11, 2009 6:58 pm

@Gripphon...da, trazenje mobitela je bas isto kao i kad ti se djeca igraju kraj nepoznate nemani gica ...i ne moras imat majcinski instinkt, dovoljan je i onaj zastitnicki :P
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Champ - čudovište iz jezera Champlain - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Champ - čudovište iz jezera Champlain   Champ - čudovište iz jezera Champlain - Page 2 Icon_minitimepet lip 12, 2009 4:02 pm

Alpha je napisao/la:
@Gripphon...da, trazenje mobitela je bas isto kao i kad ti se djeca igraju kraj nepoznate nemani gica ...i ne moras imat majcinski instinkt, dovoljan je i onaj zastitnicki :P

Ne shvaćam svrhu ovog tvog komentara. Mislim da je i više nego očito da je to s mobitelom samo primjer, a koji nije izravno vezan za temu.

Gripphon je napisao/la:

Svašta je moguće, isto kao što tražimo mobitel svugdje po sobi, a držimo ga u ruci.

S tim primjerom sam htio reći kako je svašta moguće, pa i ono ''nevjerojatno''. Jel ti ostatak jasan ili da i to pojasnim?

Majčinski instinkt i jest zaštitnički, a ako to nemaš razvijeno, svašta je moguće.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Champ - čudovište iz jezera Champlain - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Champ - čudovište iz jezera Champlain   Champ - čudovište iz jezera Champlain - Page 2 Icon_minitimesub lip 13, 2009 1:26 pm

Htjela sam reci kako primjer nije adekvatan...valja uzeti nesto slicne 'tezine' za primjer.

Zastitnicki instinkt nije iskljucivo vezan za zene i/ili majke. Svako stado cuva svoje pripadnike i ako uoci opasnost bleji - ne vazno da li je musko ili zensko.

Kao sto vec dva puta rekoh - jos bi se nekako proguralo da se 'odsjekla' kad je tek ugledala zivotinju ali ona je bila lucidna da ju i fotka. Tu vise instinikt nije niti potreban. Ocito je mozak u funkciji. Pa se onda zapitas kako to da joj djeca nisu bila prioritet...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Champ - čudovište iz jezera Champlain - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Champ - čudovište iz jezera Champlain   Champ - čudovište iz jezera Champlain - Page 2 Icon_minitimened lip 14, 2009 1:41 pm

Alpha je napisao/la:
Htjela sam reci kako primjer nije adekvatan...valja uzeti nesto slicne 'tezine' za primjer.

Primjer je savršen za ono što sam htio reći, a nadam se da ti ne trebam i treći put objašnjavati što sam mislio s time.

Citat :
Zastitnicki instinkt nije iskljucivo vezan za zene i/ili majke. Svako stado cuva svoje pripadnike i ako uoci opasnost bleji - ne vazno da li je musko ili zensko.

Naravno, samo sada je u pitanju žena, jel.

Citat :
Kao sto vec dva puta rekoh - jos bi se nekako proguralo da se 'odsjekla' kad je tek ugledala zivotinju ali ona je bila lucidna da ju i fotka. Tu vise instinikt nije niti potreban. Ocito je mozak u funkciji. Pa se onda zapitas kako to da joj djeca nisu bila prioritet...

Koliko sam vidio, fotkala ju je kad su se vraćali u auto, tako da zabilježi. Meni ništa nije čudno na snimci i opisanoj priči, mogu razumjeti zašto je tako reagirala ili zašto bi netko tako reagirao.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Champ - čudovište iz jezera Champlain - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Champ - čudovište iz jezera Champlain   Champ - čudovište iz jezera Champlain - Page 2 Icon_minitimeuto lip 16, 2009 2:16 pm

Onda Alpha, jesmo li riješili nesporazum?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Champ - čudovište iz jezera Champlain - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Champ - čudovište iz jezera Champlain   Champ - čudovište iz jezera Champlain - Page 2 Icon_minitimeuto lip 16, 2009 2:44 pm

Ne vidim nesporazum. Vidim samo da ti uopce ne kuzis sto sam pokusala objasnit. Da uopce ne dozviljavas niti razumjes sto znaci kad ti je netko blizak u opasnosti i da ti u tom trenu nista ali nista drugo nije vazno i ne moze se usporedit s mobitelom kojeg trazis. Doticna gospodja ocito nije bila u nekom prevelikom soku ako se sjetila fotografirat...po mom misljenju bi bilo logicnije da se sjetila djece. To je sve. I zato nema nesporazuma nego samo razlicitih dozivljaja okoline i razlicitih prioriteta.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Champ - čudovište iz jezera Champlain - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Champ - čudovište iz jezera Champlain   Champ - čudovište iz jezera Champlain - Page 2 Icon_minitimeuto lip 16, 2009 2:54 pm

Alpha, mobitel NEMA NIKAKVE VEZE sa samom temom. Jesi li pročitala ovu rečenicu, pročitaj jer ti ju 4. put kažem. Mobitel je dan kao primjer za NEŠTO DRUGO NEVEZANO IZRAVNO NA TEMU. Jesi li i ovo pročitala?

Dakle mobitel se doista ne može usporediti sa situacijom, ali ja ga niti NISAM uspoređivao sa situacijom. Primljeno na znanje? Molim te nemoj mi opet spominjati kako se to ne može usporediti sa situacijom na temi jer ja to niti nisam radio i to mi je jasno kao dan. Eto, to je nesporazum kojeg se nadam da je napokon riješen.
Primjer mobitela dan je za nešto NEVEZANO ZA TEMU, dakle nemoj mi to opet krenuti uspoređivati sa temom, jel može?

Gospođa je fotografirala u bjegu, ne kada je sjedila na obali sva šokirana od onog što je vidla. Ja pričam o samoj situaciji kada se to nešto pojavilo, a kada je ova potencijalno zaboravila na djecu. Možda u njoj nije bio jak majčinski niti zaštitnički instikt, možda se šokirala i bila u stanju paralelne svijesti. Sve su to teorije, ali svakako je moguće da ona nema razvijen zaštitnički instinkt za djecu, pa je na tren zaboravila na njih. Eto, tako ja to objašnjavam. A to jel ja znam kako je kada ti se netko nađe u opasnosti ili ne, oprosti, ali ti ne znaš jel ja znam ili ne. Doživio sam bakin srčani udar i znam jako dobro kako sam se osjećao. Dobro?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Champ - čudovište iz jezera Champlain - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Champ - čudovište iz jezera Champlain   Champ - čudovište iz jezera Champlain - Page 2 Icon_minitimeuto lip 16, 2009 3:04 pm

Znaci kad si bio u toj situaciji da ti baka ima srcani prvo sto si se sjetio kad si se malo pribrao je bilo da ju fotkas umjesto da zoves hitnu, jel?

Gle, mozes ti opravdavat zenu do sutra ali pogledala sam filmic i nije nesto pricala da je umrla od straha kad se sve desilo...a cak i da jeste...ponavljam po stoti put...kada se pribrala ona ne provjerava djecu nego fotka. I tebi je to normalno? Odlicno! Cestitam! Vidis meni nije.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Champ - čudovište iz jezera Champlain - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Champ - čudovište iz jezera Champlain   Champ - čudovište iz jezera Champlain - Page 2 Icon_minitimeuto lip 16, 2009 3:10 pm

Nisam niti rekao da mi je normalno, nije mi normalno, ali kažem da ju mogu razumjeti. Jel ti tako teško prihvatiti da ja, nepismeni glupi idiot, mogu nešto i razumjeti?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Champ - čudovište iz jezera Champlain - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Champ - čudovište iz jezera Champlain   Champ - čudovište iz jezera Champlain - Page 2 Icon_minitimeuto lip 16, 2009 3:15 pm

Zasto si to sada rekao? Citavo virjeme mi tumacis nesto sto na neki nacin objasnjava i opravdava zenu. I super ako ti to kuzis ali meni je malo teze prihvatljivo. U biti je citava poanta da joj ne vjerujem da je vidjela cudoviste. Eto. I onda sve postaje shvatljivije (barem meni).
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Champ - čudovište iz jezera Champlain - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Champ - čudovište iz jezera Champlain   Champ - čudovište iz jezera Champlain - Page 2 Icon_minitimeuto lip 16, 2009 3:23 pm

Dajem objašnjenje na koji način bi bilo moguće to što je napravila, samo to. To pak ne znači da je meni to ok i normalno.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Champ - čudovište iz jezera Champlain - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Champ - čudovište iz jezera Champlain   Champ - čudovište iz jezera Champlain - Page 2 Icon_minitimeuto lip 16, 2009 3:23 pm

Jao! Ne znam trebam li se plakati ili smijati! zubi
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Champ - čudovište iz jezera Champlain - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Champ - čudovište iz jezera Champlain   Champ - čudovište iz jezera Champlain - Page 2 Icon_minitimeuto lip 16, 2009 3:30 pm

Zbog čega? Zato jer me ona ne razumije kao ni ja nju?
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Champ - čudovište iz jezera Champlain - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Champ - čudovište iz jezera Champlain   Champ - čudovište iz jezera Champlain - Page 2 Icon_minitimeuto lip 16, 2009 3:39 pm

Ovo nije jedini primjer da ste takvi. I ne čini mi se da vi jedan drugog ne razumijete. Dobro se kužite, no namjerno tjerate tu neku kontru i gurate svoje iz nekog razloga. Bolje znate zašto nego ja.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Champ - čudovište iz jezera Champlain - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Champ - čudovište iz jezera Champlain   Champ - čudovište iz jezera Champlain - Page 2 Icon_minitimeuto lip 16, 2009 3:41 pm

Legionar je napisao/la:
Ovo nije jedini primjer da ste takvi. I ne čini mi se da vi jedan drugog ne razumijete. Dobro se kužite, no namjerno tjerate tu neku kontru i gurate svoje iz nekog razloga. Bolje znate zašto nego ja.
face ... ljubi
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Champ - čudovište iz jezera Champlain - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Champ - čudovište iz jezera Champlain   Champ - čudovište iz jezera Champlain - Page 2 Icon_minitimeuto lip 16, 2009 3:44 pm

Varaš se, loše se kužimo... misliš da je meni volja namjerno stvarati pristisak dragoj Alphi? Doista ne, htio bih s njom pričati bez svih tih nesporazuma, ali čini se da jednostavno to ne ide. Ona je Alpha, ja Omega, to je to.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Champ - čudovište iz jezera Champlain - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Champ - čudovište iz jezera Champlain   Champ - čudovište iz jezera Champlain - Page 2 Icon_minitimeuto lip 16, 2009 3:52 pm

Ali moras priznat da djelujemo kao da se namjerno podjebiiip :P

Ajd, pokusat cemo lakse svladati alfabet izmedju nas hug
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Champ - čudovište iz jezera Champlain - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Champ - čudovište iz jezera Champlain   Champ - čudovište iz jezera Champlain - Page 2 Icon_minitimesub lip 20, 2009 7:06 pm

Nadam se. Osoba si od koje se može zaista mnogo naučiti i koja može druge osloboditi njihove ''kutije'', no naši nesporazumi će samo spriječavati da to činiš i samnom.
[Vrh] Go down
deny
Prašina



Male
Leo Horse
Broj postova : 1
Age : 33
Registration date : 08.01.2009

Champ - čudovište iz jezera Champlain - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Champ - čudovište iz jezera Champlain   Champ - čudovište iz jezera Champlain - Page 2 Icon_minitimesub kol 29, 2009 3:39 pm

djeca kao djeca razigrana i ne obracaju pozornost na nesto određeno jer se svako malo nejud okrecu,uostalom zena je vjerovatno bila sokirana pa je ostala na mjestu mislim svi se mi ukipimo kad nas nesto zacudi i ostanemo blejat u to tako da....
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Champ - čudovište iz jezera Champlain - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Champ - čudovište iz jezera Champlain   Champ - čudovište iz jezera Champlain - Page 2 Icon_minitimesub kol 29, 2009 8:56 pm

Meni isto nisu jasne ove njene reakcije. Ili je kroz pricanje nekoliko puta promjenila pricu (mozda da bude zanimljiva ili da ju prikaze u hrabrijem izdanju), ili je jednsotavno izmislila cijelu stvar.

Dakle, ona stoji uz obalu, djeca joj se namacu tamo nesto nize. Gleda, bit ce ronioci. Nisu ronioci, bit ce ribe. Do tad joj nije palo napamet da se radi o legenradnom cudovistu za kojeg zna od malih nogu, nego tek nakon sto je isto promolilo svoju golemu zmajloliku glavu. Muz je potpuno suprotno reagirao, brzo zgrabio djecu i nju i odveo ih prema autu. Nju je odjednom puklo da je cudoviste ipak opasno i okinula sliku s postene udaljenosti, i to samo jednu, tko zna, mozda zmaj poleti i ukrade joj fotic ili barem zatrazi negativ filma -.-


Edit: inace, prvi put cujem da Champa i Ogopogoa
[Vrh] Go down
Kraki
Stanica
Kraki


Male
Aries Rooster
Broj postova : 11
Age : 30
Registration date : 31.10.2009

Champ - čudovište iz jezera Champlain - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Champ - čudovište iz jezera Champlain   Champ - čudovište iz jezera Champlain - Page 2 Icon_minitimened stu 01, 2009 1:34 am

Evo meni se osobno čini da je ona to biće u svojoj priči "stavila" preblizu obale jer u knjizi Kriptozoologija( koju sam više puta pročitao) jasno piše da je biće ugledala na sredini jezera, pa možda otuda taj nikakav majčinski instinkt. Znam da je slika napravljena nakon što se je ona malo udaljila, ali na slici je biće udaljeno od obale i sumnjam da je moglo tek tako odmaći iz plićaka. Ne, znam jedino ako nije buljila 10-ak minuta confused
[Vrh] Go down
Kraki
Stanica
Kraki


Male
Aries Rooster
Broj postova : 11
Age : 30
Registration date : 31.10.2009

Champ - čudovište iz jezera Champlain - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Champ - čudovište iz jezera Champlain   Champ - čudovište iz jezera Champlain - Page 2 Icon_minitimepon stu 02, 2009 12:07 am

Evo našao sam još jedan članak u kojemu je sve detaljno razjašnjeno i u kojem piše da je čudovište ugledala na udaljenosti nešto manjoj od 150 stopa( 45 metara). Nekako mi je to sve čudno scratch . Nadalje, piše da su ona i njezin muž odmah pokupili djecu, te da je negativ bacila tek nakon nekog vremena. Uglavnom, ako pogledate zumiranu fotografiju vidjet ćete da sa lijeve strane viri nešto iz vode za što se vjeruje da je pješčani sprud na koji se je to nešto "oslonilo". Uglavnom, prema glavnoj teoriji to nešto je zapravo ni manje ni više nego obični komad drveta sa neobičnom granom koja podsjeća na vrat plesiosaura. Ova teorija mi je najprihvatljivija shock
EVO LINK:http://scienceblogs.com/tetrapodzoology/2008/06/mansi_champ_photo.php?utm_source=sbhomepage&utm_medium=link&utm_content=channellink
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Champ - čudovište iz jezera Champlain - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Champ - čudovište iz jezera Champlain   Champ - čudovište iz jezera Champlain - Page 2 Icon_minitimepon stu 02, 2009 12:49 am

good Kraki

Što ti misliš je li u Loch Nessu moguć nastanak pješčanih sprudova na udaljenosti 45m od obale?

Champ - čudovište iz jezera Champlain - Page 2 Loch_Ness_Urquhart_Scotland
[Vrh] Go down
Kraki
Stanica
Kraki


Male
Aries Rooster
Broj postova : 11
Age : 30
Registration date : 31.10.2009

Champ - čudovište iz jezera Champlain - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Champ - čudovište iz jezera Champlain   Champ - čudovište iz jezera Champlain - Page 2 Icon_minitimepon stu 02, 2009 6:18 pm

Hvala ides . Što se tiče pješčanih sprudova gotovo sigurno ih nema jer je Jezero Loch Ness glacijalno što znači da je nastalo djelovanjem ledenjaka. Ali, stabala tj možebitnih trupaca sa granama koje podsjećaju na vrat plesiosaura ima ko u priči lol!
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Champ - čudovište iz jezera Champlain - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Champ - čudovište iz jezera Champlain   Champ - čudovište iz jezera Champlain - Page 2 Icon_minitimepet sij 08, 2010 10:18 pm

[/b]Ogopogo

Još 1600-tih indijanci s toga područja su znali za postojanje Ogopoga,na njihovom jeziku nazivanog "NA-HA-HA-ITKH,i kada kod su čamcem prelazili jezoro nosili su sa sobom psa ili pile,i kada bi god NA-HA-HA-ITKH prišao preblizu bacili bi životniju u vodu i prošli neozljeđeno.Tek je 1977 službeno potvrđeno postojanje nekakvog reptilskog,perajastog,dugovratog bića,najvjerovatnije rođaka morske zmije ili plesiosurusa,službeno izumrlog prije 65 mil.godina.
Stanište mu je jezero Okonangan u Kanadi,pokušali su ga uloviti 1999. i 2003. godine,ali je jedan kriptozoolog rekao:"Jedino što prijeti Ogopogu je sredstvo protiv biljnog korova koje se sipa po rubovima jezera.





Champ


Champ zivi u americkom jezeru Champlain,i za njegovo postojanje ima najmanje dokaza ili barem najmanje uvjerljivih dokaza.Pretpostavlja se da je to zmijoliko stvorenje dugačko oko 15-22 metra,sa crnim duguljastim ušima i izbočinama na hrptu koje se smanjuju prema repu koji završava račvasto kao jezik zmije.Najuvjerljivije viđenje Champa je bilo kada je skijašu na vodi pukla ručka i on je pao u jezero,po njegovom svjedočenju životinja mu je prišla na citiram "toliko blizu da sam joj mogao osjetiti smrdljivi zadah iz ustiju punih 15 cm dugačkih zubi".
Bilo ovo istina ili ne Champ i dalje ostaje najmisterioznije jezersko čudovište.


Nessie


Nessie ili keltski:"Niseag" živi u jezeru Loch Ness u sjevernoj škotskoj blizu grada Inverness.Loch Ness je iznimno duboko,bistro i visokim planinama okruženo jezero,ledenjačkog postanka.Bilo je više pokušaja hvatanja,čak je cijelo jezero skenirano iz niske visine cepelinom,ali ništa nije nađeno,sve dok jedan britanski kriptozoolog nije spojio kameru i soner i pročešljao cijelo jezero,uhvativši obris nekakvog stvorenja.Za Nessie neki čak misle da to zapravo nije stvorenje,već skupina stvorenja,a po obrisu su zakljuili da bi to mogao najvjerovatnije biti plesiosaurus,koji je bio srodnik dinosaura izumruo prije 65 mil. godina.Zajedno sa Bigfootom i Yetijem čini trokut najvećih misterija kriptozoologije.Većina snimaka je mutna ili oštećena.Postoji savršeno čist snimak koji prikazuje Plesiosaura,,ali tom snimku nema ni traga negativu,zato su ga kriptozoolozi svrstali u kategoriju lažnih snimaka.Ako je vjerovati reporterima Nessieni ostaci su već dvije godine u Čikaškom kriptozoološkom institutu,gdje je potvrđeno da je Nessie plesiosaurus star čak 200.000.000. godina(200 mil.)



Nadam se da ćete čitati jer sam ovo tipkao iz glave punih 20 minuta!!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Champ - čudovište iz jezera Champlain - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Champ - čudovište iz jezera Champlain   Champ - čudovište iz jezera Champlain - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Champ - čudovište iz jezera Champlain
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Zatrpana tvorevina ispod Galilejskog jezera

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Kriptozoologija-
Forum(o)Bir: