Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ljubav preko oglasa

Go down 
+8
Absynthia
Aurora Borealis
Gea
Svjetloisjena
urbanaaa
Michael Wittmann
snow queen
josip21
12 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Ljubav preko oglasa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ljubav preko oglasa   Ljubav preko oglasa - Page 2 Icon_minitimepon lip 08, 2009 11:43 pm

ne stalan posao, nego samo za par meseci dok sam a raspustu :)
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Ljubav preko oglasa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ljubav preko oglasa   Ljubav preko oglasa - Page 2 Icon_minitimepet lip 26, 2009 12:36 am

ja sam tako našla muža :D doduše ne preko oglasa,ali preko Simpa flerta ako se toga sjećate,prije 6 godina,na mobitelu... dopisivali smo se 2 godine i zaljubili se jedno u drugo na slijepo nismo se nikad vidili, upoznali smo se nakon 2 godine dopisivanja i treutno sam znala kad sam ga ugledala da ću se za njega udat (zvuči ko američki film al zaista je tako bilo), ali prošle su još 2 godine dok nismo ušli u vezu i evo danas imamo sina od 5 mjeseci i vjenčani smo ;)
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Ljubav preko oglasa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ljubav preko oglasa   Ljubav preko oglasa - Page 2 Icon_minitimesub lip 27, 2009 3:41 pm

Ja bacim oko na te oglase, tek tolko. Prošle godine sam uzela esej na tu temu. Izvukla sam par primjera, i ljudi su pišali od smijeha xD
Meni je žao tih ljudi...

Možda ih stavim ovdje ak ih nađem.
[Vrh] Go down
Goran
Majmun
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 1550
Age : 42
Registration date : 21.11.2008

Ljubav preko oglasa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ljubav preko oglasa   Ljubav preko oglasa - Page 2 Icon_minitimesub srp 04, 2009 11:24 am

Mislim da večinom krajnji očajnici traže ljubav preko oglasa.
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Ljubav preko oglasa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ljubav preko oglasa   Ljubav preko oglasa - Page 2 Icon_minitimepon srp 06, 2009 1:39 pm

Ja mislim da je to samo još jedan vid upoznavanja novih ljudi...nisam isključiva po tom pitanju i ne mislim da su oni koji stavljaju takve oglase isključivo očajnici...

Nekad, u davna vremena, su se ljudi upoznavali isključivo preko rodbine i susjeda....onda preko prijatelji i poznanika, sad preko neta i novina....
A ako će neko lagati o sebi, može i u RL, a ne samo preko oglasa....to se nikad neće spriječiti...

Znam ljude koji su se upoznali u RL pa nije išlo, i one koji su se upoznali preko oglasa pa su se spojili kao jedno...nema tu pravila.....
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Ljubav preko oglasa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ljubav preko oglasa   Ljubav preko oglasa - Page 2 Icon_minitimeuto srp 07, 2009 2:53 am

ja sam slučajno i potpuno neobavezno išla na taj simpa flert i bilo ej sudbonosno :) a znam i jednu curu, koja je muža upoznala preko Iskrice jer je bila razočarana muškarcima u stvarnom životu. sad su u braku već 3 godine i imaju sina starog 2g...i najbolja prijateljica moje sestre isto tako. Preko chata je upoznala muža i sad već žive 4 godine skupa,ona se preselila kod njega u Njemačku, i imaju dite.. ne mora nužno bit riječ o očajnicima iako takvih ima najviše po oglasima...
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ljubav preko oglasa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ljubav preko oglasa   Ljubav preko oglasa - Page 2 Icon_minitimesub sij 01, 2011 10:44 am

Citat :
bas sam u jednom casopisu citao o onim oglasima gdje ljudi traze srodnu dusu...nesto kao kolumna neka novinarka opisuje svoja iskustva koja je imala kad je preko neta nasla neku stranicu i ona je dala oglas....kaze da zene vecinom lazu o sebi a da muskarci vecinom traze sex.....

To je obično tako jer seljačine jedino za sex kupoprodaju znaju !
Kad čuju preko oglasa ...odma bolesno zamisle seks u izlogu pa tako da ja nebi nikad,ja to radim preko kršćanskih foruma lolcina lolcina lolcina
Tako sam bar sigurna da neće biti ništa pre braka suspect tj možda nikada,ako glumi Isusa iz katoličkih priručnika scratch i nema pojma da je Isus bio s Magdalenom Ljubav preko oglasa - Page 2 1a9a6826ec09f34170d8aaf01d411c75
[Vrh] Go down
baffy
Riba
baffy


Female
Virgo Dragon
Broj postova : 122
Age : 35
Location : Doboj-Zemun-Beograd-Vršac-Kladovo
Registration date : 29.11.2012

Ljubav preko oglasa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ljubav preko oglasa   Ljubav preko oglasa - Page 2 Icon_minitimepet stu 30, 2012 7:45 pm

Hm.... Nisam za ljubav preko oglasa ali..... Sadašnjeg dragog sam upoznalu na jednom sajtu za upoznavanje :D prvi put se registrujem na takvo nešto, upoznam ga nakon pola sata i obrišem profil na tom sajtu.... I jbg, ispalo je da sam upoznala srodnu dušu :D
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ljubav preko oglasa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ljubav preko oglasa   Ljubav preko oglasa - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ljubav preko oglasa
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» ljubav...
» Preko darova do seksa
» STA-KAJ JE LJUBAV...
» ljubav

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: