Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 MMS - Miracle Mineral Supplement

Go down 
+4
floridana
Alpha
Svjetloisjena
vrapche
8 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

MMS - Miracle Mineral Supplement - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement   MMS - Miracle Mineral Supplement - Page 2 Icon_minitimened srp 05, 2009 7:13 pm

...Jednako snazan placebo kao kad netko vjruje da ce pobijediti smrtonosni rak i to i uspije...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

MMS - Miracle Mineral Supplement - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement   MMS - Miracle Mineral Supplement - Page 2 Icon_minitimened svi 16, 2010 9:44 am

Da li se mozda u medjuvremenu netko poblize susreo s MMS-om? :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

MMS - Miracle Mineral Supplement - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement   MMS - Miracle Mineral Supplement - Page 2 Icon_minitimečet ruj 02, 2010 1:07 pm

Da malo osvjezimo ovu temu. Skoro sam otvorila novu pod istim nazivom :P

U kratkom opisu knjige Cudesni mineralni dodatak 21. stoljeca - MMS pise:

Nadam se kako nećete pomisliti da ova knjiga opisuje samo još jedan zanimljivi dodatak prehrani koji može pomoći nekim ljudima nakon što su ga uzimali nekoliko mjeseci, jer ona to nije. Čudesni mineralni doda-tak odrađuje svoj posao u samo nekoliko sati. Malarija je u ovom trenutku svjetski ubojica broj l, bolest koju ovaj dodatak najčešće prevladava u samo 4 sata! Ovo je dokazano kliničkim studijama u Malaviju u istočnoj Africi. Pritom nije bilo niti jednog neuspjelog pokušaja u liječenju uzročnika bolesti, parazita malarije. Ovim je mineralnim dodatkom izliječeno više od 75.000 žrtava malarije koji su se nakon primjene vratili svakidašnjem životu.
Nakon što se uzme Čudesni mineralni dodatak (engl. Miracle Mineral Supplement - MMS) oboljeli od AIDS-a često ozdrave u samo 3 dana - kad stanje i simptomi bolesti jednostavno iščeznu. Ako se bolesnici liječe u bolnicama, više od polovice pacijenata napušta bolnicu za tjedan dana.
Bolnice upotrebljavaju već više od 100 godina aktivne sastojke ovog dodatka za sterilizaciju podova, bolničkih kreveta, opreme i drugo. Od tog istog snažnog ubojice bakterija sada može imati koristi i naš imunološki sustav kako bi se na siguran način uništili patogeni organizmi u ljudskom tijelu. (izvor)


Da li je mozda netko od vas probao?
[Vrh] Go down
wanderer
Majmun
wanderer


Male
Cancer Cat
Broj postova : 1462
Age : 36
Registration date : 24.05.2010

MMS - Miracle Mineral Supplement - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement   MMS - Miracle Mineral Supplement - Page 2 Icon_minitimepon ruj 13, 2010 2:56 am

Citat :
Ako je spomenuti preparat i pomogao nekome, pomogao je zato što su i "liječnik" i pacijenti vjerovali da će pomoći, pa se tu radi o nekoj vrsti čudesnog izlječenja ili placebo efekta ...

Slažem se sa ovim i mislim da čovjek može svojim mislim izliječiti svaku bolest i obratno.
Ako je netko čitao ''Fokusiranje'' od Eugene T. Gendlina onda mu je jasno što želim reći.
Malo o knjizi:
''Gendlin i njegove kolege sa Sveučilišta u Chicagu počeli su se pitati zbog čega kod nekih pacijenata terapija uspijeva, dok kod mnogih drugih ne. Istraživanje je pokazalo da je uspješne pacijente lako uočiti... Razlike u metodama terapije bile su gotovo beznačajne... Ono što je uistinu bilo važno, zaključili su u svome istraživanju, bilo je 'ono što uspješni pacijenti rade u svojoj nutrini. Oni intuitivno obavljaju fokusiranje. Vještinu fokusiranja pri kojoj čovjek dolazi u 'dodir s osobitom vrstom unutarnje svjesnosti tijela' može naučiti svatko, samostalno ili u okviru terapije.'' - Washington Post

Prema tome ako je netko uzeo neki preparat i uz to uspostavio balans u svojoj nutrini i došao u ''dodir s osobitom vrstom unutarnje svjesnosti tijela'' onda je moguće da ga i školska kreda u prahu izliječi.


[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

MMS - Miracle Mineral Supplement - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement   MMS - Miracle Mineral Supplement - Page 2 Icon_minitimepon ruj 13, 2010 9:47 am

Ma ne znam...mislim da nije tako jednostavno. Naime, i ovi nasi zapadnjacki ljekovi isto tako nekom pomazu, a drugog mogu ubit. Istovremeno pomazu onima koji misle da ce krepat, a ne pomazu onima koji su posve sigurni u sve svece kako ce ozdravit.
Isto mi se cini i za istocnjacke metode. Ne moze biti placebo jer je pomoglo i onima koji su bili totalno uvjereni da ne bude pa i zivotinjama.
Jednostavno se ne moze provuc neka logika koja uvijek vrijedi.

Cini se kao da pomaze onima kojima se potrefi iz niza razloga koje mi nismo u stanju povezat. I tu mislim na sve nacine lijecenja.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

MMS - Miracle Mineral Supplement - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement   MMS - Miracle Mineral Supplement - Page 2 Icon_minitimepon ruj 13, 2010 10:32 am

Upravo to Alpha izgleda da postoji neka viša povezanost koju mi ne uočavamo ili pak postoji neka mala sitnica u kemiji tijela koja onemogućava da neki lijek djeluje iako djeluje na većini drugih osoba.

Placebo je jako interesantan jer ako placebo djeluje na osobu koja vjeruje da će ozdraviti, to znači da je vjera te osobe snažna, ako je tako zašto se ona uopće razbolila. Ako netko ima tako snažnu vjeru u zdravlje onda bi trebala biti zdrava ili se pak izliječiti samo snagom te vjere, čudno je da joj je potrebna neka tableta da joj osnaži tu vjeru.
[Vrh] Go down
Sponsored content





MMS - Miracle Mineral Supplement - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement   MMS - Miracle Mineral Supplement - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
MMS - Miracle Mineral Supplement
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna medicina-
Forum(o)Bir: