Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Thunderbirds

Go down 
+17
2pac
zivanac8
Novus ordo seclorum
Jedi Mind Tricks
megawar888
Magic
Sin_Nanna
CELICNI ALHEMICAR
Kraki
silver
Alpha
josip21
Svjetloisjena
Gea
Berny_Sinara
Legionar
zubić vila
21 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Thunderbirds - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Thunderbirds   Thunderbirds - Page 3 Icon_minitimeuto srp 28, 2015 1:43 pm

Nema danas žive ptice s rasponom krila od 5 metara, kondori su najveći s rasponom krila od maksimalno 3.2 metra.
E sad, da li bi mogao andski kondor podići dječaka s poda i nositi ga desetak metara, to je upitno. Prvo zato što se oni hrane strvinama i nisu baš spretni kad se radi o nošenju plijena. Drugo, zato što kondor ima barem dvaput manje kila od dječaka. Najveća neuobičajenost je u tome što bi andski kondor zalutao jako daleko od svojeg doma, barem 5000 km. Čak da se radilo i o kalifornijskom kondoru, koji je puno bliže ali nema bijelo oko vrata, opet bi taj kondor otišao puno predaleko od standardnih lovišta.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Thunderbirds - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Thunderbirds   Thunderbirds - Page 3 Icon_minitimeuto srp 28, 2015 3:38 pm

da slažem se s tvojim mišljenjem kalifornijski kondor je izumro?mislim,ja mislim da je to bila neka monstrouzna ptica koja još nije viđena da postoji.mislim ako joj jeraspon krila bio 5 metara onda je ta ptica morala imati 7 metara.onda je to ono što sam napisao prije čudovišna argentinska ptica.čudo da je preživjela 12 000 godina ali ako te ptice zaista postoje zašto ih nitko nije vidio još? tup
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Thunderbirds - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Thunderbirds   Thunderbirds - Page 3 Icon_minitimeuto srp 28, 2015 3:40 pm

jedino je možda bilo ovo stvorenje slini http://argentavis.net/
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Thunderbirds - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Thunderbirds   Thunderbirds - Page 3 Icon_minitimepon kol 03, 2015 11:34 pm

http://visitcryptoville.com/tag/marlon-lowe/ možda thundebirdsi postoje u sj americi face
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Thunderbirds - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Thunderbirds   Thunderbirds - Page 3 Icon_minitimeuto ruj 15, 2015 3:28 pm

[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Thunderbirds - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Thunderbirds   Thunderbirds - Page 3 Icon_minitimeuto svi 08, 2018 8:46 pm

https://hr.wikipedia.org/wiki/Andski_kondor#/media/File:Condor02_ST_98.jpg mozda su kondori oteli tog djecaka ali thundribrdsi su postojali prije 6 milijuna godsina https://i2.wp.com/visitcryptoville.com/wp-content/uploads/2012/09/hugeblackbird.jpg mogli su acion napast zamisli da su te ptičurine opstale do danas
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Thunderbirds - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Thunderbirds   Thunderbirds - Page 3 Icon_minitimeuto svi 15, 2018 1:34 pm

[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Thunderbirds - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Thunderbirds   Thunderbirds - Page 3 Icon_minitimeuto svi 15, 2018 7:04 pm

tako je moze i autobus napast ali mislim da se radilo okondoru malom vecem koja je otela dječaka,,,,,ali ova čudovišna ptica je postojala prije 5 milijardi godina ,ljudi nisu tad bili na zemlji a zamisli kakva bi to bila opasnost šetaš i odjednom sjena iznd tebe i paf,,ubila ih je klima evil
[Vrh] Go down
Sponsored content





Thunderbirds - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Thunderbirds   Thunderbirds - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Thunderbirds
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Kriptozoologija-
Forum(o)Bir: