Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Najotrovniji deo covecijeg tela

Go down 
+12
schmizzl
Eternity
konoko1
Blizzard
zvezda
Remke
Hexenkind
Gea
Svjetloisjena
floridana
Alpha
Michael Wittmann
16 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Najotrovniji deo covecijeg tela - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najotrovniji deo covecijeg tela   Najotrovniji deo covecijeg tela - Page 2 Icon_minitimepon srp 27, 2009 11:45 pm

sta sam sad napravio? smao sam htio vidit zensku reakciju na moj odgovor, a i odgovor mi ne silazi s topica:
kad su napoleonovi ljudi dosli gladni u neki grad, pa je bilo sve skupo, kruh se placao zlatom, pa su neki bili u neku skolu provalili i jeli ljudske organe, pa su poumirali od neke bolesti
pa nisam nista mislio lose hug sry, e da i cestitam na 13700 postova tocno ides
[Vrh] Go down
konoko1
Riba
konoko1


Male
Virgo Dog
Broj postova : 102
Age : 41
Location : SL.BROD
Registration date : 24.01.2010

Najotrovniji deo covecijeg tela - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najotrovniji deo covecijeg tela   Najotrovniji deo covecijeg tela - Page 2 Icon_minitimečet sij 28, 2010 6:54 pm

ljudski organi su skoro jednako otrovni kao organi ostalih sisavaca, znaci ako jedes termicki neobradivani organ onda crijeva i lucne zlijezde(narocito fekalije),a ako pravis nesto termicki obradeno kao od zivotinja onda nema otrovnih organa
btw ovaj topic po meni ne bi ni trebao biti medu misterijama jer kanibali postoje odavno i nisu se potrovali a i svaki doktor opce medicine ti moze odgovoriti na ovo pitanje
[Vrh] Go down
Eternity
Višestanični organizam
Eternity


Male
Pisces Tiger
Broj postova : 79
Age : 26
Location : Metabunker
Registration date : 02.03.2010

Najotrovniji deo covecijeg tela - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najotrovniji deo covecijeg tela   Najotrovniji deo covecijeg tela - Page 2 Icon_minitimesub oľu 06, 2010 11:20 am

Michael Wittmann je napisao/la:

salim se :)
sto se tice ljudskih delova tela, znam samo da covek ako pojede drugom coveku kicmenu mozdinu dobija neku bolest koja nije dovoljno ispitana jer nije ni bilo mnogo slucajeva.
Ta bolest zove se KURU
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Najotrovniji deo covecijeg tela - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najotrovniji deo covecijeg tela   Najotrovniji deo covecijeg tela - Page 2 Icon_minitimesri oľu 17, 2010 6:14 pm

ljudsko tijelo nije otrovno.. :)

baš sam se malo raspitivala o tome, jer sam često čula za priče o otrovnim i ubojitim svojstvima ljudskog tijela.. te priče nisu istinite.. u 99,9% slučajeva

što se tiče određenih organa, kod svih je sisavaca poželjna dobra termička obrada, a i čovjek je sisavac..

radi se o tome da ljudsko meso izaziva ovisnost, jednom kanibal, uvijek kanibal :(

ljudsko je meso najbogatije proteinima, i ostalim hranjivim sastojcima, daje nevjerojatnu snagu... u biti, to je kao i sa drogom - nije dobro jer je tako dobro :)

i nažalost, ima ljudi kojima ovo zvuči primaljivo, pa to pokušaju... cry

tomu služe priče... da odvrate pažnju poremećenim ljudima (makar to neke neće spriječiti)

misterij je eto riješen, nadam se, a čak nisam ni doktor :)
[Vrh] Go down
riki45
Višestanični organizam



Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 30
Age : 79
Location : tuzla
Registration date : 17.11.2010

Najotrovniji deo covecijeg tela - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najotrovniji deo covecijeg tela   Najotrovniji deo covecijeg tela - Page 2 Icon_minitimečet stu 18, 2010 7:51 am

- najotrovniji dio ljudskog tijela je :
jezik
i međunožje ...
naravno,ukoliko ih ne znaš kontrolisati.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Najotrovniji deo covecijeg tela - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najotrovniji deo covecijeg tela   Najotrovniji deo covecijeg tela - Page 2 Icon_minitimečet stu 18, 2010 12:37 pm

schmizzl je napisao/la:
ljudsko tijelo nije otrovno.. :)

baš sam se malo raspitivala o tome, jer sam često čula za priče o otrovnim i ubojitim svojstvima ljudskog tijela.. te priče nisu istinite.. u 99,9% slučajeva

što se tiče određenih organa, kod svih je sisavaca poželjna dobra termička obrada, a i čovjek je sisavac..

radi se o tome da ljudsko meso izaziva ovisnost, jednom kanibal, uvijek kanibal :(

ljudsko je meso najbogatije proteinima, i ostalim hranjivim sastojcima, daje nevjerojatnu snagu... u biti, to je kao i sa drogom - nije dobro jer je tako dobro :)

i nažalost, ima ljudi kojima ovo zvuči primaljivo, pa to pokušaju... cry

tomu služe priče... da odvrate pažnju poremećenim ljudima (makar to neke neće spriječiti)

misterij je eto riješen, nadam se, a čak nisam ni doktor :)
negdje sam čitao. pitali neko pleme koje je prije jelo ljude koji su im najboljeg okusa. i izjavili su da su to kinezi/japanci, nisam sigur, meni su oni isti. znači da su bijelci fuj!!! a ne kontam kako kinezi mogu biti ukusni kad rastu u tako zagađenom teritoriju...

a najotrovniji je organ definitivno jezik. posebno u nekih žena.(a u zadnje vrijeme im ni muški ne zaostaju)
[Vrh] Go down
LJUBAV
Žaba
LJUBAV


Female
Cancer Horse
Broj postova : 269
Age : 33
Registration date : 06.05.2012

Najotrovniji deo covecijeg tela - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najotrovniji deo covecijeg tela   Najotrovniji deo covecijeg tela - Page 2 Icon_minitimeuto lip 19, 2012 2:17 pm

baš sam o tome pričala sa prijateljicom. baš sam joj rekla kako ne mogu vjerovati da ljudi mogu jesti jetricu od svinje ili čega već ne. to je tako mrtvo i kroz to je prolazilo sve što nije valjalo i jetra je sakupljala to što nije valjalo i onda to netko ide jest, strašno. shock
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Najotrovniji deo covecijeg tela - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najotrovniji deo covecijeg tela   Najotrovniji deo covecijeg tela - Page 2 Icon_minitimeuto lip 19, 2012 5:20 pm

naravno. Ubijem svinju i izvadim joj jetru dok je friška, onda to bacim u brašno pa na svinjsku mast na tavu, nabacam češnjaka i to ti je nešto najbolje što možeš pojest lovely

Malo provociram, al stvarno, šta je tako loše u tom? Prefino je, bmk šta je išlo kroz to. Neki jedu mozak i jezik, neki ne skidaju crijeva kad jedu kobasice.... Sve je to očišćeno, nema tu nekih štetnosti prevelkih.

btw:
JETRICA - predstavlja poznatiju i najviše iskorištavanju iznutricu u prehrani stanovništva. Ovo meso posjeduje visoko nutritivnu vrijednost, veću od one prisutne u mišićnom mesu. Visoka nutritivna vrijednost u odnosu na mišićno meso nije rezultat međusobnog odnosa bjelančevine: masti, jer je taj odnos između ovih dviju vrsta mesa sličan, već zbog prisutnosti visoke količine vitamina i minerala u jetricama. Jetrica predstavljaju dobar izvor željeza, fosfora, vitamina B12, folne kiseline, riboflavina (vitamina B2), niacina i vitamina A. Ovaj posljednje navedeni vitamin, prisutan je u jetricama u iznimno visokim količinama, jer jetra predstavlja organ u kojem se vitamin A uskladištava (kod ljudi i životinja). Navodi se da 100 g jetrica (jedna mala šnita) sadrži 20 puta više vitamina A od dnevno potrebne količine tog vitamina za odrasli organizam. Budući da se ovaj vitamin unesen u većim količinama tijekom rane trudnoće može uzrokovati stanovite malformacije fetusa, uobičajeno je preporučiti ženama u trudnoći da naročito tijekom prvog tromjesečja trudnoće ne konzumiraju jetrica.

U prehrani su najbolja teleća jetrica, a koriste se i svinjska zbog svog specifičnog okusa. Međutim, poseban je gurmanski doživljaj jetrena pašteta, naročito ako je pripremljena od gušće jetre.

Kod jetrica i ostalih iznutrica preporučuje se konzumacija isključivo svježe hrane, nikako smrznute, a i od kupnje do pripreme ne bi trebalo proći više od 24 sata (pri tome meso mora obavezno stajati u hladnjaku na 8 °C).

preuzeto sa pliva.hr

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
Sponsored content





Najotrovniji deo covecijeg tela - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najotrovniji deo covecijeg tela   Najotrovniji deo covecijeg tela - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Najotrovniji deo covecijeg tela
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna medicina-
Forum(o)Bir: