Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Zašto žene najčešće varaju

Go down 
+2
Svjetloisjena
floridana
6 posters
Autor/icaPoruka
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Zašto žene najčešće varaju Empty
PostajNaslov: Zašto žene najčešće varaju   Zašto žene najčešće varaju Icon_minitimepon lip 15, 2009 11:57 pm

Nisu samo muškarci skloni prevari, i žene varaju, a i imaju svoje razloge. Upustit će se u preljub ako ne dobivaju dovoljno pažnje, ako se partner zapustio, a ponekad čak i iz osvete.

Zašto žene najčešće varaju?

Ne dobivaju dovoljno pažnje
Žene će se najčešće upustiti u aferu ako osjete da im partner ne posvećuje dovoljno pažnje i da su manje voljene.

Nedostatak komunikacije
Za ženu je komunikacija važan dio veze, ako s partnerom može razgovarati važnim stvarima i svjesna je da će partner pokazati zanimanje, to neće tražiti na drugom mjestu.

Partner se zapustio
Svatko od nas ponekad ima loše faze i nije u najboljem izdanju. No ako se partner vidno zapusti, naprimjer ne održava higijenu, ženi se to neće svidjeti. Uostalom, kome bi?!

Nezadovoljstvo u krevetu
Muškarcima je ovaj razlog na prvom mjestu, ženama nije, ali to ne znači da im nije važno da su zadovoljne u krevetu.

Osveta
Ponekad povrijeđena i prevarena žena želi osvetu i upustit će se u preljub.

A jedno je istraživanje pokazalo da žene švrljaju uglavnom kad uđu u tridesete, a njihov biološki sat počne otkucavati. Tada su na seksualnom vrhuncu i imaju najbolje šanse za aferu.

Istraživanje je pokazalo i da se žene u tim godinama češće rastaju od svojih muževa, uglavnom zbog nevjere.


Net.hr

ovo su više naputci za vas muškarci da znate šta vam je činiti zubi
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Zašto žene najčešće varaju Empty
PostajNaslov: Re: Zašto žene najčešće varaju   Zašto žene najčešće varaju Icon_minitimepon lip 15, 2009 11:59 pm

Nažalost, u stvarnosti se najčešće radi o kombinaciji ovih detalja.
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Zašto žene najčešće varaju Empty
PostajNaslov: Re: Zašto žene najčešće varaju   Zašto žene najčešće varaju Icon_minitimeuto lip 16, 2009 7:42 am

e pa ja onda nemam razloga da brinem....

paznja....pa ja svojoj posvecujem dovoljno paznje..za dan zena sam joj kupio usisivac da ne mora mesti i cistiti rucno a za rodjendan sam joj kupio lijepi i mirisni prasak za robu jerbo kad mi pere rublje da joj ruke fino mirisu ides

komunikacija...pa komuniciramo svakodnevno ja nju pitam svaki dan stara sta ima za rucak ili aj dodaj mi pivu iz frizidera ili daj dodaj mi daljinski od tv-a itd....komunikacija nam je na nivou ides

zapustenost....pa on i trazi od mene da se ne tusiram...znate svi zasto... ides

nezadovoljstvo u krevetu....a tu se nema sta reci...tu sam svjetski prvak ides

osveta...ma nema se ona meni zasto osvecivati kad sam ja bogomdan ides

tridesete...pa blizu je ali nece ona ja sam joj dovoljan.. ides
[Vrh] Go down
vladimir je idiot
Dinosaur
vladimir je idiot


Female
Taurus Dog
Broj postova : 417
Age : 53
Location : Trocadero,Paris
Registration date : 25.05.2009

Zašto žene najčešće varaju Empty
PostajNaslov: Re: Zašto žene najčešće varaju   Zašto žene najčešće varaju Icon_minitimesri lip 17, 2009 7:31 am

najprostije i najcesce iz osvetoljubivosti pa iz zapustenosti...
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Zašto žene najčešće varaju Empty
PostajNaslov: Re: Zašto žene najčešće varaju   Zašto žene najčešće varaju Icon_minitimeuto lip 23, 2009 2:00 pm

nisam za prevaru , tako da po meni nemože ništa (od gore navedenog) biti "opravdanje"
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Zašto žene najčešće varaju Empty
PostajNaslov: Re: Zašto žene najčešće varaju   Zašto žene najčešće varaju Icon_minitimepet lip 26, 2009 11:30 pm

nisam ni ja za prevaru ,rađe bi se razvela nego prevarila ali svi gore navedeni razlozi zaista su razlozi zbog kojeg bi žena mogla napustit/prevarit partnera..
meni je konkretno najbitnija komunikacija
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zašto žene najčešće varaju Empty
PostajNaslov: Re: Zašto žene najčešće varaju   Zašto žene najčešće varaju Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zašto žene najčešće varaju
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Muškarac-
Forum(o)Bir: