Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život

Go down 
+13
hromi
Pantera
OLugo
Wickey666
B
zvezda
Blizzard
maya
Alpha
Gea
Berny_Sinara
Svjetloisjena
Jaykof
17 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život   Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život - Page 2 Icon_minitimepon lip 22, 2009 1:46 pm

@Zvezda...jeap, tako nekako bi trebalo biti...ali kako se duse ne radjaju kao savrsene tako mogu imati vecu sklonost osobinama koje su tipicnije za musko tijelo te takvo onda cesce i biraju...ipak, kako se dusa razvija 'muska'/'zenska' strana prestaju biti tako 'izrazene'... Ofc, ako je za napredak potrebno 'obratno' tijelo od onog sto dusa cesce izabire to nece biti neka prepreka odnosno biti ce odabrano tijelo koje je nuzno.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
B
Višestanični organizam
B


Male
Virgo Goat
Broj postova : 38
Age : 32
Registration date : 18.08.2009

Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život   Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život - Page 2 Icon_minitimesri kol 19, 2009 1:52 pm

Ovakvih slucajeva (kao u prvom postu) ima jako mnogo, vec sam spomenuo knjigu "Zivot prije zivota" gdje je dosta njih istrazeno i opisano. U Medicinski centar u sklopu Sveucilista Virginije (SAD) vec 40god vode istrazivanja o djeci koja se sjecaju prijasnjih zivota. Uzimaju uvjerljive slucajeve/ samo one u kojima se dijete sjetilo imena, mjesta stanovanja prijasnje osobe ili detalja smrti. Knjigu vrijedi procitati.
[Vrh] Go down
Wickey666
Riba
Wickey666


Male
Pisces Snake
Broj postova : 127
Age : 35
Registration date : 07.09.2009

Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život   Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život - Page 2 Icon_minitimepet ruj 11, 2009 7:02 pm

Preporučujem vam knjigu Paralelni svijet koja pokriva široko područje Misterije i Fenomena pa tako ima dosta i o reinkarnaciji... Ima ljudi koji opisuju svoja vantjelesna iskustva kao posijet čistilištu gdje duše dolaze i tamo im se sudi ovisi o njihovom prijašnjem životu...Znači ako su bili loši...vjerojatno će se u sljedećem životu roditi kao mućenici, bogalji, sljepci i sl., ali to samo njihovom odlukom jer je to jedini način da se iskupe za prijašnji život pun grijeha... Svaka duša ima 7 života i svaki se upisuje u knjigu koja se zove Karma. Nakon 7 proživljenih života duši se sudi dali će ići u pakao ili raj ovisno o njihovim životima... Prije nego se duša ponovo rodi ide na čiščenje pri kojem zaboravlja svoj prijašnji život i rađa se u novom, pa izgleda da to čiščenje kod nekih ne uspije baš najbolje... Ovo je nešto malo što se sječam iz knjige to je opisala neka bla blabla(ne znam kak se zove) ona je bila poznata po svojim vantjelesnim iskustvima, ali njezina priča nije jedina takva, tako da ima ljudi koji vjeruju da je to stvarno tako...Ne znam...
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život   Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život - Page 2 Icon_minitimesub ruj 12, 2009 10:26 am

ima mozda knjiga na netu? :) ak ima pliz linkaj
[Vrh] Go down
Wickey666
Riba
Wickey666


Male
Pisces Snake
Broj postova : 127
Age : 35
Registration date : 07.09.2009

Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život   Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život - Page 2 Icon_minitimesub ruj 12, 2009 1:37 pm

[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život   Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život - Page 2 Icon_minitimečet ruj 17, 2009 12:26 am

Imamo temu o Benediktovoj književnosti. Njegove knjige se smatraju romanima, iako imaju dobru filozofsku osnovu koje se drže.
Svakako, ne mogu se bukvalno shvatiti ili prihvatiti, ali spadaju u grupu priča koje nam mogu reći još nešto sem svoje fabule... *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
OLugo
Riba
OLugo


Male
Capricorn Snake
Broj postova : 127
Age : 34
Registration date : 29.08.2008

Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život   Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život - Page 2 Icon_minitimepet vel 12, 2010 1:43 am

Smatram to anomalijom tj to sjecanje, obicno nasa dusa pamti samo iskustva, a sve ovo nebitno odbacije, al moguce i da si je sam to odredio da bi nam prenio vjest o inkrenacijama.
[Vrh] Go down
Pantera
Prašina
Pantera


Male
Aquarius Dog
Broj postova : 9
Age : 30
Location : osijek
Registration date : 29.11.2009

Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život   Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život - Page 2 Icon_minitimened tra 11, 2010 12:26 pm

ako se reinkarnacijom vracaju duse to znaci da smo stalno ograniceni nekim odredenim brojem dusa.dali to znaci da nove duse ne nastaju?
[Vrh] Go down
Pantera
Prašina
Pantera


Male
Aquarius Dog
Broj postova : 9
Age : 30
Location : osijek
Registration date : 29.11.2009

Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život   Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život - Page 2 Icon_minitimened tra 11, 2010 12:28 pm

u to jednostavno ne mogu povjerovati jer smatram da svaka dusa treba imati svoje jedno jedinstveno tijelo.
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život   Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život - Page 2 Icon_minitimened tra 11, 2010 4:01 pm

Ok recimo da svaka dusa ima svoje jedinstveno telo , sta kad umres? Ako ne verujes u reinkarnaciju , znaci da verujes u raj/pakao ili da si zavrsio kad umres.....
Svi smo mi materija.....a materija se ne moze unistiti , ali ni niizcega stvoriti
scratch scratch scratch
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život   Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život - Page 2 Icon_minitimened tra 11, 2010 4:08 pm

Pantera je napisao/la:
ako se reinkarnacijom vracaju duse to znaci da smo stalno ograniceni nekim odredenim brojem dusa.dali to znaci da nove duse ne nastaju?

Cak i da je broj dusa konacan Zemlja nije jedina Planeta koja sadrzi zivot.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život   Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život - Page 2 Icon_minitimened tra 11, 2010 4:12 pm

hromi, u što ti vjeruješ? :)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Pantera
Prašina
Pantera


Male
Aquarius Dog
Broj postova : 9
Age : 30
Location : osijek
Registration date : 29.11.2009

Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život   Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život - Page 2 Icon_minitimened tra 11, 2010 4:37 pm

Alpha je napisao/la:
Pantera je napisao/la:
ako se reinkarnacijom vracaju duse to znaci da smo stalno ograniceni nekim odredenim brojem dusa.dali to znaci da nove duse ne nastaju?

Cak i da je broj dusa konacan Zemlja nije jedina Planeta koja sadrzi zivot.

po toj teoriji nakon sto sam bio covjek mogu postat muha koja jede govna.vracanje u neko tijelo jednostavno nema smisla pogotovo ako se ne sjecamo nasih proslih zivota.vise mi se svida teorija da nakon smrti dolazimo u neko mjeto/stanje npr:raj
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život   Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život - Page 2 Icon_minitimened tra 11, 2010 4:46 pm

@Pantera, ali to vraćanje ima neki smisao. Probaj reinkarnaciju zamisliti tako da postoji tvoj jedan život kojeg vodiš. Svaka inkarnacija u ovo tijelo, ili tijelo na bilo kojem drugom planetu, je samo jedan mali isječak u kojem si poželio iskusiti neke stvari radi svojeg napretka.
Ako i dalje ne ide, nema veze, svatko vjeruje u ono što želi :)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Pantera
Prašina
Pantera


Male
Aquarius Dog
Broj postova : 9
Age : 30
Location : osijek
Registration date : 29.11.2009

Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život   Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život - Page 2 Icon_minitimened tra 11, 2010 5:03 pm

Legionar je napisao/la:
@Pantera, ali to vraćanje ima neki smisao. Probaj reinkarnaciju zamisliti tako da postoji tvoj jedan život kojeg vodiš. Svaka inkarnacija u ovo tijelo, ili tijelo na bilo kojem drugom planetu, je samo jedan mali isječak u kojem si poželio iskusiti neke stvari radi svojeg napretka.
Ako i dalje ne ide, nema veze, svatko vjeruje u ono što želi :)

da to vjerovatno ima vise smisla.ali jos mi je nesto ne jasno:ako se reinkarniramo mi se ne bi trebali reinkarnirati na dan rođenja,dusa bi se trebala reinkarnirati dok smo jos fetusi ili cak dok smo spolne stanice nasih roditelja.to mi jednostavno ne drzi vodu ali kako si rekao svatko vjeruje u ono sto zeli :D
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život   Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život - Page 2 Icon_minitimened tra 11, 2010 8:22 pm

@Pantera...kako ti je uopce palo na pamet da bi isao sa covjeka na muhu? Mislis da to onak nasumicno ide?
Tko kaze da se inkarniramo na dan rodjenja? Dusa se moze spojiti sa tijelom jos dok je u majci, a ponekad (u potpunosti) i po rodjenju. Koja je ovo izjava da bi se trebao inkarnirati dok "su jos spolne stanice roditelja"? Mislis da je svaka jajna stanica i svaki spermij dusa? I onda se spoje pa se i te duse spoje, jel?
Gle, jesi ti uopce razmislo o ovome ili pises ovak kak ti dojde?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Pantera
Prašina
Pantera


Male
Aquarius Dog
Broj postova : 9
Age : 30
Location : osijek
Registration date : 29.11.2009

Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život   Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život - Page 2 Icon_minitimened tra 11, 2010 10:26 pm

zapravo sam puno razmisljao o tome. sto smo onda prije nego se spojimo sa dusom?sto ako majka pobaci prije spajanja s dušom?dali su to samo mrtva tijela i duša se prebaci u neko drugo?

poanta ovih postova je da tijelo i duša trebaju biti jedinstvo(barem ja tako vjerujem)da ona treba biti odmah prisutna pri stvaranju tijela.vjerujem da je to jedan od razloga zasto crkva zabranjuje pobacaj.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život   Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život - Page 2 Icon_minitimepon tra 12, 2010 12:04 am

Sto smo prije nego se spojimo s dusom? Molim? A tko ti mislis da si? Ti jesi dusa, zaboga. Tvoje tijelo je samo privremeni alat koji ti sluzi za svladavanje lekcija.

Sto se tice Crkve...u to ne bih ulazila...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Pantera
Prašina
Pantera


Male
Aquarius Dog
Broj postova : 9
Age : 30
Location : osijek
Registration date : 29.11.2009

Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život   Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život - Page 2 Icon_minitimepon tra 12, 2010 12:13 am

ok.uvjerila si me
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život   Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život - Page 2 Icon_minitimepon tra 12, 2010 12:19 am

Odlično. Pantera zivili

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Pantera
Prašina
Pantera


Male
Aquarius Dog
Broj postova : 9
Age : 30
Location : osijek
Registration date : 29.11.2009

Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život   Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život - Page 2 Icon_minitimepon tra 12, 2010 12:22 am

Legionar je napisao/la:
Odlično. Pantera zivili

tnx zivili
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život   Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život - Page 2 Icon_minitimepon tra 12, 2010 12:22 am

@Patnera...U sto? Ne zelim te uvjeravati u nesto...ali cini mi se da ti neki elementi nisu posve jasni. Mozda bas zato jer smo okruzeni raznim ucenjima, a kod nas prevladava to crkveno...

Evo...pokusat cu objasnit...znaci, imamo Dusu i Tijelo. Dusa koegzistira sa Tijelom te oni utjecu jedni na drugo. Znaci ako je netko zlocest to ne znaci da je ta osoba tj. Dusa zlocesta vec da je potklekla Tijelu. Zato se kaze da je Tijelo slabo. Dusa bi trebala biti jaka ali niti to nije lako.
Smatra se da Dusa nastani Tijelo dok je jos u majci. Smatra se i da Dusa obilazi svoje roditelje ponekad cak i prije zaceca. Isto tako kazu da Dusa ne nastani odmah Tijelo. To je zato jer Dusa uci i dok nije u Tijelu i onda ona koristi to prvo virjeme za jos neke pripreme prije nego se stopi s Tijelom. Ako dojde do abortusa Dusa se vraca nazad. Isto kao kad umremo.

Eto...to je ukratko.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Pantera
Prašina
Pantera


Male
Aquarius Dog
Broj postova : 9
Age : 30
Location : osijek
Registration date : 29.11.2009

Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život   Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život - Page 2 Icon_minitimepon tra 12, 2010 12:30 am

ma ok skonto sam.na sebe sam gledao više kao na tijelo nego na dusu
[Vrh] Go down
Micron
Prašina
Micron


Male
Cancer Dog
Broj postova : 7
Age : 29
Registration date : 10.09.2010

Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život   Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život - Page 2 Icon_minitimepet ruj 10, 2010 9:02 pm

a interesuje me dali zna voziti avion lol!
[Vrh] Go down
LJUBAV
Žaba
LJUBAV


Female
Cancer Horse
Broj postova : 269
Age : 33
Registration date : 06.05.2012

Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život   Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život - Page 2 Icon_minitimened svi 13, 2012 10:18 pm

prirodno sam se vratila u prošli život i makar ni bilo lijepih stvari duša mi je bila na mjestu... to mi je jako pomoglo u razriješavanju nekih stvari sama sa sobom i svojim sadašnjim životom. voljela bi naučit da se svijesno vratim u prošle živote, vrlo je korisno.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život   Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Sam svoj majstor - hobby club
» Dijete

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: