Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ginekoloski problemi

Go down 
+9
Fantom
malenaivi
Svjetloisjena
Gea
josip21
Alpha
urbanaaa
floridana
Berny_Sinara
13 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Ginekoloski problemi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi - Page 2 Icon_minitimečet lip 18, 2009 9:32 pm

cisto informativno...nemam nikakve nastrane i neciste misli....suosjecam s vasom boli i da vam mogu pomoci bi vrlo rado...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ginekoloski problemi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi - Page 2 Icon_minitimečet lip 18, 2009 9:34 pm

Je, pa tu drogu dilas...i onda kad kazu da je Split pun dilera ti ces bit kriv :P ... miga ... hug

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Ginekoloski problemi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi - Page 2 Icon_minitimepet lip 19, 2009 12:47 am

josip21 je napisao/la:
cisto informativno...nemam nikakve nastrane i neciste misli....suosjecam s vasom boli i da vam mogu pomoci bi vrlo rado...
u redu je :D i onda se muski pitaju zasto poludimo kod tih dana :D pa zato jer nas boli :D Hvala sta se suosjecas sa nama :D :top:
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Ginekoloski problemi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi - Page 2 Icon_minitimepet lip 19, 2009 2:19 am

joj... kad ove postove čitam prolazi me jeza...
mena na svu sreću većinom ne boli ništa... iako kasni li ga kasni i taman dođe kad je ne želiš niti si spremna za nju
boljelo me jednom jer sam u autu sjedila 4h tokom ciklusa, htjela sam si trbuh isčupati

inaće kad osjetim pokoji grč popijem Ketonal ili Katonal zaboravila sam kako se piše, znam samo da dolazi u sitnim plavo-bijelim pilulama

od mame sam čula da se ciklus stabilizira nakon što rodiš, kemikalije u tijelu ti se normaliziraju

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Ginekoloski problemi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi - Page 2 Icon_minitimepet lip 19, 2009 10:06 pm

Ketonal je antireumatik i ja ga ne bih uzela za živu glavu, da me ne znam kako boli (pročitaj si malo o mogućim nuspojavama na listiću). Ostajem na lupocetu i kafetinu kad je prejako. A što se ciklusa i poroda tiče, moguće je da se stvar regulira nakon poroda jer se ciklus mijenja nakon homonalnih promjena koje su vrlo burne a prate trudnoću, porod i dojenje. Meni se regulirao period između mjesečnica, osobito nakon drugog poroda, no to ne znači da me manje boli prva dva dana.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Ginekoloski problemi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi - Page 2 Icon_minitimesub lip 20, 2009 12:07 am

znam da Baralgin pojačava krvarenje. inače ne koristim niti sam ikad koristila kod tih bolova. u stvari i ne boli me toliko.
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Ginekoloski problemi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi - Page 2 Icon_minitimesub lip 20, 2009 4:02 pm

^^Ajme blago ti se...
ja zaista poželim umrijet kad me jako uhvati..ko da me netko noževima dere iznutra, muka mi je kad se samo sjetim. no Najrađe bi da me netko napuca nekom drogom da ne osjetim ništa...
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Ginekoloski problemi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi - Page 2 Icon_minitimepon lip 22, 2009 12:06 am

tako i mene urbanaa
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Ginekoloski problemi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi - Page 2 Icon_minitimepon lip 22, 2009 1:10 am

ajo jos malo pa nestalo....sve vrste opijata po povoljnoj cijeni....za forumase posebni popust od cak 50 %.....

a da pokusate popit Voltaren mene je jednom bolilo rame za poludit i popio sam Voltaren i dvije pive i pomoglo mi je.....
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Ginekoloski problemi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi - Page 2 Icon_minitimepon lip 22, 2009 12:40 pm

ma voltaren je za ku*** samo mi želudac sjebe
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Ginekoloski problemi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi - Page 2 Icon_minitimeuto lip 23, 2009 1:45 pm

urbana, ti i ja možemo pod ruku šta se bolova tiće

ja redovito završim na hitnu!
bol je popračena povračanjem, proljevom i mrtvačkim znojem..........tako da, razumim te u potounosti.
ketonal i knavon su ti isti lijek samo se radi o drugom proizvođaču. ja sam ih pila godinama i već sam postala imuna tako da sam prestala s njima. ne stvaraju ovisnost, bar meni ne. probaj ih piti, pomažu!!!

ako ti ni oni ne pomognu ili kad postaneš imuna na njih (kao ja) kreni sa čepićima. možda zvuči bolesno ali su odlični, cijelu mengu bolove niti ne osjetim

eto, nadam se da sam ti pomogla bar malo
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Ginekoloski problemi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi - Page 2 Icon_minitimeuto lip 23, 2009 2:07 pm

moja bol je tako jaka da imam takav osjecaj : kao da onaj mini alien izlazi utrobe trbuha jednom kada to krene odem na WC i dok obavljam nuzdu tako boli da mislim da cu poluditi...nis ne pijem jer ne zelim rade otrpim taj dan pa kakav bio da bio
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Ginekoloski problemi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi - Page 2 Icon_minitimeuto lip 23, 2009 2:50 pm

malenaivi je napisao/la:
urbana, ti i ja možemo pod ruku šta se bolova tiće

ja redovito završim na hitnu!
bol je popračena povračanjem, proljevom i mrtvačkim znojem..........tako da, razumim te u potounosti.
ketonal i knavon su ti isti lijek samo se radi o drugom proizvođaču. ja sam ih pila godinama i već sam postala imuna tako da sam prestala s njima. ne stvaraju ovisnost, bar meni ne. probaj ih piti, pomažu!!!

ako ti ni oni ne pomognu ili kad postaneš imuna na njih (kao ja) kreni sa čepićima. možda zvuči bolesno ali su odlični, cijelu mengu bolove niti ne osjetim

eto, nadam se da sam ti pomogla bar malo

Jesi prošla pretrage, ovo vrlo divlje zvuči? Može biti endometriaza ili kako se već zove kad imaš tkivo sluznice maternice koje se ljušti za vrijeme menge na drugim mjestima, ne samo na stjenci maternice gdje treba biti. To onda tako boli da se ženama s tom dijagnozom nekad bez problema otvaralo bolovanje za te dane u mjesecu no

A čepići su dobri, meni nije potrebno ali poznajem neke koje to koriste i jako su zadovoljne jer ne opterećuje toliko probavni sustav.
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Ginekoloski problemi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi - Page 2 Icon_minitimeuto lip 23, 2009 3:08 pm

čepići su zakon!!! :D

da jesam li bila na pregledima?!? dole je sve uredno, štoviše često upotrebljavaju riječ "kao ogledalo" ili "kao suza"!
nisam jedina u obitelji koja ima vrlo bolne menstruacije, evo npr. moja mama, imala je iste probleme s bolovima kao ja sada i isto su joj govorili da će joj bol popustiti kad rodi, međutim ništa, a ima troje djece.
najgori osjećaj na svijetu mi je prvi i drugi dan kad imam osjećaj da će mi dole sve ispasti van
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Ginekoloski problemi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi - Page 2 Icon_minitimeuto lip 23, 2009 3:13 pm

Eh onda nema pomoći. Zapravo je dobro da nije spomenuti poremećaj u pitanju, on je, osim što je bolan, i potencijalno opasan.
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Ginekoloski problemi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi - Page 2 Icon_minitimeuto lip 23, 2009 3:15 pm

sada sam krenula sa domaćim bučkurišem od aloe vere, kao pomaže, al tek sam počela pa neznam.
ako pomaže, javim!!!
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Ginekoloski problemi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi - Page 2 Icon_minitimeuto lip 23, 2009 3:16 pm

Držim palčeve hug
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Ginekoloski problemi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi - Page 2 Icon_minitimeuto lip 23, 2009 3:39 pm

drzim figice :D
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Ginekoloski problemi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi - Page 2 Icon_minitimesri lip 24, 2009 1:04 am

čitam ove postove ... ja sam zbilja sretna što se tiče toga, jedini mi je problem to vražje kašnjenje, onda sam kao na iglama i imam osjećaj da mi se PMS produžava s čekanjem

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Ginekoloski problemi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi - Page 2 Icon_minitimesri lip 24, 2009 4:22 pm

malenaivi je napisao/la:


ketonal i knavon su ti isti lijek samo se radi o drugom proizvođaču.

znam to jer sam puno čitala po forumima o lijekovima... a čije čepiće koristiš? Isto njihove ili? Na recept? Sve mi reci! :)

Ja pijem neku biljnu mješavinu više od mjesec dana i sad sam se prešaltala na čaj od đumbira i naranče..kažu da je dobro piti pomiješanu kamilicu, kadulju, stolisnik i koprivu. Ja sam pila kratko vrijeme, čak ispadne ukusan čaj.

A si pila maybe pilule? Kamo god pročitam, svima je to uklonilo bolove..samo što dođu nuspojave tipa abnormalna glad, pa nastupa debljanje, zatim pojačana dlakavost, čudne promjene na tijelu itd. uglavnom to me straši
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Ginekoloski problemi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi - Page 2 Icon_minitimesri lis 28, 2009 2:58 pm

Stvari mi kasne tjedan dana, možda i malo više... nisam trudna 100%, jajnici me bole svako jutro zadnjih dana, al nikako da dobijem. Poludit ću! Šta čekaju ispit koji će uskoro??? Uvijek mi se poklope kad ne treba i sad kad sam doma neće doć. Zadnji put mi je bilo za ispit, predzadnji na koncertu... Ugl. zabrinuta sam da mi nešto ozbiljno nije u redu...jer zadnjih 2 godine mi zaista redovito dolaze.
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Ginekoloski problemi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi - Page 2 Icon_minitimesri lis 28, 2009 3:10 pm

Sve me to nesto asocira na bezgresno zacece...Ginekoloski problemi - Page 2 888361

Nisam ginekolog ali mogu pogledati...Ginekoloski problemi - Page 2 257951

P.S. evo jedan vic da vas raspolozim...

Jedna zena je toliko bila zahvalna ocnom doktoru sto joj
je pomogao da poboljsa vid da je u zelji da mu se zahvali a obzirom da je lijepo slikala jednom prilikom odlucila
kad je on bio odsutan u njegovoj ordinaciji da preko cijelog zida nacrtala valiko oko...
Kada se ocni doktor ponovo vratio u ordinaciju i pokledao ogromno oko preko
cijelog zida,kleknu je na koljena skupivsi ruke u molitvu i rekao:
Hvala ti Boze sto nisam ginekolog...Ginekoloski problemi - Page 2 295661
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Ginekoloski problemi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi - Page 2 Icon_minitimesri lis 28, 2009 3:14 pm

a i ti Fantome svugdje guras nos...... rofl2



a ozbiljan odgovor bi bio.......stres......ili nacin zivota.....nesto od toga je krivac.....
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Ginekoloski problemi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi - Page 2 Icon_minitimesri lis 28, 2009 4:37 pm

^^ nisam baš bila pod nekim stresom, a što jest jest neuredno živim više 2 godine...
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Ginekoloski problemi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi - Page 2 Icon_minitimeuto stu 24, 2009 5:58 pm

Sutra je trenutak istine za mene...ili sam trudna ili sam bolesna ili (najbolja verzija) da je samo stres.... poludit ću!

Zovem gin. već 2 tjedna nitko mi se ne javlja, sutra ću se samo pojavit jer ovo više ne može i ne smije čekat!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ginekoloski problemi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ginekoloski problemi
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Problemi sa kompom
» Problemi sa alkoholom i drogama

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Žena-
Forum(o)Bir: