Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Tehnike proricanja budučnosti - gatanje

Go down 
+8
tomi11
whitelady
PurpLady
Hexenkind
Berny_Sinara
zvezda
Alpha
Gea
12 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
tomi11
Prašina



Male
Aquarius Rat
Broj postova : 4
Age : 39
Registration date : 31.10.2012

Tehnike proricanja budučnosti - gatanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tehnike proricanja budučnosti - gatanje   Tehnike proricanja budučnosti - gatanje - Page 2 Icon_minitimesri lis 31, 2012 6:05 pm

Iskusio sam ga živo i predano :)

Doživio u proučavanju Njegove riječi, iskusio u vršenju ponude Punine života. Govori 'Ja sam put, istina i život. I tko mene vjeruje neće umrijeti nikada.'

Na drugom mjestu stoji: 'Bog je Ljubav'; kakva je ta Ljubav uči nas preko sv. Pavla:

Kad bih sve jezike ljudske govorioi anđeoske,
a ljubavi ne bih imao,
bio bih mjed što ječi
ili cimbal što zveči.2Kad bih imao dar prorokovanja
i znao sva otajstva
i sve spoznanje;
i kad bih imao svu vjeru
da bih i gore premještao,
a ljubavi ne bih imao - ništa sam!3I kad bih razdao sav svoj imutak
i kad bih predao tijelo svoje da se sažeže,
a ljubavi ne bih imao -
ništa mi ne bi koristilo.

4Ljubav je velikodušna,
dobrostiva je ljubav,
ne zavidi,
ljubav se ne hvasta,
ne nadima se;5nije nepristojna,
ne traži svoje,
nije razdražljiva,
ne pamti zlo;6ne raduje se nepravdi,
a raduje se istini;7sve pokriva, sve vjeruje,
svemu se nada, sve podnosi.8Ljubav nikad ne prestaje.

Prorokovanja? Uminut će.
Jezici? Umuknut će.
Spoznanje? Uminut će.9Jer djelomično je naše spoznanje,
i djelomično prorokovanje.10A kada dođe ono savršeno,
uminut će ovo djelomično.'


Uistinu, koliko, uz Božju pomoć, uspijevam živjeti Ljubav (=Isusa koji jest Život), time je radost i mir u meni postojanija i stalnija.

Ne pričam u nekim kvazi-teorijama, već o iskušanom i provjerenom. Ne pričam o radosti i miru u uklanjanju patnji, problema i zloga, već u stavu prihvaćanja i posvećivanja svoga života u Životu Stvoritelja.

Taj Isti govori jasno o živom postojanju zloga, i o posljedicama 'suučestvovanja' sa zlim:

Otkrivenje 21 'Ja sam Alfa i Omega, Početak i Svršetak! Ja ću žednomu dati s izvora vode života zabadava. 7To će biti baština pobjednikova. I ja ću njemu biti Bog, a on meni sin. 8Kukavicama pak, nevjernima i okaljanima, ubojicama, bludnicima, vračarima i idolopoklonicima i svim lažljivcima udio je u jezeru što gori ognjem i sumporom. To je druga smrt.'



Oprostite što izgleda da namećem svoje; nije mi to cilj. Ako ne bi bilo posebnih pitanja ne bih više nametao svoje iskustvo i svoju vjeru. Ispričavam se ako sam naporan, no shvatite me, ukoliko je istina da sam upoznao i doživio živoga Krista-Pomazanika-Sina Božjega, ovo je to što trebam raditi, jer svaka duša Njemu je važna.

Svako dobro,
Tomislav
[Vrh] Go down
lera
Žaba
lera


Female
Cancer Pig
Broj postova : 227
Age : 52
Registration date : 26.09.2012

Tehnike proricanja budučnosti - gatanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tehnike proricanja budučnosti - gatanje   Tehnike proricanja budučnosti - gatanje - Page 2 Icon_minitimečet stu 01, 2012 12:12 am

Oh, Tomi baš ti hvala što si podigao ovu temu, kako ju samo prije nisam zapazila :D
[Vrh] Go down
Lada24
Prašina



Female
Gemini Goat
Broj postova : 1
Age : 32
Registration date : 04.01.2016

Tehnike proricanja budučnosti - gatanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tehnike proricanja budučnosti - gatanje   Tehnike proricanja budučnosti - gatanje - Page 2 Icon_minitimepon sij 04, 2016 1:09 pm

Pozz svima, evo nova sam ovdje, a prije malo sam se počela baviti gatanjem... i moja majka i baka su se bavile istim...pa sam i ja... gatam najčešće iz kave i našla sam puno o tome na internetu, ne o gatanju iz kave samo, već i o gatanju i tarotu... jer sam se razmišljala da se i tarotom počnem baviti iako nisam sigurna u to... vidim da su se neke od vas počele baviti naknadno i tarotom , pa kakva su vam iskustva :) !?Hvala !
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Tehnike proricanja budučnosti - gatanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tehnike proricanja budučnosti - gatanje   Tehnike proricanja budučnosti - gatanje - Page 2 Icon_minitimečet sij 07, 2016 9:12 pm

@Lada24 Nisam siguran da su stari članovi više tu da ti odgovore o ovoj temi, ali možda netko naiđe. Najdalje koliko sam ja s time došao je da sam te karte poklonio svojoj dragoj, koja se onda s time zasad nije bavila jer ju je svašta drugo zanimalo.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Sponsored content





Tehnike proricanja budučnosti - gatanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tehnike proricanja budučnosti - gatanje   Tehnike proricanja budučnosti - gatanje - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Tehnike proricanja budučnosti - gatanje
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: