Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Biće tame u snu

Go down 
+17
Findo
mEN_iN_WHite
Fear
Angelino croft
Berny_Sinara
gothic45
Blizzard
josip21
gagi_
Svjetloisjena
Neobicni forumas
zvezda
Gea
Jaykof
Pumpkin
klapa
Aurora Borealis
21 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Biće tame u snu Empty
PostajNaslov: Biće tame u snu   Biće tame u snu Icon_minitimečet lip 25, 2009 11:52 pm

nisam znala kako da nazovem topic,malo ej glup naslov ali je najrealniji za opis...moram ovo podijelit s vama jer s koliko sam god ljudi podijelila ismijali su me i rekli da je to bio samo san..
a ja znam da nije,jer nijednog se sna nisam tako prepala niti sam od ijednog sna imala noćne more naredne 3 godine.
dakle, bilo ej to 19.7.2005, bila sam kod mame (ona živi van Splita)
i spavala. San je započeo jako čudno već od samog početka,sanjala sam groblje, i kako otkopavam grob svoje tete koja je umrla kao novorođenče (umrla je 30 godina prije mog rođenja). Otkopala sam već dosta zemlje i naišla na mali lijes, odjednom se svijet preokrenuo i ja sam se našla u grobu,a njen lijes mi je ležao na prsima i premda je bio malen nisam mogla pomaknuti ni sebe ni njega,bio je težak kao nakovanj. Zemlja me počela zatrpavati odgore kao da me neko pokapa,vrištala sam i odjednom se scena promijenila i našla sam se u sobi u kojoj sam tog trenutka spavala, i gledala sebe kako spavam na krevetu. Išla sam prema sebi i ruci sam držala plavu staklenu ružu confused koju sam,došavši do same sebe u krevetu stavila sebi na prsi,isto kao da sam mrtva face
onda sam nekako ušla u to svoje spavajuće tijelo. sad sam situaciju promatrala iz kreveta gdje sam ležala. U dnu sobe blizu mojih nogu nalazila su se vrata. Gledala sam u njih, i ona su se vrlo sporo otvorila, a svjetlo koje je dopiralo iz susjedne prostorije bilo je slabašno i kao da je magla ulazila u sobu. odjednom se u toj maglici pojavio crni oblik neke osobe točnije,bića. To je biće ušlo u sobu vrlo polako,imalo je kosu dugu do koljena,crnu,ravnu koja mu je zakrivala lice. bio je cijeli crn, izgledao kao da ruke drži u džepovima kaputa kojeg je nosio iako je bio toliko crn da se njegove ruke i noge nisu vidjele,kao da je sazdan od tame. kosa mu je zalepršala na propuhu ali nije otkrila lice,počeo se primicati prema meni jako polako,ja sam bila ukočena, nisam mogla kriknuti niti se pomaknuti, došao je skroz do mene i počeo se naginjati nad mene, ma i sad me trnci prolaze kad se sjetim, i vidjela sam da to nije čovjek,nekako sam imala osjećaj kao da je demon. njegovo lice mi je bilo sve bliže i počelo se otkrivati,u tom sam trenutku promislila "ovo je kraj. ako ga vidim,umirem", i taman tada mi je zazvonio mobitel kraj glave na stoliću koji me probudio. Tresla sam se ko šiba,nisam mogla zaspati više,a bilo ej 1 ujutro. Narednih sam pola godine patila od kronične nesanice, znala sam ne spavati po 50 sati u komadu,nisam mogla od straha. i dan danas se smrtno bojim da mi se to biće ne ukež ponovo i još uvijek imam problema sa spavanjem a prošle su 4 godine od tada...
Moja je prijateljica imala sličan susret, isto takvo biće joj se ukazalo, u dnu kreveta. Ali ona je bila budna. Biće je bilo okrenuto prema njoj i nije se micalo,ni ona nije mogla govoriti ni micati se. Kaže da je potrajalo do zore i da je biće nestalo kad je svanulo sunce. Ima li ko odgovore na to ŠTO JE TO BILO? ja već godinama pokušavam naći odogovor ali ništa.. Pronašla sma na internetu neka svjedočanstva da je to biće zapravo Azazel,demon koji dolazi zemaljskim ženama djevicama u snu da bi s njima začeo svoju djecu. Ne znam da li da vjerujem u to...
[Vrh] Go down
klapa
Riba
klapa


Male
Gemini Dog
Broj postova : 100
Age : 29
Location : Kaštela
Registration date : 21.05.2009

Biće tame u snu Empty
PostajNaslov: Re: Biće tame u snu   Biće tame u snu Icon_minitimepet lip 26, 2009 12:19 am

freakky,e vidim da si iz splita zivio tamo prije godinu dana, ;)
citao sam nesto slicno o tome u knjizi o vampirima,vampirica dodje kod muskog u sobu dok on spava i siluje ga do besvjesti dok nedodje do erekcije il kako vec ,i onda ga posli ubije
ono wtf ?
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Biće tame u snu Empty
PostajNaslov: Re: Biće tame u snu   Biće tame u snu Icon_minitimepet lip 26, 2009 12:27 am

to su čini mi se succubusi,ali nije bilo tako. jednostavno je stvar bila previše jezovita i nije bilo fizičkog kontakta premda bi možda i bilo da me nije mobitel probudio, ali i to biće nije bilo vampir ne pitaj me kako ali znam da nije, imala sam osjećaj da je baš demon..
[Vrh] Go down
Pumpkin
Višestanični organizam
Pumpkin


Female
Scorpio Horse
Broj postova : 36
Age : 33
Registration date : 23.06.2009

Biće tame u snu Empty
PostajNaslov: Re: Biće tame u snu   Biće tame u snu Icon_minitimepet lip 26, 2009 12:29 am

Jezivo affraid
A ja sam sama u stanu na sedmicu dana cry
Prvi put cujem za tog Azazela. Ako moze neko postaviti link sa nekim informacijama o njemu.
Ja sam nasla samo na wikipediji, gdje se ne spomijnje nista o odnosu sa djevicama.
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Biće tame u snu Empty
PostajNaslov: Re: Biće tame u snu   Biće tame u snu Icon_minitimepet lip 26, 2009 12:39 am

ja nemam pojma di sam ja našla to o djevicama, našla sam prije 3 godine taj tekst al uzmi u obzir da sam ja manijakalno istraživala sve o njemu (ako je to uopće taj Azazel) godinama...teško da ćeš nać od prve...probaj sa popisom demona i u temama o sotonizmu...trebalo bi ga tamo bit. premda su njegovi opisi jako oprečni, zato baš i ne vjerujem da se radilo o njemu
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Biće tame u snu Empty
PostajNaslov: Re: Biće tame u snu   Biće tame u snu Icon_minitimepet lip 26, 2009 12:48 am

A super, zašto ja uvijek čitam strašne teme prije spavanja :(
Prvi put čujem za ovu priču ... probat ću nekaj sutra (po danu) potražit o tome, jer sad još malo idem spavat ...
Nisu sotonizam i demoni baš za mene :S
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Biće tame u snu Empty
PostajNaslov: Re: Biće tame u snu   Biće tame u snu Icon_minitimepet lip 26, 2009 12:53 am

Azazel spada među židovske i kršćanske demone
predstavlja predvodnika Seirima, kozjih demona i pustinjskih lutalica kojima su semitska plemena prenosila žrtve - ritual žene koja je imala snošaj s jarcem (bljak)

prema drugim izvorima on predstavlja vođu anđela koji nikad ne počivaju tzv, Promatrača, koji primječuju promjene u svijetu, bilježe ih i obavještavaju o njima Boga.
sišli su na zemlju i mješali se sa smrtnim ženama učeći ih čarolijama, botanici, umjeću ratovanja, uljepšavanja - od čega je ove posljednje dvije Azazel osobno podučavao.
tako su stvorene prave vještice.
to je Bog otkrio i poslao Rafaela koji je Azazelu zavezao ruke i noge i prikovao ga za šiljatu stjenu gdje će visiti do Sudnjeg dana, kada će biti bačen u oganj i zauvijek nestati.

što se tiće sna.. ne znam, vjerojatno je neki drugi duh upao u tvoje snove, znam i ja prijateljicu kojoj većinu noći duh sjedi pokraj kreveta, a ona isto zna prijatelja kojeg duh po noći grabi za noge zbog čega već mjesecima loše spava confused

da li si ponovno imala slićan san u kojem se pojavljuje to biće?

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Pumpkin
Višestanični organizam
Pumpkin


Female
Scorpio Horse
Broj postova : 36
Age : 33
Registration date : 23.06.2009

Biće tame u snu Empty
PostajNaslov: Re: Biće tame u snu   Biće tame u snu Icon_minitimepet lip 26, 2009 12:56 am

Ni ja, pise da je volio svoju obitelj, zasto bi onda trazio djevice da im pravi djecu zubo
Ko zna sta je to bilo roll Nema nista cudnije od snova.. Duhovno smo najranjiviji dok spavamo, valjda zbog toga se u to vrijeme i dogadjaju napadi demona, duhova etc.

Ja sam imala cudnu situaciju, doduse ne navece, vec ujutru. Probudilo me neko grebanje po stomaku, kao muska brada zubi I kad sam se uspravila u sjedeci polozaj isto, onda sam panicno bacila jorgan sa sebe i nije bilo nicega. I taj osjecaj je nestao zubi
Ne znam to najbolje objasniti, ali misljenja sam da sam se probudila, a da mi je mozak malo zakasnio sa zakljuckom da trebam prestati sanjati Boink

Mozda je i kod tebe nesto slicno u pitanju.
A postoje i tzv. "lazna budjenja"
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Biće tame u snu Empty
PostajNaslov: Re: Biće tame u snu   Biće tame u snu Icon_minitimepet lip 26, 2009 1:22 am

hmmm sve sam i ja to pronašla na internetu, uz još obilje raznih svjedočanstava. razlog zašto sam povjerovala da je Azazel je njegov opis. dosta njih ga opisuje isto kao i ja. da nije toga, ne bi ni pomislila da se radi o njemu. Nisam više nikad imala takav san,srećom!
Već samo napisala u jednom drugom topicu, u to vrijeme kad sam to sanjala družila sam se s osobom koja se bavila sotonizmom i crnom magijom. U vrijeme toga našeg prijateljstva događale su mi se grozne stvari između njih i ovaj san. Je li moguće da je ta osoba (muška) na mene bacala kakve čini,magiju, bilo šta? meni sve sluti na to,jer kad sam prekinula kontakt s njim stvari su se polako počele vraćat u normalu iako sam još godinu dvije patila od noćnih mora vezanih uz sotonu i nadrealno, i život mi je bia u neredu kao i psiha..
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Biće tame u snu Empty
PostajNaslov: Re: Biće tame u snu   Biće tame u snu Icon_minitimepet lip 26, 2009 1:28 am

Ne znam zasigurno, ali Azazel ne bi trebao biti zlo biće ni predstavljati opasnost po tebe... Koliko ja znam, on sa živima nema ništa... Priziva se u svrhu kupljenja zaostalih energija (duhova) i može biti veoma koristan onome ko zna šta radi... *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Biće tame u snu Empty
PostajNaslov: Re: Biće tame u snu   Biće tame u snu Icon_minitimepet lip 26, 2009 2:39 am

Aurora Borealis je napisao/la:
ma i sad me trnci prolaze kad se sjetim

I mene kad čitam ovo.

Ja svejedno mislim da se radilo o snu, baš radi tih promjena situacija i prostora gdje si se nalazila.

Pazi, ja nikome ne pričam šta ja sanjam jer je svaki san kao SF film. Stvarno sanjam svakakve situacije, bića, katastrofe.

Kao mali sam učestalo sanjao san da mi teniska loptica pada u "jamu" kao tunel koji je prolazio podnožjem zgrade u kojoj sam živio. Ja bi sišao unutra po lopticu, sljedeća je scena da ja ležim budan između dva psa koji spavaju, nesmijem se pomaknut jer bi ih probudio, a onda neznam šta bi bilo. Toliko su mi blizu da ih dodirujem ;)

Nisam nikada mogao razumjeti snove.

Mislim da te ne treba biti strah radi toga, premda se meni jednom desilo da sam se probudio usred noći, probudilo me grebanje po stražnjem djelu mog kreveta, preciznije meni iza glave. Prvo što mi je upalo u oko je bio širom otvoren prozor + roletne što nije nikada otvoreno širom. U tom trenu palo mi je na pamet da je nešto uletilo kroz prozor (ptica, šišmiš) i da mi grebe iza po krevetu. Baš na tom iza mjestu je bio i prekidač za svijetlo. U sobije bio polumrak, nije bio totalni mrak jer je svijetlo dolazilo iz vana. Kako sam se polako okretao i tražio taj šalter, na bočnom zidu pored sebe (uza zid) sam ugledao ogromnu crnu sjenu koja je izgledala kao ogroman čovjek kojemu se noge spajaju u jednu toču, dakle izgledalo je kao da ima jako široka ramena, dvije ručetine a ostatak tijela ide dolje u jednu točku, liči na trokut. Kad sam upalio svijetlo i protresao glavom nije ničega više bilo. Strah me bilo zaspat i nije mi bilo jasno zašto je prozor širom otvoren kad sam ga ja zatvorio prije spavanja.

suspect

Edit: Mogao bi ja tu sjenu bez problema nazvati biće tame, čuo se i duboki zvuk kao da bas udara, ali jako duboko i ne jako glasno.
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Biće tame u snu Empty
PostajNaslov: Re: Biće tame u snu   Biće tame u snu Icon_minitimepet lip 26, 2009 3:21 am

ahm čuj, zato i ne pričam uokolo ovu priču jer obično dobijem ovakve odgovore.. ne mislim pritom da ti misliš da ja serem :D jer vidim da i ti imaš slične snove.
ali opet,zato sam i ispričala ovu priču na ovakvom forumu jer želim odgovore,sanjala sam i ja svakakve strahote ali nikad ovako jako kao ovu. ne mogu ja ričima opisat koliko je stvarno san izgleda.
I spomenula sam onog tipa s kojim sam se u to vrime družila,zato i je sumnjivo,jer sam UVJERENA da je to njegovo maslo,na ovakav ili onakav način..
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Biće tame u snu Empty
PostajNaslov: Re: Biće tame u snu   Biće tame u snu Icon_minitimepet lip 26, 2009 8:09 am

Ja mogu samo ponoviti kao što ponavljam na raznim temama, ne bih se ni u ludilu igrala prizivanjima dok ne znam jako dobro što radim, a mislim da se u ovakve stvari nikad ne bih upuštala. Ovakve posljedice nam možda stvara naša vlastita psiha, ali moguće je i da se nešto stvarno događa na astralnom nivou. Vjerujem da su vrlo živi snovi više od sna i ako jedan san napravi tako velik utisak na nas da ga se sjećamo godinama, onda to sigurno nije nešto što smijemo zanemariti i svrstati u tlapnje. Sjetila sam se jednog opisa koji mi je digao kosu na glavi slično kao ovaj, od Elisabeth Haich u knjizi Inicijacija koju svakako preporučujem za čitanje. U procesu buđenja koji autorica opisuje u knjizi osobito mjesto zauzima vrijeme koje je provela na ljetovanju u jednom dvorcu gdje je imala susret s vješticom koja joj je pokušala oteti dijete. Probudila se i otjerala demona, ali se kasnije mjesecima borila za djetetov život.

Aurora, ne znam, ali kod tih strašnih snova često pomaže kad ih pričamo drugima, oni onda kroz ponavljanje izgube svoju oštricu, premda se u prepričavanju prisjećamo onoga što nam se u snu dogodilo. To dijeljenje pomaže da se ne nosimo sami s nečim što nas tišti, nego da se teret barem malo raspodijeli. Naravno, ne treba sve sne prepričavati, oni su na neki način nama namijenjeni. No kod ovakvih bih preporučila tu vrstu "tretmana" :)
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Biće tame u snu Empty
PostajNaslov: Re: Biće tame u snu   Biće tame u snu Icon_minitimepet lip 26, 2009 9:24 am

pa da znaš da imaš pravo...da sam ovu priču ostavila za sebe, izludilo bi me. i ne vjerujem ni ja da se samo o običnom snu radilo iz razloga koji sam već navela a i zbog toga što ga je moja prijateljica vidjela u budnom stanju ,premda joj nije nikakvo zlo nania....osim što je i ona nekoliko godina patila od istih problema ka i ja.
Nažalost nisam još upoznala osobu koja bi mi točno mogla reć o čemu se ili kome radilo i dat mi odgovore ali ja neću odustat od toga.,jer svak od nas u životu doživi nešto što ga iz korijena promijeni,bilo to obiteljska tragedija, nenadana sreća, pročitana knjiga koja je ostavila jak utisak...mene je npr ovaj događaj zauvijek promijenio, u paketu sa svim ostalim što mi se događalo tada. Za jednu "običnu noćnu moru" ipak malo maestralan pothvat :D zato i ne vjerujem da je bila samo to... u filmu egzorcizam emily rose ima rečenica "Tko jednom pogleda u tamu nosi je sa sobom cijelog svog života",što ja komodno mogu i na sebe primjenit premda sam,srećom,samo zagrebla po površini takve vrste okultnog giba
[Vrh] Go down
gagi_
Višestanični organizam
gagi_


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 75
Age : 34
Location : Planet Earth
Registration date : 03.09.2008

Biće tame u snu Empty
PostajNaslov: Re: Biće tame u snu   Biće tame u snu Icon_minitimepet lip 26, 2009 9:48 am

Ništa više me ne može razveseliti ujutro kao neki lijepi snovi, ali također me ništa više ne može baciti u defekt kao ovakvi snovi, sanjao sam svakakve stvari od kojih sam se prestravljavao, ali nikad me više nisu trnci prolazili nego kad sam ovo čitao, ja ne znam kako bi se ponašao kad bi mi se ovako nešto dogodilo shock respect za tebe hail
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Biće tame u snu Empty
PostajNaslov: Re: Biće tame u snu   Biće tame u snu Icon_minitimepet lip 26, 2009 10:08 am

hvala :) al ja ti mogu reć da nisam bila pri sebi prvih par mjeseci,mislila sam da sam nepovratno skrenula s uma. I svim silama sam se trudila ostavit ovaj san iza sebe i sve što me veže uz njega. Donekle sam mogu reć uspila. barem više ne sanjam ništa slično ovome, niti imam priviđenja na javi, niti mi razmišljanja o "onom svijetu" zaokupljaju glavu veći dio dana ka šta je slučaj bia tada... ali pod kožom ti zauvik ostane utisak koje ovakve stvari naprave
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Biće tame u snu Empty
PostajNaslov: Re: Biće tame u snu   Biće tame u snu Icon_minitimepet lip 26, 2009 12:24 pm

Aurora Borealis je napisao/la:
zato sam i ispričala ovu priču na ovakvom forumu jer želim odgovore

Pa ja sam ti dao jedan, ali izgleda da ti svoj odgovor već imaš ;)
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Biće tame u snu Empty
PostajNaslov: Re: Biće tame u snu   Biće tame u snu Icon_minitimepet lip 26, 2009 12:30 pm

nemam odgovor. nisi dovoljno pažljivo pročita moje postove. a odgovor "to je bio samo san" ne prihvaćam ka odgovor jer mi je dosta takvih objašnjenja ;)
ponavljam,mene zanima- TKO JE ILI ŠTO JE TO BILO?
i ka drugo: osoba koja mi je tada bila bliska bavila se crnom magijom i sotonizmom,jel moguće da je ta osoba bacala kakve uroke i čini na mene?
eto. nadam se da će sad svima bit jasnije koje ja odgovore želim...naravno da je svako mišljenje dobrodošlo i da ću svako posebno razmotrit, ali teorije o tome da je to samo noćna mora mi izlaze već na uši,no offence ;)
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Biće tame u snu Empty
PostajNaslov: Re: Biće tame u snu   Biće tame u snu Icon_minitimepet lip 26, 2009 12:35 pm

Aurora Borealis je napisao/la:
nemam odgovor

Imaš jer ćeš prihvatiti samo onaj koji tebi bude najviše odgovarao.
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Biće tame u snu Empty
PostajNaslov: Re: Biće tame u snu   Biće tame u snu Icon_minitimepet lip 26, 2009 12:46 pm

ajme -.-
dobro je. imam odgovor i došla sam na ovaj forum hvalit se kako sam sanjala demona...
ma daj. priča je puno slojevitija i kompleksnija nego što misliš i pošto si već ponudia svoje viđenje priče tila bi da i na tome završi, a ne na prepucavanju. i tila bi čut i ostale ljude
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Biće tame u snu Empty
PostajNaslov: Re: Biće tame u snu   Biće tame u snu Icon_minitimepet lip 26, 2009 1:12 pm

Pa stvar je u tome da ne možeš dobiti konkretan znanstveni odgovor na ova dva pitanja jer zasad ljudi tapkaju u mraku na tim područjima. Kad bih poznavala jednog uistinu vidovitog čovjeka (negdje smo razgovarali o sunčevoj i mjesečevoj vidovitosti, a ovo bi morala biti sunčeva) uputila bih te njemu. Ali ne poznajem. I koliko god okultista, svećenika, duhovnjaka ili ne znam već koga ti u životu posjetila s tim pitanjima, svatko će ti dati svoj odgovor i bojim se da odgovori neće biti slični. Zato se zasad bolje orijentirati na samu sebe. Vjerujem da snovi nose duboku poruku koja je obično namijenjena samom sanjaču. Ponekad su potrebni mjeseci i godine da bi se nešto što smo sanjali pred nama "razmotalo" i otvorilo sa zadovoljavajućim rješenjem koje tražiš. Evo što bih ja pretpostavila, iako nemam dovoljno elemenata jer te ne poznajem osobno, no ja nisam ni baba vračara ni vidovnjakinja pa se nemoj ljutiti ako fulam. To je samo nagađanje.

Ako su ti godine u profilu točne, pretpostavljam da si bila vrlo mlada kad si to sanjala. Imala si dečka ili bila bliska na drugi način osobi koja je u sebi nosila tamu i o tome ti govorila, a ti si još toga pokupila neverbalno, dakle iz njegovih postupaka i cjelokupne ličnosti koju si vidjela pred sobom. Osoba ti je bila na neki način draga pa si ono najgore što ti se o njoj činilo potiskivala u podsvijest. Istovremeno si ga se i bojala, vjerojatno također podsvjesno. Dakle, te su stvari tinjale negdje na rubu tvog svjesnog uma. Kad je došlo do razlaza, dakle kad si se odlučila definitivno maknuti od osobe, nisi mogla samo tako prekinuti sve niti koje su te za nju držale. Najteže je prekinuti niti satkane od straha. Taj strah koji je već dugo postojao negdje u tebi sad je nabujao i prelio se i konkretizirao se u vidu tog uistinu stravičnog sna s kojim se još dugo nisi mogla nositi.

Nečije zle namjere nam ne mogu jako naškoditi ako smo jaki i barem donekle "cjeloviti". Ako smo u lošem stanju, psihičkom i fizičkom, zbog unutarnjih ili vanjskih razloga, možda i mogu. Iskreno ne vjerujem da ti je ta osoba svjesno nanijela neku štetu, čak i da je pokušala bacati uroke. Ljudi koji koketiraju s mrakom obično nisu ono čime se žele predstaviti. Zato mislim da je demon, ako je djelomično i bio "vanjsko" biće mraka, prije svega tvoja konkretizacija straha od nepoznatog, gadnog i mračnog s kojim se nisi mogla ni htjela nositi.

I ako mogu preporučiti - jedini način svladavanja takvih stvari je potraga za svjetlom. Ne za imenom demona kojeg si vidjela, jer će te takva potraga i znatiželja povući ponovo u ono čega se bojiš. Postoji puno pozitivnih duhovnih vježbi, one se kreću između molitve i meditacije, sigurno možeš naći nešto za sebe.
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Biće tame u snu Empty
PostajNaslov: Re: Biće tame u snu   Biće tame u snu Icon_minitimepet lip 26, 2009 1:50 pm

zivili
hvala ti puno na pojašnjenju! nisam to nikad sagledala na taj način!
u to vrijeme nisam imala dečka niti mi je ta osoba bila dečko niti mi se sviđala.
Podsvjesno sam ga se bojala,to je istina stvarno.
Ali on je takva osoba koja odbija ljude od sebe,nema prijatelja, niti ih je ikad imao jer svi zaziru od njega kao osobe...
Sva su njegova prijateljstva trajala kratko i bila jako snažna te se naglo prekidala,kao što je bio slučaj i sa mnom i njim.
U njegovim sam rečenicama i ponašanju primjetila da me nastoji uvući što dublje u tu nazovimo to tako "mračnu stranu" pa sam se distancirala od njega jako naglo..

još bi samo tila da mi se javi neko ko se bavi magijom za ozbiljno ako takav postoji na ovom forumu,da vidim i tu stranu priče...
inače,moje istraživanje o ovom snu vodim već 4 godine i prilično bezuspješno,a nije mi ništa jasnije danas nego tog dana što se zapravo zbilo..
ali sve u svemu zanimljivo viđenje i mogu reć jako blizu istine ;)
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Biće tame u snu Empty
PostajNaslov: Re: Biće tame u snu   Biće tame u snu Icon_minitimepet lip 26, 2009 3:29 pm

ili je to jednostavno moc sugestije...kazes da si se druzila s nekim tipom koji se bavi crnom magijom i sotonizmom.??pa mozda je to objesnjenje....ne znam

ili je za to sto ti se desilo krivac fenomen koji se zove PARALIZA SAN...to je stanje izmedju sna i jave kada se osoba ne moze pomaknuti ostane paralizirana nekoliko sekuni ili cak minuta....i u tom stanju se znaju osobama prividjati svakakve stvari....demoni ili vanzemaljci.....velikom broju vanzemaljskih otmica se pripisuju ovom fenomenu kad osobe tvrde da su lezale na krevetu i nisu se mogli pomaknuti a vanzemalji su dosli po njih i odnijeli ih.....
ja mislim da se tebi ovaj paraliza san desio jer mobitel ti je zazvonio naglo si se probudila i osjetila si da se ne mozes pomaknuti....jer nase tijelo ima prirodni mehanizam u tijelu koji te paralizira dok spavas i taj te mehanizam sprecava da se u snu kreces da recimo ne skocis kroz prozor ili izadjes kroz vrata....
[Vrh] Go down
Pumpkin
Višestanični organizam
Pumpkin


Female
Scorpio Horse
Broj postova : 36
Age : 33
Registration date : 23.06.2009

Biće tame u snu Empty
PostajNaslov: Re: Biće tame u snu   Biće tame u snu Icon_minitimepet lip 26, 2009 3:32 pm

@josip21 To sam i ja mislila. Evo link pa neka pogleda malo.
http://alcyone.bloger.hr/default.aspx?tag=lucidni+san
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Biće tame u snu Empty
PostajNaslov: Re: Biće tame u snu   Biće tame u snu Icon_minitimepet lip 26, 2009 3:33 pm

čula sam za paralizu sna i palo mi je na pamet i to baš zbog te moje ukočenosti tokom cijelog sna... samo,ja kad sam se napokon probudila bila sam pokretna prilično,iskočila sam iz kreveta :D :D i premda sam sebe vidila kako ležim u krevetu budna,znam da se nisam budila zaista tokom sna.
a možda mi se dogodila i paraliza sna i ono šta je svjetloisjena napisala... sve u svemu tapkanje u mraku,znam ;) ali bitno mi je sakupit mišljenja i hvala svima koji se potrude napisat svoje viđenje problema!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Biće tame u snu Empty
PostajNaslov: Re: Biće tame u snu   Biće tame u snu Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Biće tame u snu
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Strah od tame

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: