Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Biće tame u snu

Go down 
+17
Findo
mEN_iN_WHite
Fear
Angelino croft
Berny_Sinara
gothic45
Blizzard
josip21
gagi_
Svjetloisjena
Neobicni forumas
zvezda
Gea
Jaykof
Pumpkin
klapa
Aurora Borealis
21 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Angelino croft
Dinosaur



Male
Virgo Dragon
Broj postova : 440
Age : 47
Location : Split-solin-rim-los angeles
Registration date : 14.09.2010

Biće tame u snu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Biće tame u snu   Biće tame u snu - Page 3 Icon_minitimeuto ruj 21, 2010 10:57 pm

Mislim da nije bitno da doznaš koje je to biće ali je vjerojatno povezano sa sotonizmom. Naime ja sam dosad u sličnim situacijama vidio tri različita bića a nijedno ne odgovara opisu. Što se tiče azazela on je već podrobno opisan-dakle biblijski demon kojemu su hebrejski leviti slali jarce kao žrtvu. Obitava većma u pustinji. Ima čak i film o njemu odnosno na tu tematiku-posrnuli. U svakom slučaju s obzirom na iskustva sa sotonizmom savjet je čitanje biblije i to po mogućnosti naglas. U slučaju slične situacije molitva oče naš će biti sasma dovoljna
[Vrh] Go down
Fear
Žaba
Fear


Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Age : 32
Location : Yuggoth
Registration date : 19.12.2010

Biće tame u snu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Biće tame u snu   Biće tame u snu - Page 3 Icon_minitimened pro 19, 2010 3:41 pm

Jesi li možda vidjela njegove oči???
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Biće tame u snu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Biće tame u snu   Biće tame u snu - Page 3 Icon_minitimened pro 19, 2010 9:58 pm

Da se nadovezem na sam pocetak :) Da li si cula za hatmana???? Tog lika sam i ja jednom video ali sam bio budan i bio sam vrlo mali.... On je kao senka ali ima potpun oblik kao da je stvoren od crne magle ili tako nesto, i za razliku od senka ima sesir.... I da san ti je bio odlican voleo bih i ja da imam tako dobar san.... A da bi to sprecila - taj tvoj strah, moras zaspati i ako ti se ukaze prilika da se boris sa njim da ga napadnes, da znas da si jaca od njega i da je to san i da ti vladas svojim snovima.... Bezveze se plasis i ne spavas. Ja sam isto imao kao dete skoro svako vece sam sanjao da mi iz spaiza-ostave izlazi debela crna zena ili vestica ne znam sta je... I tako me je gusila dok se ne bih probudio, kad vise nisam mogao to da izdrzim napao sam je i poceo je udarati i ona je se sve vise i vise smanjivala dok nije postala kao neko detence od 4,5god i ja sam je pogledao i poceo da se smejem i ona je nestala i pojavilo se svetlo.... Ja sam to sanjao sigurno nekih god dana skoro svako vece i svako vece me je gusila i evo od tad kad sam joj vratio nisam sanjao ni jednom....
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Biće tame u snu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Biće tame u snu   Biće tame u snu - Page 3 Icon_minitimened pro 19, 2010 9:58 pm

I da nadam se da ce ti moj post pomoci
[Vrh] Go down
Findo
Prašina



Male
Cancer Snake
Broj postova : 6
Age : 34
Registration date : 07.01.2011

Biće tame u snu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Biće tame u snu   Biće tame u snu - Page 3 Icon_minitimepet sij 07, 2011 1:58 pm

Mislim da se to radi o najobičnojoj noćnoj mori.
A negdje sam i čuo da postoje kao neke pilule-i kad ih prije spavanja popiješ,zagarantirano ti je da tu noć nečeš imati nikakave snove kao ni nočne more.
[Vrh] Go down
MisteryManiac
Dinosaur
MisteryManiac


Male
Capricorn Pig
Broj postova : 381
Age : 28
Location : Nibiru
Registration date : 05.10.2009

Biće tame u snu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Biće tame u snu   Biće tame u snu - Page 3 Icon_minitimepet sij 07, 2011 3:16 pm

cim sam vidio da se spominje azazel odma sam se sjetio ove pjesme

We are the twilight and we are the dawn.
We are the silence when all else is gone.
We are the ancient ones, we are the flames.
Once you would pray to us, call us by name.Ours is the power and ours is the might.
Ours are the shadows that swallow the light.
Worship us mortals, bow down to our reign!
The blood of the angels, it beats in our veins.Azazel, Sariel, Koshbiel, Shamsiel,
Ananel, Sethiel, Raziel, Zaquiel.Gibborim, Annakim, heroes of old.
In words of the prophets our fate is foretold.
Once we were scattered, in hiding, alone,
Now we have marshalled to reclaim our throne.We are the twilight and we are the dawn.
We are the silence when all else is gone.
We are the ancient ones, we are the flames.
Once you would pray to us, call us by name.
inace u pjesmi je glavni vokal Michelle Belanger koja je napisala nekoliko knjiga o vampirima
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Biće tame u snu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Biće tame u snu   Biće tame u snu - Page 3 Icon_minitimened sij 09, 2011 1:57 am

Podsjeca me na moru :/
[Vrh] Go down
MisteryManiac
Dinosaur
MisteryManiac


Male
Capricorn Pig
Broj postova : 381
Age : 28
Location : Nibiru
Registration date : 05.10.2009

Biće tame u snu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Biće tame u snu   Biće tame u snu - Page 3 Icon_minitimened sij 09, 2011 1:47 pm

Berny_Sinara je napisao/la:
Podsjeca me na moru :/

sta jel te stihovi podsjecaju........oni govore o palim andjelima tzv. promatracima koji su nadgledali nas u ime Boga
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek
Madonna


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Age : 47
Location : split-solin-rim-los angeles...@
Registration date : 07.11.2010

Biće tame u snu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Biće tame u snu   Biće tame u snu - Page 3 Icon_minitimepon sij 02, 2012 5:23 pm

MisteryManiac je napisao/la:
cim sam vidio da se spominje azazel odma sam se sjetio ove pjesme

We are the twilight and we are the dawn.
We are the silence when all else is gone.
We are the ancient ones, we are the flames.
Once you would pray to us, call us by name.Ours is the power and ours is the might.
Ours are the shadows that swallow the light.
Worship us mortals, bow down to our reign!
The blood of the angels, it beats in our veins.Azazel, Sariel, Koshbiel, Shamsiel,
Ananel, Sethiel, Raziel, Zaquiel.Gibborim, Annakim, heroes of old.
In words of the prophets our fate is foretold.
Once we were scattered, in hiding, alone,
Now we have marshalled to reclaim our throne.We are the twilight and we are the dawn.
We are the silence when all else is gone.
We are the ancient ones, we are the flames.
Once you would pray to us, call us by name.
inace u pjesmi je glavni vokal Michelle Belanger koja je napisala nekoliko knjiga o vampirima
a mene na"time is on my side...my side..."-"the fallen"...@ affraid
[Vrh] Go down
Grave Digger
Višestanični organizam
Grave Digger


Male
Cancer Snake
Broj postova : 59
Age : 34
Location : Timespace
Registration date : 13.01.2012

Biće tame u snu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Biće tame u snu   Biće tame u snu - Page 3 Icon_minitimened sij 15, 2012 7:46 pm

Inače bi se dobro nasprdao sa ovim,ali probajmo to razjasniti sa nekoga malo znanstvenijoga gledišta
ČINJENICE
1.vantjelesno iskustvo je moguće i stvarno
2.stvarnost je puno više od onoga što vidimo i opažajno osjetimo
3.šema vudu lutkice ja ju ubodem a tebe boli blabla ali samo ako vjeruješ u magiju se može objasniti kvantnom spregnutošću
4.iskustvo smrti,oni koji su bili klinički mrtvi pa se vratili i onda svijedočili o tome iskustvu,vidjeli svijetlo,padali u rupu blabla nema nikakve veze sa smrti kao takvom jer nakon što nam srce stane (tada se vodimo mrtvi) mozak još nekoliko minuta radi i onda odumire zbog manjka kisika,krvi... e u tom trenutku dok je mozak još živ on to stanje u kojemu se nalazite registrira kao smrt i onda se ponaša onako kako ste ga vi naučili tj.ako vjerujete da idete u raj kad umrete,a njega zamišljate kao svijetlo ili kako već vaš mozak će vam to tako i prikazati jer se nalazite u toj situaciji.
ŠTO SE TEBI DOGODILO
-moguće da je sve samo san običan san ako ćemo se držati occamove britve
-moguće je da si umrla (zamrla) i da te mob.vratio pop
-moguće je da si spontano otišla u neko izmjenjeno stanje svijesti s kojim se nisi znala nositi pa ti je mozak prikazao situaciju tako kako je
Priča o demonima i anđelima mi se čini kao budaleština postoje drugi energetski entiteti ali mislim da im ne treba davati nazive demon, anđeo i tako im automatski pridonositi neke karakteristike i značenje (dogmatske nebuloze)
RIJEŠENJE MUKA
popi dva tri piva i zapali lulu mira spavati ćeš kao mala beba amen
[Vrh] Go down
SkywardSword
Majmun
SkywardSword


Female
Virgo Horse
Broj postova : 1651
Age : 33
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 30.12.2011

Biće tame u snu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Biće tame u snu   Biće tame u snu - Page 3 Icon_minitimened sij 15, 2012 10:54 pm

i ja sam imala slican san
[Vrh] Go down
Sponsored content





Biće tame u snu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Biće tame u snu   Biće tame u snu - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Biće tame u snu
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Strah od tame

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: