Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Profesorica vs ucenik

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
josip21
banned

Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Registration date : 15.12.2008

Profesorica vs ucenik Empty
PostajNaslov: Profesorica vs ucenik   Profesorica vs ucenik Icon_minitimesub lip 27, 2009 12:53 am

stvarno ne znam sta reci na ovaj video.....a pun razred ucenika i nitko da joj posteno pomogne.....

LINK

ovo je stvarno sramota....
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana

Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Registration date : 22.09.2007

PostajNaslov: Re: Profesorica vs ucenik   Profesorica vs ucenik Icon_minitimepon lip 29, 2009 8:55 am

po mom mišljenju u ovoj priči nitko nitko nije reagirao normalno, ni učenici koji su mogli otiči po pomoć, ni profesorica koja je počela prva udarati, a da o ovom tipu ne govorimo.
sve skupa neides
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena

Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Registration date : 15.09.2007

PostajNaslov: Re: Profesorica vs ucenik   Profesorica vs ucenik Icon_minitimepon lip 29, 2009 8:44 pm

Upravo tako no
[Vrh] Go down
josip21
banned

Male
Libra Buffalo

PostajNaslov: Re: Profesorica vs ucenik   Profesorica vs ucenik Icon_minitimepon lip 29, 2009 10:21 pm

cini mi se da ovdje imamo forumasicu koja je profesorica Engleskog jezika ako se ne varam....pa bih bas volio cuti njen komentar....
[Vrh] Go down
Cuppycake.Disaster
Žaba
Cuppycake.Disaster

Female
Cancer Rooster
Broj postova : 257
Registration date : 02.09.2008

PostajNaslov: Re: Profesorica vs ucenik   Profesorica vs ucenik Icon_minitimeuto lip 30, 2009 9:26 pm

josip21 je napisao/la:
stvarno ne znam sta reci na ovaj video.....a pun razred ucenika i nitko da joj posteno pomogne.....

LINK

ovo je stvarno sramota....
kreten jadni. kava
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara

Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Registration date : 24.02.2009

PostajNaslov: Re: Profesorica vs ucenik   Profesorica vs ucenik Icon_minitimečet srp 02, 2009 12:30 am

jako je nisko od toga frajera sta je izlupao zensku :/ ma kolko god bila ogavna ruzna itd... jednostavno muskarac NIKAD ne smije zensku udariti ali nikada
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

PostajNaslov: Re: Profesorica vs ucenik   Profesorica vs ucenik Icon_minitimečet srp 02, 2009 12:51 am

A žena muškarca?
[Vrh] Go down
Cuppycake.Disaster
Žaba
Cuppycake.Disaster

Female
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Profesorica vs ucenik   Profesorica vs ucenik Icon_minitimečet srp 02, 2009 9:03 am

Berny_Sinara je napisao/la:
jako je nisko od toga frajera sta je izlupao zensku :/ ma kolko god bila ogavna ruzna itd... jednostavno muskarac NIKAD ne smije zensku udariti ali nikada

ima ih samo malo koji tak razmisljaju... no super,sto ti imas takvo misljenje! :)
[Vrh] Go down
Cuppycake.Disaster
Žaba
Cuppycake.Disaster

Female
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Profesorica vs ucenik   Profesorica vs ucenik Icon_minitimečet srp 02, 2009 9:05 am

Gripphon je napisao/la:
A žena muškarca?
confused nesmije,ali trebas priznat,da zenski spol nije bas prejak^^
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

PostajNaslov: Re: Profesorica vs ucenik   Profesorica vs ucenik Icon_minitimečet srp 02, 2009 7:58 pm

Ne znam što bi bilo prejako, ali znam da mi neka lako iskopa oko ili slomi zube. Pitao sam jer me zanimao što će biti odgovoreno, recimo da je to bilo trik pitanje ^^

Batine su ponekad zbilja dobra odgojna metoda iako ja izbjegavam takve stvari, no nekad je zbilja malo potrebno jer naprosto neki ljudi drugačije ne mogu naučiti neke stvari. No, da se razumijemo, nisam se tukao od drugog osnovne :P
[Vrh] Go down
gothic45
Dinosaur
gothic45

Male
Gemini Monkey
Broj postova : 359
Registration date : 02.11.2008

PostajNaslov: Re: Profesorica vs ucenik   Profesorica vs ucenik Icon_minitimeuto srp 07, 2009 2:36 pm

Gripphon je napisao/la:
Ne znam što bi bilo prejako, ali znam da mi neka lako iskopa oko ili slomi zube. Pitao sam jer me zanimao što će biti odgovoreno, recimo da je to bilo trik pitanje ^^

Batine su ponekad zbilja dobra odgojna metoda iako ja izbjegavam takve stvari, no nekad je zbilja malo potrebno jer naprosto neki ljudi drugačije ne mogu naučiti neke stvari. No, da se razumijemo, nisam se tukao od drugog osnovne :P

Ma da neka ženska mene krene tući izubijo bi je da ne bi ni disat mogla, ali naravno nikad ne bi prvi dignuo ruku.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda

Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3244
Registration date : 23.09.2007

PostajNaslov: Re: Profesorica vs ucenik   Profesorica vs ucenik Icon_minitimepon kol 17, 2009 11:40 am

josip21 je napisao/la:
cini mi se da ovdje imamo forumasicu koja je profesorica Engleskog jezika ako se ne varam....pa bih bas volio cuti njen komentar....

Evo, ako bi voleo:

Koliko sam ja videla, učenik je hteo da pogleda neke ocene, a ona mu nije dala - tako je sve počelo. Prvo, ocene su javne i svako dete ima pravo da zna svoje ocene. Pravilo bi bilo da ti ih pokaže onaj profesor koji ih i daje (npr. pitaš profesora srpskog za ocene iz srpskog) ili razredni starešina. Meni lično nije problem ni pročitati učeniku šta je dobio iz nekog drugog predmeta, jer me iritira to što neke kolege upišu detetu ocenu, a dete ne zna šta je dobilo. To je bzvz...
Ona kategorički nije htela pokazati mu ocene. Ali on je očigledno bahat i nevaspitan, agresivan. Odmah je situacija bila takva da je on nju držao u pat poziciji, između katedre i zidova. Ona je više puta krenula ka vratima, verovatno da zbriše, ali joj je on svaki put blokirao put. Fizički je veoma neravnopravno. Ona je mnogo slabija i ugrožena je. Nipošto nije smela dići ruku na njega, bez obzira na sve!!!
Sam njen stav je sasvim pogrešan i imam utisak da je ovoj situaciji prethodilo dosta njenih pogrešnih poteza, čim se učenici ovako ponašaju na času. Zašto on uopšte stoji kraj nje??? Gde je njegovo mesto u učionici? Mislim, neke se stvari moraju znati, inače će neminovno dolaziti do ovakvih gluposti.
Činjenica je da ima disciplinski problematičnih pojedinaca, pa čak i odeljenja. Ali sve je u tome kako se ti kao profesor postaviš i koliko dobro vladaš situacijom i brzo procenjuješ. Nikada nisam imala problema sa decom, a predavala sam uzrastima od V osnovne do IV srednje. Sa svakim uzrastom moraš da radiš drugačije. Ovo su velika deca, takoreći mladi ljudi, punoletni. Imala sam takve đake i sa njima mi je bilo najbolje. To je samo stvar balansa. Uvažavaš njihovo mišljenje i ceniš svaku njihovu ideju i pokušaj, ali ti vodiš igru. Sve u svrhu učenja je dobro (npr. radili smo My Way od Sinatre i ne znam ni ja više šta)... Ne sme u odeljenju biti ni anarhija, ni tiranska vladavina...
Ovo na snimku mi je baš žalosno... Ali trebalo je reagovati mnogo, mnogo ranije i uopšte ne dozvoliti ovakvu atmosferu. Ovo traje 10-ak minuta. Ne smeš se raspravljati sa detetom 10 minuta. To se odmah preseče, ovako ili onako, ali ne diže se tenzija. Mislim, pročitaj mu glupu ocenu. Ili ga izbaci. Ili izađi. Ili pošalji neko dete po direktora. Možeš da uradiš mnogo toga, a ne da čekaš da stvari postanu gore... *

Admin
Alpha

Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Profesorica vs ucenik   Profesorica vs ucenik Icon_minitimepon kol 17, 2009 3:41 pm

U moje doba, kada ti je profesor kazao da nesto ne mozes i da ides na mjesto, onda bi tako i bilo...ovo danas je sve divlje, neodgojeno i bez postovanja...

Višestanični organizam

Male
Virgo Monkey
Broj postova : 85
Registration date : 21.07.2009

PostajNaslov: Re: Profesorica vs ucenik   Profesorica vs ucenik Icon_minitimepon kol 17, 2009 3:54 pm

Berny_Sinara je napisao/la:

Profesorica vs ucenik Body_builder_chick_6

O rly?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Profesorica vs ucenik   Profesorica vs ucenik Icon_minitimepon kol 17, 2009 4:29 pm

@Reptil...a ti bi se tukao s tom na slici? :P

Višestanični organizam

Male
Virgo Monkey

PostajNaslov: Re: Profesorica vs ucenik   Profesorica vs ucenik Icon_minitimepon kol 17, 2009 4:30 pm

Ne, ja bi je udario i pobjegao glavom bez obzira.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda

Female
Capricorn Rooster

PostajNaslov: Re: Profesorica vs ucenik   Profesorica vs ucenik Icon_minitimepon kol 17, 2009 4:35 pm

Hrabro...
Misliš da bi stigao da je udariš??? *

Višestanični organizam

Male
Virgo Monkey

PostajNaslov: Re: Profesorica vs ucenik   Profesorica vs ucenik Icon_minitimepon kol 17, 2009 4:39 pm

zvezda je napisao/la:
Hrabro...
Misliš da bi stigao da je udariš??? *

Dobro pa kakvo je to sad pitanje? Ova muževna djevojka sa sela, tj. slike, nije brža od mene.
[Vrh] Go down
Lukini
Riba
Lukini

Male
Capricorn Cat
Broj postova : 184
Registration date : 26.07.2009

PostajNaslov: Re: Profesorica vs ucenik   Profesorica vs ucenik Icon_minitimepon kol 17, 2009 4:41 pm

"Žene su nježniji spol."

lol!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Profesorica vs ucenik   Profesorica vs ucenik Icon_minitimepon kol 17, 2009 4:51 pm

Reptil je napisao/la:
Ne, ja bi je udario i pobjegao glavom bez obzira.
Mislis da bi osjetila da si ju udario? rofl2

Višestanični organizam

Male
Virgo Monkey

PostajNaslov: Re: Profesorica vs ucenik   Profesorica vs ucenik Icon_minitimepon kol 17, 2009 5:00 pm

Ha! Ti to sad mene malo zajebavaš. Naravno da bi osjetila, dapače, skljokala bi se na pod.

ALI, dobro. Sad ispadam nasilnik. Nikad ženu udarati prvu se ne smije. A ako te ona jako, možeš ju malo. Međutim, ako je OVOLKA, onda ju možeš nokautirati. I Indiana Jones se tuče sa ženama, kako se tukao sa Cate Blanchett, onom Ukrajinkom kad je tražila lubanju.
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann

Male
Scorpio Broj postova : 2443
Registration date : 24.05.2009

PostajNaslov: Re: Profesorica vs ucenik   Profesorica vs ucenik Icon_minitimepon kol 17, 2009 6:35 pm

ovaj je imao samo srece sto nije bio punoletan inace bi mu nabili bubrege u zeludac
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda

Female
Capricorn Rooster

PostajNaslov: Re: Profesorica vs ucenik   Profesorica vs ucenik Icon_minitimepon kol 17, 2009 11:08 pm

Lukini je napisao/la:
"Žene su nježniji spol."

lol!

ljubi

A što se tiče one fotke, mislim da to uopšte i nije žena... ;) *

Pračovjek
Michael Wittmann

Male
Scorpio Broj postova : 2443
Registration date : 24.05.2009

PostajNaslov: Re: Profesorica vs ucenik   Profesorica vs ucenik Icon_minitimepon kol 17, 2009 11:40 pm

a ko bi zubi ? ja bi prvi sprint uvatio x)
[Vrh] Go down
josip21
banned

Male
Libra Buffalo

PostajNaslov: Re: Profesorica vs ucenik   Profesorica vs ucenik Icon_minitimeuto kol 18, 2009 12:18 am

ja sam u 5 osnovne imao jednu iz Zemljopisna...to nije bila zena nego vrag.....bojali smo je se ko vraga..... bag
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Profesorica vs ucenik   Profesorica vs ucenik Icon_minitime

[Vrh] Go down

Profesorica vs ucenik
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next