Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Pokrenimo peticiju i referendum o ulasku u EU

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Majmun
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 1550
Age : 42
Registration date : 21.11.2008

Pokrenimo peticiju i referendum o ulasku u EU Empty
PostajNaslov: Pokrenimo peticiju i referendum o ulasku u EU   Pokrenimo peticiju i referendum o ulasku u EU Icon_minitimepon lip 29, 2009 7:24 pm

Smatram da su u pregovorima s Hrvatskom institucije EU izgubile vjerodostojnost. Dozvoljava se da nas Slovenija nekorektno blokira, bez da odgovara za to, čak više nikog u Uniji za to nije ni briga. Gospodarstvo, zakonodavstvo i pravosuđe nam ni približno nisu spremni za ulazak u EU (niti će to biti ni sljedećih 10 godina), ne koristimo novac iz predpristupnih fondova i zato smatram da bi bilo korisno održati peticiju i referendum o nastavku pregovora i ulasku u EU.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Pokrenimo peticiju i referendum o ulasku u EU Empty
PostajNaslov: Re: Pokrenimo peticiju i referendum o ulasku u EU   Pokrenimo peticiju i referendum o ulasku u EU Icon_minitimepon lip 29, 2009 7:45 pm

Pa zapravo je svejedno što mi mislimo i kažemo, to je stvar politike u kojoj mi nemamo puno za reći. Vjerujem da su Bugarska i Rumunjska i danas zaostalije od nas i da su im spomenute institucije u većoj komi od naših, pa su ipak bile primljene u EU iz političkih razloga. Mi nismo, vjerojatno zato što nešto drugo ovdje još nije raščišćeno i sumnjam da bi peticija bilo što promijenila na stvari. Mislim da gospodarski i politički nemamo izbora hoćemo li ili nećemo u EU. Predlažem da počnemo razmišljati na razini na kojoj se trenutno nalazimo i da uznastojimo popraviti stvari u svojoj neposrednoj okolini. Cijela ta priča oko EU čini mi se dijelom strategije za mazanje očiju narodu kako se ne bi okrenuo zdravorazumskim rješenjima, od ekološki orijentirane poljoprivrede, preko malog gospodarstva do turizma koji nam je u komi iz razloga koji su barem djelomično subjektivne prirode.
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Pokrenimo peticiju i referendum o ulasku u EU Empty
PostajNaslov: Re: Pokrenimo peticiju i referendum o ulasku u EU   Pokrenimo peticiju i referendum o ulasku u EU Icon_minitimeuto lip 30, 2009 11:13 am

nisam znao da ste i vi protiv EU ^^
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Pokrenimo peticiju i referendum o ulasku u EU Empty
PostajNaslov: Re: Pokrenimo peticiju i referendum o ulasku u EU   Pokrenimo peticiju i referendum o ulasku u EU Icon_minitimeuto lip 30, 2009 12:19 pm

Pa kažem, ona je politički gledano nužno zlo iliti od dva zla kad odabereš manje, tako nekako.
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Pokrenimo peticiju i referendum o ulasku u EU Empty
PostajNaslov: Re: Pokrenimo peticiju i referendum o ulasku u EU   Pokrenimo peticiju i referendum o ulasku u EU Icon_minitimečet srp 02, 2009 11:43 pm

tila bi da uđemo u EU samo za dišpet slovencima ali osobno sam jako protiv unije. Ako budemo imali te sriće i ne bankrotiramo, unija će se raspast i sve će zemlje koje su bile u njoj jako oslabit, i mislim da nam je tu jedina šansa za bolje sutra. Norveška nije u uniji npr a em je bogata,em ima veliki standard, nema nereda ni prosvjeda. Pametni ljudi,šta će im unija?
[Vrh] Go down
spoxy
Stanica



Male
Libra Dragon
Broj postova : 16
Age : 35
Registration date : 18.01.2011

Pokrenimo peticiju i referendum o ulasku u EU Empty
PostajNaslov: Re: Pokrenimo peticiju i referendum o ulasku u EU   Pokrenimo peticiju i referendum o ulasku u EU Icon_minitimesri sij 19, 2011 4:05 am

vecina gradjana je protiv EU pa referenduma nece ni biti jer to neodgovara EU mocnicima jer nece moci da pokupuju sto vec nisu a nasim politicarima jer nece dobit provizije
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pokrenimo peticiju i referendum o ulasku u EU Empty
PostajNaslov: Re: Pokrenimo peticiju i referendum o ulasku u EU   Pokrenimo peticiju i referendum o ulasku u EU Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pokrenimo peticiju i referendum o ulasku u EU
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» EU Referendum
» Referendum o EU
» Referendum o pojmu braka

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Politika i Ekonomija-
Forum(o)Bir: