Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ivo Sanader dao ostavku

Go down 
+9
urbanaaa
Jaykof
gloria_g
josip21
snake
Aurora Borealis
Svjetloisjena
Alpha
Berny_Sinara
13 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Ivo Sanader dao ostavku Empty
PostajNaslov: Ivo Sanader dao ostavku   Ivo Sanader dao ostavku Icon_minitimesri srp 01, 2009 11:30 pm

Kao sto ste vec pretpostavljam culi Sanaderj e dao ostavku...poslije njega cisto sumnjam da ce nam biti bolje drzava je u minusu 40 MLd u totalnoj smo banani sta mislite sta nas ceka u buducnosti? I najvaznije zasto?

predsjednika stranke

Jadranka Kosor preuzima stranku i Vladu, a Andrija Hebrang predsjednički kandidat.
Ivo Sanader će danas u 14 sati obavijestiti javnost da podnosi ostavku na sve funkcije, saznaje Jutarnji list iz dobro informiranih izvora.

Sanader je o tome već obavijestio najuže suradnike i klub zastupnika HDZ-a. Upravo je u tijeku sastanak Sanadera i koalicijskih partnera.

Prema izvorima Jutarnjeg, Sander je predložio da ga na mjestu predsjednika Vlade i predsjednika stranke zamijeni Jadranka Kosor, a da kandidat HDZ-a za predsjednika države bude Andrija Hebrang kojemu je Sanader navodno dao 24 sata da odluči hoće li prihvatiti kandidaturu.

Jutros je u Saboru nenajavljeno održana sjednica Kluba HDZ-a, na kojoj su bili gotovo svi ministri. Premijera Sanadera i potpredsjednicu Vlade Kosor novinari nisu vidjeli, ali su zamijećeni pri prolazu do male vijećnice i to kroz podrumske hodnike, javlja HTV. O temi sjednice sudionici nisu htjeli govoriti, samo je opovrgnuto da se raspravljalo o rebalansu proračuna. Premijer Sanader za 14 sati je sazvao konferenciju za novinare.

Osim promjene na vrhu Vlade, mijenja se i njezin sastav. Dosadašnji ministar poljoprivrede Božidar Pankretić postaje potpredsjednik Vlade, a na njegovo mjesto dolazi HDZ-ovac Petar Čobanković. Osniva se i novo ministarstvo uprave, a njegov ministar bit će Davorin Mlakar.

Ostavku u Vladi dao je ministar obrazovanja Dragan Primorac, a posao će promjeniti i glavni tajnik HDZ-a Ivan Jarnjak.

Neočekivana vijest iz Banskih dvora već je zagušila Internet u Hrvatskoj.

Indeks Zagrebačke burze pao je 3,76 posto, ali nema potvrde da je u vezi s navodnom Sanaderoivom ostavkom, piše Slobodna Dalmacija.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ivo Sanader dao ostavku Empty
PostajNaslov: Re: Ivo Sanader dao ostavku   Ivo Sanader dao ostavku Icon_minitimesri srp 01, 2009 11:32 pm

A kao s njim bi nam bilo bolje? :P
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Ivo Sanader dao ostavku Empty
PostajNaslov: Re: Ivo Sanader dao ostavku   Ivo Sanader dao ostavku Icon_minitimesri srp 01, 2009 11:33 pm

No comment, dok se ne izjasni zašto je zapravo dao ostavku zubo
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Ivo Sanader dao ostavku Empty
PostajNaslov: Re: Ivo Sanader dao ostavku   Ivo Sanader dao ostavku Icon_minitimečet srp 02, 2009 1:35 am

ako se ne varam danas je objavljeno da nam je BDP pao za 6,5 posto uz još obilje informacija o tome koliki nam je vanjski dug i slično. A on baš danas daje ostavku. Kao štakor koji bježi sa broda koji tone. Ma nek ide, jedva sam dočekala. I da crni vrag dođe na mjesto premijera (a Jadranka Kosor nije daleko od tog opisa!) ne bi mi moga bit mrži od sanadera. Ovo šta je on učinia od zemlje ne može svako. Umjetnik je.
[Vrh] Go down
snake
Riba
snake


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 108
Age : 50
Location : BIH
Registration date : 28.03.2008

Ivo Sanader dao ostavku Empty
PostajNaslov: Re: Ivo Sanader dao ostavku   Ivo Sanader dao ostavku Icon_minitimečet srp 02, 2009 9:20 am

stvarno je bio premijer po standardu okruzenja sto bi se reklo,jer u svim drzavama u okruzenju kako stvari stoje, premijeri su nesto najlosije sto se narodima moglo desiti..
u BIH ,bivsi premijer na optuzenickoj klupi, u RS-u ( iako nije drzava ) Dodik se ponasa ko posljednji seljak i kabadahija dok mu policija i medjunarodna zajednica polako steze omcu oko vrata..
o Srbiji i Sloveniji ne zelim ni komentarisati...

Sanader se stvarno ponio ko zadnji papak..
Najmsijesnija retorika je da se poziva i svoju hrabrost pravda proslim vremenima kad je preuzeo HDZ , pobijedio,bla, bla..
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Ivo Sanader dao ostavku Empty
PostajNaslov: Re: Ivo Sanader dao ostavku   Ivo Sanader dao ostavku Icon_minitimečet srp 02, 2009 1:40 pm

ajme fakat je ko stakor....ko je vidio da kapetan napusta brod ajme papak jedan mogo je reci kako sta i zasto
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Ivo Sanader dao ostavku Empty
PostajNaslov: Re: Ivo Sanader dao ostavku   Ivo Sanader dao ostavku Icon_minitimečet srp 02, 2009 1:45 pm

a mozda je bolestan pa zato odlazi...tko zna...
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Ivo Sanader dao ostavku Empty
PostajNaslov: Re: Ivo Sanader dao ostavku   Ivo Sanader dao ostavku Icon_minitimečet srp 02, 2009 1:48 pm

nebi ja baš rekla da je njemu "došlo" pa dao ostavku.
iza paravana se krije velika stvar, sigurna sam
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Ivo Sanader dao ostavku Empty
PostajNaslov: Re: Ivo Sanader dao ostavku   Ivo Sanader dao ostavku Icon_minitimečet srp 02, 2009 2:56 pm

[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Ivo Sanader dao ostavku Empty
PostajNaslov: Re: Ivo Sanader dao ostavku   Ivo Sanader dao ostavku Icon_minitimečet srp 02, 2009 3:01 pm

^^ lol!

Ne znam baš je li dobro u ovom momentu što je otišao..mislim ako smo ga već trpili toliko godina, još dvije više-manje..
al se usro pred OOVOOOOLIKIM problemima...i skužio je da ne može više krast državu jer dagahebeš nema se para...
Njemu je stalo do Hrvatske???Koji kreten! Kad čujem kako priča šta je on sve napravio, kako imamo sad renome u Europi i svijetu...jel živimo mi u
istoj Hrvatskoj ili je on u nekom paralelnom svemiru?!
Prava Hrvatina! Nema šta... neka trune država, stvarno ju je dobro zatrovao u suradnji s ostalim imbecilima.

Evo nekih zanimljivih komentara:
VIJEST o ostavci Ive Sanadera, koju je Index prvi objavio,
nevjerojatnom se brzinom proširila hrvatskim medijskim prostorom i
izazvala dosad nezapamćen odjek javnosti. Na Indexovom forumu u prvihsat vremena nakon objave vijesti čitatelji su ostavili više od 1000komentara, od kojih vam donosimo nekoliko najzanimljivijih.

> Sve detalje o ostavci Ive Sanadera pročitajte na Indexovoj temi

Isprva su čitatelji vijest dočekali s nevjericom ("prije će Mamić otići iz
Dinama, nego što će Sanader dati ostavku"), ali nedugo zatim krenula je salva kritičkih komentara na račun bivšeg premijera. "Prvo vrati pare pa onda dipli da te više ne vidimo nikad!", poručuje Sanaderu korisnik bruksizam.

"Ovo je početak kraja HDZ-a", predviđa korisnik stoks
koji vjeruje da je "pritisak došao iz vana jer je pravi dug Hrvatske
oko 100 milijardi dolara". "Poslije Sanadera potop. Uništena ekonomija, prezaduženost, rupetina u proračunu i ostavi nam Jacu da to sredi?", piše webstartm koji iznosi gotovo jednoglasan stav internetske zajednice u Hrvatskoj - Jadranka Kosor nije sposobna obnašati funkciju premijera.

"Vozio je u petoj i u zavoju izletio. Suvozač i svi
putnici poginuli, napravljena velika materijalna šteta jer se zapucao u
kulturnu baštinu i gospodarski objekt visoke vrijednosti. Svi poginuli
jedino on izašao neozlijeđen i dečki iz pratnje su mu pomogli da se
izvuče iz govana. Za ostale R.I.P, a to smo mi ako se malo opustimo",
piše na Indexovom forumu korisnik pod imenom polulud.

"Ne isključuje mogućnost povratka u politiku. Drugim riječima, ako
preživimo krizu vraća se, ako padnemo do kraja odlazi zauvijek. U
svakom slučaju Hrvatska gubi", napisao je SexyVulgyX.2000.
"Interesantno je što ostavka dolazi svega dan-dva nakon otkrivanja
afere s Rončevićem", primijetila je lizie3.

"Oduzeti mu putovnicu odmah!", predlaže korisnik timetraveler, a zec965 dodaje:
"Odmah blokirati sve izlaze iz zemlje. Prije svega sve aerodrome".

"Dok vi likujete, Sanader unosi namještaj u novu vilu na Cipru. Prvi susjed do Dodika, u istoj ulici sa Cecom i Markom Miloševićem", napisao je korisnik suncani.dan.10.

I za kraj, komentar korisnice furesta.. koja uz fotografiju otvaranja šampanjca predlaže: "1. srpanj trebao bi postati praznik".
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Ivo Sanader dao ostavku Empty
PostajNaslov: Re: Ivo Sanader dao ostavku   Ivo Sanader dao ostavku Icon_minitimečet srp 02, 2009 3:05 pm

Super, sada Kosorica nastupa na scenu. Dosad je bila samo pijun u Sanaderovim rukama, kad god bi izbio neki problem, on je Kosoricu gurnuo da ga riješi, zadnji primjer je ovo sa seljacima.

A Sanader... je po meni kukavica i mafijaš kao i većina iz HDZ-a i općenito hrvatske politike.
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Ivo Sanader dao ostavku Empty
PostajNaslov: Re: Ivo Sanader dao ostavku   Ivo Sanader dao ostavku Icon_minitimečet srp 02, 2009 3:14 pm

u globalu istina Omega
[Vrh] Go down
snake
Riba
snake


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 108
Age : 50
Location : BIH
Registration date : 28.03.2008

Ivo Sanader dao ostavku Empty
PostajNaslov: Re: Ivo Sanader dao ostavku   Ivo Sanader dao ostavku Icon_minitimepet srp 03, 2009 9:52 am

neki predvidjaju povratak pred predsjednicke izbore u obliku spasioca...

pitam se ko bi nasjeo na taj cobanluk i kako glup glasac bih morao biti da to prihvatim kao "spasenje" i njega kao "spasioca " ??
cega ??
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Ivo Sanader dao ostavku Empty
PostajNaslov: Re: Ivo Sanader dao ostavku   Ivo Sanader dao ostavku Icon_minitimepet srp 03, 2009 10:12 am

oni isti koji su i do sada glasali za njega. kad oni to fino zapakiraju i pošalju u medije budale će glasati, oni koji imaju direktne i indirektne koristi će također glasati., dijaspora će glasati.
Sanader je opasan igrač. ne preza taj ni pred čim. manipulator, a ovce bleje.
[Vrh] Go down
snake
Riba
snake


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 108
Age : 50
Location : BIH
Registration date : 28.03.2008

Ivo Sanader dao ostavku Empty
PostajNaslov: Re: Ivo Sanader dao ostavku   Ivo Sanader dao ostavku Icon_minitimepet srp 03, 2009 12:30 pm

da nije dijaspore HDZ bi odavno bio opozicija..
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Ivo Sanader dao ostavku Empty
PostajNaslov: Re: Ivo Sanader dao ostavku   Ivo Sanader dao ostavku Icon_minitimepet srp 03, 2009 12:41 pm

strasno...kao sto kaze ova korisnica: "Ne isključuje mogućnost povratka u politiku. Drugim riječima, ako
preživimo krizu vraća se, ako padnemo do kraja odlazi zauvijek. U
svakom slučaju Hrvatska gubi", napisao je SexyVulgyX.2000.
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Ivo Sanader dao ostavku Empty
PostajNaslov: Re: Ivo Sanader dao ostavku   Ivo Sanader dao ostavku Icon_minitimepet srp 03, 2009 3:30 pm

evo znam da ce vam Ivo nedostajat nece ga bit na tv-u i novinama pa....uvijek ga mozete nacrtat na komad papira i uzivat gledajuci ga....

[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Ivo Sanader dao ostavku Empty
PostajNaslov: Re: Ivo Sanader dao ostavku   Ivo Sanader dao ostavku Icon_minitimepet srp 03, 2009 5:40 pm

Čitao sam negdje neku temu o ostavci Sanadera i trenutnom stanju (može i sa r umjesto t) u Hrvatskoj, uglavnom, Francuz priča kako oni rade kad nešto ne štima.
Kaže ovako (slobodno prevodim po sjećanju):
"Kad kod nas nešto ne štima, mi izađemo na ulice i sve porazbijamo. Također, nisam ponosan na takav čin."
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Ivo Sanader dao ostavku Empty
PostajNaslov: Re: Ivo Sanader dao ostavku   Ivo Sanader dao ostavku Icon_minitimepet srp 03, 2009 6:01 pm

To je jučer napisao Watchmen, samo mi se sad ne da tražiti gdje.
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Ivo Sanader dao ostavku Empty
PostajNaslov: Re: Ivo Sanader dao ostavku   Ivo Sanader dao ostavku Icon_minitimepet srp 03, 2009 7:22 pm

A da fkt lol
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ivo Sanader dao ostavku Empty
PostajNaslov: Re: Ivo Sanader dao ostavku   Ivo Sanader dao ostavku Icon_minitimepet srp 03, 2009 8:20 pm

Mislim da je drzava u bankrotu i da ce puknut bruka vrlo brzo. Frajer se mako, a kako je narod, da prostite, glup tako ce on kazat da nije do njega jer se on povukao. A ovi koji ostaju ce kazat kako nisu ni oni krivi jer su se, eto, tek tu nasli pa ne mogu bit krivi. Dakle, nitko nije kriv. Garant sam ja kriva gica

Drugi dio scenarija je da se lik vrati na scenu u velikom stilu kao spasioc i kandidira se za predsjednika sto ce ovce od naroda popit i izabrat ga.

Problem je s njime sto je nevjerojatno ali zbilja nevjerojatno egoisticno stvorenje. On bi nekako najradije kraljevinu proturio pa da mu se klanjaju i brisu mu dupe. Imam dojam da se taj pola dana divi sebi u ogledalu. Pazite izjavu da je odabrao ovaj nacin povlacenja jer je htio sokirat Hrvatsku. Vidi kurca. Kad vise ne zna kako da apsolutno svi pricaju o njemu onda izvodi bijesne gliste.
Ja bih zabranila takve ostavke sa tako nekih funkcija ukoliko nemaju dobro opravdanje. A on jos nije propjevao zasto odlazi. Gdje je tu odgovornost? Mogu i ja tako drzavu vodit. Malo pokrast, malo sjebat razvoj i ekonomiju i onda reci 'ups, ma, ne igra mi se vise'. Alo, decko, zakuvo si i sad neces da kusas? Ma oces pa makar ti vilama u grlo gurali. Al nas narod je takav da ce jos povjerovat kako je ovaj zapravo napravio super stvar za drzavu u ovih 15-20 godina i jos bi ga mogli i za predsjednika izabrat. Iako ne znam sto ce mu to. Predsjednik je samo figura...a mozda mu bas to treba u njegovoj egotirpovskoj kolekciji...

I sad...jel bolje da se povukao? Vjerojatno jeste...bolje ikako nego nikako...ili je samo smiraj pred oluju koja ce nas dotuci...
Ali ja bih ipak voljela vidjet da mu se ugura u grlo ovo sranje koje je zakuvao, a ne da ovako elegantno utekne...vilama... kava
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Ivo Sanader dao ostavku Empty
PostajNaslov: Re: Ivo Sanader dao ostavku   Ivo Sanader dao ostavku Icon_minitimepet srp 03, 2009 8:41 pm

Alpha je napisao/la:
Mislim da je drzava u bankrotu i da ce puknut bruka vrlo brzo. Frajer se mako, a kako je narod, da prostite, glup tako ce on kazat da nije do njega jer se on povukao. A ovi koji ostaju ce kazat kako nisu ni oni krivi jer su se, eto, tek tu nasli pa ne mogu bit krivi. Dakle, nitko nije kriv. Garant sam ja kriva gica

Drugi dio scenarija je da se lik vrati na scenu u velikom stilu kao spasioc i kandidira se za predsjednika sto ce ovce od naroda popit i izabrat ga.

Problem je s njime sto je nevjerojatno ali zbilja nevjerojatno egoisticno stvorenje. On bi nekako najradije kraljevinu proturio pa da mu se klanjaju i brisu mu dupe. Imam dojam da se taj pola dana divi sebi u ogledalu. Pazite izjavu da je odabrao ovaj nacin povlacenja jer je htio sokirat Hrvatsku. Vidi kurca. Kad vise ne zna kako da apsolutno svi pricaju o njemu onda izvodi bijesne gliste.
Ja bih zabranila takve ostavke sa tako nekih funkcija ukoliko nemaju dobro opravdanje. A on jos nije propjevao zasto odlazi. Gdje je tu odgovornost? Mogu i ja tako drzavu vodit. Malo pokrast, malo sjebat razvoj i ekonomiju i onda reci 'ups, ma, ne igra mi se vise'. Alo, decko, zakuvo si i sad neces da kusas? Ma oces pa makar ti vilama u grlo gurali. Al nas narod je takav da ce jos povjerovat kako je ovaj zapravo napravio super stvar za drzavu u ovih 15-20 godina i jos bi ga mogli i za predsjednika izabrat. Iako ne znam sto ce mu to. Predsjednik je samo figura...a mozda mu bas to treba u njegovoj egotirpovskoj kolekciji...

I sad...jel bolje da se povukao? Vjerojatno jeste...bolje ikako nego nikako...ili je samo smiraj pred oluju koja ce nas dotuci...
Ali ja bih ipak voljela vidjet da mu se ugura u grlo ovo sranje koje je zakuvao, a ne da ovako elegantno utekne...vilama... kava
e bas to uzela si mi rijec iz usta....ajde barem je Kosorica prva premijerka ikad to je jedini plus hahaha lol ma ljudi ajmo van iz Hrvatske :D :D :D
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Ivo Sanader dao ostavku Empty
PostajNaslov: Re: Ivo Sanader dao ostavku   Ivo Sanader dao ostavku Icon_minitimepet srp 03, 2009 11:19 pm

Jel ja to njušim ... linč cerek
[Vrh] Go down
Goran
Majmun
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 1550
Age : 42
Registration date : 21.11.2008

Ivo Sanader dao ostavku Empty
PostajNaslov: Re: Ivo Sanader dao ostavku   Ivo Sanader dao ostavku Icon_minitimesub srp 04, 2009 11:23 am

Možda je Faber otkrio puno više od afere s nabavom kamiona, možda Sanader bježi od kaznenog progona zbog nekih svojih kriminalnih dijela. A možda je jednostavno vidio da više nema što krasti, a zbog mogućnosti lopovluka je i bio na toj poziciji, pa je jednostavno otišao uživati u ukradenim milijunima i mirovini od 19000 kuna.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Ivo Sanader dao ostavku Empty
PostajNaslov: Re: Ivo Sanader dao ostavku   Ivo Sanader dao ostavku Icon_minitimesub srp 04, 2009 8:20 pm

Berny_Sinara je napisao/la:

e bas to uzela si mi rijec iz usta....ajde barem je Kosorica prva premijerka ikad to je jedini plus hahaha lol ma ljudi ajmo van iz Hrvatske :D :D :D

Sada su na vlasti Šeks i Hebrang, nađe se još ponetko, a Kosorica bude samo predmet koji će se gurati da se nezadovoljan narod na njoj iživljava dok će ovi piti pivu na nekoj terasi. Ivo Sanader dao ostavku Smilie_ugly_034


Sanaderov veliki povratak bi mogao popiti samo neobrazovani narod. Netko obrazovaniji će to popiti samo ako je budala ili ako nema pojma što se događa. Pa tko je uopće reko da je Sanader dobro napravio, da je dobro vodio državu, da je mnogo toga učinio za Hrvatsku...? Pa babice na selu koje jedino za što znaju iz politike je ''A-DeZe''. Sjetimo se da je i crkva poduprla HDZ, onda dok takva neobrazovana babica dođe na misu gdje čuje kako popi podupiru HDZ, onda jednostavno glasa za njen HDZ bez da ima pojma što se događa.

Babica: ''A-deze, A-deze!!!''
Sinek: ''Babica, nije 'adz' nek je 'hdz'.''
Babica: ''Ha?''
Sinek: ''Je, Hadeze, ne adeze.''
Babica: ''Sinek, ja te nikaj ne razmem... A-deze, a-deze!''
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ivo Sanader dao ostavku Empty
PostajNaslov: Re: Ivo Sanader dao ostavku   Ivo Sanader dao ostavku Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ivo Sanader dao ostavku
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Politika i Ekonomija-
Forum(o)Bir: