Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Istospolne zajednice

Go down 
+38
Madonna
Mama
Magic
orca
Korplikan
kika13
wanderer
Collector604
MoW
Skulptura
Armin od Irima
whitelady
Archangel
Chakotay
hawara
Fantom
Deti
Legionar
Green
Zona
spoxy
Konspirator
Aurora Borealis
tomi
malenaivi
biga
Athena
Gea
Alpha
Reptil
gloria_g
Greed
d_sasha
Goran
floridana
Svjetloisjena
ThE_IMMORTAL
Blizzard
42 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next

Tolerirate li istospolne zajednice?
Da
Istospolne zajednice - Page 4 Icon_vote_lcap48%Istospolne zajednice - Page 4 Icon_vote_rcap
 48% [ 31 ]
Ne
Istospolne zajednice - Page 4 Icon_vote_lcap40%Istospolne zajednice - Page 4 Icon_vote_rcap
 40% [ 26 ]
Nisam siguran/sigurna
Istospolne zajednice - Page 4 Icon_vote_lcap12%Istospolne zajednice - Page 4 Icon_vote_rcap
 12% [ 8 ]
Ukupno glasova : 65
 

Autor/icaPoruka
Zona
Pračovjek
Zona


Female
Leo Tiger
Broj postova : 2260
Age : 49
Registration date : 17.07.2010

Istospolne zajednice - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Istospolne zajednice   Istospolne zajednice - Page 4 Icon_minitimepon sij 24, 2011 4:55 pm

Athena je napisao/la:

Ali, zašto?
Nije li svačije pravo birati s kim će se seksati i kakav će spolni život imati?
Zašto bi mene pogađalo tuđe seskualno opredjeljenje ili zašto bih ga nametala kao pravilo?
Ovdje se govori o poželjnosti hetero orijentacije, ali ne govori se o drugim, negativnim aspektima koje mogu također proizaći od hetero ljudi.


Neprirodno je. Smeta mi sve što je neprirodno a gura mi se pod nos kao nešto normalno, i još ako kažem svoje mišljenje ispadnem homofob a i sama riječ homofob na kraju me etiketira kao nepodobnu osobu za standarde današnjeg društva.
Ne kažem da ako je netko hetero da je savršen, naravno da nas ima svakakvih, ali ono što je pogrešno ne treba uljepšavati radi ulizivanja svjetskoj vladi. No, to je samo moje mišljenje koje bi vjerojatno bolje bilo da ubuduće zadržim za sebe.
[Vrh] Go down
hawara
Riba
hawara


Female
Aries Snake
Broj postova : 189
Age : 35
Location : Germany
Registration date : 09.11.2010

Istospolne zajednice - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Istospolne zajednice   Istospolne zajednice - Page 4 Icon_minitimepon sij 24, 2011 5:01 pm

Ljubav ponekad ne bira spol, vjeru, boju koze ili zemlju. Ja sam ZA istospolne brakove. I u tim vezama uopce nije bitan spol, bitno je da se ljudi vole, postuju i vjeruju jedno drugome. Sto je to zdrava okolina za dijete? Radije bih da homosexualni parovi usvoje dijete, nego da to isto raste uz majku propalicu, i oca zlostavljaca i alkoholicara. Djetetu je sudjen drugaciji profil, drugacije drustvo i drugacije gledanje na svijet.

Djeca koja odrastaju u istospolnim brakovima postovat ce sve ljude na ovom svijetu i imati daleko razvijeniji pogled na zivot i svijet oko sebe.
No da se vratim na temu, ne vidim tu nista lose... Svatko ima pravo na izbor i ljubav.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Istospolne zajednice - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Istospolne zajednice   Istospolne zajednice - Page 4 Icon_minitimepon sij 24, 2011 5:23 pm

@Hawara, u potpunosti se slažem. :)

Alpha je napisao/la:

A sto se tice onoga da je sve ok ako se nikom ne steti. Je, ok je. I zato bih ja dala homoseksualcima prava. I legalizirala kurvanje tako da zene imaju zdravstveno. Ali njihova parada steti. Dolazi do loma. Ispada kao provokacija. A na koncu i jeste jer zapravo tom paradom se ne dobije nista drugo nego lom. Bas nista. Jel ikad itko promijenio misljenje o pederima jer je vidio paradu?????? Jok. Jedino se moglo desit da ako netko i nije imao nista protiv pedera postane alergican na to sto radi te parade se unisti pol grada i bude svega.

Samo da se nadovežem, ali tko uzrokuje taj lom? Oni koji mirno hodaju u povorci sa transparentima, paradiraju i zvižduću ili nasilnici koji misle da mogu i trebaju napadati te ljude u povorci? scratch
Ispada da su gayevi koji žele povorku da facto odgovorni za stvaranje nereda u gradu, a ne svi oni agresivci, koje bi trebalo spustiti na mjesto, jer ne daju drugima da žive ili se ponašaju ukoliko se to ne uklapa u njima zamišljenju sliku.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Istospolne zajednice - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Istospolne zajednice   Istospolne zajednice - Page 4 Icon_minitimepon sij 24, 2011 6:21 pm

I ja mislim da drzava treba odvojiti novce za odredjene skupove. Ajmo mi onda napravit skup da hodamo i vicemo "jebo pas mater svim ciganima". Necemo nikog dirat. Samo cemo ici, drazat transparente i izvikivat parolu. Sto hocu kazat s ovim...hocu kazat da se meni ne da placat porez za pizdarije. A to bi bila pizdarija.

A sto se tice ovog - tko radi lom...eh...hehe...recimo ovaj vic:

Čovjek se našao pred sudom optužen za ubojstvo svoje žene
Pita ga sudac:
- "Ovdje se radi o krvavom ubojstvu. Kako se branite?"
Optuženi:
- "Bila je toliko glupa da sam je morao ubiti."
Sudac:
- "To ne smatram olakšavajućom okolnošću."
Optuženi:
- "Pa, dobro, cijenjeni sude... da ispričam kako je bilo. Živjeli smo u jednoj zgradi. Iznad nas je živjela porodica s dvoje djece. Bilo je stvarno žalosno, djeca su bila jako niska rastom. Sin od 12 godina je bio visok svega 80 cm, a onaj stariji, od 19 godina, svega 85 cm. Jednog dana, u razgovoru sa svojom ženom, kažem da je to stvarno tužno i da mi ih je žao."
- "Da, reče žena....to su Pirineji."
- "Mislila si Pigmeji?"
- "Ne, Pigmeji su ono što nam se nalazi pod kožom i zbog čega pocrnimo."
- "To je pigment."
- "Ne... Pigment je bilo ono na čemu su stari Grci pisali."
- "Pobogu, ženo, to je bio pergament."
- "Ne, pergament je kad neko pročita ili prikaže samo jedan dio nekog djela."
- "Poštovani sude, vjerojatno pretpostavljate da više nisam imao volje da joj objasnim da se radi o fragmentu. Sjeo sam na trosjed i čitao novine.
Ubrzo dođe žena s knjigom u ruci, legne pored mene, otvori knjigu i počne čitati djelo nekog teksta.
- "Dušo, gledaj: Sunčana terasa od ručne torbe je bila učiteljica makroa 15."
Uzeo sam knjigu, pogledao i rekao joj:
- "Draga, ovo je knjiga na francuskom jeziku i tu piše: La Marquise de Pompadour est la Maitresse de Luuis XV, a to znači da je Markiza de Pompadur bila ljubavnica Luja XV."
- "Ne, reče ona - La Marquise je sunčana terasa, Pompadour je ručna torba, la Maitresse je učiteljica, a Louis XV je 15. makro. Ja to sigurno dobro znam. Nisam ja džabe imala ekstra sate iz francuskog jezika i vježbe sa svojim legionarom."
- "Mislila si na lektora?"
- "Ne, lektor je jedan grčki heroj."
- "To je bio Hektor i bio je Trojanac."
- "Ne, hektor je mjera za površinu."
- "Mera za površinu je hektar."
- "Ne, hektar je božansko piće."
- "Ženo, nektar je božansko piće."
- "Nije, to je rijeka u Njemačkoj."
- "Rijeka u južnoj Njemačkoj zove se Nekar."
- "Ne znaš ti to, još kao mala sam pjevala s prijateljicom duo o rijeci Nektar."
- "U duetu, tako si valjda htjela reći."
- "Ne, duet je kad igraju Sarajevo i moj Željo."
- "Poštovani sude, tada sam uzeo čekić i opalio je po glavi. Konačno je zašutjela."
Sudac:
- "Optuženi se oslobađa....Ja bih joj presudio još kod Hektora."


Tako i te parade. Da ima neke koristi od toga - skidam kapu. Al nema. Jedino sto ispada provokacija. OK, mi smo zatucan narod. Jesmo. I sto sad? Recimo da si ti zatucana jel ja imam pravo tebe lomit i onda kad ti popizdis kazat da si ti kriva sto si popizdila? Mislim...nije bas fer, jelte.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Zona
Pračovjek
Zona


Female
Leo Tiger
Broj postova : 2260
Age : 49
Registration date : 17.07.2010

Istospolne zajednice - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Istospolne zajednice   Istospolne zajednice - Page 4 Icon_minitimepon sij 24, 2011 7:32 pm

Alpha ides lolcina



Zadnja promjena: Zona; sub ruj 22, 2012 8:26 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Istospolne zajednice - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Istospolne zajednice   Istospolne zajednice - Page 4 Icon_minitimepon sij 24, 2011 8:05 pm

Sudeći prema broju postova na ovom topicu, istospolne zajednice su jako popularne zubi

@Zona baš si morala postat ove slike, skužili smo mi što ti želiš reći i bez tih slika.

hawara je napisao/la:
Djeca koja odrastaju u istospolnim brakovima postovat ce sve ljude na ovom svijetu i imati daleko razvijeniji pogled na zivot i svijet oko sebe.
A od kud ti taj zaključak? Ne mora biti točno uopće, dapače ta djeca također mogu imati predrasude prema recimo crncima, siromašnim. Mogu također biti ovisnici o kocki, alkoholu i slično. To nam ništa ne garantira.

hawara je napisao/la:
Radije bih da homosexualni parovi usvoje dijete, nego da to isto raste uz majku propalicu, i oca zlostavljaca i alkoholicara
Ovo je pogrešna usporedba, u stvari majka propalica i otac zlostavljač i alkoholičar ne mogu uopće posvojiti dijete. Oni naravno mogu imati vlastito dijete, no mi tu govorimo o posvajanju pa homoseksualni parovi nisu diskriminirani u odnosu na heteroseksualne jer i za heteroseksualne postoje određeni uvjeti koje moraju ispuniti i oni koji to ne ispunjavaju ne mogu posvojiti dijete.

Ono što se njima treba osigurati je to da mogu na miran način obaviti tu svoju paradu.
@Zona, nisu se oni samo tako sjetili doći i nešto održati. Oni su to najavili policiji i dobili odobrenje da to održe. Dakle ako imaju odobrenje onda policija ne bi smjela dopustiti da dođe do sukoba bilo koga. Naravno bez obzira na odobrenje, oni moraju poštivati propise, a koliko je meni poznato ovako razgolićeno hodanje gradom je zabranjeno.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Zona
Pračovjek
Zona


Female
Leo Tiger
Broj postova : 2260
Age : 49
Registration date : 17.07.2010

Istospolne zajednice - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Istospolne zajednice   Istospolne zajednice - Page 4 Icon_minitimepon sij 24, 2011 8:15 pm

study


Zadnja promjena: Zona; sub ruj 22, 2012 8:26 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Istospolne zajednice - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Istospolne zajednice   Istospolne zajednice - Page 4 Icon_minitimepon sij 24, 2011 8:16 pm

Ovo pitanje, kao i mali milion drugih, je u zadnjih 50-ak godina toliko ispolitizirano da je to uzas i za bogu plakati... :place: Stice se dojam da danas onaj ko hoce da se pokaze kao "napredan" taj samo treba lizati dupe - a ima na raspolaganju sirok spektar mogucih korisnika te usluge... -.- Mislim, mozemo mi tolerisati sta hocemo, ali sam termin "tolerancija" implicira "trpljenje necega", sto znaci da ja mogu "trpiti" ovo ili ono (ako vec ne mogu otkloniti objekt trpljenja) ali to ne znaci da mi treba biti drago ili da smatram ovo ili ono ispravnim i normalnim.

Alpha je spomenula nesto o homoseksualnosti kod zivotinja. To se danas cesto koristi kao argument u korist stava da je homoseksualnost nesto prirodno i normalno. Stvari ipak nisu bas tako "pink" kako se cini... ;)

Kontroverze oko rezultata istrazivanja...

Mit o homoseksualnosti...

Btw - @Alpha, ides ides za onaj vic... :)













_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Istospolne zajednice - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Istospolne zajednice   Istospolne zajednice - Page 4 Icon_minitimepon sij 24, 2011 8:41 pm

Zona je napisao/la:
@Chak, jel to tebi smetaju slike? E, a kako je onda to sve i puno više razvratnosti gledati u stvarnosti tj na tim paradama...?
Ne smeta mene ništa što se tamo dešava, jer to uopće ne pratim, tako da me nije niti briga kako su ti ljudi tamo obučeni, jedino bi volio znati gdje i kada se to održava tako da se ni slučajno tamo ne bi zatekao lol!

No obzirom su slike na ovom forumu, koji ipak pratim i čitam, onda sam dao i svoj komentar na tvoj post ;)

No slažem se s tobom i Archom da ti ljudi sve gledaju kao homofobe i da oni ponekad nameću svoje stavove i svoje mišljenje drugima, tj. rade ono za što optužuju da njima rade drugi.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Zona
Pračovjek
Zona


Female
Leo Tiger
Broj postova : 2260
Age : 49
Registration date : 17.07.2010

Istospolne zajednice - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Istospolne zajednice   Istospolne zajednice - Page 4 Icon_minitimepon sij 24, 2011 8:54 pm

popc


Zadnja promjena: Zona; sub ruj 22, 2012 8:27 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Istospolne zajednice - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Istospolne zajednice   Istospolne zajednice - Page 4 Icon_minitimepon sij 24, 2011 9:17 pm

Alpha je napisao/la:
I ja mislim da drzava treba odvojiti novce za odredjene skupove. Ajmo mi onda napravit skup da hodamo i vicemo "jebo pas mater svim ciganima". Necemo nikog dirat. Samo cemo ici, drazat transparente i izvikivat parolu. Sto hocu kazat s ovim...hocu kazat da se meni ne da placat porez za pizdarije. A to bi bila pizdarija.
Kao prvo...ti ljudi ne organiziraju prosvjede, parade sa transparentima i sl. u kojima *ebu mater nekom, nazivaju ih pogrdnim imenima, pljuju ili ih tuku šakama.
Dakle, nitko od nas ne može organizirati prosvjed u kojem se promiče navedeno, a što se tiče ostalog...pa neka svaki građanin zatraži dozvolu i prosvjeduje za ono što mu je bitno. kava
Raznorazni porezi su pizdarija. Npr. moja majka ni kriva ni dužna plaća veći porez, zato jer ima jedno dijete, a radi solidarnosti s obiteljima sa više djece. I što sad? Da kaže kako to ne želi, jer joj nije u interesu? Zato jer ne vidi da takve obitelji bolje žive?
Plaćamo puno skuplje poreze kojima je cilj samo mužnja novce u privatnim rukama, od voda do uskoro i "zraka".
Zato, je sasvim normalno da ćemo plaćati "porez" i na parade i prosvjede onih koji traže svoja prava, a kojih istodobno u našem zatucanom društvu nema.
I da, koliko veliki porez mi zaista plaćamo za gay paradu? scratch

Citat :

Tako i te parade. Da ima neke koristi od toga - skidam kapu. Al nema. Jedino sto ispada provokacija. OK, mi smo zatucan narod. Jesmo. I sto sad? Recimo da si ti zatucana jel ja imam pravo tebe lomit i onda kad ti popizdis kazat da si ti kriva sto si popizdila? Mislim...nije bas fer, jelte.
Provokacija? Riječ provokacija je zapravo samo opravdanje za reakcije jednog dijela društva, kojima se u najgorem slučaju promiče nasilje. Naravno, pritom ne idem u ekstreme nego uzimam "provokaciju" na našim prostorima, koja je uglavnom kulturna, ne promiče golotinju i ostalo što nije prihvaćeno u našem društvu.
Hoće li ikad biti koristi od parada? Hoće i to onda kad neće biti potrebe za njeno održavanje.

Da, imaš me pravo lomiti ako je ta moja zatucanost dovela do nasilja, vrijeđanja itd. miga
Ako se pak radi isključivo o mojem neopravdavanju, koje ne izražavam na nasilni način, to je već druga stvar.

Zatucanost nije opravdanje za navedene stvari i na nju se treba primjereno reagirati.
Kad ne bi bilo tako, mogli bi propagirati "hitlerovsko društvo" istrijebljenja različitosti tj. zabrane nastupa manjini, opravdavajući ga željom za dovođenje stanja u "normalu".

@Zona, ovo zasigurno nije snimano u Hrvatskoj.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Zona
Pračovjek
Zona


Female
Leo Tiger
Broj postova : 2260
Age : 49
Registration date : 17.07.2010

Istospolne zajednice - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Istospolne zajednice   Istospolne zajednice - Page 4 Icon_minitimepon sij 24, 2011 9:30 pm

Athena je napisao/la:


@Zona, ovo zasigurno nije snimano u Hrvatskoj.

Nije u Hrvatskoj, nego tamo gdje su oni ostvarili sva svoja prava, pa ako ih budu imali i ovdje , naravno da će ih (prava)i iskoristiti. Nekad kod nas nije bilo ni parada, ali, evo sad ih imamo, pa se možemo nadati kompletnim manifestacijama po uzoru na ove iz Amsterdama, New Yorka, Los Angelesa itd.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Istospolne zajednice - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Istospolne zajednice   Istospolne zajednice - Page 4 Icon_minitimepon sij 24, 2011 10:06 pm

@Zona ne pratim druge forume, a i da pratim ova tema me ne zanima, no činjenica ostaje da kod nas ima dosta homofoba i da se ti ljudi napadaju zbog onoga što jesu i to ih napadaju isto tako osobe koje se ne ponašaju baš najuzornije.

Ja osobno ne razumijem kako jednoj muškoj osobi može druga muška osoba biti privlačnija od žene i meni je takvo ponašanje neprirodno, no opet meni su i druga ponašanja neprirodna recimo također mi nije jasno kako netko može svoju teško zarađenu plaću potrošiti u kasinu ili pak na alkohol. E sad to što meni to nije prirodno to ne znači da takve osobe ne postoje i da one ne bi trebala imati svoja prava i slobode. Posao policije je da osigura ta prava, a ne kao što je to bilo u Zagrebu prošle ili pretprošle godine da dopusti i gay i antigay skup na istom mjestu u isto vrijeme. Naravno da će tada doći do sukoba između njih.
I da većina će nakon tog sukoba otići u kafiće i kladionice ;)

I zato se slažem sa Athenom, svako ima pravo živjeti kako želi. I mislim da kad im se ne bi poklanjala tolika pozornost da oni i ne bi radili te stvari.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Zona
Pračovjek
Zona


Female
Leo Tiger
Broj postova : 2260
Age : 49
Registration date : 17.07.2010

Istospolne zajednice - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Istospolne zajednice   Istospolne zajednice - Page 4 Icon_minitimepon sij 24, 2011 10:12 pm

Chakotay je napisao/la:

I zato se slažem sa Athenom, svako ima pravo živjeti kako želi.

Diskutabilno je ovo. Svi se mi moramo prilagođavati jedni drugima, znači da ne možemo uvijek živjeti kako želimo nego onako kako moramo radi općeg mira.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Istospolne zajednice - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Istospolne zajednice   Istospolne zajednice - Page 4 Icon_minitimepon sij 24, 2011 10:43 pm

e ovako... inače boli me briga tko koga u slobodno vrijeme, al stvarno nije uredu ovo što ovi rade...
koja su im to prava uskraćena?????

hvala Bogu da neću biti tih dana u Splitu i što takve ljude rijetko viđam...
jednostavno to nije normalno i gotovo...
u jednu mi ih je ruku žao...

al dobro je... dok je pedera bit će više žena za nas prave muškarce...


edit:
Alpha je napisao/la:
Ja nemam nista protiv istospolnih zajednica ali imam sve protiv gay parada. Uskoro ce biti jedna u ST (ne znam kad) i nadam se da ce ekipa ubit boga u njima da im vise ne padne na pamet paradirat ovuda.
e sad imam još bolje mišljenje o tebi....
(znam da to ne znači puno, al eto...) :P
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Istospolne zajednice - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Istospolne zajednice   Istospolne zajednice - Page 4 Icon_minitimepon sij 24, 2011 11:27 pm

Gdje god dođem, u školu, na forum, na ulici, gay ovaj, gay onaj, tu ovi pederi, tu oni. Odakle u ljudima takva opsesija homoseksualacima? Niti kako ugrožavaju društvo, a definitvno su u manjini. Zato mi se nameće pitanje zašto toliko strke i polemika oko toga?

Druga, još čudnija stvar mi je, kako se ovo društvo voli baviti problemima manjine. Homoseksualci, invalidi, djeca s poteškoćama u razvoju itd... OK, jedan od ciljeva društva je osigurati da svaki pojedinac može živjeti u miru. Ali postoji toliko važnijih problema od homoseksualaca ili invalida o kojima se treba razgovarati. O nasilju među mladima, o povećanju ljudi koji oboljevaju od tumora i raka, o nepravilnoj prehrani, pa čak i o samom školovanju i nezaposlenosti. Iako su te teme zastupljene u našim medijima, daleko više buke i zanimanja i pažnje se posvećuje invalidima, braniteljima, homoseksualcima... zašto? Zašto trošiti toliko energije na marginalne probleme. Jest, homoseksualcu je veliki problem biti homoseksualac u ovom društvu. Ali djece nad kojom se svakodnevno vrši nasilje u školi ima 10 puta više! Zašto se društvo prvo ne posveti onim bitnim problemima, a tek onda problemima pojedinaca... Eto... to mi nije jasno. Ljudi više vole upirati prstom u tuđe nenormalnosti, pa čak i riješavati tuđe probleme, nego svoje vlastite.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Istospolne zajednice - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Istospolne zajednice   Istospolne zajednice - Page 4 Icon_minitimepon sij 24, 2011 11:51 pm

kakve probleme ima homoseksualac???
ja ih znam 5 i ni jedan od njih ne radi ništa. imaju firme i pare... mislim da je to skup sport bit homić. u taj sport se upuštaju mamini sinovi/kćeri koji već imaju osiguranu budućnost pa ne znaju šta će od bjesa...

upravo se zato previše reagira na pedere, zato što ih nema možda 5% u društvu, a traže neka hebena prava ko da ih se svaki dan gazi na ulici, a ne jednom godišnje na paradi...
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Istospolne zajednice - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Istospolne zajednice   Istospolne zajednice - Page 4 Icon_minitimeuto sij 25, 2011 12:03 am

O čemu ti? Zato što je netko osigurane budućnosti postaje homoseksualac? Kao da je to super stvar, ono, e, zabrij, bit ćeš kuler ak si homić.

Ne prođe dan da ja ne čujem negdje kako netko ne komentira homoseksualnost. Ljudi su stalno opterećeni time tko je gay itd, a da u to uopće ne misle o gay paradi ili o tome kako se gayevi bore za svoja prava. Ne razumijem zašto su ljudi tako opterećeni tim i sličnim pojmovima.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Green
PraGlodavac
Green


Female
Virgo Buffalo
Broj postova : 647
Age : 38
Location : Zagreb
Registration date : 26.12.2010

Istospolne zajednice - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Istospolne zajednice   Istospolne zajednice - Page 4 Icon_minitimeuto sij 25, 2011 12:10 am

Slažem se Legionar. Voda ide za ne 20, ne 30 nego 100% gore. 100 POSTO poskupljuje, naravno, ljudi pričaju i pričat će o gej paradama i svemu ostalome čime nas zabave. Kruha i igara :)

Trebalo bi paradirat protiv vlade i pederi ne pederi zajedno :D
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Istospolne zajednice - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Istospolne zajednice   Istospolne zajednice - Page 4 Icon_minitimeuto sij 25, 2011 12:31 am

Citat :
Svi se mi moramo prilagođavati jedni drugima, znači da ne možemo uvijek živjeti kako želimo nego onako kako moramo radi općeg mira.

Nadam se da pritom nisi mislila kako netko ima pravo drugoj osobi diktirati spolno opredjeljenje, privatnost i seksualni život. :)
Ali, da opći mir, uz puno uvažavanje demokratskih vrijednosti se postiže na način da se sankcionira one koji ga neopravdano i nasilno remete.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Istospolne zajednice - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Istospolne zajednice   Istospolne zajednice - Page 4 Icon_minitimeuto sij 25, 2011 1:10 am

legi, nisam rekao svi koji imaju iole para da su pederi.
ok... kad netko spomene pedera i pare u istoj rećenici... jesi ikad čuo da su pare u manjini8da se tako izrazim). isto kao i židovi... ljudi drže pola banaka u svijetu, nitko im ništa ne može...

osobno mi ide na živce to njihovo otkrivanje povijesti. pa Aleksandar veliki bio peder, pa Spartanci bili pederi...


Green, panem et circenses... to vrijedi još od prije Rimskog carstva, a vrijediti će još daleko u budućnost.
nemože to više tako ići...
gorivo svako drugi tjedan poskupljuje. s gorivom i hrana. pa sad i voda. možete vi misliti šta ti imaš pričat, ti si iz BiH. u nas te cijene dođu sa 2 dana zakašnjenja, tako da smo u istim g*****a kao i vi.
to će jednostavno negdje morati puknuti. narodu će još početi naplaćivati i zrak. možda je vrijeme da se svi vrate lijepo svojim korjenima koji priznao tko ili ne sežu sa sela.
Hrvatska je bogata pitkom vodom. lika, po meni najčišći i najljepši dio hrvatske je totalno raseljen. možda je vrijeme da se ljudi počnu vraćati mjestima od kojih su 'pobjegli' zbog nekog gospodstva. neće narod još dugo moći trpiti ni kupovati sve, a države će opet biti sve zaduženije i zaduženije. tako da se i ne isplati misliti da će se nešto štrajkovima promijeniti.
gorivo skače ima 2 godine. jel tko se bunio??? sumljam. sad će i vodu poskupiti. hoće li se tko buniti??? vidit ćeš da neće...

zato pusti raji da jedu kolače ako nemaju kruha, jer su onda sretniji...
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Istospolne zajednice - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Istospolne zajednice   Istospolne zajednice - Page 4 Icon_minitimeuto sij 25, 2011 1:12 am

Zona je napisao/la:
Chakotay je napisao/la:

I zato se slažem sa Athenom, svako ima pravo živjeti kako želi.

Diskutabilno je ovo. Svi se mi moramo prilagođavati jedni drugima, znači da ne možemo uvijek živjeti kako želimo nego onako kako moramo radi općeg mira.
Da to ti meni znači da moramo prihvatiti te ljude, bez obzira što ih ja uopće ne mogu razumjeti. A što ćeš takvi su, no naravno i oni bi mogli malo manje isticati te svoje različitosti. Za sve postoji vrijeme i mjesto pa i za te stvari :)

@Green ako ovako nastavimo bit će kruha i igara, ali sa samo malo vode, eventualno za utažit žeđ ;)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Zona
Pračovjek
Zona


Female
Leo Tiger
Broj postova : 2260
Age : 49
Registration date : 17.07.2010

Istospolne zajednice - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Istospolne zajednice   Istospolne zajednice - Page 4 Icon_minitimeuto sij 25, 2011 11:22 am

Trebamo i moramo prihvatiti, što i činimo, ali sam protiv propagiranja takvog načina života kao nečeg modernog, pozitivnog i normalnog.
Neka se oni međusobno vole, žene, posvajaju djecu, ali ne moraju urlati po gradu "peder sam u duši", " i heterići su ljudi", "hvala božicama što sam lezbijka", "transrodno je zgodno" i slične izjave. Kad već traže prava na brak i djecu onda bi mogli nositi transparente sa takvim porukama.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Istospolne zajednice - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Istospolne zajednice   Istospolne zajednice - Page 4 Icon_minitimeuto sij 25, 2011 12:03 pm

@Athena...pa, naravno da ide od poreza jer se valja osigurati sva ona policija koja ih cuva. A lomit te nemam pravo jer je lomljenje bila jedna zgodna osobina krizarskih ratova i tome slicnih "manifestacija" kada je jedna skupina zakljucila da druga skupina mora misliti kao oni pa su ih isli malo lomit.
E, da...nekako mi nije isto placat porez vezan uz djecu i porez vezan uz ogromno osiguranje nekakve gay parade koja sluzi samo kao provokacija i nista vise jer, ponavljam, neka mi netko kaze jel ikada itko promijenio misljenje o pederima nakon parade i kojim plodom su ikad te parade, kao nekakav cin, urodile?

@Biga...ti si meni skroz simpa tip. Stekoh dojam da mislis da nisi suspect


_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Istospolne zajednice - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Istospolne zajednice   Istospolne zajednice - Page 4 Icon_minitimeuto sij 25, 2011 12:10 pm

@Zona Ma da, pa zar su to njihove parole? shock

Jel oni uopće znaju što znači to što piše na tim transparentima misli Ako je tako onda se oni postavljaju na način homo vs. hetero. Ne znam da li oni kuže da ako ne bi bilo hetero parova, da oni ne bi imali djece za posvajanje. Njihov svijet bez obzira koliko moderan i napredan bio bi izumro vrlo brzo. Ne treba biti previše pametan da se zaključi zašto :)

@Alpha i ostali, ustvari oni žele izazvati neki šok i prodrmati javnost, koja će onda valjda progledati i prihvatiti njih kao takve. No oni zaboravljaju da se oni moraju prvo ponašati na način da ih se može prihvatiti, jer bez obzira bio netko hetero ili homo, onakvo ponašanje se teško može prihvatiti. A oni jesu manjina i ostat će manjna, to se ne može promjeniti i zato bi ipak oni trebali biti ti koji bi trebali prihvatiti pravila većine, a tek onda tražiti da se njih prihvatiti kao ravnopravne.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Istospolne zajednice - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Istospolne zajednice   Istospolne zajednice - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Istospolne zajednice
[Vrh] 
Stranica 4 / 17.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Homoseksualnost, istospolne veze
» Alternativna Valuta Eko-Zajednice Damanhur

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Ankete-
Forum(o)Bir: