Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 što ne podnosimo kod mužjaka?

Go down 
+31
Marko251988
wanderer
Sang Real
Armin od Irima
Zona
whitelady
Chakotay
MoW
Archangel
Alpha
Blizzard
Fantom
Cinderella
Athena
biga
anzotica
Mama
Berny_Sinara
Gea
m@lena
Milab
urbanaaa
babi
malena
zmija
Svjetloisjena
floridana
Aleksandar Veliki
Deborah
vladimir
sanja
35 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 5 Icon_minitimepon ruj 20, 2010 10:31 pm

ali ako ode nakon šta mu kaže direktno da je dosadan onda i nije povoljan genetski materijal. po mom sudu kava
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 5 Icon_minitimepon ruj 20, 2010 10:38 pm

Athena je napisao/la:
Konkretno, imam problem. Savjet bi bio dobrodošao. miga

Što da napravim?

Jednostavno je...

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 5 10riujb
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 5 Icon_minitimepon ruj 20, 2010 10:43 pm

floridana je napisao/la:
koje jednostavno riješenje face
šta nije jednostavnije nazvati ga i reći mu da je dosadan kava
Jest jednostavnije, ali i mnogo riskantnije. :) Koliko sam shvatio, ona ne bi da izgubi potencijalnog prijatelja, a ako navali s neba pa u rebra "ti si dosadan, bjezi od mene, ovo-ono", on ce pitati "zasto?", pa kad mu kaze sta je muci on moze reci "zao mi je, ali ja sam tebe smatrao samo za prijateljicu, nista vise...", gdje postoji nekoliko varijanti naravno, ali jedna od njih je da govori istinu, u kojem slucaju ispade ona budala i ode crvena u licu. Mislim da je moje rjesenje bolje, ali opet - svakom svoje... ;)

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 5 Icon_minitimepon ruj 20, 2010 10:48 pm

floridana je napisao/la:
pa i ona bi se rado kresnula, zato i razmišlja kako da mu suptilno kaže da je dosadan a da ovaj neode uvrijeđen cerek

rofl2 rofl2

Jadna Athena, težak izbor je pred njom zubi
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 5 Icon_minitimepon ruj 20, 2010 11:15 pm

Jao, koji komentari. doh
Uopće niste suptilni. cerek

floridana je napisao/la:
ali ako ode nakon šta mu kaže direktno da je dosadan onda i nije povoljan genetski materijal. po mom sudu kava

Uh, ne gledam ja njega kao potencijalni genetski materijal. Barem ne svjesno :P
Ne znam što ću, možda da vidim kako se situacija razvija, iako je tip uporan. Ako se ne javim drugi put, zove treći put. roll
Ili samo upadne sa kojom tipičnom sms porukom, u koju spada vremenska prognoza i dnevni raspored kuhanja. zubi

Archangel je napisao/la:
Koliko sam shvatio, ona ne bi da izgubi potencijalnog prijatelja, a ako navali s neba pa u rebra "ti si dosadan, bjezi od mene, ovo-ono", on ce pitati "zasto?", pa kad mu kaze sta je muci on moze reci "zao mi je, ali ja sam tebe smatrao samo za prijateljicu, nista vise..."
Onda bi mu i ja rekla da ga gledam samo kao potencijalnog prijatelja (istina) i da sam ga baš zato prijateljski upozorila ne neke stvari i da to ništa ne mijenja. :P
Ovo s nalaženjem dečka je sredstvo komplicirano do temelja za postizanje cilja, reduciranja njegovih poziva. scratch
Jedino da nešto izmislim npr. baš sam vani s jednim tipom i btw. zabrijali smo. Zapravo, upravo nas prekidaš u poslu. cerek Sutra te zvrcnem da o svemu detaljno popričamo. Boink

Šalu na stranu, možda je tip općenito usamljen, ne mora značiti da bi me odmah khm...jel. kava

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 5 Icon_minitimepon ruj 20, 2010 11:28 pm

Da, zaboravio sam na opciju kad te on nazove a ti kazes "joj, nemoj me prekidati upravo... ah, ah, AAAAAAAAAHHHHH... o, boze, to, to... jace...!!!" lolcina

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 5 Icon_minitimepon ruj 20, 2010 11:33 pm

Meni je palo na pamet cerek , ali bilo bi to pre...pre...zločesto, radikalno i svašta nešto. :P
Ne mogu tako nešto izvesti pred pristojnim dečecom, još više ako pokušavam imati reputaciju pristojne curice. zubi

@Omega, stripić ti je fora. :P Trebalo mi je malo razmišljanja da "pohvatam" poruku. :x

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 21, 2010 12:09 am

Athena je napisao/la:
Ili samo upadne sa kojom tipičnom sms porukom, u koju spada vremenska prognoza i dnevni raspored kuhanja. zubi

Pokušaj ti nešto novo ubaciti u razgovor tako da ne bude rutine, recimo pitaj ga kakve gaće ima na sebi li nešto slično, pa da vidiš kako ćete se zagrijati za razgovor zubi

Citat :
Jedino da nešto izmislim npr. baš sam vani s jednim tipom i btw. zabrijali smo. Zapravo, upravo nas prekidaš u poslu. cerek Sutra te zvrcnem da o svemu detaljno popričamo. Boink

Prije nego bi poklopila, rekla bi mu da ti nedostaje i da misliš na njega, ofc. I naravno, da se čujete sljedeći dan. U biti, to niti ne treba reći, to se podrazumijeva kava
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 21, 2010 12:32 am

E..bas ti je plan... ono... Ona mu kaze "kakve gace imas na sebi... stalno mislim na tebe itd." a onaj jadnik zavre da obori Ginisa marsturnebirajuci i na kraju umre od dehidracije i nasa pristojna curica bude optuzena za njegovo umorstvo (iako se sam umorio - al necemo o detaljima...) zivili

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 21, 2010 12:51 am

Athena ga je srela svega 2 puta u životu, ali baš me zanima kakvu je odjeću tada imala na sebi. Garant je imala tako izazovnu odjeću da je tip garant par puta eruptirao samo pričajući s njom, a doma onda dostizao rekord Guinessa. Sada se zasitio i prestao oborivati rekord, sad mu je dosadno i stalno zivka... Rješenje: Treba mu novi poticaj da se ponovno primi posla. kava
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 21, 2010 1:01 am

@Athena podsjeća me tvoja priča na jedan par cerek
Ona ga je vidjela par puta i svaki put rekla to je zadnje.. koji je to lik.. neću prohodati s njim jer je naporan
a dečko je stalno zove trči i trči
e onda on stane trčati
i ona shvati da se zaljubila -.- pa onda ona za njim...
i evo više od pola godine se ne odvajaju

mogu ti reči da ste slične karakterno što se tiče pogleda na ljubav ;) i baš me na to podsjetilo
sad te živcira ali kad stane možda osjetiš da te i ne živcira toliko

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 21, 2010 1:16 am

Joj, vi muški forumaši. rofl2
Baš ste neozbiljni i zločesti sa komentarima. Već bi sirotog dečka na najgori scenarij osudili. :D

@Gea, hm...ne znam baš da je tako u mom slučaju. Sa mog gledišta smo puno bliže potencijalnim prijateljima. miga
Ljudi različito interpretiraju nečije reakcije, a ja često izbjegavam uvijek direktno reagirati, osobito ako u tom slučaju mogu nekoga nehotice povrijediti. Kako reagirati, vrlo je teško procijeniti kada nekoga površno poznajemo. Ipak, možda ni izbjegavanje konkretne akcije nije najbolje rješenje, kao niti ono druge krajnosti iz "neba pa u rebra". conf1

@Omega, nisam bila izazovno odjevena. -.-

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 21, 2010 1:27 am

Athena je napisao/la:
@Omega, nisam bila odjevena. -.-

affraid I onda se čudiš face face

Dobro Gea zbori. Uskoro će se na forum registrirati forumaš koji će se žaliti da neka plavuša trči za njim i ne pušta ga na miru. cerek
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 21, 2010 1:15 pm

@Athena...njemu fali paznje, prijateljstva i tako toga pa te zove. Ako ustrajes u tom nejavljanju svaki put vjerujem da ce prestati nakon nekog vremena. Ako mu se i svidjas, a ne odgovaras nego na svaki X-ti poziv, shvatit ce. Medjutim, ako nastavi biti uporan i ako dojde do toga da mu kazes da trebas prostora, mira, necega al on to izignorira i nastavi zvati...a cuj...onda trazi sudsku zabranu pristupa/zvanja :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 21, 2010 2:30 pm

Ili promijenis broj. Jos jednostavnije, ako imas tu uslugu, preusmjeris njegove pozive na drugi broj. Ako ni to ne upali, poslusaj Alphu i obrati se nadleznim organima.

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 21, 2010 5:04 pm

@Athena, nisam puno čitao, al skužio sam da te neki tip recimo proganja a tebi ga nezgodno ohladit... nadam se da sam dobro razumio...
evo za to nešto... razmisli...

Svako ponekad ubije nekog koga voli
neko to cini sa osmijehom na licu
a neko suzama i placem

Neko se odmah okrene i ode
a neko stoji dugo, dok srce mu skace
kukavice to poljupcem cine
a hrabri udare macem
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 21, 2010 5:48 pm

Alpha je napisao/la:
@Athena...njemu fali paznje, prijateljstva i tako toga pa te zove. Ako ustrajes u tom nejavljanju svaki put vjerujem da ce prestati nakon nekog vremena.

Tako je i meni se to čini.:)
Uglavnom, jučer kad me je nazvao preporučio mi je jednu knjigu za čitanje i malo smo pričali o tome. Nije on sad neki nametljivac, ali mi zasmeta kad me baš zove više puta, kad sam u žurbi i kad nisam. Poludim na zvonjavu oko 9 ujutro, nakon neprospavane noći, npr. zbog učenja pa onda još 2-3 poziva nakon toga. -.-
Dakle, cilj je nekako količinski regulirati pozive, ali ne i čovjeka skroz otkantati, jer mislim da to ne zaslužuje kao osoba koja generalno ima kvalitete potencijalno dobrog frenda. miga

@Arch, neću još mijenjati broj. Barem još nismo u toj fazi. :P Zasad ako pretjera s pozivima, ignoriram ih ili se dosta kasnije javim, primjerice nakon dan, dva.

@Biga, fora je poslovica. miga Ipak, mislim da procjena uzeti mačetu ili ne ovisi od slučaja do slučaja. Prvo ćemo pokušati na finiji način, a ako to neće odaslati poruku, a stvari se nepodnošljivo nastave, onda ćemo upotrijebiti mačetu, sudski nalog ili štogod treba. cerek

@Omega (iliti Blizzard), pazi da ti ne bi ostao sa ovakvim face izrazom na licu. Editiralica jedna. kava

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 21, 2010 10:44 pm

Athena, daj mu jasno do znanja da ga hoćeš imati za frenda. Tako sam ja isto s nekim curama radio. One bi htjele nešto više, slale poruke, zivkale i tako. Onda sam jednostavno rekao da hoću da smo prijatelji i to je to. Ništa više. I shvatile su i poštovale to. S nekima od njih sam ostao prijatelj, a s nekima se više nisam čuo. Nije važno. I da, bio sam solo, ali nisam ih doživljavao kao potencijalne partnerice, jednostavno to ne bi bilo to.
Dakle, budi iskrena prema njemu. I svakako mu reci da ti smetaju stalni pozivi. Sretno. :)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 5 Icon_minitimesri ruj 22, 2010 12:20 am

Hvala. :)
Iako ne znam što je točno na stvari i vjerujem da se radi isključivo o tome da čovjeku fali malo druženja, probat ću mu jasno dati do znanja da imam prijateljske namjere. Naravno, ne moram sad iznebuha izvući to pitanje potencijalno ljubavnih veza, do kojeg nismo ni došli, ali ću mu direktno i indirektno pokazati da mu želim biti eventualno "samo" prijateljica. Vjerujem da su iste tendencije i na njegovoj strani.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 5 Icon_minitimesri ruj 22, 2010 1:18 am

Athena je napisao/la:
Poludim na zvonjavu oko 9 ujutro, nakon neprospavane noći, npr. zbog učenja pa onda još 2-3 poziva nakon toga. -.-

Ovaj problem je najjednostavnije riješiti. Kažeš mu neka te ne zove tako rano, as simple as that.

Što se tiče pokazivanja tvojih namjera, onako 'bezazleno' spomeneš da ćete se već dogovoriti da se nađete na prijateljskoj kavi. Samim time dat ćeš mu indirektno do znanja što je na tapeti.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 5 Icon_minitimesri ruj 22, 2010 10:30 am

Athena je napisao/la:
Hvala. :)
Iako ne znam što je točno na stvari i vjerujem da se radi isključivo o tome da čovjeku fali malo druženja, probat ću mu jasno dati do znanja da imam prijateljske namjere. Naravno, ne moram sad iznebuha izvući to pitanje potencijalno ljubavnih veza, do kojeg nismo ni došli, ali ću mu direktno i indirektno pokazati da mu želim biti eventualno "samo" prijateljica. Vjerujem da su iste tendencije i na njegovoj strani.

Vidi, prijatelji ne zovu u 9 jutro niti zivkaju dok se ti ne javiš. Muško je očito zagrijano, iako ti se možda čini da nije. Ne odaju svi muški emocije, ali po dijelima ih lako poznaš.
Reci mu na neki način da bi htjela biti samo prijateljica, ali i da neka malo ohladi s pozivima, jer da te to nervira. Nema druge.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 5 Icon_minitimesri ruj 22, 2010 2:34 pm

Pa sad ti generaliziraš postupke muških i ženskih osoba.:P
Inače, imam neke lude prijatelje, kojima je normalno da me nekad zovu oko 12, pola 1 u noći, ali kad znaju da sam budna. Možda on spada u te potencijalno lude prijatelje.:D

Ozbiljno, pratit ću kako se razvija situacija pa ću vidjeti kako najbolje reagirati, da sad ne skačem pred rudo. muha

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 5 Icon_minitimesri ruj 22, 2010 2:38 pm

Ma ja mislim da je u pravu. I ne bih rekla da generalizira nego uopcava...nije skroz isto ;)
Tip se garant pali na tebe pa ne zna mjeru.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 5 Icon_minitimesri ruj 22, 2010 2:53 pm

Kod njega ne mogu reći da sam vidjela neke znakove niti aluzije. Koliko je to uopće moguće vidjeti nakon dva susreta. confused
Osim toga, ne volim kad ljudi impliciraju da se automatski mora raditi o nekom romantičnom interesu spram druge osobe, ako je dotični učestalije zove ili se želi s njom družiti. Muški rod se tako stavlja u neravnopravni položaj, iako bi možda do istog zaključka došli i da se radi o ženama.:D
Jest da je tu pitanje mjere zakazalo, ali mislim da čovjek trenutno ima nekih problema sam sa sobom pa mu onda fali netko za druženje, što bi ga malo odmaknulo od tih problema ili otvorilo prostora da se može malo izjadati i s nekim popričati.
Nemaju svi frendovi i frendice sluha za slušanje.

Uglavnom, nije uvijek sve crno-bijelo niti onakvo kako se čini na prvi pogled, sa aspekta većine. miga

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 5 Icon_minitimesri ruj 22, 2010 3:12 pm

Pa, razlog zasto ti svi aludiraju na romanticne osjecaje je zato jer je to najcesci razlog. Kazali smo i da je mozda usamljen ili nesto pa da zato zivka. Ali ovdje pricamo cisto o vjerojatnostima. Nista vise. Tebi je ionako svejedno u koju skupinu on spada jer mu moras nekako reci da se makne.
Mislim da ako izdrzis jos neko vrijeme u tom poluignoriranju ce i sam prestati zvati, a sad...ko zna...vidjet ces...osim ako ti se ne da cekat pa mu nesto ne kazes odmah.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
što ne podnosimo kod mužjaka?
[Vrh] 
Stranica 5 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Žena-
Forum(o)Bir: