Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 što ne podnosimo kod mužjaka?

Go down 
+31
Marko251988
wanderer
Sang Real
Armin od Irima
Zona
whitelady
Chakotay
MoW
Archangel
Alpha
Blizzard
Fantom
Cinderella
Athena
biga
anzotica
Mama
Berny_Sinara
Gea
m@lena
Milab
urbanaaa
babi
malena
zmija
Svjetloisjena
floridana
Aleksandar Veliki
Deborah
vladimir
sanja
35 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 7 Icon_minitimesri lis 06, 2010 6:56 pm

@ Alpha
Polako se razvijam prema skupini muških djubradi, tako da se uz poveću vjerojatnost zna gdje ću i završiti. :)

@ Chak
Istina je da niti jedni niti drugi ne znaju što žele. Što se muških tiče, ne znam koji je njima prioritet u većini, ali istina je da mi se čini kako kao mlađi vrlo mnogo precjenjuju seks. ;)

Što se očekivanja tiče, tko previše teži ka očekivanjima, taj će i patiti od negativnih posljedica tih istih očekivanja, tj. doživljavat će mnogo razočaranja. Očekivanja dolaze prirodnim putem, kroz povjerenje i ostalo, ali ne valja previše očekivati od drugih općenito. Zašto bi drugi trebali napraviti to što mi očekujemo od njih? Ne trebaju, imaju svoj život i s njim rade što žele. Očekivanje je zapravo vlastita zamka u koju se lako upada i iz koje se nije lako izvući.
[Vrh] Go down
whitelady
PraGlodavac
whitelady


Female
Libra Cat
Broj postova : 541
Age : 48
Location : topusko-banovina
Registration date : 17.10.2010

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 7 Icon_minitimened lis 17, 2010 4:07 am

to što nikad ne žele priznati da su u nećem pogrješili i što uvijek moraju biti u pravu pa i onda kad znaju da nisu...
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 7 Icon_minitimened lis 17, 2010 11:59 am

Tako je! Po tome se zenke bitno razlikuju od muzjaka, jer one uvijek otvoreno priznaju kad nisu u pravu... 8)
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 7 Icon_minitimeuto lis 19, 2010 12:09 am

Aj sad budi muško pa priznaj da - nisi u pravu! rofl2
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 7 Icon_minitimeuto lis 19, 2010 1:09 am

Dobro, priznajem da - nisi u pravu! cerek
[Vrh] Go down
Zona
Pračovjek
Zona


Female
Leo Tiger
Broj postova : 2260
Age : 49
Registration date : 17.07.2010

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 7 Icon_minitimeuto lis 19, 2010 10:24 am

općenito kod svih mužjaka ne podnosim... hm...pa kad malo bolje razmislim ne mogu se sjetiti ničeg što je zajedničko svim muškarcima a da me to nervira...ali kod pojedinih "primjeraka" se mogu sresti neke iritantne osobine .

muškarci tzv papučari, e to mi je baš nekako bljak. ono glume neke face a kad su u društvu svoje ljepše polovice ne daj bože reći ili učiniti nešto čime se ona nebi složila.

ali i druga krajnost je također za fuj. ako se kod kuće ponaša kao bog, samo leži ispred tv-a i čeka baš sve da mu se donese pod nos, da mu nitko ne treba davati nikakve savjete ni kritike jer on sve zna najbolje, da su mu ostali u kući podređeni i to apsolutno.
[Vrh] Go down
whitelady
PraGlodavac
whitelady


Female
Libra Cat
Broj postova : 541
Age : 48
Location : topusko-banovina
Registration date : 17.10.2010

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 7 Icon_minitimeuto lis 19, 2010 10:55 am

dok im je jezik brži od pameti ,pa im pred ž. izleti nešto što ne žele da ona ćuje ,i onda kao ispriku kažu ma nisam ti ja tako mislio, to si ti krivo shvatila!
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 7 Icon_minitimesri lis 20, 2010 8:29 am

Blizzard je napisao/la:

Što se muških tiče, ne znam koji je njima prioritet u većini, ali istina je da mi se čini kako kao mlađi vrlo mnogo precjenjuju seks. ;)

jesi li ti među njima?


@whitelady - osobno mi je gore što nekad ne kažem ništa nego kad kažem glupost.
[Vrh] Go down
whitelady
PraGlodavac
whitelady


Female
Libra Cat
Broj postova : 541
Age : 48
Location : topusko-banovina
Registration date : 17.10.2010

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 7 Icon_minitimesri lis 20, 2010 9:54 am

@Armin od Irima istina ponekad je srebro govoriti a zlato šutjeti .
al većina m. prića a da nisu ni svjesni šta i pred kim pričaju.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 7 Icon_minitimesri stu 03, 2010 12:14 am

Evo, opet mene nešto smeta. roll

Naime, ne volim kad mi mužjaci govore sladunjave stvari ili mi tepaju, a događa mi se da to rade relativno nepoznati ljudi. doh
Sad će ispasti da se stalno žalim.

Evo, konkretno danas mi je jedan poznanik (doslovno poznanik) poslao poruku na mob mog oca face (na svom nisam imala kune, ali je znao da šalje na njegov) i bez pardona napisao "čujemo se, milena".
Slične poruke šalje i na moj mob.
Da ne bi bilo, tip nije neka sirovina, dapače. Tu i tamo se zafrkava i otvoreniji je od mene, ali to me prilično smeta, osobito da si dopusti takav luksuz slanja poruka u tom tonu na mobitel mojih roditelja.

Pitanje za mužjake. Moramo li mi, žene biti baš direktne i striktno reći "ne želimo da nas tako i tako oslovljavate"?
Mislim, ja kužim da je vjerojatno stvar u bezazlenoj zafrkanciji, ali zar vam sve moramo crtati? :P
Jel stvarno ne možete skužiti po ponašanju u RL da neke ženske primjerice nisu oduševljene i ne daju povod za neke "pekmezaste" stvari? roll Naravno, pritom ne aludiram da se iza sladunjavih riječi mora kriti nešto više od puke šale, ako se radi o šaljivdžijama, ali svejedno.
Još da spomenem, tip je jako blizak i otvoren sa svojim roditeljima, ali to ne znači da sam i ja. Njegovi roditelji uključujući i njega su nešto poput obiteljskih prijatelja mojima, ali zaboga, valjda bi trebao znati neku granicu.

Sad mi se pitanje čini glupim, ali nema veze.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 7 Icon_minitimesri stu 03, 2010 12:20 am

Athena, ti nešto često imaš nekih problemčića sa mužjacima, što se to događa? Motaju se oko tebe, a ti ništa, niti ne primjećuješ, valjda zato i dobivaš takve porukice rofl2
:P
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 7 Icon_minitimesri stu 03, 2010 12:25 am

@Blizzard, ne izazivaj. -.-
To ne mora značiti da se tip "mota" oko mene, jer je otvoreniji, skloniji grljenju relativno nepoznatih osoba i to u velikom društvu, glasnijim vicevima, stihovima i sličnim društvenijim razbibrigama.
Tako da on to nije plasirao kao nešto intimno. Međutim, ja sam zatvorenija osoba i konkretno me smeta što bi me ta poruka, da je bila proočitana od strane nekog trećeg (pa i mojih roditelja), dovela u nezgodnu poziciju.
Ali, da. Kompliciram sa tim svojim problemima. doh
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 7 Icon_minitimesri stu 03, 2010 1:29 am

Pa gle... ne bi te trebalo smetati jer je on takav tip.. svim agovori takve stvari
to je ko ono kad s nekim razgovaraš na telefon i kaže na kraju pusa.. automacki
prije napomeni roditeljima da je to za njega normalno nego iči nešto s njim razgovarati
jer onda će se on automacki ukočiti u tvom društvu
predpostavljam da će onda stalno promišljati što da ti kaže i ne biti svoj
osim ako ti je to cilj :)
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 7 Icon_minitimesri stu 03, 2010 1:50 am

Ja nisam sigurna da li on to svima govori tako, ali definitivno je sklon takvom ponašanju u većem društvu, onako bez pardona. roll
Moji roditelji su vidjeli da je on otvoreniji, da me zagrli na fešti i tako, iako se ne poznajemo dobro (tip nas je zvao na svoje slavlje), zato jer se naši znaju. Meni je pak bilo dosta neugodno. roll
Eto, samo me smeta sa tim nekim sladunjavim porukicama i to još više da tako otvoreno šalje primjerice na mob mog oca.
Da, mogla bi reći svojima da je on takav i da se tako izražava, jer nema smisla da skačem na svaku sitnicu, dok ne prijeđe neku granicu.

I da, lik je škorpion pa ne znam imaju li takav nastup i sklonosti nekim bliskostima koji se otvorenije manifestiraju ikakve veze s tim.:P
[Vrh] Go down
Sang Real
Riba
Sang Real


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 157
Age : 34
Registration date : 18.08.2010

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 7 Icon_minitimesri stu 03, 2010 2:19 am

kod svog tulipana mrzim cinjenicu sto svaki vraziji dan ga mamica zove...22 godine ima ni nezivi snjom i jebeno neam mira jer kad je njemu ugasen onda mene zivka i radi paniku da gjde je njen sincic dali je vani dali je obukao jaknu dali je papao,kako je spavao itd itd itd :x
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 7 Icon_minitimesri stu 03, 2010 10:58 am

Athena je napisao/la:
I da, lik je škorpion pa ne znam imaju li takav nastup i sklonosti nekim bliskostima koji se otvorenije manifestiraju ikakve veze s tim.:P
A joj jadan on, ako je tvoja konverzacija s njim, kao što je ovdje sa nama, onda sam siguran da te taj dečko ništa ne razumije affraid
[Vrh] Go down
whitelady
PraGlodavac
whitelady


Female
Libra Cat
Broj postova : 541
Age : 48
Location : topusko-banovina
Registration date : 17.10.2010

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 7 Icon_minitimesri stu 03, 2010 11:04 am

ne podnosim to kad mi brani stvari koje on ćini ,
i nedaj bože da ja to napravim svalit če na mene brda i doline ,
a ako ja dignem glas zbog istog, ja sam bezobrazna nerazumna i sl. durimse
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 7 Icon_minitimesri stu 03, 2010 12:18 pm

@Athena...iako on mozda ne govori "milena" svakoj zenskoj osobi vjerojatno govori vecini obzirom kazes da je takav tip. Hebiga, takav je kakav je. Pokusaj ignorirat. Mislim, nekako suuuumnjam da ces mu bas kazati da ti to smeta zubi Ili mozda hoces? :D On ti napise "Cujemo se, milena", a ti njemu "Pogrijesio si ime, ja sam Athena, ne Milena kava " zubi

@Sang Real...a zasto sincic ima ugasen mob? zubi I sto on kaze na to stalno zivkanje? ;)
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 7 Icon_minitimesri stu 03, 2010 3:31 pm

@Chakotay, njega je još teže razumijeti, jer čas dere po Aristotelovoj filozofiji, a nakon toga uleti na vic.:P
Btw. pa nisam ja tako nerazumljiva.

@Alpha, ma neću mu reći da mi to govori "milena, draga moja" i tako to.:D
Budući je tip sklon filozofiji, pitat ću ga kako to da govori u tom stilu i napomenuti da sam ja skroz drukčija oštrokondža. cerek
Naravno, onda ćemo raspravljati što bi se o osobama sklonim tepanjima i obrnuto moglo zaključiti u psihološko-filozofskom smislu.
To razmatranje i raspravu ću ja inicirati, ofc. lol
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 7 Icon_minitimesri stu 03, 2010 4:18 pm

Athena je napisao/la:
@Chakotay, njega je još teže razumijeti, jer čas dere po Aristotelovoj filozofiji, a nakon toga uleti na vic.:P
...pa baš i nije, želi ti se pokazati kao pametan i zabava, to baš i nije teško za razumjeti ;)
Athena je napisao/la:
Btw. pa nisam ja tako nerazumljiva.
Hm...iskreno... jesi...i ne samo ti, ja nikako ne mogu razumjeti ljude rođene u znaku blizanaca, malo previše "volite" svoju slobodu, a dok vas te iste stvari kod drugih smetaju. Eto ti kažeš da te smeta što ti čovjek šalje te porukice, ali ipak mu nećeš reći da to ne radi, već ćeš nastaviti u tom njegovom šaljivo-filozofskom tonu. Hm pa jer ti želiš da ti se on tako obraća ili ne...?

[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 7 Icon_minitimesri stu 03, 2010 7:03 pm

Jest, za nas je osobna sloboda sveta. amen
I to na način da mnogi od nas (koliko sam primjetila) često burno reagiramo prema onima koji bi tu našu slobodu nekako htjeli ograničiti ili si daju za pravo da se bez pardona petljaju u nju.
Dakle, iako "ljubimo" osobnu slobodu i pokušavamo tolerirati slobodu drugih, opet se događa da se postavljamo sa neodobravanjem prema onima koji svojim postupcima (koje nazivaju "svojom slobodom") nastoje nameteti drugim osobama svoje poglede, stavove, mišljenje.

Ono što bih naglasila jest da jako ljubim i toleranciju. miga
Smatram se prilično tolerantnom i obazrivom osobom i uz to ne reagiram impulzivno na način da ne razmišljam kako će se posljedice nekih mojih postupaka (pa bile one i u formi "osobnih sloboda"), reflektirati na druge.
Tako da konkretno u navedenom slučaju, smatram da je tip mogao zapaziti kako reagiram na "tepanje", da mi isto nije baš ugodno i da je trebao razmišljati malo i kako će se njegovo ponašanje odraziti na mene.
Možda si je samo mogao postaviti pitanje "hm...pa možda njoj isto nije ugodno, iako meni jest", samim time što se prvenstveno dovoljno ne poznajemo, a osobito ako je mogao vidjeti i moje ostale reakcije na neke njegove postupke, ignoriranje pri prečestom zivkanju i ostalo.

Naravno da ne želim da mi se on tako obraća. roll Samo što sam mislila da se neke stvari mogu skužiti same po sebi, konkretnim akcijama, bez puno riječi. Tako da, sljedeći put kad se vidimo, budem polako ušla u tu temu i dala mu do znanja kakav je moj stav prema tome, kad već drukčije ne ide. Ako je imalo tolerantan, valjda će se barem malo rezerviranije postaviti, iako ću preživjeti ako mi se tu i tamo (ne prečesto) obrati sa nekim deminutivom. zivili
[Vrh] Go down
wanderer
Majmun
wanderer


Male
Cancer Cat
Broj postova : 1462
Age : 36
Registration date : 24.05.2010

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 7 Icon_minitimesri stu 03, 2010 7:31 pm

Citat :
Pitanje za mužjake. Moramo li mi, žene biti baš direktne i striktno reći "ne želimo da nas tako i tako oslovljavate"?

Odgovor na pitanje: ''Što na više vrata pokucaš više njih će ti se i otvoriti '' :)
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 7 Icon_minitimesri stu 03, 2010 9:43 pm

@Athena kao što sam i mislio nisi skužila moj post. Ti kažeš da je za vas sloboda sveta i da ste jako tolerantni, ali to izgleda vrijedi samo za vas, ne i za druge.

Ovaj dečko kojeg ti toliko kritiziraš radi upravo ono što ti kažeš u svom postu da je uredu. Naime što on čini? Ili se šali s tobom ili ti se pak nabacuje i u jednom i u drugom slučaju on to radi na dopušten način. Koliko sam skužio nije bezobrazan, nije nasilan, samo koristi neke riječi koje ti ne želiš, ali ti kažeš da si tolerantna, no da je to tako onda te to ne bi trebalo smetati, ali tebe ipak smeta. Kažeš da cijeniš slobodu drugih, ali ipak želiš da on prestane to raditi, no ipak ne želiš mu to reći.

No da ne ispadne da ovaj post nema nikakvu korist, ja ti savjetujem da mu kažeš da ne želiš da ti šalje takve poruke ili pak da te grli na taj način, jer se ti jednostavno tako ne ponašaš sa poznanicima.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 7 Icon_minitimesri stu 03, 2010 9:57 pm

Istina, nastojim biti tolerantna, ali ako to i jesam, to ne znači da mi neke stvari neće smetati i da ću radi njih biti sva happy.
Ja ih mogu otrpiti ili ne moram, međutim to ne znači da ih neću kritizirati ili o njima stvoriti neko mišljenje.
Ljudi ponekad toleriraju i one stvari koje im se baš i ne sviđaju i to iz raznih razloga. kava

S druge strane, pitam se je li on dovoljno obazriv prema meni, na način da uopće uvidi mogućnost da mi se njegovi eventualni postupci možebiti ne sviđaju. Razmišlja li on koliko je ne(umjesno) grliti praktički nepoznate osobe, tepati im ili ih zvati svako malo, još više ako osoba ne uzvraća istom mjerom ili ne daje poticaj za isto? roll
Neki bi rekli da isto odražava osobu koja je samoživa.
Dakle, moj je zaključak da njemu fali malo obazrivosti, međutim sigurna sam da to ne radi hotimično, već nesvjesno.
To je i razlog što mu zasad ne predbacujem neke postupke, do izvjesne granice.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 7 Icon_minitimesri stu 03, 2010 11:31 pm

Athena je napisao/la:
Ali, da. Kompliciram sa tim svojim problemima. doh

Kompliciraš samo zato jer si u biti nesigurna i svako svoje djelovanje pažljivo filozofiraš, sve nastojiš zamotati u jedan paketić tolerancije da si drugi slučajno ne bi nešto pogrešno pomislio ili pogrešno shvatio, a usput da ti ne ostaneš nikome ništa dužna. Nije to loš princip, samo trebaš pripaziti da se ne bi preračunala u svemu tome. Možda bi prije svega ti morala malo jasnije pokazati kako se osjećaš u vezi nekih postupaka. Ti stalno ideš za tim da druga osoba sama prokljuvi na temelju svega kako se ti osjećaš vezano za postupke, i da onda vlastito djelovanje prilagodi tome, a pritom da ti ne djeluješ direktnije kako slučajno ne bi nešto pogrešno učinila u tuđim očima. Nema ti uvijek kruha od takvog djelovanja.
[Vrh] Go down
Sponsored content





što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
što ne podnosimo kod mužjaka?
[Vrh] 
Stranica 7 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Žena-
Forum(o)Bir: