Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas

Go down 
+5
sanja
Eosphoros
urbanaaa
vladimir
Aleksandar Veliki
9 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas   Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas - Page 2 Icon_minitimeuto lis 30, 2007 11:29 am

Aleksandar Veliki je napisao/la:
Jelda da je nevjerovatno drugačije od bilo čeg ostaloga?

Pa nisam beš ovisnik o cigaretama, tu i tamo zapalim koju (tzv. vikend pušač gica ), ali nargila mi je puno blaža i ne ostavlja ti onaj gorak okus pepeljare u ustima...a fora mi je što možeš satima dimiti.... moli
Samo treba vremena za to.... ides
[Vrh] Go down
agapoula
Stanica



Female
Cancer Rat
Broj postova : 10
Age : 39
Registration date : 18.02.2008

Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas   Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas - Page 2 Icon_minitimečet vel 21, 2008 8:34 pm

Pozdrav ljudi!

Drago mi je sto ste iz Grcke ponijeli odlicna iskustva - Grcka je zemlja mojih snova i uvijel je lijepo caskati sa svojim istomisljenicima! :)

Eh sad.. imam jedan mali problemcic i nadam se da cete mi nekako pomoci..

Zanima me koliko kosta cijena povratne karte iz Zagreba (ili nekog drugog grada u Hrvatskoj) do Atine? Ima li autobuski prijevoz posto vjerujem da je on mnogo povoljniji.. ili mozda kakav vozic? Koliko se krecu aranzmani..?
Nasla sam veoma povoljne aranzmane, no u jednoj beogradskoj agenciji : dvanaestodnevni aranzman (put, smjestaj) iznosi 60 eura! Mjesec Maj (ima sve do kraja Septembra, ali Maj je najpovoljniji), ostrva Krf, Tasos, Xalkidikh, prelijepa Paralia.. Medjutim, stvar je u tome sto bih ja da "odleprsam" do Atine, gdje bih ostala od prvog do posljednjeg dana..

Sigurno se pitate zasto onda uzimam aranzman i dovodim se u situaciju da placam duplo? :) Iz BiH mi je gotovo nemoguce putovati u Grcku; pitanje je da li ce uopste biti ponuda za ljeto 2008, a ako i bude, cijene su "jako simpaticne" i tjeraju te na plac, pa samo ako si najjaci na svijetu to nekako podneses!:))
A drugi razlog je sto je totalno nemoguce dobiti vizu, ako ne prilozis potvrdu o uplati aranzmana, tako da definitivno moram uzeti neki aranzman..

Ako neko zna za neki povoljan smjestaj u Atini (10-15 eura) koji mi je, dakle, potreban samo za prenociste, plesaee neka mi javi!
I, molim vas, cuvajte mi fige da napokon odem tamo i to sto prije!!! :)

Ljubim vas puno!
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas   Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas - Page 2 Icon_minitimečet vel 21, 2008 8:56 pm

Dobro došla, agapoula i hvala na ovako opsežnom prvom postu :cheers:

Žao mi je što ne mogu pomoći, ali nadam se da će se naći netko tko ti bude mogao pribaviti informacije koje tražiš. Mislim da vlak postoji, ali se vjerojatno presjeda, nekad je bio onaj Simplon express od Istanbula preko Bg Zg Milana Lausanne do Pariza i obrnuto, ali sad je vjerojatno drugačije, a iz BiH sigurno moraš doći ili do Zg ili dop Bg ako želiš takav vlak uhvatiti (dobro, možda bi i Vinkovci pomogli ako su ti bliže...

Sretno i neka ti se želja što prije ispuni whee
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas   Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas - Page 2 Icon_minitimepet vel 22, 2008 1:06 am

Pozdrav agapoula.

Nije mi jasno. Ideš preko aranžmana u Grčku, a tražiš prevoz iz ZG ili BG za Atenu?
Što će ti to zar nema u aranžmanu, aranžiran prevoz?

Razjasni, pa ti možda i pomognemo. :)
[Vrh] Go down
agapoula
Stanica



Female
Cancer Rat
Broj postova : 10
Age : 39
Registration date : 18.02.2008

Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas   Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas - Page 2 Icon_minitimepet vel 22, 2008 1:26 am

Pozdrav!

Zaista nisam ocekivala da cete mi se tako brzo javiti! Hvala ljudi! :)
A sto se tice postova, bice njih mnogooooo, a kada se vratim iz Grcke, mozete racunati na opsiran putopis! ;)

Ukoliko uzmem ovaj aranzman imacu obezbjedjen i prevoz, ali bih zeljela vidjeti sve opcije koje mogu doci u obzir.. Da li u Hrvatskoj imate povoljne aranzmane? Ipak mislim da me, i ako nadjem samo prevoz iz Hrvatske do tamo, opet ceka isti problem- viza, individualna!?
Ma vidite i sami da sam sva zbrkana! :) Upravo zbog ovakvog viznog rezima koji se primjenjuje ovdje, nisam uspjela otici za Novu godinu i, ne mogu vam reci kako sam se osjecala tada!

Saljem vam puno toplih pozdrava!
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas   Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas - Page 2 Icon_minitimepet vel 22, 2008 1:37 am

Imaš opciju slijedeću. Ja sam je koristio. Ali samo put ne i spanje.

Ako si iz zapadne Bosne bit će lakše na zapad, ako si iz istočne još ne znam što da ti preporučim, jer je Kosovo vruće, a niti poveznice nisu bog zna što.

Dakle, dođeš do Zadra, Splita, Jadrolinijom do Jakina(Ancona). I od tamo brodom Minoan lines do Patrasa ili Igumenice (Igoumenitsa).
Od Igumenice do Atene busom.

Što misliš?
[Vrh] Go down
agapoula
Stanica



Female
Cancer Rat
Broj postova : 10
Age : 39
Registration date : 18.02.2008

Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas   Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas - Page 2 Icon_minitimepet vel 22, 2008 6:35 pm

Pozdrav!

Iz Zenice sam.. Zvuci odlicno... Mozes li mi otprilike reci kakve su cijene? Dakle, Jadrolinijom do Jakina i do Igoumenitse?
U tom slucaju ne treba viza..?

(srce kuca sve brze..:))
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas   Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas - Page 2 Icon_minitimepet vel 22, 2008 6:36 pm

A ne znam za vizu.
Provjerim. ides
[Vrh] Go down
agapoula
Stanica



Female
Cancer Rat
Broj postova : 10
Age : 39
Registration date : 18.02.2008

Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas   Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas - Page 2 Icon_minitimepet vel 22, 2008 6:36 pm

Pozdrav!

Iz Zenice sam.. Zvuci odlicno... Mozes li mi otprilike reci kakve su cijene? Dakle, Jadrolinijom do Jakina i do Igoumenitse?
U tom slucaju ne treba viza..?

(srce kuca sve brze..:))
[Vrh] Go down
agapoula
Stanica



Female
Cancer Rat
Broj postova : 10
Age : 39
Registration date : 18.02.2008

Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas   Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas - Page 2 Icon_minitimepet vel 22, 2008 6:38 pm

Hvala puno!!! :)
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas   Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas - Page 2 Icon_minitimepet vel 22, 2008 6:38 pm

Kako ta vaša federacija? Ima ona neke mrežne stranice gdje možeš provjeriti stanje viznog režima.
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas   Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas - Page 2 Icon_minitimepet vel 22, 2008 6:39 pm

[Vrh] Go down
agapoula
Stanica



Female
Cancer Rat
Broj postova : 10
Age : 39
Registration date : 18.02.2008

Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas   Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas - Page 2 Icon_minitimepet vel 22, 2008 7:00 pm

Ma, uzas..!

Definitivno, da bi putovao negdje, osim u 12 zemalja za koje sam sigurna da ti nikad ni na pamet ne bi pale a kamoli da bi pozelio da ih posjetis, moras priloziti garantno pismo ili potvrdu o uplacenom aranzmanu.. Izuzetak je samo ako posjedujes sluzbeni ili diplomatski pasos..
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas   Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas - Page 2 Icon_minitimepet vel 22, 2008 7:03 pm

Pa probaj nabaviti vizu, šta je problem, mislim, možda i je.
Ali Sarajevo nije daleko odeš tamo, teti objasniš kako ide, platiš cijenu ili samo nazoveš za informacije po vizu odeš u Sarajevo.
[Vrh] Go down
agapoula
Stanica



Female
Cancer Rat
Broj postova : 10
Age : 39
Registration date : 18.02.2008

Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas   Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas - Page 2 Icon_minitimepet vel 22, 2008 7:21 pm

Znas sta je rekao ciko kad sam mu objasnila kako ide? Rece mi da bih MOZDA i mogla dobiti vizu (ako ne prilozim ovo sto je potrebno), ali samo na 2 dana! :))
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas   Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas - Page 2 Icon_minitimepet vel 22, 2008 7:23 pm

Koja je to viza na dva dana?
Pa zatražiš turističku vizu.
Čudno mi je to. confused
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas   Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas - Page 2 Icon_minitimened vel 24, 2008 12:18 am

@agapoula
hm, znam neke ljude koji su išli u grčku iz bosne i nisu imali problema sa dobivanjem vize, mada su išli sa već organiziranim aranžmanom.

Raspitat ću se kod prijatelja pa čim nešto doznam javim.

Mada mi nije logična ta viza n adva dana. Ako pokažeš povratnu kartu trebli bi ti dati vizu za boravak tamo u trajanju puta....

confused
[Vrh] Go down
agapoula
Stanica



Female
Cancer Rat
Broj postova : 10
Age : 39
Registration date : 18.02.2008

Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas   Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas - Page 2 Icon_minitimened vel 24, 2008 1:34 am

Oni u ambasadi su tako neljubazni da je gotovo nemoguce razgovarati s njima, jedva su me i saslusali!

Ma vjerujte ljudi, meni je toliko stalo da sam spremna uciniti sve samo da odem, ali se ipak ne mogu usuditi kupiti povratnu kartu (koja iznosi ihahaj... ) i onda predati za vizu.. :)

Ako nesto saznate, molim vas javite mi...

Pozdrav susjedima nasim!
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas   Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas - Page 2 Icon_minitimepon vel 25, 2008 3:35 pm

agapoula je napisao/la:
Oni u ambasadi su tako neljubazni da je gotovo nemoguce razgovarati s njima, jedva su me i saslusali!

Ma vjerujte ljudi, meni je toliko stalo da sam spremna uciniti sve samo da odem, ali se ipak ne mogu usuditi kupiti povratnu kartu (koja iznosi ihahaj... ) i onda predati za vizu.. :)

Ako nesto saznate, molim vas javite mi...

Pozdrav susjedima nasim!
Nemam razloga ti nevjerovati.
Vjerujem ja da treba viza, ali mi je malo vjerojatno da ne dobiješ istu. Vjerojatno se boje da odeš u Grčku i tamo ostaneš, zato toliko gnjave i prava se nedodirljivi.

Vjerojatno manje gnjeva kad se izdaje viza za grupu koja zajedno putuje, ali stvarno znam neke koji su išli u Grčku iz Bosne (išli isključivo turistički) i nitko nije rekao da je bilo problema sa dobivanjem vize.
Ja sam buila tako isprepadana oko USA vize pa sam se bezveze sikirala.....ne znam....čim nešto saznam dojavim........
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas   Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas - Page 2 Icon_minitimepon vel 25, 2008 3:54 pm

Također, mislim da ne treba biti problem dobiti vizu.
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas   Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas - Page 2 Icon_minitimepon vel 25, 2008 4:07 pm

ovdje , u BiH, to jest problem...
meni nije jer imam hrv. putovnicu, tako da mogu bez problema u većinu zemalja EU, ali za nekoga ko nema tu putovnicu, dobivanje vize može postati pravo mučenje... rofl2
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas   Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas - Page 2 Icon_minitimesri vel 27, 2008 3:29 pm

teta sa hotlinea je napisao/la:
ovdje , u BiH, to jest problem...
meni nije jer imam hrv. putovnicu, tako da mogu bez problema u većinu zemalja EU, ali za nekoga ko nema tu putovnicu, dobivanje vize može postati pravo mučenje... rofl2
Ma daj, stvarno je toliko komplicirano. affraid
Fakat ću se raspitati kod prijatelja u BiH oko toga, sad sam skroz zaintrigirana...suspect
[Vrh] Go down
agapoula
Stanica



Female
Cancer Rat
Broj postova : 10
Age : 39
Registration date : 18.02.2008

Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas   Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas - Page 2 Icon_minitimesri vel 27, 2008 5:55 pm

Eh ljudi moji, eh...

:(
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas   Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas - Page 2 Icon_minitimesri vel 27, 2008 7:12 pm

Što je?
[Vrh] Go down
agapoula
Stanica



Female
Cancer Rat
Broj postova : 10
Age : 39
Registration date : 18.02.2008

Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas   Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas - Page 2 Icon_minitimened oľu 02, 2008 9:42 pm

Ma nista.. samo se brinem zbog svega.. A opet imam neki fincukast osjecaj, da ce sve ispasti dobro..!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas   Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Putovanja-
Forum(o)Bir: