Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Blago se nama

Go down 
+10
Blizzard
Reptil
Alpha
Lukini
inflameswetrust
Svjetloisjena
Michael Wittmann
Nefertiti
floridana
josip21
14 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Blago se nama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Blago se nama   Blago se nama - Page 2 Icon_minitimened kol 23, 2009 4:04 pm

Pa neki postupci, nikako cijeli rat, mogli su se protumačiti kao agresija, istina je relativna stvar. Vesna Pusić spada u one koji nisu odobravali dobar dio politike koja je vođena za vrijeme rata, pa ima stavove koji nisu dragi onima koji ju jesu odobravali. Ali tema su zapravo oni kandidati...
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Blago se nama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Blago se nama   Blago se nama - Page 2 Icon_minitimened kol 23, 2009 7:21 pm

prvi put cujem da je Vesna tako nesto rekla....da je HR bila agresor u Domovinskom ratu....aj ima i tko kakav link di se to moze procitati....
[Vrh] Go down
inflameswetrust
Višestanični organizam
inflameswetrust


Male
Pisces Horse
Broj postova : 63
Age : 34
Location : Požega
Registration date : 19.08.2009

Blago se nama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Blago se nama   Blago se nama - Page 2 Icon_minitimened kol 23, 2009 7:40 pm

Nije vesna to tako rekla, rekla je konkretno za zločine nad nehrvatskim stanovništvom koliko se sjećam. a to je i istina, i naši i njihovi su radili sranja.
[Vrh] Go down
Lukini
Riba
Lukini


Male
Capricorn Cat
Broj postova : 184
Age : 36
Location : Split, Hrvatska
Registration date : 26.07.2009

Blago se nama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Blago se nama   Blago se nama - Page 2 Icon_minitimened kol 23, 2009 7:42 pm

[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Blago se nama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Blago se nama   Blago se nama - Page 2 Icon_minitimened kol 23, 2009 10:43 pm

tgudlek je napisao/la:
Kad su izbori? Mislim da sam punoljetan do tad \o/


Inace,
a) glasat cu za Rojsa ako se kandidira :D
b) ponistit cu listic i to nekim ubermastovitim glasanjem za Žaka, Captaina Obviousa ili Garfielda.
početkom 2010, ako su ti podaci u profilu točni moći ćeš glasovati.
Što se tiće kandidata sve je više, manje očekivano. Moje je mišljenje da ako se netko slaže sa aktualnom politikom da treba glasati za vladajuće, a ako se pak ne slaže onda za nekog opobenog kandidata koji mu je najbliži. Čisto iz razloga da se vladajućima da do znanja da ih se može smijeniti i zamjeniti drugima. Ne izlazak na izbore praktički znaći, ne slažem se sa vladajućom politikom, ali baš me briga nek vladaju i dalje.
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Blago se nama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Blago se nama   Blago se nama - Page 2 Icon_minitimepon kol 24, 2009 1:17 am

Onda super :)

Prvo sam mislio glasati po ovom sistemu koji si naveo jer mi se stvarno ne svidja nacin na koji je vodjena drzave tijekom HDZovih mandata, afera ima toliko da ih je tesko sve nabrojati. Ipak, letimican pogled na channel bijesaprvog moze okvirno prikazati o cemu se sve tu radilo.

Ali Josipovic mi je bas antipatican :S
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Blago se nama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Blago se nama   Blago se nama - Page 2 Icon_minitimepon kol 24, 2009 10:40 pm

tgudlek je napisao/la:
Onda super :)
Ali Josipovic mi je bas antipatican :S
Josipović je OK lik, ja ga znam sa faksa i tada je bio jednako smiren, odmjeren i staložen kao što je i sada. Čini se da bi njegov izbor bio nastavak Mesićeve umjerene politike.

No s druge strane to što je netko dobar profesor na faksu nije neka garancija jer je i Jasna Omejec također dobra profesorica, ali je kao predsjednica Ustavnog suda dosta loša, jedva da može dobiti prolaznu ocijenu, netko bi pomislio da u životu nije vidjela ustav RH, ali je, teoriju jako dobro zna, no kad to treba konkretizirati na stvarne slučajeve, to joj već malo teže ide.

Nadajmo se da Josipović ako bude predsjednik neće biti takav.

Jeste čuili Bandića kad su ga pitali da li se namjerava kandidirati za predsjednika, on kaže "... pa ja već jesam predsjednik i to kućnog savjeta u svojoj zgradi :)
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Blago se nama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Blago se nama   Blago se nama - Page 2 Icon_minitimepon kol 24, 2009 11:44 pm

Chakotay je napisao/la:
Jeste čuili Bandića kad su ga pitali da li se namjerava kandidirati za predsjednika, on kaže "... pa ja već jesam predsjednik i to kućnog savjeta u svojoj zgradi :)
Heh, u svom poznatom stilu :D "... reče Bandić i iskapi bocu Zagrebačke vode"
[Vrh] Go down
Sponsored content





Blago se nama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Blago se nama   Blago se nama - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Blago se nama
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Bizantsko blago u Jeruzalemu
» Kako se nas um igra s nama
» sta se u nama dogodi kad nam netko fali

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Politika i Ekonomija-
Forum(o)Bir: