Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Koliki vam je...?

Go down 
+10
Cico
josip21
Blizzard
floridana
Absynthia
bluegene
Remke
Fantom
Michael Wittmann
Andariel
14 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Koliki vam je...?
Manji od 21
Koliki vam je...? - Page 2 Icon_vote_lcap42%Koliki vam je...? - Page 2 Icon_vote_rcap
 42% [ 10 ]
21
Koliki vam je...? - Page 2 Icon_vote_lcap17%Koliki vam je...? - Page 2 Icon_vote_rcap
 17% [ 4 ]
25
Koliki vam je...? - Page 2 Icon_vote_lcap17%Koliki vam je...? - Page 2 Icon_vote_rcap
 17% [ 4 ]
32
Koliki vam je...? - Page 2 Icon_vote_lcap4%Koliki vam je...? - Page 2 Icon_vote_rcap
 4% [ 1 ]
Veci od 32
Koliki vam je...? - Page 2 Icon_vote_lcap20%Koliki vam je...? - Page 2 Icon_vote_rcap
 20% [ 5 ]
Ukupno glasova : 24
 

Autor/icaPoruka
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Koliki vam je...? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliki vam je...?   Koliki vam je...? - Page 2 Icon_minitimečet svi 12, 2011 12:12 am

Možda ustanoviš da je i ova veličina sasvim dovoljna. :D

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Koliki vam je...? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliki vam je...?   Koliki vam je...? - Page 2 Icon_minitimečet svi 12, 2011 12:13 am

Mozda. Ovisi o kvaliteti mudri

_________________
Respect
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Koliki vam je...? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliki vam je...?   Koliki vam je...? - Page 2 Icon_minitimečet svi 12, 2011 12:13 am

A čuj, nabavio sam si najbolji i najskuplji model. zubi

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Koliki vam je...? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliki vam je...?   Koliki vam je...? - Page 2 Icon_minitimečet svi 12, 2011 12:14 am

Ah, tehnologija ide naprijed. Ovi noviji su sve bolji...trebat ce se to detaljno provjerit pa onda dat dijagnoza face

_________________
Respect
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Koliki vam je...? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliki vam je...?   Koliki vam je...? - Page 2 Icon_minitimečet svi 12, 2011 12:16 am

Slažem se - dijagnostika nakon prakse (odnosno provjere) je jako važna. cerek

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Deti
Majmun
Deti


Male
Sagittarius Broj postova : 1743
Location : Dalmacija
Registration date : 29.09.2007

Koliki vam je...? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliki vam je...?   Koliki vam je...? - Page 2 Icon_minitimepet svi 13, 2011 11:49 pm

Mislim da je moj standardnih dimenzija ali me zbunjuje to šta sve kolegice koje dođu kod mene kad ga vide, ispale ka iz topa
"Jao kolega koliki ti je ,onaj moj kod kuće nije mu ni sjena ?????" :P

Eto ... kad ih pitam šta im se to toliko sviđa, većina kaže da ga voli jer je slika kristalno čista. :D

Jedna kolegica kad ga je vidjela, izjavila je:
citiram - "uživam na tvom tv-u pratiti program jer nema mrtvih piksela" .zubi

Između ostalih opcija mogu ga prebaciti i na tzv. Eco mode - (štedni mod) u kojem štedi energiju i povećava mu se vijek trajanja. miga

Mislim da veličina i izbor programa imaju jednako važnu ulogu u zadovoljavanju potreba tv korisnika. :P


Zadnja promjena: Deti; uto svi 31, 2011 1:20 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Koliki vam je...? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliki vam je...?   Koliki vam je...? - Page 2 Icon_minitimened svi 15, 2011 12:11 am

moj nema eko mod, jer je peri-deri hekla
[Vrh] Go down
Deti
Majmun
Deti


Male
Sagittarius Broj postova : 1743
Location : Dalmacija
Registration date : 29.09.2007

Koliki vam je...? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliki vam je...?   Koliki vam je...? - Page 2 Icon_minitimeuto svi 17, 2011 10:23 pm

E da, čuo sam za te peri-deri modele i puno ih hvale.

Kažu rade bez greške u svim uvjetima, rijetko se kvare , lagani su , prenosivi, moderno dizajnirani, fino zaobljeni, jednostavni i lako prilagodljivi svim potrebama svojih korisnika.

Ali imaju jednu veliku manu.Mali izbor programa.

Mogu se pratiti (kako kolegice kažu) od 2 - 3 programa ,ovisi o modelu ,pa brzo postanu dosadni.
Tko voli nek izvoli. zubo
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Koliki vam je...? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliki vam je...?   Koliki vam je...? - Page 2 Icon_minitimesri svi 18, 2011 9:51 am

Ma nije to samo tako. Vecina nas uglavnom prati nekoliko najdrazih programa, a sve te fens-šmensi opcije niti ne koriste tako da ako su pravi programi, a jos i velik displej nema bolje nego peri-deri. Izdrzljivost je najvazniji segment. Ovi novi osjetljivi modeli rikavaju svako malo. Pa mora il na servis ili nabavljaj novog. Ko bi to stalno radija lol

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Koliki vam je...? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliki vam je...?   Koliki vam je...? - Page 2 Icon_minitimesri svi 18, 2011 1:49 pm

Hmmm, a je li boja bitna? Evo, imam crnoga za kojega kažu da su nekako najprikladniji i najbolji, vole ga i muškarci i žene. Kakve vi imate? zubo
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Koliki vam je...? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliki vam je...?   Koliki vam je...? - Page 2 Icon_minitimesri svi 18, 2011 3:46 pm

Slazem se, crni je najelegantniji. Vidjela sam i zlatni ali to stvarno blesavo izgleda :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Koliki vam je...? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliki vam je...?   Koliki vam je...? - Page 2 Icon_minitimečet svi 19, 2011 2:37 pm

ja imam presvučen kožom. naravno, ostavljena je rupica za hlađenje kava
[Vrh] Go down
Deti
Majmun
Deti


Male
Sagittarius Broj postova : 1743
Location : Dalmacija
Registration date : 29.09.2007

Koliki vam je...? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliki vam je...?   Koliki vam je...? - Page 2 Icon_minitimeuto svi 24, 2011 3:34 pm

floridana je napisao/la:
ja imam presvučen kožom. naravno, ostavljena je rupica za hlađenje kava

@Flo eto mane tih peri-deri, prigrijavanje a samim tim smanjen mu je i vijek trajanja.
Prvi put čujem da su peri-deri modeli od kože?Zar nisu od plastike? misli

Šta se tiče eko-mod-a i ekologije, prirodu treba sačuvati i budućim generacijama ostaviti nešto u naslijeđe a ne samo misliti na svoje gušte.

Alpha je napisao/la:
Ma nije to samo tako. Vecina nas uglavnom prati nekoliko najdrazih programa, a sve te fens-šmensi opcije niti ne koriste tako da ako su pravi programi, a jos i velik displej nema bolje nego peri-deri. Izdrzljivost je najvazniji segment. Ovi novi osjetljivi modeli rikavaju svako malo. Pa mora il na servis ili nabavljaj novog. Ko bi to stalno radija

@Alpha je je, pokoji rikne, ali to je zato jer prilikom nabave nije posvećeno dovoljno pažnje karakteristikama modela kojeg se želi imati. roll

Iz prethodnih postova lako se može zaključiti (ako se ne varam) da su adminice Alpha i Floridana dosta fokusirane na ovakvu vrstu tehnologije. :P

Evo zanima me i Athenin stav o ovoj temi ,pa bi bilo vrlo lijepo kad bi izložila svoje mišljenje o ovom peri-deri modelu.

Je li joj zanimljiv i ako je, koji je program najviše privlači 1.,2. ili 3.? ) no
ili više preferira ovaj model kao šta je moj
ili je uopće ne zanima takav način opuštanja i zabave? scratch tuzni

Nadam se da će Athena vrlo rado saopćiti svoj stav. zubi


Zadnja promjena: Deti; uto svi 31, 2011 1:08 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Koliki vam je...? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliki vam je...?   Koliki vam je...? - Page 2 Icon_minitimeuto svi 24, 2011 5:25 pm

Ona voli velike i crne, mislim pa predvidljivo je kakve voli kava
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Koliki vam je...? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliki vam je...?   Koliki vam je...? - Page 2 Icon_minitimepet svi 27, 2011 1:19 am

Evo, sad kad sam vidjela pitanje, morala sam pročitati cijelu temu o televizorima. znojko
Nemam pojma zašto je smještena na krivi pdf. suspect
Deti je napisao/la:

Evo zanima me i Athenin stav o ovoj temi ,pa bi bilo vrlo lijepo kad bi izložila svoje mišljenje o ovom peri-deri modelu.

Zašto baš moje mišljenje? scratch Ali, dobro...da odgovorim.

Peri-deri model, hm...Prednosti su navedene, kao i nedostaci i tu nemam što dodati.
Ja preferiram kvalitetu, dakle...kad biram neki tv, onda mi je bitno da je pouzdan, iako su ti modeli često skuplji.
Peri-deri ne može mi biti dovoljan i uvijek volim imati opcije max tv-a, jer HRT ima prožvakane i dosadne programe.
Sve neke sapunice među baldahinima, velikim ležaljkama sa bazenima i sl., a meni je fora pogledati koji dokumentarac, safari, akciju potrage za blagom u špilji...
Dakle, film nikako ne može početi sa nekim dosadnjikavim i ciljanim razgovorom sa podignutom obrvom, na zlatnim jastucima.

Mora biti neke netipične radnje, kupanja u ponoć, gledanja krijesnica, slušanja zrikavaca pa ako te zaskoči kakva životinja iz mraka...što je, tu je, nije bilo predviđeno u startu. roll

Citat :
Je li joj zanimljiv i ako je, koji je program najviše privlači 1.,2. ili 3.? ) no ili više preferira ovaj model kao šta je moj
Recimo da neki hermafrodit, između peri-deri i tvog, sa puno programa. Uvijek je poželjno imati rezervni upravljač, iako je činjenica da sve programe niti neću gledati.

Citat :
ili je uopće ne zanima takav način opuštanja i zabave? scratch tuzni
Nisam baš ljubitelj tehnologije, piksela, tako da je ta vrsta opuštanja rezervirana uglavnom za večernje sate, ako već nemam što drugo raditi.
Ipak, ako je program dobar, onda ponekad dobro dođe, makar radi testiranja i analize statistika. kava

Blizzard je napisao/la:
Ona voli velike i crne, mislim pa predvidljivo je kakve voli
A otkud ti znaš kakve ja volim? suspect
Istina, trenutno imam tipični crni, poveće veličine u dnevnom boravku. Recimo da je oštrina prilično dobra.
Naravno da je bitna i veličina sobe, a moja dnevna je dosta prostrana, ali uska. Mogla bi poslikati tv, koji je prilično dobro smješten, ali sada nemam fotić.
Dakle, veći zasad ne dolazi u obzir, jer je polica u kojoj je tv točno određenih dimenzija.

Inače, ne volim baš tipične (crne)jer takve imaju baš svi gledatelji, ali moj je solidan, bez obzira što mi se u startu nije svidjela boja.
Mene inače privlače televizori sivkaste ili neke tamnije sive nijanse. Uvijek se pitam zašto je teško nabaviti tv i laptope u toj boji pa ih uvijek valja prethodno duže tražiti. misli
Takvi imaju "reputaciju" jedne linije Marantz, dakle mercedesi su svoje klase, čiju je kvalitetu potvrdilo vrijeme. ides
Ipak, uvjet je da nikako ne smiju biti (puno) rabljeni pa ih baš i nije lako pronaći, iako rade i nove modele sa dobrim karakteristikama starijih.
Koliki vam je...? - Page 2 Tv-062

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Koliki vam je...? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliki vam je...?   Koliki vam je...? - Page 2 Icon_minitimepet svi 27, 2011 10:32 am

@Deti...eto, jesi zadovoljan sa Atheninim odgovorom? zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Koliki vam je...? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliki vam je...?   Koliki vam je...? - Page 2 Icon_minitimepet svi 27, 2011 10:39 am

e, a gle joj zadnjeg smajlića zubi
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Koliki vam je...? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliki vam je...?   Koliki vam je...? - Page 2 Icon_minitimepet svi 27, 2011 10:47 am

A cuj...gle joj opisa dnevne sobe zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Koliki vam je...? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliki vam je...?   Koliki vam je...? - Page 2 Icon_minitimepet svi 27, 2011 11:15 am

rofl2
srića nema fotić cerek
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Koliki vam je...? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliki vam je...?   Koliki vam je...? - Page 2 Icon_minitimepet svi 27, 2011 12:23 pm

Cuj Atheni je soba prostrana ali i uska... cerek

Izgleda da bi se tu mogao smjestiti i najveci TV ali zbog uskih vrata morao bi se na kant uvlaciti a to opet znaci da bi ga dvojica morali unositi... rofl2
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Koliki vam je...? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliki vam je...?   Koliki vam je...? - Page 2 Icon_minitimepet svi 27, 2011 12:48 pm

@ Athena

Athena je napisao/la:
Peri-deri model, hm...Prednosti su navedene, kao i nedostaci i tu nemam što dodati.
Ja preferiram kvalitetu, dakle...

Citat :
Mora biti neke netipične radnje, kupanja u ponoć, gledanja krijesnica, slušanja zrikavaca pa ako te zaskoči kakva životinja iz mraka...što je, tu je, nije bilo predviđeno u startu. roll

Citat :
Recimo da neki hermafrodit, između peri-deri i tvog, sa puno programa. Uvijek je poželjno imati rezervni upravljač, iako je činjenica da sve programe niti neću gledati.
Vjernost nula bodova.

Citat :
Istina, trenutno imam tipični crni, poveće veličine u dnevnom boravku. Recimo da je oštrina prilično dobra.
Citat :

Inače, ne volim baš tipične (crne)jer takve imaju baš svi gledatelji, ali moj je solidan, bez obzira što mi se u startu nije svidjela boja
.

Citat :
Takvi imaju "reputaciju" jedne linije Marantz, dakle mercedesi su svoje klase, čiju je kvalitetu potvrdilo vrijeme. ides

Citat :
Ipak, uvjet je da nikako ne smiju biti (puno) rabljeni pa ih baš i nije lako pronaći, iako rade i nove modele sa dobrim karakteristikama starijih.

Ma kakav ti je to odgovor? Mi ovdje pričamo o televizorima, a ne o onim stvarima. -.- :facepalm:


Zadnja promjena: Blizzard; pet svi 27, 2011 12:52 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Koliki vam je...? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliki vam je...?   Koliki vam je...? - Page 2 Icon_minitimepet svi 27, 2011 12:51 pm

To ona samo figurativno... cerek

Da pojasnim:

Vecina izrecenih poznatih nam psovki npr.pusi kurac,jedi govna,jebem ti mater...je izrecena u tom Figurativnom obliku jer kada bi se te psovke prihvatile bukvalno svijet koji poznajemo danas bi bio pun oralnih zadovoljavaca,govno zdera i mamojebaca... rofl2
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Koliki vam je...? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliki vam je...?   Koliki vam je...? - Page 2 Icon_minitimepet svi 27, 2011 4:31 pm

Fantom je napisao/la:
Cuj Atheni je soba prostrana ali i uska... cerek

Izgleda da bi se tu mogao smjestiti i najveci TV ali zbog uskih vrata morao bi se na kant uvlaciti a to opet znaci da bi ga dvojica morali unositi... rofl2

Tako je, upravo na taj način smo i uvukli tv. Morala su ga nositi dva majstora, a ja sam im samo spomenula gdje ga moraju smjestiti.
Za nevjerne Tome, teškom mukom sam web kamerom uspjela poslikati dnevni boravak sa tv-om u središtu... kava
Spoiler:
Eto, snimano sa sofe, vidi se da crni, poveći tv lijepo "dimenzijski" stoji u polici, a soba je prostrana, ali i uska. Za malo veći tv, trebalo bi dobro raskoliti policu. misli

Blizzard je napisao/la:

Vjernost nula bodova.
Nije mi jasno zašto si ovdje spomenuo "vjernost"? scratch
Aha, figurativno je spomenuto, "vjernost televizora", u smislu njegove trajnosti i službe po mogućnosti jednom gospodaru. Ne znam zašto misliš da kombinacija peri-deri i tehnologije sa puno programa ne daje te karakteristike, jer ja smatram da nisi u pravu.

Athena je napisao/la:
Blizzard je napisao/la:
Citat:
Ipak, uvjet je da nikako ne smiju biti (puno) rabljeni pa ih baš i nije lako pronaći, iako rade i nove modele sa dobrim karakteristikama starijih.
Ma kakav ti je to odgovor? Mi ovdje pričamo o televizorima, a ne o onim stvarima. :facepalm:
shock Naravno da pričamo o televizorima, mislim da sam eksplicitnom snimkom to i pokazala.
Zar ti ne čitaš oglasnik i ne vidiš da se svako malo nude rabljeni televizori??
Iza svega što tvrdim, odgovorno stojim. 8)
A na koje stvari si ti mislio? suspect

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Koliki vam je...? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliki vam je...?   Koliki vam je...? - Page 2 Icon_minitimepet svi 27, 2011 11:53 pm

Znao sam ja Athena da ti je soba uredjena sa puno ljubavi i sa ukusom... ides
Ja bih se tu tj. u tvojoj sobi osjecao kao kod svoje kuce,samo se nebih tako ponasao... 5

A da vidis samo moj TV Athena,ogromni LCD,brdo programa,slika cista kao suza,
hvata Astru,Alphu,Eutelsat=Hotbird,ma sve dokle mu frekvencija doseze hvata bez problema... zubi
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Koliki vam je...? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliki vam je...?   Koliki vam je...? - Page 2 Icon_minitimesub svi 28, 2011 1:27 am

Citat :
Znao sam ja Athena da ti je soba uredjena sa puno ljubavi i sa ukusom... ides
Ja bih se tu tj. u tvojoj sobi osjecao kao kod svoje kuce,samo se nebih tako ponasao... 5
Hvala. miga Jeste, uređena je tako da bude udobna, iako je nedvojbeno prilično uska.:P
Ipak, što je, tu je. Iskoristiš ono što imaš...

@Fantome, ti sve nešto hvataš programe ženskog roda i A klase. zubi Kod nas dominiraju oni muškog roda, ali ne baš čiste A klase.
Ništa, pretpostavljam onda da je tvoj LCD u anketi veći od 32 incha, ako se lažno ne hvališ. :D
Koliki vam je...? - Page 2 Stargate1

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koliki vam je...? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliki vam je...?   Koliki vam je...? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Koliki vam je...?
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Muškarac-
Forum(o)Bir: