Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Nepismenost na forumu

Go down 
+26
Gea
Dantalion
Zona
Goran
calypso
Svjetloisjena
Alpha
Fantom
Blizzard
Legionar
Armin od Irima
Angeo sa greškom
Skulptura
Michael Wittmann
Absynthia
Athena
floridana
urbanaaa
Aurora Borealis
gloria_g
stella
Berny_Sinara
Remke
tomi
josip21
Andariel
30 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Nepismenost na forumu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nepismenost na forumu   Nepismenost na forumu - Page 2 Icon_minitimečet lis 15, 2009 5:27 pm

iliti, kako se u mom kraju veli, na žgance Nepismenost na forumu - Page 2 973175
[Vrh] Go down
Angeo sa greškom
Višestanični organizam
Angeo sa greškom


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 47
Age : 44
Registration date : 04.04.2010

Nepismenost na forumu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nepismenost na forumu   Nepismenost na forumu - Page 2 Icon_minitimesri tra 07, 2010 12:25 pm

Ne bih rekla da je to nepismenost.Više opuštenost.U private životu moramo da pazimo na svako slovo i na izražavanje,tako da forum dođe kao realx,i ne zameram nikome na stilu izražavanja i pisanja.Važno je da ga razumijem.Ostalo je nebitno:))))
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Nepismenost na forumu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nepismenost na forumu   Nepismenost na forumu - Page 2 Icon_minitimesri tra 07, 2010 1:19 pm

S obzirom da sam svojevrsni frik za gramatiku i pravopis (a bome i pravogovor), uglavnom jako pazim na to kako i što pišem te nekoliko puta provjeravam ispravnost svake pojedine riječi kao i njenu funkciju u rečenici. Zvuči kao dug niz zadataka koji bi mi samo otežavali komuniciranje, ali pošto to sve radi po nekom defaultu, onda nemam nikakvih problema s time.

Najviše mi smeta apsolutni nemar za pravopisom i ispravljanjem netočno napisanih riječi, jer me takvo što podsjeća na opću neurednost osobe koja se tako izražava. Pored toga, mogao ih istaknuti W koje s vremenom postane izrazito iritantno kao i namjerno izostavljanje slova J u riječima ili zamjenjivanje istoga slovom I (moi, tvoi, liepo i sl.).
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Nepismenost na forumu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nepismenost na forumu   Nepismenost na forumu - Page 2 Icon_minitimesri tra 07, 2010 2:40 pm

evo ga-----> klikni
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Nepismenost na forumu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nepismenost na forumu   Nepismenost na forumu - Page 2 Icon_minitimesri tra 07, 2010 5:58 pm

Armin od Irima je napisao/la:
S obzirom da sam svojevrsni frik za gramatiku i pravopis (a bome i pravogovor), uglavnom jako pazim na to kako i što pišem te nekoliko puta provjeravam ispravnost svake pojedine riječi kao i njenu funkciju u rečenici. Zvuči kao dug niz zadataka koji bi mi samo otežavali komuniciranje, ali pošto to sve radi po nekom defaultu, onda nemam nikakvih problema s time.

Najviše mi smeta apsolutni nemar za pravopisom i ispravljanjem netočno napisanih riječi, jer me takvo što podsjeća na opću neurednost osobe koja se tako izražava. Pored toga, mogao ih istaknuti W koje s vremenom postane izrazito iritantno kao i namjerno izostavljanje slova J u riječima ili zamjenjivanje istoga slovom I (moi, tvoi, liepo i sl.).
zivili zivili zivili ides 5
Identično tako i ja. A to J i I i mene izluđuje.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Nepismenost na forumu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nepismenost na forumu   Nepismenost na forumu - Page 2 Icon_minitimesri tra 07, 2010 6:46 pm

Ma i nie to tako strašno zubo
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Nepismenost na forumu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nepismenost na forumu   Nepismenost na forumu - Page 2 Icon_minitimečet tra 08, 2010 3:02 pm

floridana je napisao/la:
evo ga-----> klikni

Neizmjerno sam ti zahvalan... ^^


@Legi - to se traži! :D
[Vrh] Go down
Angeo sa greškom
Višestanični organizam
Angeo sa greškom


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 47
Age : 44
Registration date : 04.04.2010

Nepismenost na forumu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nepismenost na forumu   Nepismenost na forumu - Page 2 Icon_minitimesub tra 10, 2010 1:43 am

Armin od Irima je napisao/la:
S obzirom da sam svojevrsni frik za gramatiku i pravopis (a bome i pravogovor), uglavnom jako pazim na to kako i što pišem te nekoliko puta provjeravam ispravnost svake pojedine riječi kao i njenu funkciju u rečenici. Zvuči kao dug niz zadataka koji bi mi samo otežavali komuniciranje, ali pošto to sve radi po nekom defaultu, onda nemam nikakvih problema s time.

Najviše mi smeta apsolutni nemar za pravopisom i ispravljanjem netočno napisanih riječi, jer me takvo što podsjeća na opću neurednost osobe koja se tako izražava. Pored toga, mogao ih istaknuti W koje s vremenom postane izrazito iritantno kao i namjerno izostavljanje slova J u riječima ili zamjenjivanje istoga slovom I (moi, tvoi, liepo i sl.).

Čovek dođe na forum da se opusti,a ne da glumi ko bolje bifla kojekavim izrazima(za koje i ne zna značenje).Malo relax..i opuštanje.Ostalo su sitnice.Važno je da se ljudi razumeju.Malo drčno i bahato razmišljanje.A to smara,kad te neko ispravlja. Došao si radi zabave.Hm?

Ništa osobno,ali primetih post...Malo mi je bezveze takvo razmišljanje na forumu druženja i zabave...
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Nepismenost na forumu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nepismenost na forumu   Nepismenost na forumu - Page 2 Icon_minitimesub tra 10, 2010 1:47 am

@Andjele....

Selo gori a baba se ceslja....Nepismenost na forumu - Page 2 64658
[Vrh] Go down
Angeo sa greškom
Višestanični organizam
Angeo sa greškom


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 47
Age : 44
Registration date : 04.04.2010

Nepismenost na forumu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nepismenost na forumu   Nepismenost na forumu - Page 2 Icon_minitimesub tra 10, 2010 1:54 am

Fantom je napisao/la:
@Andjele....

Selo gori a baba se ceslja....Nepismenost na forumu - Page 2 64658

Baš... cheer
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Nepismenost na forumu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nepismenost na forumu   Nepismenost na forumu - Page 2 Icon_minitimesub tra 10, 2010 4:31 am

Angeo sa greškom je napisao/la:

Čovek dođe na forum da se opusti,a ne da glumi ko bolje bifla kojekavim izrazima(za koje i ne zna značenje).Malo relax..i opuštanje.Ostalo su sitnice.Važno je da se ljudi razumeju.Malo drčno i bahato razmišljanje.A to smara,kad te neko ispravlja. Došao si radi zabave.Hm?

Ništa osobno,ali primetih post...Malo mi je bezveze takvo razmišljanje na forumu druženja i zabave...

Ma skroz si ti u pravu!
Ali tema je da li nekome smeta takva nepismenost i izrazio sam se da mi smeta te još naveo što mi konkretno smeta, ali to ne znači da ću podići "gramatičku bunu" zato što je netko nešto krivo napisao ili zato što ima svoj način pisanja, ali da ću nekome dati do znanja da poantu napisanoga teksta nisam uspio shvatiti upravo zbog te "unikatnosti" pismenog izražavanja pojedinca, hoću.
Vidiš, sad ti meni "soliš pamet", a uostalom ti i samoj smeta takvo ponašanje kakvo je moje, bahato i drčno, kako si ga opisala... :D

Da, došao sam radi zabave, ali to ne znači da mi nešto u toj istoj zabavi NE SMIJE ili NE MOŽE smetati...

Cheerio! ^^
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Nepismenost na forumu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nepismenost na forumu   Nepismenost na forumu - Page 2 Icon_minitimesub tra 10, 2010 2:41 pm

Zabava je na donjem dijelu Foruma. Osobno tu nekada znam pisati jako pravopisno i gramatički pogrešne rečenice. Na Filozofiji i Duhovnosti se trudim pisati što pravilnije i veoma je neumjesno u ozbiljnim raspravama pisati ili se barem ne truditi pisati gramatički ispravno.

Naravno, ako netko piše srpski, neka piše, ali neka ga onda piše srpski pravilno... itd. za ostale hrvatskom razumljive jezike.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Nepismenost na forumu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nepismenost na forumu   Nepismenost na forumu - Page 2 Icon_minitimepon tra 12, 2010 1:40 pm

nije sve tako črno ne bhrini she :D lol
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nepismenost na forumu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nepismenost na forumu   Nepismenost na forumu - Page 2 Icon_minitimepon tra 12, 2010 1:59 pm

Nisam znala da je pismenost nesto za sto se treba posebno naprezati i sto nije sasvim opusteno i prirodno kava
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Nepismenost na forumu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nepismenost na forumu   Nepismenost na forumu - Page 2 Icon_minitimepon tra 12, 2010 2:33 pm

mislim da bi bilo u redu da se mene izabere za naj naj pravopisniju osobu na forumu......ono...tipkam bez greske i to sa samo dva prsta.....
a jednom sam uspio napisati poduzi post dok su mi ruke bile iza ledja.....i stajao sam na nogama... gica
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Nepismenost na forumu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nepismenost na forumu   Nepismenost na forumu - Page 2 Icon_minitimepon tra 12, 2010 2:43 pm

A cim li si onda kuco Josipe,da mi je znati...??? Nepismenost na forumu - Page 2 Icon_scratch

Nije valjda,ma jeste garant....Nepismenost na forumu - Page 2 982158
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nepismenost na forumu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nepismenost na forumu   Nepismenost na forumu - Page 2 Icon_minitimepon tra 12, 2010 2:59 pm

I garant je to napisao na OVOJ temi kava
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Nepismenost na forumu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nepismenost na forumu   Nepismenost na forumu - Page 2 Icon_minitimepon tra 12, 2010 3:05 pm

Alpha je napisao/la:
I garant je to napisao na OVOJ temi kava


Nepismenost na forumu - Page 2 982158 Nepismenost na forumu - Page 2 982158 Nepismenost na forumu - Page 2 982158
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Nepismenost na forumu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nepismenost na forumu   Nepismenost na forumu - Page 2 Icon_minitimepon tra 12, 2010 3:31 pm

a kakva li je ta njegova tastatura....????
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Nepismenost na forumu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nepismenost na forumu   Nepismenost na forumu - Page 2 Icon_minitimepon tra 12, 2010 7:06 pm

ergonomski oblikovana zubo
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Nepismenost na forumu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nepismenost na forumu   Nepismenost na forumu - Page 2 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 3:58 pm

lol lol ljudi kidam se hahahaha ;D
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Nepismenost na forumu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nepismenost na forumu   Nepismenost na forumu - Page 2 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 8:00 pm

lolcina

Ma čemu zapravo rasprava o toj temi, bitno je da se piše, a o nepismenosti ne bih razgovarala dok se ne radi o ekstremnim slučajevima gdje je čitanje otežano...
[Vrh] Go down
calypso
banned



Male
Leo Dog
Broj postova : 85
Age : 29
Registration date : 15.03.2010

Nepismenost na forumu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nepismenost na forumu   Nepismenost na forumu - Page 2 Icon_minitimened tra 18, 2010 11:07 am

el ovo forum ili skola pa smo na casu gramatike?
[Vrh] Go down
Goran
Majmun
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 1550
Age : 42
Registration date : 21.11.2008

Nepismenost na forumu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nepismenost na forumu   Nepismenost na forumu - Page 2 Icon_minitimepon svi 10, 2010 3:29 pm

Najviše mi smeta izražena nepismenost u naslovima tema.
[Vrh] Go down
Zona
Pračovjek
Zona


Female
Leo Tiger
Broj postova : 2260
Age : 49
Registration date : 17.07.2010

Nepismenost na forumu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nepismenost na forumu   Nepismenost na forumu - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 21, 2010 10:54 pm

Andariel je napisao/la:
iritira li vas nepismenost na forumu mene da,nija ne pisem savrseno i svijestan sam toga.ne smeta me kad netko fula interpunkcijsik znak mene vise smetaju kada npr netko napise JA SMA umijest ja SAM. Kako netko moze to fulati a da nevidi,slova na tastaturi nisu blizu. ja to ne razmen zasto neki tako pisu i ne isprave.

Iritira li vas nepismenost na forumu? Mene da. Ni ja ne pišem savršeno i svjestan sam toga. Ne smeta me kad netko fula interpunkcijski znak. Meni više smeta kada, npr, netko napiše "ja sma" umjesto "ja sam". Kako netko može to fulati a da ne vidi. Slova na tastaturi nisu blizu. Ja to ne razumijem, zašto neki tako pišu i ne isprave. study
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nepismenost na forumu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nepismenost na forumu   Nepismenost na forumu - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nepismenost na forumu
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» upit za video na forumu
» Dali bi ste htjeli brzi chat na forumu?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Razno-
Forum(o)Bir: