Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Postoji li telekineza?

Go down 
+57
Jasminko
Wsmack
Skulptura
ukiss
mEN_iN_WHite
darkside
Rainmaker94
Tigon
Ofca
Berny_Sinara
Andariel
tomi
Neo
stella
grivion
frostie
bass999
veseli
betta13
Legionar
cmcool
Ivan-ik
Jaykof
tomo_z
arhont
kety6
Groinx
Flamezar
dady
Tutankhamon
danijeel
l337_m4n
Annon Imus
sanja
because the night
Sigmund Freud
belongs to lovers
(CroM)Flash
kayser
floridana
silver
razzor123
gloria_g
Walker
malenaivi
Angel from shadow
Milab
Aleksandar Veliki
Blizzard
Alpha
vitrys
zvezda
Svjetloisjena
Cvrcak
malena
Rain
Alen@l5
61 posters
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Next

Vjerujete li u parapsiholoske moci (psihokineza, telepatija itd.)?
Vjerujem, ali ih ne posjedujem
Postoji li telekineza? - Page 11 Icon_vote_lcap41%Postoji li telekineza? - Page 11 Icon_vote_rcap
 41% [ 20 ]
Vjerujem, i posjedujem ih
Postoji li telekineza? - Page 11 Icon_vote_lcap29%Postoji li telekineza? - Page 11 Icon_vote_rcap
 29% [ 14 ]
Ni da ni ne
Postoji li telekineza? - Page 11 Icon_vote_lcap27%Postoji li telekineza? - Page 11 Icon_vote_rcap
 27% [ 13 ]
Ne
Postoji li telekineza? - Page 11 Icon_vote_lcap3%Postoji li telekineza? - Page 11 Icon_vote_rcap
 3% [ 2 ]
Ukupno glasova : 49
 

Autor/icaPoruka
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Postoji li telekineza? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Postoji li telekineza?   Postoji li telekineza? - Page 11 Icon_minitimesub lis 04, 2008 3:56 pm

ni meni samo da mi se dogodi da se malo pomakne da vidim jel stvarno onda bi to vjezbao svaki dan po 2 sata
[Vrh] Go down
Ivan-ik
Višestanični organizam



Male
Aries Dog
Broj postova : 84
Age : 29
Location : Zagreb
Registration date : 01.10.2008

Postoji li telekineza? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Postoji li telekineza?   Postoji li telekineza? - Page 11 Icon_minitimesub lis 04, 2008 4:12 pm

a moguće je, vjeruj mi ja to znam, ai znao sam i prije, samo vježbaj i u tjedan dana maksimalno ćeš već uspijet prve korake, meni se sada vrti konac lijevo desno gore dolje po 20 cm
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Postoji li telekineza? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Postoji li telekineza?   Postoji li telekineza? - Page 11 Icon_minitimesub lis 04, 2008 6:11 pm

u ruci?jesi ti stvarno indigo dijete
[Vrh] Go down
Ivan-ik
Višestanični organizam



Male
Aries Dog
Broj postova : 84
Age : 29
Location : Zagreb
Registration date : 01.10.2008

Postoji li telekineza? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Postoji li telekineza?   Postoji li telekineza? - Page 11 Icon_minitimesub lis 04, 2008 9:40 pm

To nema nikakveveze ako mene pitaš sa telekinezom, ali i nije samo u ruci, obijesio sam o kvaku za vrata i pričekao da se smiri i kada sam došao do nje i učinio sve kako treba počelo se ljujati i opet sam mijenjao smijer,
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Postoji li telekineza? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Postoji li telekineza?   Postoji li telekineza? - Page 11 Icon_minitimesub lis 04, 2008 11:37 pm

ivan-ik je napisao/la:
To nema nikakveveze ako mene pitaš sa telekinezom, ali i nije samo u ruci, obijesio sam o kvaku za vrata i pričekao da se smiri i kada sam došao do nje i učinio sve kako treba počelo se ljujati i opet sam mijenjao smijer,



da je meni to ucinit al ja neznam na sta mislit i to .... cry cry cry cry cry
[Vrh] Go down
Ivan-ik
Višestanični organizam



Male
Aries Dog
Broj postova : 84
Age : 29
Location : Zagreb
Registration date : 01.10.2008

Postoji li telekineza? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Postoji li telekineza?   Postoji li telekineza? - Page 11 Icon_minitimesub lis 04, 2008 11:44 pm

ma to svatko može samo idi malim koracima i nemoj očekivati velike rezultate odmah, to je mene naučio klavir, pa prvo uvježbaj ono pomicanje tako da držiš u ruci, i vježbaj to duže vrijeme a onda po malo viježbaj tako da i objeiš o nešto, a i možda ti neće uspijeti ako si umoran i ako nemaš energije
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Postoji li telekineza? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Postoji li telekineza?   Postoji li telekineza? - Page 11 Icon_minitimesub lis 04, 2008 11:49 pm

al na sta mislis kad radis to ?
[Vrh] Go down
Ivan-ik
Višestanični organizam



Male
Aries Dog
Broj postova : 84
Age : 29
Location : Zagreb
Registration date : 01.10.2008

Postoji li telekineza? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Postoji li telekineza?   Postoji li telekineza? - Page 11 Icon_minitimened lis 05, 2008 12:26 am

pa na to da se objekt pomiče, učinim ono kako piše tamo
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Postoji li telekineza? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Postoji li telekineza?   Postoji li telekineza? - Page 11 Icon_minitimened lis 05, 2008 12:43 am

Šta osjećaš u trenucima telekineze? Ja se pokušam natjerat da se skroz skoncentriram na predmet (recimo psi wheel), al ne znam kakav bi osjećaj trebao bit prilikom pomicanja ...
Znam, malo je teško opisat osjećaj, al ja ću se probat shvatit ...
[Vrh] Go down
Ivan-ik
Višestanični organizam



Male
Aries Dog
Broj postova : 84
Age : 29
Location : Zagreb
Registration date : 01.10.2008

Postoji li telekineza? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Postoji li telekineza?   Postoji li telekineza? - Page 11 Icon_minitimened lis 05, 2008 12:01 pm

upuiš svu svoju pažnju energiju i ostalo na tu stvar ne misliš na ništa rugo nego da se ta stvar pomiče, nema tu nekog posebnog osjećaja samo misliš na tu stvar kako se pomiće i buljiš u nju što bliže (ako to nisi pročitao to ti je jako bitno, dakle moraš biti što bliže toj stvari jer tvoje vibracije su još slabe u početku pa manje putuju) ja sad mogu sa 20 cm malo pomaknut kljuć, mislim nije to puno ali miče se po 3 cm, za početak je u redu, prvo vježbaj da ti stoji u ruci, onda vježbaj da taj objekt s koncem stoji na nekom drugom objektu i onda samo polagano dotakni taj drugi objekt da vibracije putuju preko njega uz pomoć tvojih misli a onda vježbaj bez da išta dotičeš. :) evo nadam se da sam pomogo
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Postoji li telekineza? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Postoji li telekineza?   Postoji li telekineza? - Page 11 Icon_minitimened lis 05, 2008 12:54 pm

fala, isprobat ću nakon što završim sa zadaćom ...
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Postoji li telekineza? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Postoji li telekineza?   Postoji li telekineza? - Page 11 Icon_minitimened lis 05, 2008 10:46 pm

ja se slazem s tobom jaykoq neznam kako to osjecat :D
[Vrh] Go down
cmcool
Stanica



Male
Gemini Rooster
Broj postova : 19
Age : 30
Registration date : 26.08.2008

Postoji li telekineza? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Postoji li telekineza?   Postoji li telekineza? - Page 11 Icon_minitimepon lis 06, 2008 11:15 am

evo sad sam malo ovo gore pročital kaj piše i išel isprobati s svojom trzalicom u ruci...
nakon nekog vremena sam imal osječaj ke da se trzalica giba napred-natrag
onda mi se činilo ke da se pomaknula za 1-2 mm iz moje ruke... 8)
javljam ak napravim kakav napredak ides
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Postoji li telekineza? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Postoji li telekineza?   Postoji li telekineza? - Page 11 Icon_minitimepon lis 06, 2008 11:20 am

cmcool je napisao/la:
evo sad sam malo ovo gore pročital kaj piše i išel isprobati s svojom trzalicom u ruci...
nakon nekog vremena sam imal osječaj ke da se trzalica giba napred-natrag
onda mi se činilo ke da se pomaknula za 1-2 mm iz moje ruke... 8)
javljam ak napravim kakav napredak ides

Samo naprijed ides
[Vrh] Go down
Ivan-ik
Višestanični organizam



Male
Aries Dog
Broj postova : 84
Age : 29
Location : Zagreb
Registration date : 01.10.2008

Postoji li telekineza? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Postoji li telekineza?   Postoji li telekineza? - Page 11 Icon_minitimepet lis 10, 2008 7:43 pm

upravo sam skužio da moja baka ima telekinetičke moći, prije još kolko godina gledala je show na tvu i savinula ključ, a sada je dok sam ja držio visak u ruci pomaknula ga je jako i odjednom zaustavila. xD
[Vrh] Go down
tomo_z
Riba
tomo_z


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 112
Age : 35
Registration date : 05.09.2008

Postoji li telekineza? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Postoji li telekineza?   Postoji li telekineza? - Page 11 Icon_minitimepet lis 10, 2008 8:27 pm

da bi vijali metale, potrebna je malo vise prakse od pomicanja papirica, vi svojim umom prodirete u cestice od kojih je izgradjen neki metalni predmet, i dovedete u to stanje da ga se moze vijati... ovo je poznato danas pod nazivom "fork ili spoon bending". ali treba biti pazljivi kod toga, u danasnje vrijeme su madjionicari pronasli nacin da i na tome zarade pa je netko izumio za njihove trikove specijalne zlice koje se lakim dodirima same pocinju savijati...
[Vrh] Go down
Ivan-ik
Višestanični organizam



Male
Aries Dog
Broj postova : 84
Age : 29
Location : Zagreb
Registration date : 01.10.2008

Postoji li telekineza? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Postoji li telekineza?   Postoji li telekineza? - Page 11 Icon_minitimepet lis 10, 2008 9:34 pm

a sta ja znam ali mi je i dida reko da zbog nje više nije mogo uć u stan s tim ključem, morao je napravit repliku. hehe ma svejedno, ali opet
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Postoji li telekineza? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Postoji li telekineza?   Postoji li telekineza? - Page 11 Icon_minitimepet lis 10, 2008 10:53 pm

Ivan-ik je napisao/la:
upravo sam skužio da moja baka ima telekinetičke moći, prije još kolko godina gledala je show na tvu i savinula ključ, a sada je dok sam ja držio visak u ruci pomaknula ga je jako i odjednom zaustavila. xD

Sjećam se te emisije, ali to je bio hipnotički pogled plus sugestija. Ja nisam stigla na vrijeme pronaći neki stari ključ zubo

Ovo s micanjem viska ne vrijedi ako ga držite u ruci, telekineza bi bila kad bi visak bio obješen na nešto čvrsto. Ovo je nešto drugo. Svaki radiestezist će ti reći da visak samo pojačava naše pokrete ruke kojih nismo svjesni i tako služi kao detektor kojim iz podsvijesti izvlačimo ono što već znamo na jednom nivou (zapravo iz nadsvijesti, čini se, koja je sveznajuća ili gotovo takva za naše pojmove)
[Vrh] Go down
Ivan-ik
Višestanični organizam



Male
Aries Dog
Broj postova : 84
Age : 29
Location : Zagreb
Registration date : 01.10.2008

Postoji li telekineza? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Postoji li telekineza?   Postoji li telekineza? - Page 11 Icon_minitimepet lis 10, 2008 11:20 pm

pa ja držim obješeno od svjetiljku i čekam da se potpuno smiri skroz a onda ga pomaknem umom i uspije mi, također kad ga objesim o svjetiljku lupim ga rukom da se jako ljulja i onda mu mijenjam smijer mislima i uvijek mi uspije
[Vrh] Go down
tomo_z
Riba
tomo_z


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 112
Age : 35
Registration date : 05.09.2008

Postoji li telekineza? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Postoji li telekineza?   Postoji li telekineza? - Page 11 Icon_minitimesub lis 11, 2008 11:50 am

zavezi za konopac neki predmet, moze kljuc ili nesto drugo, objesi taj konopac pa ga pomici bez da ga prvoto zanjihnes. prvo napravi da se samo malo koji milimetar misce lijevo desno, pa sve do toga da se jako zaljulja lijevo-desno, moze i do 90 stupnjeva sa svake strane. eto vjezbice. ako ti prvo zanjihnes predmet ili mozda vjetar ili nesto drugo, nikad nemozes biti siguran da si to ti napravio.
[Vrh] Go down
Ivan-ik
Višestanični organizam



Male
Aries Dog
Broj postova : 84
Age : 29
Location : Zagreb
Registration date : 01.10.2008

Postoji li telekineza? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Postoji li telekineza?   Postoji li telekineza? - Page 11 Icon_minitimesub lis 11, 2008 2:22 pm

ma vježbaj ja i tako i mogu ga pomaknut za 2 cm, svaki put kad probam, ali tkđer vježbam da i zanjiham pa da mjenjam smjer :)
[Vrh] Go down
tomo_z
Riba
tomo_z


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 112
Age : 35
Registration date : 05.09.2008

Postoji li telekineza? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Postoji li telekineza?   Postoji li telekineza? - Page 11 Icon_minitimesub lis 11, 2008 7:25 pm

necu vam izimati volju za te stvari, ali u tim vjezbicama nema nicega posebnoga, naime telekineza se drugacije vjezba, ali 100%-tna moc se nemoze tako lako usvojiti.
[Vrh] Go down
Ivan-ik
Višestanični organizam



Male
Aries Dog
Broj postova : 84
Age : 29
Location : Zagreb
Registration date : 01.10.2008

Postoji li telekineza? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Postoji li telekineza?   Postoji li telekineza? - Page 11 Icon_minitimesub lis 11, 2008 10:57 pm

svjestan sam toga,a ali ovo je zgodno jer daje trenutačne rezultate pa budi volju iako ti rezultati nisu veliki, a možeš li nam pomoći kako da nađemo prave vježbe
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Postoji li telekineza? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Postoji li telekineza?   Postoji li telekineza? - Page 11 Icon_minitimened lis 12, 2008 12:30 am

Ivan-ik je napisao/la:
pa ja držim obješeno od svjetiljku i čekam da se potpuno smiri skroz a onda ga pomaknem umom i uspije mi, također kad ga objesim o svjetiljku lupim ga rukom da se jako ljulja i onda mu mijenjam smijer mislima i uvijek mi uspije

To je drugo, ali gore si govorio da je baka micala visak kad si ga ti držao. Moj komentar se na to odnosio. :)
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Postoji li telekineza? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Postoji li telekineza?   Postoji li telekineza? - Page 11 Icon_minitimened lis 12, 2008 9:31 pm

dii kupit visak???
[Vrh] Go down
Sponsored content





Postoji li telekineza? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Postoji li telekineza?   Postoji li telekineza? - Page 11 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Postoji li telekineza?
[Vrh] 
Stranica 11 / 20.Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Bog (ne) postoji?
» Bigfoot postoji?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: