Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 David Icke - Najveća tajna

Go down 
+38
Sang Real
Tommaseo
Angelino croft
omen
Flamezar
tomi
Neobicni forumas
sb
jedan_lik
Michael Wittmann
PerExtensum
snake
Reptil
Narayana
Berny_Sinara
Dragec
Viktor-x
Shime
Legionar
Jaykof
kayser
josip21
PEPE-Top Secret
gothic45
dark light
tuby
Apollo
YoUnG LiOn
gloria_g
Absynthia
Silmarilionn
silver
Alpha
zvezda
bedro
Svjetloisjena
userNejm
Rain
42 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

David Icke - Najveća tajna Empty
PostajNaslov: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna Icon_minitimepon lis 22, 2007 9:16 pm

Prevedena David Icke-ova knjiga "Najveća tajna" + interview.

http://rapidshare.com/files/64399876/David_Icke.rar.html
[Vrh] Go down
userNejm
Pračovjek
userNejm


Male
Leo Rooster
Broj postova : 3398
Age : 30
Location : Mars
Registration date : 01.10.2007

David Icke - Najveća tajna Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna Icon_minitimepon lis 22, 2007 9:48 pm

rie bravo
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

David Icke - Najveća tajna Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna Icon_minitimepon lis 22, 2007 10:40 pm

Wheeee :cheers:
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

David Icke - Najveća tajna Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna Icon_minitimeuto lis 23, 2007 12:42 am

Rie je napisao/la:
Prevedena David Icke-ova knjiga "Najveća tajna" + interview.

http://rapidshare.com/files/64399876/David_Icke.rar.html

Hvala, hvala! hail

Tražim je već dugo, a ne želim kupiti jer nije moj tip literature, zapravo, pisca ;) Već sam je skinula, kad pročitam slijedi komentar. alien
[Vrh] Go down
bedro
Prašina



Male
Pisces Rooster
Broj postova : 6
Age : 31
Registration date : 28.10.2007

David Icke - Najveća tajna Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna Icon_minitimened lis 28, 2007 9:57 pm

hvala za prevod
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

David Icke - Najveća tajna Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna Icon_minitimened lis 28, 2007 10:05 pm

Dobrodošao :cheers:
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

David Icke - Najveća tajna Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna Icon_minitimepon stu 05, 2007 8:59 pm

Htela bih je svuci, ali sam smotana za to, pa zato molim pomoc... ici na opciju free ili onu drugu i koliko cela stvar traje vremenski?... kada idem na free, odbrojava mi neko vreme - je li to ok?... *
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

David Icke - Najveća tajna Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna Icon_minitimepon stu 05, 2007 10:11 pm

Jeste. Odi na Free i sacekaj da odbroji...nece dugo odbrojavat... A sama knjiga je u biti skenirana tako da je file malo veci ali ako imas ADSL nije strasno.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

David Icke - Najveća tajna Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna Icon_minitimepon stu 05, 2007 10:15 pm

zvezda je napisao/la:
Htela bih je svuci, ali sam smotana za to, pa zato molim pomoc... ici na opciju free ili onu drugu i koliko cela stvar traje vremenski?... kada idem na free, odbrojava mi neko vreme - je li to ok?... *

Ono što odbrojava služi tome da ti pokaže da spadaš među socijalu - uzimaš besplatnu varijantu. Oni koji plaćaju, ne moraju gubiti vrijeme na odbrojavanje - sretnici! zubo I mene je to zbunilo, ali sam je skinula kako namcor kaže :)

U međuvremenu sam uspjela doći (nakon više narudžbi) do knjige iz knjižnice i pročitala prvih nekoliko poglavlja. Zabrinjava me što uza svu onu silnu priču nema nikakvih dokaza - sve samo - moj izvor mi je rekao, moja veza mi je otkrila... Nadala sam se ipak nečem konkretnijem u toliko razvikanoj knjizi. no No dobro, pročitala sam tek oko 10%. U nadi je spas face
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

David Icke - Najveća tajna Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna Icon_minitimepon stu 05, 2007 10:44 pm

Namcor je napisao/la:
Jeste. Odi na Free i sacekaj da odbroji...nece dugo odbrojavat... A sama knjiga je u biti skenirana tako da je file malo veci ali ako imas ADSL nije strasno.

ako mislis skidat vise fajlova, a na adsl-u si, onda se jednostavno disconnectas i opet connectas, promjeni se ip adresa i nema one pauze od sat, dva, koliko vec. :D
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

David Icke - Najveća tajna Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna Icon_minitimeuto stu 06, 2007 7:14 pm

Nisam na ADSL. Imam konekciju preko fiksne telefonske linije preko srbijanske poste, jezivo... pocetni protok je najbolje 40 kB/sekundi, ali pre nego sto svucem prvih 100 kB, protok padne na nekih 4 kB/sekundi... Tuzno.
Mozda je bolje da sacekam da mi to skine jedan prijatelj u Banja Luci koji se ponudio da mi to uradi... ? *
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

David Icke - Najveća tajna Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna Icon_minitimeuto stu 06, 2007 8:33 pm

Da, mozda bolje tako...file je malo veci...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

David Icke - Najveća tajna Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna Icon_minitimesri stu 21, 2007 7:08 pm

Ma, da, kada se vec nudi... * A ima i bolji komp i bolju konekciju... *
[Vrh] Go down
Silmarilionn
Stanica
Silmarilionn


Male
Aquarius Cat
Broj postova : 17
Age : 49
Registration date : 06.11.2007

David Icke - Najveća tajna Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna Icon_minitimečet stu 29, 2007 3:16 am

Inače,
David Ickeove knjige možete čitati i u ukoričenom izdanju izdavačke kuće Teledisk...
Najnovije Ickeove prijevode na hrvatskom jeziku sa izvrsnim ilustracijama pročitajte u njegovoj knjizi "Beskrajna ljubav jedina je istina..."
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

David Icke - Najveća tajna Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna Icon_minitimečet stu 29, 2007 6:25 pm

Silmarilionn je napisao/la:
Inače,
David Ickeove knjige možete čitati i u ukoričenom izdanju izdavačke kuće Teledisk...
Najnovije Ickeove prijevode na hrvatskom jeziku sa izvrsnim ilustracijama pročitajte u njegovoj knjizi "Beskrajna ljubav jedina je istina..."

Ne žele i ne mogu svi kupiti, a u knjižnicama se dugo čeka. Ja sam svoj primjerak dočekala i sutra ga vraćam.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

David Icke - Najveća tajna Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna Icon_minitimepet stu 30, 2007 2:04 am

Ja zivim u NeverLand... Tako da su opcije prilicno "skresane" ovde... :( *
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

David Icke - Najveća tajna Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna Icon_minitimesub sij 05, 2008 4:15 pm

Imam tu knjigu u pdf formatu i još ju nisam pročitala oops
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

David Icke - Najveća tajna Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna Icon_minitimened sij 06, 2008 3:33 am

Koliko memorija zauzima??? *
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

David Icke - Najveća tajna Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna Icon_minitimened sij 06, 2008 12:09 pm

Moja oko 27MB.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

David Icke - Najveća tajna Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna Icon_minitimened sij 06, 2008 3:21 pm

Točnije 27.435 KB 8)
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

David Icke - Najveća tajna Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna Icon_minitimened sij 06, 2008 6:46 pm

O, grozno!!!

Trebalo bi mi ... da vidim... sve sto skidam preko 1 MB traje grozno dugo, jer mi protok pada sa protokom vremena... 27 fajlova po 1 MB... 27 puta nekih 5 minuta... PREKO 2 SATA?!?!?!
:( *
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

David Icke - Najveća tajna Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna Icon_minitimepet svi 09, 2008 4:18 pm

sad skinuh knjigicu....al citam upravo intervju, ma ne znam dal bum se upustila uopce u knjigu...kazete, tip je normalana misli
[Vrh] Go down
YoUnG LiOn
Višestanični organizam
YoUnG LiOn


Male
Capricorn Snake
Broj postova : 59
Age : 34
Registration date : 11.06.2008

David Icke - Najveća tajna Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna Icon_minitimepet lip 13, 2008 2:37 pm

o čemu se radi opče u toj knjizi?
[Vrh] Go down
Apollo
Prašina



Male
Pisces Goat
Broj postova : 5
Age : 33
Registration date : 13.06.2008

David Icke - Najveća tajna Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna Icon_minitimepet lip 13, 2008 2:49 pm

Imaš tri važne teme koje se obrađuju. To su ti povijest masona, sotonizam i odgovori na pitanje gdje nestaju milijune djece na ovom svijetu. Otprilike. Ima još toga.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

David Icke - Najveća tajna Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna Icon_minitimepet lip 13, 2008 7:01 pm

gloria_g je napisao/la:
sad skinuh knjigicu....al citam upravo intervju, ma ne znam dal bum se upustila uopce u knjigu...kazete, tip je normalana misli

Ja sam je prilično mukotrpno pročitala jer mu stil i nije nešto, a dokazivanje se svodi na neki imenovani ili neimenovani izvor mu je rekao, ne bih je ponovo čitala, a dotakao se nekih tema koje trenutno jesu u fazi proučavanja i evaluacije pa mislim da je stvar opće kulture nas CE-4jevaca da to pročitamo miga
[Vrh] Go down
Sponsored content





David Icke - Najveća tajna Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
David Icke - Najveća tajna
[Vrh] 
Stranica 1 / 5.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» David Icke - Zagreb 11.9.2008.
» David Icke - Don't Take The Flu Vaccine (HR titlovi)
» David Icke- Revelations of the Mother Godess
» Na Rubu Znanosti - 16-11-2009 - David Icke - Proizvodnja kri
» David Icke - Beskrajna ljubav jedina je istina (Engleski)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Manipulacija-
Forum(o)Bir: