Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 David Icke - Najveća tajna

Go down 
+38
Sang Real
Tommaseo
Angelino croft
omen
Flamezar
tomi
Neobicni forumas
sb
jedan_lik
Michael Wittmann
PerExtensum
snake
Reptil
Narayana
Berny_Sinara
Dragec
Viktor-x
Shime
Legionar
Jaykof
kayser
josip21
PEPE-Top Secret
gothic45
dark light
tuby
Apollo
YoUnG LiOn
gloria_g
Absynthia
Silmarilionn
silver
Alpha
zvezda
bedro
Svjetloisjena
userNejm
Rain
42 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Viktor-x
Višestanični organizam
Viktor-x


Male
Gemini Rat
Broj postova : 54
Age : 39
Registration date : 31.03.2009

David Icke - Najveća tajna - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 3 Icon_minitimesri tra 15, 2009 10:32 pm

Film They Live ja tako oćajanj to sam gledo bio još kad sam bio klinac i onda sam bio sam zakljućio da je taj film samo loš Sci-Fi i dalje je film užasan

Našo sam na netu intervju s Davidom Ickeom šta je bio u emisiji Na rubu znanosti i mislim da ima dosta toga zanimljivoga i vrijedi pogledati ali i mislim da je pretjero sam tim da se mogu pretvoriti u gmazove dobro da nije reko da su to sve pokemoni roll
[Vrh] Go down
gothic45
Dinosaur
gothic45


Male
Gemini Monkey
Broj postova : 359
Age : 31
Location : Ploče
Registration date : 02.11.2008

David Icke - Najveća tajna - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 3 Icon_minitimesub tra 18, 2009 11:54 pm

Neko je rekao da je procitao od tog Ickea da se Bush pretvara u gmaza, a jedan kojeg ja znam kad se nalio absinta jer rekao da su ga stabla lovila do hotela rofl2

Inace poceo sam citati knjigi bila mi je zanimljiva a onda sam izgbuio volju, inace nisam bas tip za citanje ali ako je nađem na kompu opet cu je pocet citat, nego mene cisto zanima koja je to najveca tajna po njemu?
[Vrh] Go down
Dragec
Stanica



Male
Virgo Dog
Broj postova : 26
Age : 53
Registration date : 09.05.2009

David Icke - Najveća tajna - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 3 Icon_minitimečet svi 21, 2009 2:11 pm

opcenito svijestki novi poredak babilonsko drustvo i ekipa to je najveca tajna :D
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

David Icke - Najveća tajna - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 3 Icon_minitimečet svi 21, 2009 4:07 pm

mene to nekako vuče na maštu scratch
[Vrh] Go down
Dragec
Stanica



Male
Virgo Dog
Broj postova : 26
Age : 53
Registration date : 09.05.2009

David Icke - Najveća tajna - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 3 Icon_minitimečet svi 21, 2009 10:59 pm

pusti ti to mi nemremo ni znat kaj se dogada u svijetu moze a i nemora bit istina
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

David Icke - Najveća tajna - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 3 Icon_minitimepet svi 22, 2009 12:04 am

istina Dragec :)
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

David Icke - Najveća tajna - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 3 Icon_minitimepon srp 06, 2009 5:11 pm

[Vrh] Go down
Reptil
Višestanični organizam



Male
Virgo Monkey
Broj postova : 85
Age : 31
Location : Zagreb
Registration date : 21.07.2009

David Icke - Najveća tajna - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 3 Icon_minitimeuto srp 21, 2009 3:19 am

pozdrav svima, prije svega.

evo, počeo sam čitati njegovu knjigu, najveću tajnu.
od samog početka bilo mi je jasno da se nalazim pred nečim ogromnim, slojevitim i nečim što neću moći shvatiti ako se ne posavjetujem sa ostalima.

ickea se može shvatiti na razne načine, ali činjenica je da je najveća tajna najluđa knjiga zavjere ikad napisana. od samog početka, shvatio sam da se icke povodi za danikenovom teorijom, dakle onom o dolasku izvanzemaljaca na Zemlju, njihovim razmnožavanjem i ostalim utjecajem kroz povijest. međutim, icke je napredovao u toj priči dodavši illuminate i tajno bratstvo, tzv. Veliki Plan i totalnu kontrolu koja djeluje i danas.

čovjek ima neke dokaze. ima i namjeru, pa ima i svjedočanstva određenih ljudi. ali ono što me smeta je njegova pretjerana sigurnost u vlastite teorije i vjerovanje svim svjedocima.

recimo da sam mu povjerovao do dijela sa dolaskom izvanzemaljaca, njihovim utjecajem do danas, pa čak i sa navodnim viđenjima transformacija, iako mi je i ovo sa transformacijama neviđeno ludo. ali neka, recimo da imam "prezatvorene vidike". ali kada je spomenuo mars kao nekoć naseljen planet, katastrofe uzrokovane prolaskom venere, pa toliko podataka koje imaju neke osnovne dokaze, ali se NE mogu uzeti kao sigurni. osim toga, icke ide u smjeru u onome u kojemu on to želi za svoju priču, iako priča može ići u drugim smjerovima i isto može važiti za svašta drugo.

njegovo djelo je čista fikcija sa malo elemenata stvarnosti i nekakvom porukom. ne mislim ništa loše o njegovom radu, ali da je malo zabrijo, itekako je. dobre su stvari u kojima osvještava, u kojima ukazuje na to koliko mali postotak ljudi ima kontrolu nad ostalima i kako novac i 'krv' pokreće svijet. čak bi se i ovo o izvanzemaljcima dalo progutati.

ali bože, njegove teorije o povijesti samog planeta i drugo su nekada smiješne i bezobrazne. primjer, teorija o veneri i marsu, što sam već spomenuo. ne može to tvrditi samo tako. ima relativne dokaze, koji se mogu protumačiti i drugačije.

sad, imam par pitanja za ostale koji su čitali ovu knjigu i koji inače prate rad tog čovjeka - odakle njemu sve to? pričao je o nekoj proročici. inače, je li on imao navodni kontakt sa izvanzemaljcima, ima li na internetu išta od njegovih 'sigurnih' podataka od kojih tako uvjereno slaže priču.

nemam ništa stvarno protiv čovjeka, ali ovakve stvari sa dimenzijama + kontrolom + izvanzemaljcima, zapakirano sve u jednom, bi dale teorijema zavjera samo još smiješniju ulogu u svijetu. obično ljudi izaberu jednu teoriju, ali on ih je obhvatio SVE i tvrdi da je sve točno. pa po tpme bi ispalo da nitko od nema pojma, da samo on zna sve.
[Vrh] Go down
snake
Riba
snake


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 108
Age : 50
Location : BIH
Registration date : 28.03.2008

David Icke - Najveća tajna - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 3 Icon_minitimesub srp 25, 2009 3:58 pm

https://www.youtube.com/watch?v=GxAE_3FUOEE&feature=related

ne znam jeste li gledali ovaj filmic,ali ga nije zgoreg opet pogledati..
u kontekstu je Ickeove price..
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

David Icke - Najveća tajna - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 3 Icon_minitimečet srp 30, 2009 12:47 am

@reptil: To što je spomenuto za prolazak Venere koja je uzrokovala katastrofu na Marsu u nebeskoj mehanici kakvu danas znamo je nemoguće.
No svaki teoretičar zavjere djelomično priča istinu, baš kako si rekao. Treba samo razlučiti ono što je dobro i valjano, a što je ipak nečija fantazija. Niti ta fantazija nije toliko neoprostiva jer sigurno radi s mnoštvom pojedinaca koji mu pokušavaju podvalit lažnu priču upravo iz razloga da izgubi povjerenje čitaoca i slušaoca.
Što ti misliš koliko je ljudska rasa bila i jest u kontaktu s vanzemaljcima?

Što uopće jest definicija izvanzemaljca?
[Vrh] Go down
Reptil
Višestanični organizam



Male
Virgo Monkey
Broj postova : 85
Age : 31
Location : Zagreb
Registration date : 21.07.2009

David Icke - Najveća tajna - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 3 Icon_minitimečet srp 30, 2009 3:12 am

Ja baš nisam tip koji lako guta sve te zavjere, baš zato što ima tisuću različitih tvrdnji, a zna se je mnogima od takvih to jako unosan biznis. Međutim, postoje određene tvrdnje koje se mogu lako uzeti kao istinite, ali sa rezervom.

Ono što ja vjerujem, nije baš jako bitno, ali smatram da je prisustvo izvanzemaljaca u zemaljskoj prošlosti dovoljno dobra tvrdnja, na čije se moguće dokaze nailazi posvuda. Stoga, bez previše predrasuda o tome što je koliko besmisleno, mislim da je dovoljno jaka da bi se počelo i pomalo službeno istraživati na tu temu. Odnosno, možda bi arheologija i povijest trebali malko proširiti smjer istraživanja u tom pravcu i stvarno, ili dokazati ili opovrgnuti te tvrdnje. Problem je što nakon knjige kao 'Sjećanja na budućnost', gdje autor koji je i sam dosta rezerviran prema tome, a svejedno nailazi na nebrojene 'dokaze', istraživači povijesti ostaju zbunjeni i jednostavno to odbace ili zanemare jer ne mogu dokazati istinu, ali ne mogu dokazati ni suprotno.

Pa evo, ja izvanzemaljce smatram bićima koja žive izvan našega sustava, (ovo o 'podzemljanima' i sl. ne vjerujem baš) a koji su inteligentna bića. Neću reći da ne vjerujem i u tvrdnje raznih duhovnih medija i sličnih da se radi o multidimenzionalnim bićima, ali to nije toliko bitno znati, budući da dosta ljudi još uopće sumnja u postojanje inteligentnog života osim čovjeka na Zemlji.

Što ja mislim o tome da je ljudska rasa bila ili je u kontaktu sa izvanzemaljcima - iskreno mislim da je to već za mnoge koji imalo vjeruju u NLO prešutna činjenica, recimo. Sumnjam da se radi o velikim zajedničkim planovima, ali ako netko iz svemira ima interese na Zemlji, mislim da je lako moguće. Icke npr. tvrdi da postoji ta genetska zavjera, nasljedstvo putem gmazovske krvi, ali meni je to sve malo lol. Istu priču i prije Ickea naći ćeš u drugim tipovima zavjeraša i duhovnjaka, na primjer, ako si možda čitao Kasiopejske transkripte. Oni tvrde isto o tzv. Lizzardima, ali mislim da su to sve izmišljostine novog doba. No, ja to samo mislim. I čudim se ljudima koji sami s time nemaju nikakvog iskustva, ali slijepo slijede nečije tvrdnje napisane na blogu, forumu, te onda takva osoba koja ih je objavila postane nekakav guru tim ljudima. Doduše, mislim zapravo da mali broj ljudi kontrolira mnoštvo i da su (možda) to krvne linije povezane kroz povijest. Icke me razočarao nedostatkom dokaza o gmazovima i o poricanju postojanja Isusa. Tu je isto krenuo u krivom smjeru. U onom kojemu želi. Icke je pametan čovjek i većina mu teorija ima smisla, ali sve ne mogu imati nikako. Zamisli 'Najveću tajnu' kao knjigu potpune istine, knjigu u kojoj je sve nepobitno, jedini pravi izvor, sve doumentirano kroz povijest kako treba. Nemoguće. Jednostavno, to nitko ne može obuhvatiti. Na nekim dijelovima me iznenadio točnošču podataka i jako je zanimljivo sve to objavio, doduše. Određene dijelove. Ali najčešće za ove najviše iznenađujuće teorije nema dokaza osim iskaza ljudi, tako da je to sve malo klimavo.

Ljudi stupaju u kontakte sa svime i svačime, sa Zemlje i iz svemira, to ne osporavam jer vjerujem da postoje vidoviti ljudi i oni koji su, eto, uspjeli napraviti takav...kontakt. Ali im ne vjerujem. Ljudima ili time sa čim su u navodnom kontaktu? Ne znam.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

David Icke - Najveća tajna - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 3 Icon_minitimečet srp 30, 2009 12:33 pm

Što se tiče reptiloidnih bića, hmmm... Volela bih reći da sve to smatram najobičnijom izmišljotinom, ali ne mogu.
Super mi je priča onog afričkog poglavice, ne mogu se setiti imena, ali mislim da se spominje ovde negde, ili ću već ponovo potražiti taj text...
Manje super mi je ono što sama vidim i u šta deo mene ne želi da poveruje... Neki nagoveštaj iza lica, iza očiju, iza svakodnevne percepcije ljudskih bića, koji je... jeziv. *
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

David Icke - Najveća tajna - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 3 Icon_minitimečet srp 30, 2009 1:01 pm

Sada bih iznio jedno moje zapažanje koje je na prvi pogled besmisleno, ali mislim da itekako ima veze s nečim što je meni tek dijelom dokučivo.
Rijetko koja serija ili popularna knjiga me zainteresira da ju pročitam ili pogledam cijelu. No one koje to zaista učine nose jedno te istu poruku koja iskrsne u tom djelu sasvim neočekivano. Je li to slučajnost, je li to stvar mog ukusa koji prepozna nešto ili neki znak, ne znam. No znam da sam uočio tu zanimljivost i provjerio da autori tih djela nisu povezani ili isti.
Vjerujem da je mnogo Forumaša čitalo Harry Pottera. Uopće nije važno sviđa li vam se ili ne.
U prvom dijelu najveći negativac Voldemort glavnom junaku govori da ne postoje dobro i zlo, svijetlo i tama nego samo moć i pobjeda. Voldemort je nezamislivo bolji čarobnjak nego Harry, ali svaki puta Harry uspijeva pobijediti zbog žrtve njegove mame koja sadrži neizmjernu ljubav. Cijela 7-logija završi sretno i to samo zbog te žrtve iz ljubavi i to je stalno naglašavano u dijelu. Zaključak jest da je ljubav najjača magija.
Zatim, jedna serija koja nema pretjerane veze s Harryjem.
Heroji. U njima određeni nasumični ljudi evoluiraju (događa se ljudska evolucija) i dobe određene sposobnosti. Sve lijepo i krasno dok ne dođe najveći negativac koji ih sve želi pobiti jer jedenjem njihova mozga dobiva njihove sposobnosti. I sad, ajmo reći, najglavniji od glavnih likova se u zadnjoj epizodi prve sezone mora suprotstaviti tom negativcu. Taj negativac mu uđe i san i počne govoriti da on nema pojma o moći, pobjedi i vladanju i da je zato nitko i ništa. To se provlači kroz cijelu sezonu. No, u zadnjoj epizodi taj glavni lik susretne jednog čovjeka koji ga uvjerava da nije njegov brat koji je kandidat za kongresmena ''glavni'' jer zna kako vladati i držati se diplomatski, nego on (glavni lik), i to zato jer u sebi posjeduje ljubav i empatiju prema drugima. I taj čovjek kaže da je tu njegova snaga. OK, sve je to lijepo i krasno, ali, jesam li ja još u istoj seriji?!?!
I to se ponavlja u svim serijama za koje treba barem malo mozga za pratiti. U svim serijama u kojima Švarceneger ne ispuca 200 metaka i pobije 5 zločesta momka.
I onda mi je u ruke došao Nietzsche. Čovjek je dijelom u pravu, no ističe da je važna samo moć, da je kršćanstvo vjera slabih i da su određeni pojedinci pocrnili kroz povijest jer su vidjeli kako je ostatak slab, a oni su bili kao iznad.
Onda njegov kolega koji isto naglašava da je čovječanstvu potrebna promjena, koji baš ne voli kršćanstvo i koji isto potiče ljude na prosvjetljenje i izdizanje iz mase daje sasvim suprotan zaključak.:BESKRAJNA LJUBAV JEDINA JE ISTINA.
[Vrh] Go down
Reptil
Višestanični organizam



Male
Virgo Monkey
Broj postova : 85
Age : 31
Location : Zagreb
Registration date : 21.07.2009

David Icke - Najveća tajna - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 3 Icon_minitimečet srp 30, 2009 7:14 pm

Mora li se Ickea shvatiti doslovno kada kaže da oni imaju sposobnost transformacije ili je to opet zavisno o gledatelju, odnosno njegovoj sposobnosti da...vidi višedimenzionalno? Nailazim na stvarno puno ljudi koji iskreno govore 'možeš osjetiti', 'oni nisu kao drugi', 'vidiš na njima kada se smiju kakvi su zapravo' i sl. Zavisi li to sve o osobi uopće? Koliko je to moguće...mislim, neki vide demone u ljudima, neki vraga, neki zle duhove, a neki reptile. Pa to je sve zapravo jedna te ista stvar. E sad...odakle da izvučemo porijeklo takvih stvari? Iz svemira? Možda i ne iz svemira, ali možda iz višedimenzionalnosti, odnosno iz drugih dimenzija koje su zapravo svugdje oko nas i postoje pararelno sa nama, a ta bića poput duhova bivaju u njima na taj način. Kroz ljude? Ne znam sad...malo prije sam rekao da sumnjam išta o vezi reptila i toga, ali pročitao sam dalje i informirao se još malo, tako da otvaram tu mogućnost. Međutim, o tome se ne bi trebalo previše pričati jer nikakvi dokazi ne postoje. To je čista duhovnost.

Icke ima point, da. Sa time da je ljubav jedina istina i to. Mislim, Icke stvarno ima dobru poruku, ima je i Harry Potter i Heroesi. Da, gledao/čitao sam oboje i to je stvarno poruka. Doduše, u Herojima se slabije nazire, pogotovo jer su svi likovi gadovi, čak i Peter, Mohinder, Bennet, Lindermann itd. Svi su se na kraju ispostavili loši, međutim, da. Ovo sa Nathanom je točno, mislim da je to i meni dalo razmišljati prije nešto. Mogli su staviti bilo koga drugoga, ali isposlovali su da to bude baš Nathan. Mislim, Lindermann je pomoću one ženske nagovorio Micaha da namjesti izbore kompjuterski. Ali dobro, nije bitno sad što je tko napravio, nego je bitna poruka. Ali opet, i smao kršćanstvo daje dobru poruku. Pa, što je loše u njemu? Vrti se oko Isusa, kao čovjeka koji je propagirao ljubav i napredak. Ne rat ni krv ni slično. Ljudi stalno bježe od kršćanstva, smatraju ga zatvorenim, konzervativnim i to, ali i ono je zapravo dobra poruka. Ne moraš biti konzervativan niti zatvoren. Možeš isto voljeti, uživati u životu i razvijati se normalno. Nije to ništa što kršćanstvo brani, a vjera u boga isto može biti samo napredak. Ne mislim da se treba vjerovati u Isusa, jer on kao 'Božji sin' nije toliko važan faktor, koliko njegova sama poruka, ali pravi Bog je Bog svima, a njemu se treba obraćati u molitvama, a prema svojoj okolini se odnositi dobro. I što se sad tu smatra nevjerojatno lošim ili neprilagodljivim životu u novom dobu?
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

David Icke - Najveća tajna - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 3 Icon_minitimečet srp 30, 2009 7:26 pm

Sviđa mi se tvoje zapažanje u prvom dijelu posta. Neki ljudi u nekim drugim ljudima vide demone, đavla, vanzemaljce, reptile...! Ovisi o tome što je u 'modi'. Sada su reptili u modi. To zapažanje je dala Forumašica Svjetloisjena. Ali da ljudi nešto vide, to je vjerojatno istina. Pitanje je:''Što?''

Upravo sada gledam treću sezonu Heroja i u njima se nameće jedna nova poruka. Mislim da će ju neki Forumaši odmah prepoznati, trenutno ciljam na Alphu.
''Spasi navijačicu, spasi svijet'' dobila je novo značenje:''Spasi sebe, spasi svijet''.
Protumačena je od Claireine biološke mame koja je rekla Claire da ako želi pomoći svijetu, ako ga zaista želi spasiti, prvo mora spasiti samu sebe, pomoći samoj sebi i neko vrijeme biti obična 17-godišnjakinja jer će inače napraviti samo štetu.

Oprostite na offtopicu, ali ipak, ima neke veze s temom. :)
[Vrh] Go down
Reptil
Višestanični organizam



Male
Virgo Monkey
Broj postova : 85
Age : 31
Location : Zagreb
Registration date : 21.07.2009

David Icke - Najveća tajna - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 3 Icon_minitimečet srp 30, 2009 7:33 pm

Citat :
Sviđa mi se tvoje zapažanje u prvom dijelu posta. Neki ljudi u nekim ljudima vide demone, đavla, vanzemaljce, reptile...! Ovisi o tome što je u 'modi'. Sada su reptili u modi. To zapažanje je dala Forumašica Svjetloisjena. Ali da ljudi nešto vide, to je vjerojatno istina. Pitanje je:''Što?''

Pitanje je to, da. Da pitaš neke medije, vračare i sl. svaki/a bi ti odgovorila drugačije, jer možda vide drugačije. Što ako je svemir pun svakojakvih stvorenja a konkretno, reptili su, kao vrlo moćni, odlučili zaposjesti planet. Takvo nešto bi vjerojatno rekao i Icke.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

David Icke - Najveća tajna - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 3 Icon_minitimečet srp 30, 2009 7:37 pm

Htio sam naglasiti da je to stvar subjektivnog doživljaja. Vjerojatno svi vide isto, ali objašnjavaju drukčije.
Primjere imamo i u astronomiji. Uočimo neki efekt, neku stvar, ali ponudimo više objašnjenja za to jer ne možemo sa sigurnošću tvrditi koje je točno.
Može li itko sa sigurnošću reći što je to što Icke naziva reptilima, a netko drugi đavlom?
[Vrh] Go down
Reptil
Višestanični organizam



Male
Virgo Monkey
Broj postova : 85
Age : 31
Location : Zagreb
Registration date : 21.07.2009

David Icke - Najveća tajna - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 3 Icon_minitimečet srp 30, 2009 7:49 pm

Ha, sigurno nitko ne može to reći sa sigurnošču, ali može tvrditi sigurno kako smatra da je. Ne znam, nisam baš pričao sa ljudima koji se bave proricanjem (ali sam čitao neka iskustva po forumima...), dozivanjem i tako to, ali ako netko je ili je netko sam to probao, bilo bi dobro da se javi i kaže je li imao ikakvog iskustva sa ovime.

A gledaj, što se tiče baš toga reptili/demoni/vrag, to možda i je jedno te isto. Što je sa duhovima i ostalim sličnim oblicima postojanja...Mnogi ljudi, tzv. istjerivači, kažu da znaju da duša može biti zarobljena na određenome prostoru u vremenu. Ili tako nešto već kažu...i ljudi koji imaju sa time iskustva znaju da se radi o umrloj osobi. Ja mislim da ima više oblika tih stvorenja iz uglavnom 4. dimenzije. (ova se smatra izvorom takvih viđenja) Neki su umrli, neki su još živi. A za te žive se vjerojatno pretpostavlja da su izvanzemaljci u obliku tih reptila koji kontroliraju mase. Moguće je lako da su upravo te ljudi zvali demoni i vršili egzorcizme razne kako bi takvo što istjerali iz osobe. Ma, sad sam svašta nadrobio. Da imam više vremena, potanko bi to objasnio što mislim, ali o tome niti puno znam, niti imam ideje kako da krenem raspraviti ove Ickeova tvrdnje o reptilima. Ne mislim da je sve glupost, ima nešto u tome, ali što, možda saznamo u neke bolje dane.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

David Icke - Najveća tajna - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 3 Icon_minitimečet srp 30, 2009 10:15 pm

Prvo, ne slažem se sa time da svi vide isto, samo to različito tumače. Možda svi GLEDAJU i iste stvari, ljude itd., ali ne VIDE ih isto. U to sam sasvim sigurna. Da svi vide, npr., ono što i ja... hmmm... pa recimo da bi što-šta bilo drugačije. S' druge strane, znam da neki ljude vide sasvim različite stvari, tako da... Ne vidimo svi isto. A još manje svi tumačimo viđeno na isti način (ovde se slažemo :) ).

Postoje teorije o tome da trenutno na zemlji "žive" veoma stare duše, ali i neke mlađe. Kao i teorije koje govore o tome da nemaju svi ljudi dušu, bukvalno. One definišu "organske portale" kao tela (ljude) koji se spolja ne razlikuju ni po čemu, ali koja služe kao "vozila" za raznorazne entitete. Jer, ipak, neke stvari ne možeš izvesti u 3D bez ljudskog tela. Navodno, ovih portala je sve više... To je priča o preadamičkim ljudima...

A kad se već spomenu Hari Poter, tu bi se moglo pronaći sve i svašta. Jedan od meni najdražih motiva je filozofski kamen, za kojim su alhemičari oduvek težili... *
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

David Icke - Najveća tajna - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 3 Icon_minitimečet srp 30, 2009 10:29 pm

zvezda je napisao/la:
Prvo, ne slažem se sa time da svi vide isto, samo to različito tumače. Možda svi GLEDAJU i iste stvari, ljude itd., ali ne VIDE ih isto. U to sam sasvim sigurna. Da svi vide, npr., ono što i ja... hmmm... pa recimo da bi što-šta bilo drugačije. S' druge strane, znam da neki ljude vide sasvim različite stvari, tako da... Ne vidimo svi isto. A još manje svi tumačimo viđeno na isti način (ovde se slažemo :) ).
Slažem se s tobom, tj. to sam htio reći, ali sam se krivo izrazio :)
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

David Icke - Najveća tajna - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 3 Icon_minitimečet srp 30, 2009 10:31 pm

Manje je bitno koje reči koristimo, sve dok znamo o čemu pričamo.
Samo sam htela pojasniti. :) *
[Vrh] Go down
PerExtensum
Prašina



Male
Capricorn Monkey
Broj postova : 2
Age : 43
Registration date : 31.07.2009

David Icke - Najveća tajna - Page 3 Empty
PostajNaslov: Novi clanak Davida Ickea na temu cjepljenja   David Icke - Najveća tajna - Page 3 Icon_minitimepet srp 31, 2009 11:30 pm

Sto je sa ovim forumom? Napisem post a on ga ne prikazuje...
[Vrh] Go down
PerExtensum
Prašina



Male
Capricorn Monkey
Broj postova : 2
Age : 43
Registration date : 31.07.2009

David Icke - Najveća tajna - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 3 Icon_minitimepet srp 31, 2009 11:33 pm

Ovo sam vec postao na drugom forumu, pa se nadam da mi ne zamjerate sto sam malo lijen ponovo pisati:

Prije 20-ak dana naletio sam na članak na engleskom jeziku koji me je slomio. Radi se o tome da sam u potrazi za informacijama o psihopatiji i Politickoj ponerologiji slucajno uletio u blog Laure Knight-Jadzyk, i nakon mjeseci (dobro, ne bas intenzivne) potrage pronasao remek djelo koje napokon moze posluziti kao kvalitetan uvod (a i vise) u najvaznije znanje ljudske vrste. Bez toga mi jednostavno nije polazilo za rukom ljude uvjeriti da se upuste u citanje najvaznije knjige koje je umno zdravo covjecanstvo dobilo kao beskonacno vrijedan dar.

Molim vas procitajte, ne mogu vam rijecima iskazati koliko gorim da vam pomognem da konacno znate ISTINU.

Deset dana sam prevodio i od srca se nadam da cete procitati i proslijediti onima koji su kao vi.

http://perextensum.blogspot.com/2009/07/odrastimo-sad-ili-umiremo.html


Preveo sam i novi clanak Davida Ickea na temu cijepljenja:

http://perextensum.blogspot.com/2009/07/gripa-nije-najveca-opasnostcjepivo-jest.html

Puno pozdrava!!!
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

David Icke - Najveća tajna - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 3 Icon_minitimesub kol 01, 2009 12:34 am

Dobrodošao, PerExtensum! :)

Ne znam zašto ti se prvi put post nije pojavio, to je baš čudno... misli

No, idem videti šta si to prevodio... *
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

David Icke - Najveća tajna - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 3 Icon_minitimepon kol 03, 2009 6:14 pm

Credo Mutwa je ime Zulu poglavice koji priča o zanimljivim stvarima na temu reptila... Ima za svući na 4shared. *
[Vrh] Go down
Sponsored content





David Icke - Najveća tajna - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
David Icke - Najveća tajna
[Vrh] 
Stranica 3 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» David Icke - Zagreb 11.9.2008.
» David Icke - Don't Take The Flu Vaccine (HR titlovi)
» David Icke- Revelations of the Mother Godess
» Na Rubu Znanosti - 16-11-2009 - David Icke - Proizvodnja kri
» David Icke - Beskrajna ljubav jedina je istina (Engleski)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Manipulacija-
Forum(o)Bir: