Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Share

Savrsen muskarac

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
neptun
Višestanični organizam
neptun

Male
Libra Tiger
Broj postova : 64
Registration date : 13.12.2009

Savrsen muskarac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Savrsen muskarac   Savrsen muskarac - Page 2 Icon_minitimeuto pro 29, 2009 11:39 pm

@Legi , a sto ces s njim kad ga "dresiras" , vodit ga na kinolosku izlozbu da dobije medalju za poslusnost ?
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa

Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Registration date : 24.09.2007

PostajNaslov: Re: Savrsen muskarac   Savrsen muskarac - Page 2 Icon_minitimesri pro 30, 2009 4:48 am

Absynthia je napisao/la:
Moj savršen muškarac je Eduardo Verastegui. Odmah ga googlajte, njam xD

tko će drugi guglat nego ja :D

dobar je kava
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007

Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Registration date : 23.12.2009

PostajNaslov: Re: Savrsen muskarac   Savrsen muskarac - Page 2 Icon_minitimesri pro 30, 2009 5:18 am

neptun je napisao/la:
@Legi , a sto ces s njim kad ga "dresiras" , vodit ga na kinolosku izlozbu da dobije medalju za poslusnost ?

nisam mislila na dresiranje kao dresiranje u pravom smislu te rići.....već dresiranje...eno onako ..hahahahaahah...
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek

Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Registration date : 01.12.2007

PostajNaslov: Re: Savrsen muskarac   Savrsen muskarac - Page 2 Icon_minitimesri pro 30, 2009 5:35 am

urbanaaa je napisao/la:
Absynthia je napisao/la:

dobar je kava

Samo... dobar? kava
[Vrh] Go down
neptun
Višestanični organizam
neptun

Male
Libra Tiger
Broj postova : 64
Registration date : 13.12.2009

PostajNaslov: Re: Savrsen muskarac   Savrsen muskarac - Page 2 Icon_minitimesri pro 30, 2009 9:34 am

@Legi , razumjeli smo se , samo se salim , no cinjenica je da u razgovoru sa prijateljicama dolazim do spoznaje da manjka pravih muskaraca ili su oni zaboravili svoju ulogu u vezi.
Mnogo ih je zamijenilo uloge zastitnika i oslonca zeni pa se pretvorilo u nasilnike ili pokornike .
Mozda bi bilo interesantnije pitanje "sto je za vas muskarac ?"
Ovo "savrsen" je besmislica i tu se apsolutno slazemo.
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa

Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Registration date : 24.09.2007

PostajNaslov: Re: Savrsen muskarac   Savrsen muskarac - Page 2 Icon_minitimesri pro 30, 2009 2:20 pm

Absynthia je napisao/la:
urbanaaa je napisao/la:
Absynthia je napisao/la:

dobar je kava

Samo... dobar? kava

a čuj, ne mogu se zaljubit u njega preko slike :D
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007

Female
Aquarius Monkey

PostajNaslov: Re: Savrsen muskarac   Savrsen muskarac - Page 2 Icon_minitimesri pro 30, 2009 3:58 pm

danas se sve svodi na ono vanjsko..po meni jako nevažno...nogometaši traže manekenke..a neka se nitko ne uvridi,,ali gledajući na teveji ove naše manekenke..pa nisu se baš ni pokazale kao neka inteligentna bića...zašto..ustvari šta će mi kraj mene neki ljepotan u navodnike ako je zatucan, neinteligentan, ,lijen, i naopak da ne kažem sirov...ogledalo svakog čovika je njegova duša, način razmišljanja, pogledi na život .....ali...to ne igra ulogu...važno da je komad, ostalo u smokve...glupost....još ću ja pisat...sad idem dalje.. study study
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara

Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Registration date : 24.02.2009

PostajNaslov: Re: Savrsen muskarac   Savrsen muskarac - Page 2 Icon_minitimesri pro 30, 2009 5:53 pm

Citat :
Kažem nema savršenog, samo onog za koga se odlučiš...i uvijek će trava biti zelenija preko ograde face
e bas tako! to su price za djecu :D ima samo nas izbor :D
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo

Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Registration date : 02.08.2008

PostajNaslov: Re: Savrsen muskarac   Savrsen muskarac - Page 2 Icon_minitimepet sij 08, 2010 2:31 pm

Alpha je napisao/la:
Dakle...oglas...

Mladog i uspešnog muškarca, sa rešenim materijalnim i stambenim pitanjem, simpatičnog i veselog, velikodušnog i odanog, koji ne pije, ne puši i nije narkoman, sa smislom za humor, načitanog i zabavnog, heteroseksualnog, s atletskim telom, neoženjenog, bez dece i bez tone dosadne rodbine.

SAMO HOĆU DA VIDIM!!!

zubi

evo ja ću bar priznat---mlad jesam,uspješan ovisi što smatraš uspjehom,,materijalno i stambeno stanje djelomično rješeno,simpatičan ovisi kome,veseo ajmo reć da jesam,,odan svakako,velkodušan više-majne,,znam popit tu i tamo(al se nikad ne napijem),ne pušim,ne iglam se,smisao za humor naravno,načitan,,zabavan kako kome,volim žene,,atletsko tjelo valjda imam koliko god je 4 godine vojne škole moglo pomoći u tome,neoženjen i bez djece a od rodine samo roditelji

affraid affraid affraid affraid affraid affraid

a opet samtram da mi puno toga fali................
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007

Female
Aquarius Monkey

PostajNaslov: Re: Savrsen muskarac   Savrsen muskarac - Page 2 Icon_minitimesub sij 09, 2010 10:59 pm

nije se još rođila osoba toliko savršena i bezgrešn ada je svi vole
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis

Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Registration date : 25.06.2009

PostajNaslov: Re: Savrsen muskarac   Savrsen muskarac - Page 2 Icon_minitimened sij 10, 2010 5:46 pm

Idealan muškarac ima snagu muškarca i osjećajnost žene :D
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom

Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Registration date : 23.06.2009

PostajNaslov: Re: Savrsen muskarac   Savrsen muskarac - Page 2 Icon_minitimened sij 10, 2010 6:02 pm

Aurora Borealis je napisao/la:
Idealan muškarac ima snagu muškarca i osjećajnost žene :D

.....i voli onu musku stvar....Savrsen muskarac - Page 2 982158
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis

Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Registration date : 25.06.2009

PostajNaslov: Re: Savrsen muskarac   Savrsen muskarac - Page 2 Icon_minitimened sij 10, 2010 6:06 pm

eto zašto nema takvih muškaraca- uči ih se da je to pederski :)
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom

Male
Gemini Pig

PostajNaslov: Re: Savrsen muskarac   Savrsen muskarac - Page 2 Icon_minitimened sij 10, 2010 6:09 pm

Aurora Borealis je napisao/la:
eto zašto nema takvih muškaraca- uči ih se da je to pederski :)

Pa gdje ces takvog poslati u rat i traziti od njega da brani domovinu....Savrsen muskarac - Page 2 733858

Ima snagu muskarca a osjecajan je ko zena,malo zapuca a on se ukaka ko grlica da nekazem ko zena...Savrsen muskarac - Page 2 982158
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007

Female
Aquarius Monkey

PostajNaslov: Re: Savrsen muskarac   Savrsen muskarac - Page 2 Icon_minitimepon sij 11, 2010 10:06 am

mili Fantome..mi žene smo hrabrije od Vas-muškaraca zubo
[Vrh] Go down
GaGa
PraGlodavac
GaGa

Female
Leo Broj postova : 723
Registration date : 28.12.2009

PostajNaslov: Re: Savrsen muskarac   Savrsen muskarac - Page 2 Icon_minitimened sij 24, 2010 1:23 am

nepostoji , mitovi i legende na temu savrsenih muskaraca , u praksi najobicnija zabluda , pre ili kasnije svi mi pokazemo ko smo i sta smo
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom

Male
Gemini Pig

PostajNaslov: Re: Savrsen muskarac   Savrsen muskarac - Page 2 Icon_minitimened sij 24, 2010 1:32 am

legenda007 je napisao/la:
nije se još rođila osoba toliko savršena i bezgrešn ada je svi vole

Jeste,a to je glavom i bradom Isus Hrist...doduse vi zene od njega i niste imale
neku korist....Savrsen muskarac - Page 2 888361
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007

Female
Aquarius Monkey

PostajNaslov: Re: Savrsen muskarac   Savrsen muskarac - Page 2 Icon_minitimened sij 24, 2010 7:04 am

ja se slažem dušo s tobom..ali griješiš...ima i onih koji ga nisu volili...
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena

Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12345
Registration date : 09.09.2009

PostajNaslov: Re: Savrsen muskarac   Savrsen muskarac - Page 2 Icon_minitimened vel 21, 2010 3:42 pm

Kad se govori o savršenim muškarcima, iz snova neke žene, većina će ih opisati kao modernog Apolona.
Visok, zgodan, sveznajući...

Evo, što kažu statistike i nedavna istraživanja o tome.kava
Žene prema istraživanjima podsvjesno tragaju za nečim drugim.
U istraživanju je sudjelovalo 2500 žena koje su trebale opisati savršenog muškarca.

41% pripadnica ženskog spola preferira (fizički) bradicu kod muškarca, a iznenađujuća je činjenica da većina žena voli dlakava prsa, pokoju sijedu vlas pa čak i muškarce sa naočalama!

Poželjno je znanje muškarca po pitanju suvremene tehnologije i emotivnost.
Dakle, puštanje suze u nekim situacijima većina žena ne smatra znakom slabosti već naprotiv, poželjnom osobinom.
Čak 91% žena radije bira muškarca sa ponekom manom, nego Mr. Perfect Guy.
"Mekanom", toplom muškarcu koji voli maženje daju prednost pred mišičavim frajerom.

"Iako u javnosti žene ističu da vole snažne muškarce, fizički i psihički, rezultati su pokazali da je savršen muškarac onaj koji pokazuje nježniju stranu", potvrdilo je istraživanje.

LINK http://www.net.hr/seks-i-veze/page/2010/02/20/0171006.html

Dakle, suprotno uvriježenom mišljenju i odgoju, jesu li bradati emotivci zaista više približeni "savršenom muškarcu", od snažnih, nesalomljivih, gotovo macho tipova? confused
Što misle žene? ;)

Superforumaš CE-4
Fantom

Male
Gemini Pig

PostajNaslov: Re: Savrsen muskarac   Savrsen muskarac - Page 2 Icon_minitimened vel 21, 2010 3:50 pm

Da Athena,nego imas li ti sta da dodas ili se slazes sa ovim
gore navedenim istrazivanjem???Savrsen muskarac - Page 2 888361
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena

Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12345
Registration date : 09.09.2009

PostajNaslov: Re: Savrsen muskarac   Savrsen muskarac - Page 2 Icon_minitimened vel 21, 2010 11:55 pm

Ja, statističarka pa da iznosim svoje pristrano mišljenje? :P
Šalu na stranu, mislim da većina žena cijeni emotivnost kod muškaraca, a to baš (čitajte eksplicitno izražavanje iste) nije prisutno bilo radi odgoja ili današnjih nametnutih standarda savršenog i snažnog muškarca, koji mora biti u koraku sa brzim, nesmiljenim tempom života.
Vjerujem da je emotivnost općenito puno važnija od "ambalaže", a kad je u pitanju "savršeni" muškarac, mislim da na samom vrhu njegovih poželjnih osobina stoje podrška i poštovanje partnerice.

Neka se ostale forumašice izjasne, ja trenutno baš nisam previše za analize i pametovanje. roll

PraGlodavac
Mama

Female
Taurus Goat
Broj postova : 569
Registration date : 05.11.2009

PostajNaslov: Re: Savrsen muskarac   Savrsen muskarac - Page 2 Icon_minitimepet vel 26, 2010 5:45 pm

Ja ne vidim zakaj muškarac ne bi bio i snažan i emotivan. Moj muškarac je fizički snažan, zna kaj hoće - dakle i psihički snažan a istovremeno i emotivan i nije ga sram meni to pokazati. Uživam u tome. On je spoj svega kaj volim. Često puta su pretjerano macho muškarci iliti "frajeri" svjesni samo sebe, misle da su nekaj posebno, a to je zapravo samo oklop kojim se štite od vlastite nezrelosti i slabosti. A obzirom da ne mogu hendlati niti sebe, ne mogu ni ženi pružiti kaj joj treba.Tak. To je moje mišljenje kava
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella

Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Registration date : 01.11.2009

PostajNaslov: Re: Savrsen muskarac   Savrsen muskarac - Page 2 Icon_minitimepet vel 26, 2010 6:44 pm

Moj ne želi meni pokazivati da je emotivan. Misli da je to pokazivanje slabosti kod muškaraca pale
Dečki, to vam je razmišljanje bezveze! Možete barem svojoj djevojki pokazati da ste emotivni, ne mora to nitko drugi znati.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga

Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Registration date : 28.08.2009

PostajNaslov: Re: Savrsen muskarac   Savrsen muskarac - Page 2 Icon_minitimepet vel 26, 2010 8:53 pm

bla bla bla bla... kuku kad plače na serije, kuku kad se smije a Marićui je sljepa...

pita Bog muškarca: ''evo bio si dugo dobar, pa reci šta želiš, koju god želju imao nije problem?''
kaže muškarac : ''želim autocestu do mjeseca samo za mene, i pruži Bogu papir, tj. nacrt autoceste...''
reče mu Bog: '' ''De malo... to je nerealno, neku normalniju želju''
nato će mu muškarac: ''ok... želim da razumijem žene...''
kaže bog: ''de vrati taj nacrt da vidimo šta možemo učinit''
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella

Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Registration date : 01.11.2009

PostajNaslov: Re: Savrsen muskarac   Savrsen muskarac - Page 2 Icon_minitimesub vel 27, 2010 12:06 am

Dobar vic rofl2
Očito si i ti jedan od "emotivnih" biga.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Savrsen muskarac   Savrsen muskarac - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down

Savrsen muskarac
[Vrh] 
Stranica 2 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next