Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Share

Zasto zene placu?

Go down 
Autor/icaPoruka
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom

Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Registration date : 23.06.2009

Zasto zene placu? Empty
PostajNaslov: Zasto zene placu?   Zasto zene placu? Icon_minitimesri ruj 23, 2009 4:35 pm

Jedan je djecacic upitao svoju majku: "Zasto places?"
"Zato sto sam zena" - odgovorila mu je.
"Ne razumijem" - rekao je djecak.
Mama ga je samo zagrlila i rekla: "Nikada i neces.
Kasnije je upitao oca: "Zasto mi se cini da mama place bez ikakvog razloga?"
"Sve zene placu bez ikakvog razloga" - bilo je jedino sto je tata znao reci.

Djecacic je odrastao i postao muskarac, i jos uvijek se pitao zasto zene placu. Naposljetku je nazvao Boga. Kad ga je dobio, upitao ga je: "Boze, zasto se zene tako lako rasplacu?"
Bog odgovori: "Kad sam stvarao zenu morala je biti posebna.

- Dao sam joj ramena dovoljno jaka da nose svu tezinu ovoga svijeta, a opet dovoljno njezna da mogu pruzati utjehu.
- Dao sam joj unutrasnju snagu da podnese porod i odbijanje koje joj toliko puta stize od njezine djece.
- Dao sam joj cvrstinu koja joj omogucuje da ide dalje kad svi drugi odustanu, i dase brine za svoju obitelj u doba bolesti i nevolje bez prigovora.
- Dao sam joj osjecajnost da voli svoju djecu bez obzira na sve, cak i ako ju je njezino dijete veoma povrijedilo.
- Dao sam joj snagu da nosi svoga muza kroz njegove pogreske i nacinio je od njegovog rebra da bi stitila njegovo srce.
- Dao sam joj mudrosti da zna da dobar muz nikada ne bi povrijedio svoju zenu, ali povremeno testira njezinu snagu i odlucnost da postojano bude uz njega.
- I napokon, dao sam joj suzu da je isplace.

To je samo njezino na koristenje kad god joj zatreba. Vidis, sine moj, ljepota zene nije u odjeci koju nosi, u njezinoj figuri, ili u nacinu na koji se ceslja. Ljepota zene mora se vidjeti u njezinim ocima, jer to je ulaz u njezino srce - mjesto gdje stanuje ljubav."
[Vrh] Go down
josip21
banned

Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Registration date : 15.12.2008

Zasto zene placu? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene placu?   Zasto zene placu? Icon_minitimesri ruj 23, 2009 4:38 pm

asti ga......nemam rijeci.....
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

Zasto zene placu? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene placu?   Zasto zene placu? Icon_minitimesri ruj 23, 2009 4:43 pm

Prekrasno :)
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena

Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12345
Registration date : 09.09.2009

Zasto zene placu? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene placu?   Zasto zene placu? Icon_minitimesri ruj 23, 2009 4:51 pm

Jako produhovljeno, romantic cry
Samo što i muškarci plaču. Makar radi posljedica ženskog plakanja koje su se reflektirale na njih, iako toga nisu svjesni. A da žene ne plaču, onda bi morali oni, radi ravnoteže. Nekad je teže plakati u sebi, nego javno suzu liti roll
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Registration date : 30.09.2007

Zasto zene placu? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene placu?   Zasto zene placu? Icon_minitimesri ruj 23, 2009 4:58 pm

Kako plemenito...natovario sam ju ko zivotinju i ima bit sretna sto moze barem plakat. Divota.

banned

Male
Libra Buffalo

Zasto zene placu? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene placu?   Zasto zene placu? Icon_minitimesri ruj 23, 2009 5:01 pm

joj sta volim kad placu...da imam pistolj u sebe odma bi sebi prosvirao tikvu samo da ih ne slusam......ma mos me prebit i zatuc bejzbol palicom ali kad ona zaplace....ajme.....
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga

Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Registration date : 28.08.2009

Zasto zene placu? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene placu?   Zasto zene placu? Icon_minitimesri ruj 23, 2009 5:17 pm

Ovo je kao što amerikanci kažu deep.... stvarno... svaka čast...
josip21 je napisao/la:
joj sta volim kad placu...da imam pistolj u sebe odma bi sebi prosvirao tikvu samo da ih ne slusam......ma mos me prebit i zatuc bejzbol palicom ali kad ona zaplace....ajme.....
u potpunosti se slažem!!! rađe bi Fjodoru Jemjeljanjenku opsovo majku nego da vidim kako ona plače....
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

Zasto zene placu? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene placu?   Zasto zene placu? Icon_minitimesri ruj 23, 2009 5:17 pm

Zanimljivo...ja imam iskustva da je jos gore ako placem...

banned

Male
Libra Buffalo

Zasto zene placu? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene placu?   Zasto zene placu? Icon_minitimesri ruj 23, 2009 5:20 pm

aaa tebe bi ja utjesio da te vidim kako places i to bas onako kako samo ja znam..... ides

kakvo iskustvo Alpha...objasni....ili neki primjer pukni....
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom

Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Registration date : 23.06.2009

Zasto zene placu? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene placu?   Zasto zene placu? Icon_minitimesri ruj 23, 2009 5:23 pm

Dok jos imamo suza i mozemo plakati, ima nade za ljudski rod.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake

Zasto zene placu? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene placu?   Zasto zene placu? Icon_minitimesri ruj 23, 2009 5:38 pm

Alpha je napisao/la:
Kako plemenito...natovario sam ju ko zivotinju i ima bit sretna sto moze barem plakat. Divota.

I još morate pišati sjedećki :P
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake

Zasto zene placu? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene placu?   Zasto zene placu? Icon_minitimesri ruj 23, 2009 5:40 pm

josip21 je napisao/la:

I meni je isto teško dok žena plače, pogotovo ako plače zbog mene. Jao... no
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara

Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Registration date : 24.02.2009

Zasto zene placu? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene placu?   Zasto zene placu? Icon_minitimesri ruj 23, 2009 7:30 pm

ma ja se znam rasplakat radi gluposti citaj: radi filmova :D pogotovo ak je happy ending :D
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi

Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Registration date : 22.08.2009

Zasto zene placu? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene placu?   Zasto zene placu? Icon_minitimesri ruj 23, 2009 8:57 pm

Berny_Sinara je napisao/la:
ma ja se znam rasplakat radi gluposti citaj: radi filmova :D pogotovo ak je happy ending :D
Kuzim te study

Kako bi Barney rekao za Terminatora,

Citat :
Sigurno nema onoga tko nije pustio suzu kad se njegovo malo oko ugasilo na kraju filma.

lol!
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke

Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Registration date : 05.07.2009

Zasto zene placu? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene placu?   Zasto zene placu? Icon_minitimesri ruj 23, 2009 9:06 pm

kad je barney prepricavo ono o terminatoru pustio sam suzu, kad je reko, niko mu nije ni pomogo!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

Zasto zene placu? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene placu?   Zasto zene placu? Icon_minitimečet ruj 24, 2009 12:51 am

josip21 je napisao/la:
aaa tebe bi ja utjesio da te vidim kako places i to bas onako kako samo ja znam..... ides

kakvo iskustvo Alpha...objasni....ili neki primjer pukni....
Recimo da kontra reakcija na suze bude ljutnja i izjave u stilu 'koji kua sad izvodis'...

Admin
Alpha

Female
Aries Goat

Zasto zene placu? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene placu?   Zasto zene placu? Icon_minitimečet ruj 24, 2009 12:51 am

Omega je napisao/la:
Alpha je napisao/la:

I još morate pišati sjedećki :P
E, sad si sve reko zivili

Dinosaur
Aurora Borealis

Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Registration date : 25.06.2009

Zasto zene placu? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene placu?   Zasto zene placu? Icon_minitimečet ruj 24, 2009 1:01 am

u onom prvom postu sve je istina,ili barem gotovo sve.
možda se s kojom sitnicom ne slažem ali u globalu-to je to.
I zaista ne razumim kad se muškarci ljute na ženske suze. Ok,ima žena kojima nije teško za svaku glupost pustit suzu i time pokušatnabit nekakav osjećaj krivnje ali nakon nekog vremena shvatiš da "ne plače iz duše".
Žene zaista podnose ogromne terete u životu i smatram da se ženine suze podcijenjene. Ako žena koja je jaka,zaplače,e onda kume moraš znat da si očito negdi grdno pogriješio,i svim se silama potrudit to ispravit a ne reagirat na način kao što je rekla Alpha "koji k*** sad tu plačeš"
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara

Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Registration date : 24.02.2009

Zasto zene placu? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene placu?   Zasto zene placu? Icon_minitimečet ruj 24, 2009 3:26 pm

tomi je napisao/la:
Berny_Sinara je napisao/la:
Kuzim te study

Kako bi Barney rekao za Terminatora,

Citat :
Sigurno nema onoga tko nije pustio suzu kad se njegovo malo oko ugasilo na kraju filma.

lol!
hahaha to je istina ja sam se ko klinka rasplakala na to xD
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007

Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Registration date : 23.12.2009

Zasto zene placu? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene placu?   Zasto zene placu? Icon_minitimeuto pro 29, 2009 2:16 pm

Aurora Borealis je napisao/la:
u onom prvom postu sve je istina,ili barem gotovo sve.
možda se s kojom sitnicom ne slažem ali u globalu-to je to.
I zaista ne razumim kad se muškarci ljute na ženske suze. Ok,ima žena kojima nije teško za svaku glupost pustit suzu i time pokušatnabit nekakav osjećaj krivnje ali nakon nekog vremena shvatiš da "ne plače iz duše".
Žene zaista podnose ogromne terete u životu i smatram da se ženine suze podcijenjene. Ako žena koja je jaka,zaplače,e onda kume moraš znat da si očito negdi grdno pogriješio,i svim se silama potrudit to ispravit a ne reagirat na način kao što je rekla Alpha "koji k*** sad tu plačeš"

potpisujem... 5 5 5
[Vrh] Go down
LJUBAV
Žaba
LJUBAV

Female
Cancer Horse
Broj postova : 269
Registration date : 06.05.2012

Zasto zene placu? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene placu?   Zasto zene placu? Icon_minitimened svi 13, 2012 11:43 am

plakanje je zakon stvar... kad mi je najteže samo se trebam pošteno umiru isplakat, da sva bol ode kroz suze, kad se dobro isplačem krećem dalje ko da se to nešto nikad ni dogodilo nije... plakanje je moćna stvar i savjetujem ga svakom, to vam je kao da onu bol u srcu zamijenite sa bolom u trbuhu i kao da plakanje zamjenite sa obavljanjem velike i male nužde u isto vrijeme. kad obaviš nuždu tako se lako osjećaš, tako i nakon plakanja osjećaš se tako lakom, i imaš snage krenuti dalje jer nisi ništa zatomio/potisnuo u sebi sve si izbacio van, i onda kad si čist kad je čaša u tebi prazna ali čista krećeš ju dalje puniti...
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco

Male
Leo Snake
Broj postova : 1082
Registration date : 18.06.2015

Zasto zene placu? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene placu?   Zasto zene placu? Icon_minitimeuto lis 20, 2015 12:13 am

Zato sto su tuzne. ;) .
[Vrh] Go down
Sponsored content

Zasto zene placu? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene placu?   Zasto zene placu? Icon_minitime

[Vrh] Go down

Zasto zene placu?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.