Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Trgovački centri u Zagrebu i Hrvatskoj

Go down 
+4
Berny_Sinara
Skulptura
urbanaaa
Legionar
8 posters
Autor/icaPoruka
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Trgovački centri u Zagrebu i Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Trgovački centri u Zagrebu i Hrvatskoj   Trgovački centri u Zagrebu i Hrvatskoj Icon_minitimečet ruj 24, 2009 6:30 pm

Danas sam bio u Garden mallu na otvorenju.
I nekako sve više razmišljam koliko se tih trgovačkih centara otvorilo u Zagrebu.

Prvo smo imali Importane centar, Kaptol centar koji je nedavno renoviran, Branimir Centar i Importane Galeriju . Prikazani su redom kako su nabrojani:
Trgovački centri u Zagrebu i Hrvatskoj Impv6fw

Trgovački centri u Zagrebu i Hrvatskoj 771e6c78d403f1ceac085c47a46a4bc3_large

Trgovački centri u Zagrebu i Hrvatskoj Branimir_Centar

Trgovački centri u Zagrebu i Hrvatskoj Thumb_ref_121321342005_r

Zatim su došli King Cross te City Center One:
Trgovački centri u Zagrebu i Hrvatskoj Visokogradnja01.preview

Trgovački centri u Zagrebu i Hrvatskoj City-center-one-ftd

Slijedi Avenue Mall:
Trgovački centri u Zagrebu i Hrvatskoj Avenue

Prije otprilike pola godine kod Zaprešića je niknulo trenutno najveće gradilište u cijeloj Europi. West Gate se još gradi:
Trgovački centri u Zagrebu i Hrvatskoj Westgate2-540-westgateCOMhr

U međuvremenu je došao Garden Mall u zagrebačku Dubravu:
Trgovački centri u Zagrebu i Hrvatskoj Ot0oc6

te će se uskoro početi graditi njajveći trgovački centar u ovom dijelu Europe (West Gate je drugi po redu) Supernova Zagreb!
Trgovački centri u Zagrebu i Hrvatskoj Supernova-002


Zar je potražnja tržišta tolika? Tko kupuje toliko robe? Kako će opstati mali dućani kada i ''mali'' trgovački centri poput Importane Galerije već propadaju?
Kakvo je stanje u drugim gradovima?
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Trgovački centri u Zagrebu i Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Trgovački centri u Zagrebu i Hrvatskoj   Trgovački centri u Zagrebu i Hrvatskoj Icon_minitimečet ruj 24, 2009 6:39 pm

^^Wow!


Mi u Rijeci imamo malo tih centara... Tower Centar Rijeka, Centar Korzo, City centar Varteks i Robna kuća Ri.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Trgovački centri u Zagrebu i Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Trgovački centri u Zagrebu i Hrvatskoj   Trgovački centri u Zagrebu i Hrvatskoj Icon_minitimečet ruj 24, 2009 6:39 pm

Jesi li istina da je west gate drugi po redu? To je provjerena informacija ili? Koliko ja znam West Gate je mali dio ShoppingCityZagreb centra, koji ce ukljucivati 4 auto-kina, Westgate + jos nekoliko trgovackih centara, aerodrom, aqua park, poslovne centre i jos puno puno toga. Westgate je samo prvi dio tog velikog kompleksa...

EDIT: https://www.youtube.com/watch?v=jSNv1ow45gk
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Trgovački centri u Zagrebu i Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Trgovački centri u Zagrebu i Hrvatskoj   Trgovački centri u Zagrebu i Hrvatskoj Icon_minitimečet ruj 24, 2009 7:36 pm

Spomenuo sam West Gate sam po sebi. Nisam niti vidio da se išta drugo oko njega gradi, pogotovo ne zračna luka face
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Trgovački centri u Zagrebu i Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Trgovački centri u Zagrebu i Hrvatskoj   Trgovački centri u Zagrebu i Hrvatskoj Icon_minitimečet ruj 24, 2009 7:48 pm

aha! tocno, ja se ispricavam... nisam dobro vidio, mislio sam da si mislio na cjeli kompleks... za Westgate sam po sebi neznam... On je samo jedan od nekoliko shopping centara koji ce biti unutar shopping city zagreb centra, za njegovu velicinu nisam siguran. jedino znam da je ogroman... bar tak izgleda s prozora ovdje :/
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Trgovački centri u Zagrebu i Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Trgovački centri u Zagrebu i Hrvatskoj   Trgovački centri u Zagrebu i Hrvatskoj Icon_minitimečet ruj 24, 2009 11:15 pm

pa navodno u West gateu ce biti i nagrade BMW-i
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Trgovački centri u Zagrebu i Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Trgovački centri u Zagrebu i Hrvatskoj   Trgovački centri u Zagrebu i Hrvatskoj Icon_minitimečet ruj 24, 2009 11:37 pm

Narod kuka kako nema novaca, a trgovina cvate. Komicno.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Trgovački centri u Zagrebu i Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Trgovački centri u Zagrebu i Hrvatskoj   Trgovački centri u Zagrebu i Hrvatskoj Icon_minitimepet ruj 25, 2009 12:18 am

znam da Hrvatska želi biti kao razvijene zemlje koje u svakom kvartu imaj u po jedan centar i to je središte društvenog života.
Žao mi je što se današnji ljudi odgajau kao dio potrošačkog društva - zaradi što više da bi mogao potrošiti i nažalost tome i lijepa naša teži.. jedino ona nam ne pruža standard koji ostale zemlje pružaju, pa kod njih se ta bezuma kupnja ne odražava tako brzo i naglo kao kod nas
Počeli smo težiti kupnji sa stilom.. sve na jednom mijestu, u jednom centru.. i odjeća i obuća i kino, kava, restorani... to postaje već bolest, kao i kod nas tako i u svijetu
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Trgovački centri u Zagrebu i Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Trgovački centri u Zagrebu i Hrvatskoj   Trgovački centri u Zagrebu i Hrvatskoj Icon_minitimepet ruj 25, 2009 1:07 am

Sve je u redu dok se potrosac zna kontrolirati. Kako je Kerum lijepo rekao za otvaranje jednog takvog centra u Splitu; grad ce dobiti novac za raznorazne dozvole koje takav centar mora imati. Centar ce zaposliti veliki broj ljudi. Koliki ce profit imati nije na nama da brinemo.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Trgovački centri u Zagrebu i Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Trgovački centri u Zagrebu i Hrvatskoj   Trgovački centri u Zagrebu i Hrvatskoj Icon_minitimepet ruj 25, 2009 8:43 am

baš je dobro rekao.
pa vjerovartno nebi otvarali da im se ne isplati. znaju oni da smo mi Hrvati snobovi :D
i u našem gradu ima poprilično takvih centara s obzirom na veličinu grada. koliko vidim tu se stalno izmjenjuju najmoprimci. brzinski se otvaraju a još brže se zatvaraju male trgovine. inače ne volim zalaziti tamo. osjećam se malom u tim velikim prostorima, apetiti rastu a mogućnosti nisu bog zna što pa čovjek lako dobije komplekse zubi uglavnom idem ciljano. švrljanje oduzima vrijeme, a vrijeme je novac.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Trgovački centri u Zagrebu i Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Trgovački centri u Zagrebu i Hrvatskoj   Trgovački centri u Zagrebu i Hrvatskoj Icon_minitimepet ruj 25, 2009 11:21 am

Mali ducani su vec riknuli...pogotovo im smrtnost skoci kada dojde do onog dijela godine kada je zabrana rada nedjeljom...
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Trgovački centri u Zagrebu i Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Trgovački centri u Zagrebu i Hrvatskoj   Trgovački centri u Zagrebu i Hrvatskoj Icon_minitimepet ruj 25, 2009 8:37 pm

Keruma za predsjednika! :/
[Vrh] Go down
Sponsored content





Trgovački centri u Zagrebu i Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Trgovački centri u Zagrebu i Hrvatskoj   Trgovački centri u Zagrebu i Hrvatskoj Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Trgovački centri u Zagrebu i Hrvatskoj
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Obama u Zagrebu?
» Vanzemaljci u Zagrebu!
» Izbori u Hrvatskoj

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Politika i Ekonomija-
Forum(o)Bir: