Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Milijunas,Tarik i politika.

Go down 
+2
urbanaaa
josip21
6 posters
Autor/icaPoruka
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Milijunas,Tarik i politika. Empty
PostajNaslov: Milijunas,Tarik i politika.   Milijunas,Tarik i politika. Icon_minitimečet lis 01, 2009 3:23 pm

Tariku Filipoviću zbog izjave u 'Milijunašu' prijeti otkaz

Popularni voditelj trenutačno je na ledu i prijeti mu otkaz zbog toga što je u 'Milijunašu' rekao da bi 'bolnica u Klaićevoj trebala biti cijela u zlatu koliko su dobili humanitarne pomoći'
Tarik Filipović, kako sada stvari stoje, najvjerojatnije više neće voditi kviz 'Tko želi biti milijunaš'. Voditelju je u petak suradnju otkazao direktor programa HTV-a Domagoj Burić, a povod naglom otkazu bili su Tarikovi komentari u 'Milijunašu' prikazanom 24. rujna, kada je rekao da bi bolnica u Klaićevoj trebala cijela biti u zlatu koliko su dobili humanitarne pomoći, 'no ne znam gdje je završio taj novac', piše Jutarnji list.

Ta je izjava očito bila kap koja je prelila čašu jer je zbog njegovih neukusnih šala na račun natjecatelja HTV-ova Služba za gledatelje zaprimila veli broj pritužbi. Zbog svega toga Burić je odlučio otkazati daljnju suradnju s Tarikom, ali i kazniti nadređene jer su, budući da emisija ne ide uživo, mogli na vrijeme reagirati i isjeći neprimjerenu Tarikovu izjavu.

Između ostalih smijenjen je i urednik kontakt programa Mario Sedmak i na njegovo mjesto postavljen Tomislav Štengl, a kažnjena je i urednica emisije Maja Jurković koja će primiti 30 posto manju plaću. Urednica zabavnog programa koja nije u direktnoj vezi s milijunašem također je kažnjena, ali s 10 posto odbitka od plaće.

Pretpostavlja se da je Tarikov honorar donedavno iznosio preko 50.000 kuna, ali je i njemu snižen na 35.000 kada su se kresale plaće i honorari na javnoj televiziji.

Burićevoj odluci da smijeni Tarika navodno se oštro suprotstavio ravnatelj HRT-a Vanja Sutlić, a hoće li se Tarik uspjeti izvući i nastaviti voditi 'Milijunaša', vidjet će se uskoro. Zbog novonastale situacije mogla bi biti sazvana i izvanredna sjednica Vijeća HRT-a.


ova vijest je vec stara ali posto postaje nesto kao sapunica red je daje potpratimo.....
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Milijunas,Tarik i politika. Empty
PostajNaslov: Re: Milijunas,Tarik i politika.   Milijunas,Tarik i politika. Icon_minitimečet lis 01, 2009 3:24 pm

'Kad vidite fasade bolnica, pitate se gdje je nestao novac!'

Nakon što je zbog svojih komentara tijekom kviza 'Milijunaš' poznati glumac i voditelj Tarik Filipović smijenjen, a njegova sudbina u sklopu HTV-a nije sasvim jasna, on sam kaže da njegova izjava nije imala političke konotacije te da mu puno znači potpora mnogih obožavatelja i opće javnosti
'Ja nisam politički čovjek i ljudski sam se zapitao gdje je skupljeni novac koji ta djeca očito nisu vidjela. Mislim da se isto to zapitaju svi oni ljudi koji dođu do bolnica za koje se rade humanitarne akcije i vide kako izgledaju fasade i unutrašnjost tih zgrada', objašnjava Tarik onima kojima je to potrebno što je zapravo mislio.

'Kad vidite u kakvim uvjetima rade ti ljudi, naravno da se nameće pitanje kamo je otišao novac prikupljen u hvalevrijednim akcijama', pojasnio je Tarik Filipović za Extru svoju izjavu koja ga je stajala radnog mjesta. Podsjećamo, u kvizu 'Milijunaš', u kojem se proslavio između ostalog i svojom duhovitošću, ali i povremenim jetkim primjedbama, ovoga puta je Tarik očito rekao nešto što iz određenih razloga i po nečijem mišljenju nije smio.

'Ja se stvarno pitam zašto Nazorova i Klaićeva nisu čitave u zlatu koliko su dobile humanitarne pomoći. Stvarno ne znam gdje je završio sav taj novac', te su riječi Tarika Filipovića koštale voditeljske stolice u kvizu 'Milijunaš', čije je Tarik zaštitno lice i zahvaljujući kojem je ovaj poznati glumac postao jedno od najomiljenijih lica s TV ekrana uopće. Njegovi su nadređeni – Mario Sedmak, Maja Jurković i Elizabeth Homsi – kažnjeni novčanim odbicima od plaće, dok Tarikova budućnost unutar te televizijske kuće nije još sasvim jasna. Ako dođe do prekida suradnje, ne zna se još hoće li se to odnositi i na kviz '1 protiv 100'.

'To je moj stil vođenja kviza, da uvijek ubacim nešto svoje. Nekima se to sviđa, nekima ne, ali mislim da su gledatelji pokazali što vole. U ovim trenucima puno mi znači potpora javnosti', kaže Tarik nakon prvotne zatečenosti i šoka.
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Milijunas,Tarik i politika. Empty
PostajNaslov: Re: Milijunas,Tarik i politika.   Milijunas,Tarik i politika. Icon_minitimečet lis 01, 2009 3:29 pm

znaci u ovoj zemlji sve se svodi s kim ste u kumstvu ili rodbinskoj vezi.....tako se nalazi posao i sve ostalo.....

Podsjetimo, Domagoj Burić(direktor programa HTV-a) i njegova supruga Jasna bliski su prijatelji i kumovi s ravnateljicom Doma za djecu u Zagrebu koji se uz Kliniku za dječje bolesti našla na udaru u Tarikovoj izjavi: 'Ja se stvarno pitam zašto Nazorova i Klaićeva nisu čitave u zlatu koliko su dobile humanitarne pomoći. Stvarno ne znam gdje je završio sav taj novac.'
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Milijunas,Tarik i politika. Empty
PostajNaslov: Re: Milijunas,Tarik i politika.   Milijunas,Tarik i politika. Icon_minitimečet lis 01, 2009 5:15 pm

Ma kod nas ne možeš javno govoriti svoje mišljenje i stavove, a da ne dobiješ otkaz ili neku drugu sankciju.
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Milijunas,Tarik i politika. Empty
PostajNaslov: Re: Milijunas,Tarik i politika.   Milijunas,Tarik i politika. Icon_minitimepet lis 02, 2009 1:29 am

Mislim da su prestrogi :) Svi skoce kao ubodeni na ovakav usputni komentar. Gdje ima dima, ima i vatre..
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Milijunas,Tarik i politika. Empty
PostajNaslov: Re: Milijunas,Tarik i politika.   Milijunas,Tarik i politika. Icon_minitimepet lis 02, 2009 9:56 am

bez Tarika taj će kviz definitivno izgubiti na popularnosti.
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Milijunas,Tarik i politika. Empty
PostajNaslov: Re: Milijunas,Tarik i politika.   Milijunas,Tarik i politika. Icon_minitimepet lis 02, 2009 1:24 pm

Tarik ostaje do kraja godine (do isteka ugovora), a onda ce se vidjeti. Mozda ga i ostave na poziciji kad se slegne prasina.
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Milijunas,Tarik i politika. Empty
PostajNaslov: Re: Milijunas,Tarik i politika.   Milijunas,Tarik i politika. Icon_minitimepet lis 02, 2009 2:32 pm

tomi je napisao/la:
Gdje ima dima, ima i vatre..

ides

Prvo što mi je palo na pamet je kako se neki nisu našli prozvanima tom Tarikovom izjavom a neki jesu....ona iz Klaićeve se sva narogušila...majka Ane Rukavine je rekla da se ljudi sa pravom pitaju gdje su ti novci uloženi....tako da...

Ja mislim da veliki dio donacija negdje nestane, ali svi šute po onoj "ne čačkaj mečku"....

Tarik je samo rekao ono što velika većina ljudi misli...oni koji misle donirati, neće biti obeshrabreni Tarikovom izjavom ... a oni koji kradu donacije isto tako neće prestati....

Čovjek nije nikoga poimence prozvao, samo se pitao kako to da toliko donacija, a sve u raspadu....

I definitivno ako promijene voditelja kviz će biti sasvim nešto drugo....
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Milijunas,Tarik i politika. Empty
PostajNaslov: Re: Milijunas,Tarik i politika.   Milijunas,Tarik i politika. Icon_minitimepet lis 02, 2009 2:37 pm

^^slažem se.... dobro rečeno.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Milijunas,Tarik i politika. Empty
PostajNaslov: Re: Milijunas,Tarik i politika.   Milijunas,Tarik i politika. Icon_minitimeuto lis 06, 2009 4:05 pm

Hm, htjeli bi popularnost kviza, a ne prihvaćaju sarkazam kojim se poručuje ono što stvarno stoji i misli većina građana!
Sa uštogljenim voditeljem kviz definitivno ne bi bio popularan.

Voditelji HTV-a trebali bi biti tip-top sljubljeni sa interesima vlade/vladajućih. Zato nekako više preferiram informativne emisije, vijesti Nove tv ili Rtl-a. Mislim da su objektivniji, kritičniji i neformalniji.
Tarik je jako dobro znao što je htio poručiti. Njegove nakandne isprike za tobožnji nehotični komentar nisu mi uvjerljivi. misli
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Milijunas,Tarik i politika. Empty
PostajNaslov: Re: Milijunas,Tarik i politika.   Milijunas,Tarik i politika. Icon_minitimeuto lis 06, 2009 4:09 pm

A Šprajc svako malo dobije ukor, pa ga nema na TVu 2 tjedna....zbog sličnih stvari....

Mislim da su Tariku sugerirali da bi bilo OK da se ispriča...mada ja ne vidim zašto bi se ispričavao...nije apsolutno nikoga uvrijedio...oni koji su se njegovom izjavom našli uvrijeđeni neka se zapitaju zašto....
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Milijunas,Tarik i politika. Empty
PostajNaslov: Re: Milijunas,Tarik i politika.   Milijunas,Tarik i politika. Icon_minitimeuto lis 06, 2009 4:11 pm

a jboe patak da je meni njegova placa ja bi ispricnicu tetovirao na celo ako triba.....sve za perje.....
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Milijunas,Tarik i politika. Empty
PostajNaslov: Re: Milijunas,Tarik i politika.   Milijunas,Tarik i politika. Icon_minitimeuto lis 06, 2009 4:18 pm

E ali onda ti ne bi bio ti nego Tarik miga
[Vrh] Go down
Sponsored content





Milijunas,Tarik i politika. Empty
PostajNaslov: Re: Milijunas,Tarik i politika.   Milijunas,Tarik i politika. Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Milijunas,Tarik i politika.
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Politika jednog psa

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Politika i Ekonomija-
Forum(o)Bir: