Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Za sve vlasnike macaka i pasa.

Go down 
+7
floridana
Blizzard
Fantom
Michael Wittmann
Absynthia
Berny_Sinara
josip21
11 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Za sve vlasnike macaka i pasa. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve vlasnike macaka i pasa.   Za sve vlasnike macaka i pasa. - Page 2 Icon_minitimesub lis 31, 2009 6:47 pm

ma u redu je sve......nije frka nikakva.....

a eto ti MW kad si ono napisao onda si i mogao objasnit o cemu je rijec.....ja nemam pojma stvarno a vjerujem da ni mnogi ne znaju o cemu ti mislis....kad si ono napisao....

eto...malo sam napisao u saljivom tonu i tako....pa ne moras se odma palit i drugima nesto tako napisem pa niko se ne buni....i meni napisu pa sta.....
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Za sve vlasnike macaka i pasa. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve vlasnike macaka i pasa.   Za sve vlasnike macaka i pasa. - Page 2 Icon_minitimesub lis 31, 2009 7:14 pm

@Flo.. tako je meni josip reko, samo sam napisao na foru na koju je on meni odgovorio

@josip21... u saljivom smislu na moj racun.
Ti si stariji covek trebao bi i sam da znas da kada udjemo u EU da ce i cene otici na gore a plate max 10% vece. Kod nas ljudi sa sadasnjim platama nemaju za sebe a kamoli za jos nekog ljubimca za koga bi davali pare, a po situaciji ne verujem da ste vi nesto mnogo bolji od nas.
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Za sve vlasnike macaka i pasa. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve vlasnike macaka i pasa.   Za sve vlasnike macaka i pasa. - Page 2 Icon_minitimesub lis 31, 2009 7:24 pm

pa sta je lose u tome sta je sala na tvoj racun.....ti se ne salis na tudji racun.....???

a to sta si rekao nema nista veze....to o cjenama i slicnu...ljudi su vijek imali ljubimce i imat ce ih...uvijek se nadje koja kost poslije rucka pa das psu...ili macki neke ostatke....znaci i da si siromasan imaces ljubimca.....pogledaj po sirotinjskim naseljima sve je puno pasa i macaka.....

prije kad sam biio klinac imao sam psa i macku......zivio sam u kuci....i nikad u zivotu nismo nista kupili za njih......dobili bi ostatke od rucka i bili su zadovljni...
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Za sve vlasnike macaka i pasa. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve vlasnike macaka i pasa.   Za sve vlasnike macaka i pasa. - Page 2 Icon_minitimesub lis 31, 2009 7:28 pm

i stigne ti kazna zbog izglednjivanja psa jer nisi imao da mu kupis meso da jede po EU standardima. O tome ti pricam svo vreme
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Za sve vlasnike macaka i pasa. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve vlasnike macaka i pasa.   Za sve vlasnike macaka i pasa. - Page 2 Icon_minitimesub lis 31, 2009 7:57 pm

pa cuj...mozes i ovdje kod nas zaradit prijavu ako zlostavljas ljubimca ili ga slabo hranis ili izgladnjujes.....

i garant sam siguran u toj EU postoje ljudi koji ne kupuju stalno ljubimcu hranu nego mu daju onako ostatke i slicno......

a i ne znam bas te zakone...ne vjerujem da bas imaju neki zakoni koji kazuju koliko psu moras kupit mesa i slicno....daj mu jest i dobro je.....bar mislim da je tako...ne znam ne zivim tamo pa........
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Za sve vlasnike macaka i pasa. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve vlasnike macaka i pasa.   Za sve vlasnike macaka i pasa. - Page 2 Icon_minitimesub lis 31, 2009 8:28 pm

Po nasim starim zakonima ne mozes, jedino sad posto se spremamo da udjemo u EU uvode se polako ti zakoni.

Kad udjemo u EU hrani svog psa ostatcima od rucka slobodno pa ces videti sta ce da ti se desi
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Za sve vlasnike macaka i pasa. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve vlasnike macaka i pasa.   Za sve vlasnike macaka i pasa. - Page 2 Icon_minitimesub lis 31, 2009 8:45 pm

gledajte, imao sam 4 psa, sad imam 5,6 mačaka, nikad nisam kupio hranu za njih, uvijek su jele ono ribe il ptica što bi zbog njih lovio ili ono što bi nama ostalo poslje jela, i uvijek su bili/e zadovoljni i ništa im nije falilo...
a kao što Michael kaže kakva je ta EU nebi se ni iznenadio da postoji nekakav zakon po kojem se trebaju kućni ljubimci hranit....
osobno mislim da ti zakoni koje EU nastoji uvodit opasno zadiru u čovjekovu slobodu, al to je već politika....
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Za sve vlasnike macaka i pasa. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve vlasnike macaka i pasa.   Za sve vlasnike macaka i pasa. - Page 2 Icon_minitimened stu 01, 2009 2:02 pm

Ja sam imao prije 5-god... jednog simpaticnog psica...
Pravo malo dobro i umiljato stvorenje ali mi je stvarao prebleme kada sam ga izvodio u setnju.
Skakao je na sve sto se krece njegovoga roda...
Mnogi su me savjetovali da ga kastriram ali nisam imao srca da mu to ucinim.
Zbog njegovih ispada sam se znao bas zacrveniti a ovim Austrijskim gospodjama sasvim svejedno...
Morao sam ga ostaviti u dom za nezbrinute zivotinje.
Zelio bih ponovo sebi nabaviti nekog psica ali se bojim da nebude opet isto..

Za sve vlasnike macaka i pasa. - Page 2 Burek14

Je li ko od vas imao ovih problema sa kucnim ljubimcem i kako ih je rijesio?
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Za sve vlasnike macaka i pasa. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve vlasnike macaka i pasa.   Za sve vlasnike macaka i pasa. - Page 2 Icon_minitimened stu 01, 2009 3:03 pm

ja ne takvih ali moj rot je napadao sve zive ^^
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Za sve vlasnike macaka i pasa. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve vlasnike macaka i pasa.   Za sve vlasnike macaka i pasa. - Page 2 Icon_minitimened stu 01, 2009 8:27 pm

Fantom je napisao/la:

Je li ko od vas imao ovih problema sa kucnim ljubimcem i kako ih je rijesio?

Nisam imala baš takvih problema, ali nekim psima ( i kujama) je svojstveno zaskakivanje na noge vlasnika ili na druge životinje istog ili različitog spola.
Kuja moje poznanice ima 7 mjeseci i počela je zaskakivati se vlasnici na nogu. To je najčešće faza odrastanja, otkrivanja spolnog identiteta.

U knjizi o psima nema specijalnog recepta kako spriječiti takve ponašanje, samo se naglašava da vlasnici ne bi trebali burno reagirati, ako se pas tako ponaša bilo prema njima ili prema drugim psima. Preporuča se da ih smireno odmaknu, jer ljubimci nas doživljavaju kao članove svog čopora i ne razumiju što su krivo uradili. confused

Mi smo ih zapravo "otrgnuli" od njihove vrste, prilagodili sebi, nastojimo potisnuti njihove instinkte, što je i razumno.

Uglavnom, pas ili kućni ljubimac je prvenstveno velika obveza i na njegovu odgoju treba raditi, slično kao i sa djecom.
Svatko bi si prije kupnje/nabavke ljubimca trebao postaviti pitanje je li spreman na to.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Za sve vlasnike macaka i pasa. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve vlasnike macaka i pasa.   Za sve vlasnike macaka i pasa. - Page 2 Icon_minitimepon stu 02, 2009 5:42 pm

Treba imati na umu i da životinje imaju neki svoj karakter, nisu sve mace mazne niti su svi psi mirni.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Za sve vlasnike macaka i pasa. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve vlasnike macaka i pasa.   Za sve vlasnike macaka i pasa. - Page 2 Icon_minitimeuto stu 10, 2009 1:47 am

Ukoliko želimo kakvu takvu garanciju da će pas biti onakav kakvog priželjkujemo, dobro je odabrati rasnog psa iz dobrog uzgoja gdje se pazi i na karakter životinje, ne samo na izgled. U tom slučaju pas će vjerojatno imati one osobine koje se navode kao karakteristične za pasminu. Mješanci su super, ali su prilična lutrija po ovom pitanju. Oni su dobri za vlasnika koji je spremniji prihvatiti psa takvog kakav on jest i ne sekirati se previše zbog osobina koje mu ne odgovaraju.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Za sve vlasnike macaka i pasa. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve vlasnike macaka i pasa.   Za sve vlasnike macaka i pasa. - Page 2 Icon_minitimepet pro 11, 2009 3:15 pm

iskreno cisto sumnjam da ce mene prijaviti za izgladnjivanje macka ...moj macak jede sve od graha , graska,mesa nadalje ima 5 i po kila :D udomacio se macak ko i mi :D
[Vrh] Go down
Sponsored content





Za sve vlasnike macaka i pasa. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve vlasnike macaka i pasa.   Za sve vlasnike macaka i pasa. - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Za sve vlasnike macaka i pasa.
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Zabrana opasnih pasa
» Agility-priprema pasa
» Korisni savjeti o treniranju pasa
» Zaklali 80000 pasa lutalica za euro 2012.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Kućni ljubimci-
Forum(o)Bir: