Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Viđen nlo

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
Mister X
Stanica
Mister X

Male
Cancer Dog
Broj postova : 14
Registration date : 21.03.2008

Viđen nlo - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 5 Icon_minitimepon oľu 24, 2008 4:57 pm

1990 god.13.01 u blizini sarajeva u mjestu Sumbulovac vozio sam auto sa jos 3 osobe.Bila je noc oko 21 sat.Iznenada ispred nas na oko mozda 300-400 metara udaljenosti,na visini mozda 300 metara vidjeli smo leteci objekat koji je izgledao kao cigara.Mozda je bio dugacak kojih stotinjak metara crveno narandjaste boje.Kao da je pulsirao.Zaustavio sam se i svi smo izasli iz auta.Nije se cuo nikakav zvuk.Posmatrali smo ga nekih pola minute kad je iznenada stao iznad jednog brda i poceo se spustati uz strasno jaku svjetlost.sve je nestalo u par sekundi.Poslije 2 dana na glavnom dnevniku je bila vijest da su jos negdje u okolini sarajeva primjeceni nlo.Istrazujuci malo po internetu uvidjeo sam da nisam jedini koji je vidio tu vrstu nlo.Gino
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena

Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Registration date : 15.09.2007

Viđen nlo - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 5 Icon_minitimepon oľu 24, 2008 5:00 pm

Dobro došao, gino :cheers:

Ne, nisi jedini. Znanstvenici bi te možda pokušali uvjeriti da ste vidjeli neki oblik munje ili sličnog električnog pražnjenja - to na kraju eksplodira s jakom svjetlošću kako si rekao. No oblik cigare vrlo je čest kod viđenja NLO-a, imali smo dosad najmanje jedan sličan izvještaj na ovom ili nekom sličnom topicu. Hvala što si s nama podijelio ovo izravno iskustvo.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Registration date : 30.09.2007

Viđen nlo - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 5 Icon_minitimepon oľu 24, 2008 5:00 pm

Dobrodosao Gino :)

Zanimljivo iskustvo... shock

Stanica
Mister X

Male
Cancer Dog

Viđen nlo - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 5 Icon_minitimeuto oľu 25, 2008 2:14 pm

prije nekih 6 godina desilo mi se nesto nevjerovatno.Zauvjek ce mi ta scena ostati u pamcenju.Spavao sam i odjednom me je nesto probudilo.Osjetio sam necije prisustvo i da me neko drzi za ruke odmah ispod ramena.Naglo sam otvorio ici i imao sam sta vidjeti.Oci u oci sa tri stvorenja.Jedan me je drzao za lijevu ruku a drugi za desnu na svega 30 cm od mene dok je treci stajao na podu ispred kreveta kao njihov sef.Borio sam se nekih pet sekundi da se istrgnem iz njihovih ruku i uspio sam.Skocio sam brzo na drugu stranu kreveta upalio svjetlo pogledao i vise ih nije bilo.Kosa mi se na glavi digla ,prepao sam se kao nikad u zivotu.Sanjao sam svasta u zivotu i znam tacno sta je san,ali ovo je toliko stvarno bilo.Bili su visoki mozda oko 70 cm,lica su im kao kod zaba ili zmajeva,kose oci i malo zasiljene usi.Prvo sam mislio da su neki dzavolcici,ali slozicete su da su to najvjerojatnije bili reptili.Bio sam rastresen par dana,nikom nisam ispricao jer ce misliti da sam lud.I dan danas poslije sest godina mislim da imam posljedice od tog .susreta.Nedostatak energije kao da mi je neko crpi iz mene.Ja se borim koliko mogu a i imam malu krasticu na lijevom listu od tada i zadebljanje ispod nje.Tu osjetim neko strujanje i nelagodu.Sta vi mislite ?
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli

Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Registration date : 15.02.2008

Viđen nlo - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 5 Icon_minitimeuto oľu 25, 2008 2:21 pm

gino je napisao/la:
prije nekih 6 godina desilo mi se nesto nevjerovatno.Zauvjek ce mi ta scena ostati u pamcenju.Spavao sam i odjednom me je nesto probudilo.Osjetio sam necije prisustvo i da me neko drzi za ruke odmah ispod ramena.Naglo sam otvorio ici i imao sam sta vidjeti.Oci u oci sa tri stvorenja.Jedan me je drzao za lijevu ruku a drugi za desnu na svega 30 cm od mene dok je treci stajao na podu ispred kreveta kao njihov sef.Borio sam se nekih pet sekundi da se istrgnem iz njihovih ruku i uspio sam.Skocio sam brzo na drugu stranu kreveta upalio svjetlo pogledao i vise ih nije bilo.Kosa mi se na glavi digla ,prepao sam se kao nikad u zivotu.Sanjao sam svasta u zivotu i znam tacno sta je san,ali ovo je toliko stvarno bilo.Bili su visoki mozda oko 70 cm,lica su im kao kod zaba ili zmajeva,kose oci i malo zasiljene usi.Prvo sam mislio da su neki dzavolcici,ali slozicete su da su to najvjerojatnije bili reptili.Bio sam rastresen par dana,nikom nisam ispricao jer ce misliti da sam lud.I dan danas poslije sest godina mislim da imam posljedice od tog .susreta.Nedostatak energije kao da mi je neko crpi iz mene.Ja se borim koliko mogu a i imam malu krasticu na lijevom listu od tada i zadebljanje ispod nje.Tu osjetim neko strujanje i nelagodu.Sta vi mislite ?

ovo je nešto najnevjerojatnije što sam ikad čula!
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki

Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Registration date : 20.09.2007

Viđen nlo - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 5 Icon_minitimeuto oľu 25, 2008 2:35 pm

gino je napisao/la:

Loodo. Osobno nemam takvih iskustava pa ti ne mogu ništa reći osim ludo.

Ali naći će se ovdje koja dobra duša, da pomogne. :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

Viđen nlo - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 5 Icon_minitimesri oľu 26, 2008 12:45 pm

@Gino...imas krasticu koja nije zarasla 6 godina?

Stanica
Mister X

Male
Cancer Dog

Viđen nlo - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 5 Icon_minitimesri oľu 26, 2008 2:34 pm

veoma mala,na listu noge,nista strasno,ali kao da nesto ima ispod nje.6 godina.Hoces da ti je uslikam pa je stavi uokvirenu na natkasnu pored kreveta.hahaa
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek

Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172

Viđen nlo - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 5 Icon_minitimesri oľu 26, 2008 2:49 pm

gino je napisao/la:
1990 god.13.01 u blizini sarajeva u mjestu Sumbulovac vozio sam auto sa jos 3 osobe.Bila je noc oko 21 sat.Iznenada ispred nas na oko mozda 300-400 metara udaljenosti,na visini mozda 300 metara vidjeli smo leteci objekat koji je izgledao kao cigara.Mozda je bio dugacak kojih stotinjak metara crveno narandjaste boje.Kao da je pulsirao.Zaustavio sam se i svi smo izasli iz auta.Nije se cuo nikakav zvuk.Posmatrali smo ga nekih pola minute kad je iznenada stao iznad jednog brda i poceo se spustati uz strasno jaku svjetlost.sve je nestalo u par sekundi.Poslije 2 dana na glavnom dnevniku je bila vijest da su jos negdje u okolini sarajeva primjeceni nlo.Istrazujuci malo po internetu uvidjeo sam da nisam jedini koji je vidio tu vrstu nlo.Gino
dva mjeseca prije nego što ću se ja roditi!!! cerek
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek

Female
Aquarius Buffalo

Viđen nlo - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 5 Icon_minitimesri oľu 26, 2008 2:53 pm

gino je napisao/la:
veoma mala,na listu noge,nista strasno,ali kao da nesto ima ispod nje.6 godina.Hoces da ti je uslikam pa je stavi uokvirenu na natkasnu pored kreveta.hahaa
oću ja!
skini se gol i uslikaj malo dio iznad noge... zubo
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

Viđen nlo - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 5 Icon_minitimesri oľu 26, 2008 2:56 pm

gino je napisao/la:

Ma da je najmanja...al da to tako stoji 6 godina? Hmmm suspect

Sto se fotkanja tice...evo Vruca macka je zainteresirana za razne poze lol!

Čovjek

Female
Aquarius Buffalo

Viđen nlo - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 5 Icon_minitimesri oľu 26, 2008 2:58 pm

Namcor je napisao/la:
gino je napisao/la:

Ma da je najmanja...al da to tako stoji 6 godina? Hmmm suspect

Sto se fotkanja tice...evo Vruca macka je zainteresirana za razne poze lol!
nemoj se sad praviti sveticom!
znam da jedva čekaš da mi on pošalje, pa da ja tebi onda pošaljem... lol lol
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

Viđen nlo - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 5 Icon_minitimesri oľu 26, 2008 4:22 pm

O Boze doh

:)

Stanica
Mister X

Male
Cancer Dog

Viđen nlo - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 5 Icon_minitimesri oľu 26, 2008 5:43 pm

samo se vi zezajte,lol
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena

Female
Aquarius Dragon

Viđen nlo - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 5 Icon_minitimesri oľu 26, 2008 6:46 pm

Mister X je napisao/la:
samo se vi zezajte,lol

Moramo malo face

Jesi čuo za implante? Možda si se susreo s ekipom greysa koji su ti stavili implant, a kako si ih prekinuo nisu dovršili posao...
[Vrh] Go down
None
banned

Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Registration date : 26.02.2008

Viđen nlo - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 5 Icon_minitimečet oľu 27, 2008 11:26 am

a možda radi s vanzicima pa mu je to oznaka i sad tu kao ima krasticu koja ne zarasta da ga en otkrijemo suspect confused
[Vrh] Go down
Mister X
Stanica
Mister X

Male
Cancer Dog

Viđen nlo - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 5 Icon_minitimepet oľu 28, 2008 4:55 pm

vidis ja nisam siguran dali su oni bili vec oteli me pa vratili.ili su bili tek dosli pa me pokusali odvesti te sam ih ja prekino.Sve u svemu nisam isti vise od te noci.Mozda sam trudan sa vanzemaljcima
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

Viđen nlo - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 5 Icon_minitimesub oľu 29, 2008 12:19 am

E, da...mora da je to...prosjecna vanzemaljska trudnoca traje 9 godina tako da imas jos samo malo za izdrzat lolcina

Čovjek
malenaivi

Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Registration date : 13.12.2007

Viđen nlo - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 5 Icon_minitimesub oľu 29, 2008 4:39 am

Mister X je napisao/la:
vidis ja nisam siguran dali su oni bili vec oteli me pa vratili.ili su bili tek dosli pa me pokusali odvesti te sam ih ja prekino.Sve u svemu nisam isti vise od te noci.Mozda sam trudan sa vanzemaljcima

lolcina rofl2 lolcina
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver

Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Registration date : 25.10.2007

Viđen nlo - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 5 Icon_minitimesub oľu 29, 2008 1:13 pm

a jesi ti ikad to pokusao kirurski odstranit?

p.s. i slika bi bila super :D ali SAMO dijela lista, ne slusaj macku. :D
[Vrh] Go down
indigocakra
PraGlodavac
indigocakra

Male
Leo Monkey
Broj postova : 600
Registration date : 05.11.2007

Viđen nlo - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 5 Icon_minitimečet tra 03, 2008 2:15 am

30 30' 36.50'' S 115 22'52.00'' E

Otvorite si Google Earth...

malo svježih vijesti...:)
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana

Female
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Registration date : 22.09.2007

Viđen nlo - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 5 Icon_minitimepet svi 09, 2008 11:49 pm

ovo je zanimljivo
pogledajte video
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver

Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Registration date : 25.10.2007

Viđen nlo - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 5 Icon_minitimesub svi 10, 2008 3:23 pm

objasnjenje? :D
[Vrh] Go down
snark
Žaba
snark

Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 248
Registration date : 19.04.2008

Viđen nlo - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 5 Icon_minitimesub svi 10, 2008 11:15 pm

mister iks mislim da sereš
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena

Female
Aquarius Dragon

Viđen nlo - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 5 Icon_minitimesub svi 10, 2008 11:37 pm

snark je napisao/la:
mister iks mislim da sereš

Ovo se zove prvi post! lolcina

Nadam se da ti smijem zaželjeti dobrodošlicu na forumu, snark :)
[Vrh] Go down
Sponsored content

Viđen nlo - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down

Viđen nlo
[Vrh] 
Stranica 5 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next