Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sanjate li ovog muskarca?

Go down 
+26
lera
Mila Vojvodić
ExitusLetalis
flory
sign
tomi
didica14
biga
schmizzl
Remke
Blizzard
Indigo_girl
silver
Athena
Pux
Legionar
Berny_Sinara
Michael Wittmann
floridana
Jaykof
Absynthia
josip21
Fantom
Skulptura
urbanaaa
Alpha
30 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Pux
Višestanični organizam
Pux


Male
Cancer Dog
Broj postova : 45
Age : 29
Location : Osijek
Registration date : 11.10.2009

Sanjate li ovog muskarca? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sanjate li ovog muskarca?   Sanjate li ovog muskarca? - Page 2 Icon_minitimened stu 01, 2009 4:18 am

evo ima o ovome i na RTL-ovom teletextu ....cak i prodaju majice s slikom tog lika :S po tome se vidi tek da je marketinski trik :D
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Sanjate li ovog muskarca? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sanjate li ovog muskarca?   Sanjate li ovog muskarca? - Page 2 Icon_minitimepon stu 02, 2009 1:01 am

Možda će nekome biti zgodan pa će ga sanjati u određenim snovima... :P
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Sanjate li ovog muskarca? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sanjate li ovog muskarca?   Sanjate li ovog muskarca? - Page 2 Icon_minitimepon stu 30, 2009 4:51 pm

ovaj čovjek se ne pojavljuje u snovima da bi dao dobre savjete...
on muči ljude, jedino to.. :([/url]
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Sanjate li ovog muskarca? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sanjate li ovog muskarca?   Sanjate li ovog muskarca? - Page 2 Icon_minitimened pro 06, 2009 11:45 pm

Opa, sanjala si ga. Jeste li se zabavili? :D :P
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Sanjate li ovog muskarca? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sanjate li ovog muskarca?   Sanjate li ovog muskarca? - Page 2 Icon_minitimeuto pro 08, 2009 7:18 pm

nisam.. pogledaj ga... izaziva jezu..
prema nekim studijama, inteligenti ljudi imaju visoko pozicionorane uši, njemu su jako nisko..
izgleda zločesto skroz..
da su neki pametni svjeti, laške moguće da bi se u snovima pojavljivali anđeli, djevojke u bijelom, ili nekakav sijedi dobroćudan čovjek..
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Sanjate li ovog muskarca? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sanjate li ovog muskarca?   Sanjate li ovog muskarca? - Page 2 Icon_minitimeuto pro 08, 2009 8:27 pm

da, i ja bi isto volio više sanjat djevojke u bijelom nego muške... :P
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Sanjate li ovog muskarca? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sanjate li ovog muskarca?   Sanjate li ovog muskarca? - Page 2 Icon_minitimeuto pro 08, 2009 8:48 pm

schmizzl je napisao/la:
nisam.. pogledaj ga... izaziva jezu..
prema nekim studijama, inteligenti ljudi imaju visoko pozicionorane uši, njemu su jako nisko..
izgleda zločesto skroz..
da su neki pametni svjeti, laške moguće da bi se u snovima pojavljivali anđeli, djevojke u bijelom, ili nekakav sijedi dobroćudan čovjek..

Pa pogledaj ga kako je sladak, ko balončić cerek rofl2

Nisam znao ovo za inteligenciju i uši. Misli li se na onaj IQ koji se mjeri testovima?
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Sanjate li ovog muskarca? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sanjate li ovog muskarca?   Sanjate li ovog muskarca? - Page 2 Icon_minitimesri pro 09, 2009 9:10 pm

yes Omega... kažu, pronađite osobu kojoj uši prelaze razinu obrva - i dobili ste potencialnog novog einsteina....
od kad sam to pročitala, mana mi je velika, gledam ljudima u uši kad se upoznajem s njima... hihihihihihihihihi!
i dosad, teorija je potvrđena (a tko zna što će biti kasnije)..
ipak, nema mjesta očajavaju za nikoga - uši rastu kako i starimo! možda to ima veze sa mudrošću? hihi zez se.. :) :)

p.s. izgleda ko zadrti seljanin, kromanjonac..
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Sanjate li ovog muskarca? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sanjate li ovog muskarca?   Sanjate li ovog muskarca? - Page 2 Icon_minitimesri pro 09, 2009 9:41 pm

Valjalo bi provjeriti tako nešto, zvuči zanimljivo :P
Nisam još dosad gledao visinu ušiju s obzirom na obrve, možda pogledam kod nekih poznanika kakva je situacija, pa da usporedim s obzirom na ono što mislim o njima ili kakvi su mi se pokazali confused
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Sanjate li ovog muskarca? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sanjate li ovog muskarca?   Sanjate li ovog muskarca? - Page 2 Icon_minitimečet pro 10, 2009 12:18 am

:) probaj, ispadne zabavno!
znaš, mene ti recimo smeta gledati sliku ovog tipa.. negativne emocije u sekundi..!!
[Vrh] Go down
didica14
Višestanični organizam
didica14


Female
Virgo Goat
Broj postova : 49
Age : 32
Location : Negdje daleko
Registration date : 16.12.2009

Sanjate li ovog muskarca? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sanjate li ovog muskarca?   Sanjate li ovog muskarca? - Page 2 Icon_minitimesri pro 16, 2009 11:49 pm

OVO MORAM ODMA MOJOJ PRIJATELJICI POSLAT!Ona mi cijelo vrijeme govori kako sanja nekog čovjeka koji joj nešto govori.Još ga je nacrtala,i stavila na svoj stol,prošla je jedna noć,i više nije bilo tog crteža tamo,pregledala je cijeli stan,ali ga nije našla.
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Sanjate li ovog muskarca? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sanjate li ovog muskarca?   Sanjate li ovog muskarca? - Page 2 Icon_minitimečet pro 17, 2009 12:06 am

Mora da je to neki Jehovin svjedok rofl2
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Sanjate li ovog muskarca? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sanjate li ovog muskarca?   Sanjate li ovog muskarca? - Page 2 Icon_minitimepet pro 18, 2009 7:18 pm

zašto se ja naježim svaki put kad vidim ovog gada?
čim se ja ježim, meni je on gad.. creep
[Vrh] Go down
sign
Stanica
sign


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 23
Age : 30
Location : 4 dimenzija
Registration date : 28.12.2009

Sanjate li ovog muskarca? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sanjate li ovog muskarca?   Sanjate li ovog muskarca? - Page 2 Icon_minitimepon pro 28, 2009 5:41 pm

men lik djeluje totalno simpatično .
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

Sanjate li ovog muskarca? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sanjate li ovog muskarca?   Sanjate li ovog muskarca? - Page 2 Icon_minitimesri sij 06, 2010 12:21 pm

mene je prosla jeza kad sam vidla sliku od tog lika.. ne sanjam ga.. i ne zelim. Izgleda ko pokusaj demona da izgleda ko covjek. Onak neki okrutan fejs ima.
[Vrh] Go down
ExitusLetalis
Prašina
ExitusLetalis


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 3
Age : 34
Registration date : 22.11.2012

Sanjate li ovog muskarca? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sanjate li ovog muskarca?   Sanjate li ovog muskarca? - Page 2 Icon_minitimečet stu 22, 2012 1:55 am

Sto se tice njegovoog izgleda, slazem se da je malo scary, ali to za sanjanje. Naucno je dokazano da mi sanjamo samo prizore koje smo vec ranije vidjeli, naravna stvar da ga necemo sanjati ako ga vec negdje nismo pogledali u oci UZIVO!!. Slike nemaju dubinu i to je osnovna poenta sna. Druga stvar mislim da nas san niko ne moze da kontrolise osim mjeseca. On kontrolise plimu i oseku, a prije njih je voda u stanju mirovanja. Po takvom principu radi i nas mozak. Nocu, kad spavamo organizam takodje smanji funkciju na minimum, kao i mozak(a trebalo bi da svi znamo da je 2/3 mozga izgradjeno od vode) ako je mjesec u stanju da kontrolise more, sta bi njemu znacilo da kontolise toliko malu kolicinu vode sto se u nama nalazi. Otuda takodje one tegobe "Jao ne mogu da spavam kad je pun pjesec, stalno se budim".
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Sanjate li ovog muskarca? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sanjate li ovog muskarca?   Sanjate li ovog muskarca? - Page 2 Icon_minitimečet stu 22, 2012 2:54 am

Ne bih se baš složio s tobom. Na snove uveliko možemo utjecati sami ako vježbamo. Najčešće sanjamo prizore koje smo vidjeli, ali ne bih rekao da je dokazano da sanjamo samo prizore koje smo vidjeli. Sanjamo svašta, pokušaj se sjetiti svojih snova. Mjesečeva gravitacija utječe na razinu mora, ali ne i na razinu svake vode, riječ je o morima, oceanima i nekim rijekama koje su dovoljno dugačke. Makar se još uvijek ne zna zbog čega neki ljudi imaju problema sa spavanjem za vrijeme punog mjeseca, znanstvenici se uglavnom slažu oko tvrdnje da je to zbog pojačane svjetlosti, koja je do 16 puta jača za vrijeme punog mjeseca. Ta svijetlost utječe na hormon melatonin koji se ispušta noću, odnosno tokom mraka i smatra se da on utječe na taj proces.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Mila Vojvodić
Prašina
Mila Vojvodić


Female
Broj postova : 3
Registration date : 25.10.2012

Sanjate li ovog muskarca? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sanjate li ovog muskarca?   Sanjate li ovog muskarca? - Page 2 Icon_minitimečet stu 22, 2012 8:18 pm

Absynthia je napisao/la:
Wow. Ja rijetko sanjam, a još rijeđe se sjećam kaj sam sanjala. Lica ne pamtim :(

Ti se sećaš da si sanjala ali se ne sećaš šta? Ne ide jedno s drugim. Ako se ne sećaš kakav je bio san ali se ipak sećaš da si sanjala, znači da tvoja izjava nije ispravna. San nikada nije jasan kao relni svet ali samo kod psihički slabih ljudi bilo ad hoc ili hronično.

Mislim da se kod tebe radi o problemima koji nastaju u talasima i mogu biti rezultat tvog psihičkog stanja koje je dosta nesređeno, takođe u talasima. Mogu biti izazvani veoma neugodnim događajima pa se kod tebe manifestuju kroz nejasne snove.


[Vrh] Go down
lera
Žaba
lera


Female
Cancer Pig
Broj postova : 227
Age : 52
Registration date : 26.09.2012

Sanjate li ovog muskarca? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sanjate li ovog muskarca?   Sanjate li ovog muskarca? - Page 2 Icon_minitimepet stu 23, 2012 2:11 am

Mila Vojvodić je napisao/la:
Absynthia je napisao/la:
Wow. Ja rijetko sanjam, a još rijeđe se sjećam kaj sam sanjala. Lica ne pamtim :(

Ti se sećaš da si sanjala ali se ne sećaš šta? Ne ide jedno s drugim. Ako se ne sećaš kakav je bio san ali se ipak sećaš da si sanjala, znači da tvoja izjava nije ispravna. San nikada nije jasan kao relni svet ali samo kod psihički slabih ljudi bilo ad hoc ili hronično.

Mislim da se kod tebe radi o problemima koji nastaju u talasima i mogu biti rezultat tvog psihičkog stanja koje je dosta nesređeno, takođe u talasima. Mogu biti izazvani veoma neugodnim događajima pa se kod tebe manifestuju kroz nejasne snove.



Ne znam zakaj te to čudi. Jako puno ljudi ima problem sa pamćenjem snova. Osjećaj kao kad ti je riječ na vrhu jezika, a ne možeš se sjetit. Ima raznih teorija o tome: od toga da nas namjerno ometaju do tehnološki uvjetovanih smetnji_ tipa radijski, televizijski i ini signali i frekvencije. Isto tako ne slažem se da san nikada nije jasan kao "realan svijet" jer koliko puta sam osobno doživjela da se probudim iz sna i treba mi vremena da osvijestim da je to bio samo san. Uostalom, sve je san...
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Sanjate li ovog muskarca? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sanjate li ovog muskarca?   Sanjate li ovog muskarca? - Page 2 Icon_minitimepet stu 23, 2012 2:31 am

Mila Vojvodić je napisao/la:
Absynthia je napisao/la:
Wow. Ja rijetko sanjam, a još rijeđe se sjećam kaj sam sanjala. Lica ne pamtim :(

Ti se sećaš da si sanjala ali se ne sećaš šta? Ne ide jedno s drugim. Ako se ne sećaš kakav je bio san ali se ipak sećaš da si sanjala, znači da tvoja izjava nije ispravna. San nikada nije jasan kao relni svet ali samo kod psihički slabih ljudi bilo ad hoc ili hronično.

Mislim da se kod tebe radi o problemima koji nastaju u talasima i mogu biti rezultat tvog psihičkog stanja koje je dosta nesređeno, takođe u talasima. Mogu biti izazvani veoma neugodnim događajima pa se kod tebe manifestuju kroz nejasne snove.



Eh,da samo znas kakvog je sredjenog psihickog stanja bila ova Absynthia... zubi
[Vrh] Go down
Prometheus
Stanica
Prometheus


Male
Sagittarius Buffalo
Broj postova : 26
Age : 26
Location : Men in Black HQ
Registration date : 07.02.2013

Sanjate li ovog muskarca? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sanjate li ovog muskarca?   Sanjate li ovog muskarca? - Page 2 Icon_minitimečet vel 21, 2013 5:36 pm

Ako se ne varam, to je "Vugel" uz kojeg se veze "Vugelizam", tj. njegovi "sljedbenici" ga stuju kao bozanstvo.
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Sanjate li ovog muskarca? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sanjate li ovog muskarca?   Sanjate li ovog muskarca? - Page 2 Icon_minitimepet vel 22, 2013 2:35 am

varaš se

Absynthia je napisao/la:
Talijanci napravili sajt, htjeli postat popularni, izmislili bizarnu pričicu o ovom tipu, lažirali par svjedočenja, i to je to. I to sve, da imaju što više posjeta na sajtu.
Cool potez. Svaka im čast.

riješeno :D

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
Prometheus
Stanica
Prometheus


Male
Sagittarius Buffalo
Broj postova : 26
Age : 26
Location : Men in Black HQ
Registration date : 07.02.2013

Sanjate li ovog muskarca? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sanjate li ovog muskarca?   Sanjate li ovog muskarca? - Page 2 Icon_minitimepet vel 22, 2013 9:12 pm

Ma i mislio sam, to sam negdje procito davno :D
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Sanjate li ovog muskarca? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sanjate li ovog muskarca?   Sanjate li ovog muskarca? - Page 2 Icon_minitimepon oľu 23, 2015 4:10 pm

tko je taj čovjek?'to je laž. zivili
[Vrh] Go down
geapura
Višestanični organizam



Female
Leo Broj postova : 57
Registration date : 24.01.2015

Sanjate li ovog muskarca? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sanjate li ovog muskarca?   Sanjate li ovog muskarca? - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 24, 2015 2:42 am

Ha, ha, sanjam muškarce, ali puno ljepše od ovog! :) I to budu zaista lijepi snovi... :D
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sanjate li ovog muskarca? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sanjate li ovog muskarca?   Sanjate li ovog muskarca? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sanjate li ovog muskarca?
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Najgora kletva za muskarca
» Kakav tip muskarca volite?
» Odgovor/poruka od pravog muskarca
» Ko je osnivac ovog foruma?
» Pravila ovog podforuma

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: