Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

silovanje

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
nino_kvisko
Dinosaur

Male
Libra Monkey
Broj postova : 343
Registration date : 28.08.2009

silovanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: silovanje   silovanje - Page 2 Icon_minitimečet pro 24, 2009 12:32 pm

legenda007 je napisao/la:
nadam se da nitko od nije doživio taj čin-silovanje...ali poznajem osobu koja je to doživila..preživljava..oporavlja se...ali od toga oporavka nema...to je trauma koja ostavlja traga i na ukućane, prijatelje, rodbinu..strašno...najlakše je upotrijbit moć, silu...naći slabijeg od sebe...silovatelji za mene su niži od kukavica...moram stat..dosta o ovome..uuuuufffffffffffff
E vidis ti si naprosto u pravu,Njima je to nista silovana je niceg se nesjeca,sto oko tog pravis dramu.Ljudi jbg. to nije sitnica,silovanje - Page 2 Kopfschuettel.Ona i dan danas ima jak sekret,zato sto taj nije bio njezan.A neprodaje nikakvu spiku,i bilo smo kod ginekologinje,rekla joj nisi djevica,imas usku rodnicu,i imas jak sekret,zato sto nije bilo s pravom osobom,jer nije nimalo ta osoba bila njezna,zato ima sposljedicu taj sekret.I treba za to tablete pit,sto se tice odnosa,boji se samo da je nebi iskoristio i ostavio,to joj jedini problem,a ja to nebi nikad uradio,to smo vec razjasnili,tako da nezelim o tome.silovanje - Page 2 Icon_pale.Al sve uredu......Samo m ije sad jako zao sto se to njoj desilo,nimalo to nije zasluzila,jos se osjecala manje vrjednom,dok joj nisma dokazao suprotno.

Zadnja promjena: nino_kvisko; čet pro 24, 2009 12:47 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
nino_kvisko
Dinosaur

Male
Libra Monkey

silovanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: silovanje   silovanje - Page 2 Icon_minitimečet pro 24, 2009 12:45 pm

[quote="tomi"]
urbanaaa je napisao/la:
Jesi siguran da ti cura ne prodaje spiku da se ničeg ne sjeća? I zašto nećete uživati u sexu? Ok, tip ju je poševio, ona se ne sjeća, katastrofa situacija i sve to, ali zašto je tebi to toliko problem? Cura ima 20 godina, ništa čudno ako nije djevica kava
aaaaaaaaaa jesi cudna osoba,Boze Dragi.silovanje - Page 2 Icon_eek.Nista cudno ako neko siluje djevojku,i do kraja zivota zna da je silovana,jedno je spavat s momkom,kojeg volis,i pokusat uzivat u sex-u,i da je njezan,a drugo je biti prisiljen na to,al eto sva sreca nesjeca se niceg,pa nema traume oko tog,iako kad god prode pored nekog auta gdje sjedi dvoje u autu,uvjek je jeza uhvati,i malo se tog prisjeti.Niceg se nesjeca to je istina.Jer ipak donjeo joj je casu pica,a kad je to popila jedno pola sata poslje niceg se nesjeca 100% tabeletu ubacio,i nije se niceg sjecala cjelu noc,tek ujutro kad se probudila,sve ju bolilo i malo je dosla sebi.I nije spika.razmisli malo razliku izmedu Vodenja Ljubavi i silovanja.
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007

Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Registration date : 23.12.2009

silovanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: silovanje   silovanje - Page 2 Icon_minitimečet pro 24, 2009 1:42 pm

niti jedna osoba nije zaslužila da bude silovana..o tome nema govora...ne znam kako urbana..ako si žensko, možeš uopće tako govorit..koja gluma...pa to se odma otkrije..tu djevojku iz moje priče je ispitalo 50 puta, razne službe, da ne nabrajam..i dan danas noću ne spava...obilježena u društvu, ni kriva ni dužna..pretpostavljam da se sve tako osjećaju...lako je onako kao promatrač davati neke sudove..lako je bit general nakon bitke..lako je laprdat, mlatit praznu slamu..ne dao bog da to itko doživi...bolesnici su i dalje na slobodi, a žrtve se skrivaju u kući i proživljavaju ono što već samo oni znaju...nemojte..ne znate kako je to..ne...je NE
[Vrh] Go down
nino_kvisko
Dinosaur

Male
Libra Monkey

silovanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: silovanje   silovanje - Page 2 Icon_minitimečet pro 24, 2009 1:47 pm

niti jedna osoba nije zaslužila da bude silovana..o tome nema govora...ne znam kako urbana..ako si žensko, možeš uopće tako govorit..koja gluma...pa to se odma otkrije..tu djevojku iz moje priče je ispitalo 50 puta, razne službe, da ne nabrajam..i dan danas noću ne spava...obilježena u društvu, ni kriva ni dužna..pretpostavljam da se sve tako osjećaju...lako je onako kao promatrač davati neke sudove..lako je bit general nakon bitke..lako je laprdat, mlatit praznu slamu..ne dao bog da to itko doživi...bolesnici su i dalje na slobodi, a žrtve se skrivaju u kući i proživljavaju ono što već samo oni znaju...nemojte..ne znate kako je to..ne...je NE
e ti si super shvatas kako je,Eto U najvecem zlu dobro sto se nesjeca,pa nepati toliko oko toga i nema traume,kako se to desilo,i rekla je da sam se toliko oko nje potrudio da kad je samnom o tome nerazmislja,a cesto je samnom,takol da joj je kaze Puno lakse,i sve je to prebrodila,i proplakala dugo je plakala zbog tog,2-3god svaki dan,i sad joj je lakse kad mi je to rekla,kad nemora bit samnom u vezi a krit to,i lakse je i meni,i Ljepo nam veza ide i super nam je Hvala Bogu!!A djaba nekim osobama muskim!!!nemozes dokazat kako je to tesko,i bolno,al eto nebi ja vise o tome,sad je sve Bolje ima vec 2 sedmice,uzivamo i to nespominjemo,spomenemo nekad,al brzo na to zaboravimo,jako brzo.A sto se tice svega,ima problem,sto uvjek moram po nju doci pred kucu,boji se po mraku hodat,kaze neki dan kad je auto usporio pored mene,a je se ljepo obukla,sva sam se prestravila,tako da cu je odsad samo cuvat.
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007

Female
Aquarius Monkey

silovanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: silovanje   silovanje - Page 2 Icon_minitimečet pro 24, 2009 2:50 pm

e nije izlaz u šutanju i nespo,injanju...s time joj samo daješ do znanja da je to kao..sramota...triba sve šta osjeća izbacit iz sebe..ako je to nešto vidila u tebi. pa eto..budi joj prava pomoć..a ne samo ovako na papiru.. kava kava
[Vrh] Go down
nino_kvisko
Dinosaur

Male
Libra Monkey

silovanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: silovanje   silovanje - Page 2 Icon_minitimečet pro 24, 2009 4:31 pm

e nije izlaz u šutanju i nespo,injanju...s time joj samo daješ do znanja da je to kao..sramota...triba sve šta osjeća izbacit iz sebe..ako je to nešto vidila u tebi. pa eto..budi joj prava pomoć..a ne samo ovako na papiru.. kava kava
Pa tacno,ja sam joj i potpora i momak i prijatelj,i uvjek cu joj to i biti.silovanje - Page 2 158397
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007

Female
Aquarius Monkey

silovanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: silovanje   silovanje - Page 2 Icon_minitimečet pro 24, 2009 4:36 pm

e ako je tako..skidam ti svoj sesoar..cmokaaaaaaaa
[Vrh] Go down
nino_kvisko
Dinosaur

Male
Libra Monkey

silovanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: silovanje   silovanje - Page 2 Icon_minitimečet pro 24, 2009 4:37 pm

e ako je tako..skidam ti svoj sesoar..cmokaaaaaaaa
Jest naravno,onako kako se ponasa prema meni i kako je iskrena i Vjerna,uvjek zasluzuje od mene svu ljubav i potporu i sve najbolje i najljepse.Tesko je nakvu djevojku naci stvarno tesko.silovanje - Page 2 158397
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007

Female
Aquarius Monkey

silovanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: silovanje   silovanje - Page 2 Icon_minitimečet pro 24, 2009 5:31 pm

e živija ti meni..samo naprid
[Vrh] Go down
Sponsored content

silovanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: silovanje   silovanje - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down

silovanje
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2