Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 S.O.S., trebam pomoć...

Go down 
+10
Angelino croft
faith
Blizzard
Skulptura
Fantom
gloria_g
urbanaaa
tomi
Legionar
Athena
14 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

S.O.S., trebam pomoć... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: S.O.S., trebam pomoć...   S.O.S., trebam pomoć... - Page 3 Icon_minitimepon stu 08, 2010 11:10 pm

Ma znam,reci ces,odjelo ne cini covjeka... cerek

Isto kao sto kondom ne cini.... rofl2
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

S.O.S., trebam pomoć... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: S.O.S., trebam pomoć...   S.O.S., trebam pomoć... - Page 3 Icon_minitimepon stu 08, 2010 11:13 pm

Joj, ja sad ne govorim o svojim iskustvima. :P
Samo sam htjela stručno pomoći kolegi pa dajem samo statističke podatke i rezultate istraživanja. study
Za ono ostalo, mislim da je sasvim individualno. Netko voli popa, a netko popadiju. cerek
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

S.O.S., trebam pomoć... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: S.O.S., trebam pomoć...   S.O.S., trebam pomoć... - Page 3 Icon_minitimepon stu 08, 2010 11:17 pm

Znam,znam,o ukusima se ne raspravlja.. cerek
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

S.O.S., trebam pomoć... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: S.O.S., trebam pomoć...   S.O.S., trebam pomoć... - Page 3 Icon_minitimepon stu 08, 2010 11:17 pm

imam prijatelja koji radi na benzijskoj. i tamo ima normalno kondoma.. e sad.. ima ih u kutijama i u refuži... ove druge su jako jeftine... al to ovi mamlazi sa benzijske uzeli i šivećim iglama izbadali... tako da jedina moja preporuka ti je da uzmeš bilo koje u kutiji...

a sa svakima ćeš trebat mjesec dana molit boga da je sve ok... ni jedni nisu 100% sigurni... na kraju na svakima to i piše... ;)
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

S.O.S., trebam pomoć... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: S.O.S., trebam pomoć...   S.O.S., trebam pomoć... - Page 3 Icon_minitimepon stu 08, 2010 11:19 pm

Biga,znas li ti kako se kaze zenski polni organ na Slovenackom,zadnja dva slova su N i E..??? zubi
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

S.O.S., trebam pomoć... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: S.O.S., trebam pomoć...   S.O.S., trebam pomoć... - Page 3 Icon_minitimepon stu 08, 2010 11:21 pm

Kad smo već na ozbiljnoj temi :P, evo možete ugooglati bilo što o kondomima i jedni će reći da su Durexovi samo reklama, drugi preferirati Trojan i obrnuto. Tako da ispada da su iskustva stvarno sasvim različita. Na kraju ispada ono što Biga kaže.

P.S. ajde, neka Fantomu više netko odgovori na zagonetku da ne ispadne da ga stalno prekidam. zubi
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

S.O.S., trebam pomoć... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: S.O.S., trebam pomoć...   S.O.S., trebam pomoć... - Page 3 Icon_minitimepon stu 08, 2010 11:27 pm

@ Fantome
Aj reci, kako se kaže cerek

@ Athena
Tebi je to smiješno, a?! Tko se zadnji smije, najslađe se smije, samo da to nije bebica :P
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

S.O.S., trebam pomoć... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: S.O.S., trebam pomoć...   S.O.S., trebam pomoć... - Page 3 Icon_minitimepon stu 08, 2010 11:31 pm

@Blizzard, da definitivno je jedino bitno da se zadnja ne smije bebica, ali je jako važno i tko zadnji plače. Moraš paziti da to ne bi bio ti. cerek
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

S.O.S., trebam pomoć... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: S.O.S., trebam pomoć...   S.O.S., trebam pomoć... - Page 3 Icon_minitimepon stu 08, 2010 11:31 pm

Pa....Picka'ne... rofl2
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

S.O.S., trebam pomoć... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: S.O.S., trebam pomoć...   S.O.S., trebam pomoć... - Page 3 Icon_minitimepon stu 08, 2010 11:35 pm

Znači, ako kažem da je pun grad picka'na, neću pogriješiti cerek

@ Athena
Moram primjetiti da si jako samouvjereno izjavila da je očito da durexovi nisu najbolji. Iz toga se jasno vidi da znaš o čemu govoriš, mislim, zbilja znaš zubi
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

S.O.S., trebam pomoć... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: S.O.S., trebam pomoć...   S.O.S., trebam pomoć... - Page 3 Icon_minitimepon stu 08, 2010 11:42 pm

Za kaj pa ne...Omega,neces pogrijesiti Ne... cerek

Kako kaze moj sused Franc(janez) kada idemo sa posla i prodjemo pored jedne kuce u kojoj stanuje
jedna dobra koka:

Tukaj ima eno dobro picko ne... rofl2
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

S.O.S., trebam pomoć... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: S.O.S., trebam pomoć...   S.O.S., trebam pomoć... - Page 3 Icon_minitimepon stu 08, 2010 11:43 pm

@Blizzard, umjesto da mi kažeš "hvala" ti naprečac dolaziš do takvih zaključaka.zubi
Ja sam samo iznijela podatke određenih istraživanja, a opće je poznato da ne kupuješ odmah veličinu XXL (bez obzira ne model), nego da si za prvu ruku uzmeš neku standardnu veličinu.
Da ne bi bilo visenja rukava. cerek Poslije, kad probaš što ti odgovara, možeš se na istoj veličini zadržati ili gore-dolje.
Tako piše u net-savjetima. study
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

S.O.S., trebam pomoć... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: S.O.S., trebam pomoć...   S.O.S., trebam pomoć... - Page 3 Icon_minitimeuto stu 09, 2010 12:01 am

Aha, tako piše u net-savjetima, to naglašavaš da ne bi netko pomislio da su savjeti iz prve ruke. Doooobro kava
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

S.O.S., trebam pomoć... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: S.O.S., trebam pomoć...   S.O.S., trebam pomoć... - Page 3 Icon_minitimeuto stu 09, 2010 12:05 am

Što ti stalno povlačiš ta iskustva iz prve ruke.
Piše u net savjetima pa se informiraj, ako već nisi iz prve (svoje) ruke.:P
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

S.O.S., trebam pomoć... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: S.O.S., trebam pomoć...   S.O.S., trebam pomoć... - Page 3 Icon_minitimeuto stu 09, 2010 12:10 am

Za svoju ruku ne trebam kondom. Ali pretpostavljam da to ne znaš dok si ne pročitaš na net savjetima kava
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

S.O.S., trebam pomoć... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: S.O.S., trebam pomoć...   S.O.S., trebam pomoć... - Page 3 Icon_minitimeuto stu 09, 2010 12:16 am

Aha, znači tako je to kod tebe.:P
Dalo bi se zaključiti da si mamin sin, koji ne zna niti sam za sobom pospremiti, već čeka da drugi sve obave. kava To znam i bez net savjeta.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

S.O.S., trebam pomoć... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: S.O.S., trebam pomoć...   S.O.S., trebam pomoć... - Page 3 Icon_minitimeuto stu 09, 2010 12:20 am

Imaš pravo, mamin sam sin, nego čiji bi bio?!

Nego, da, u pravu si. Zato dođi ti lijepo k meni pospremiti mi sobu, a onda je, ovisno o željama, možemo ponovno pretvoriti u nered. kava
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

S.O.S., trebam pomoć... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: S.O.S., trebam pomoć...   S.O.S., trebam pomoć... - Page 3 Icon_minitimeuto stu 09, 2010 12:27 am

shock

Aha, to je eksperimentalni nered. Dobro.:P Samo znaj da bi nakon nereda ti pospremao, iako si mamin sin. kava
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

S.O.S., trebam pomoć... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: S.O.S., trebam pomoć...   S.O.S., trebam pomoć... - Page 3 Icon_minitimečet lip 09, 2011 12:58 am

Evo, nakon nekog vremena opet sam kliknula ovu temu.:)

Na sljedeće pitanje bi mi najbolje mogli odgovoriti Zagrepčani. Zagrepčani, help! :P
Kako se tramvajem može najbrže doći do Jaruna, preciznije do jezera?

Naime, informirala sam se pa znam da peticom primjerice od stanice Lisinskog mogu doći u tom smjeru, međutim ne znam na kojoj stanici da izađem. scratch
Na netu je pisalo da bi trebalo sići dvije stanice od Studentskog doma S. Radića. Mene muči što je na zet linijama označeno da nakon Studentskog doma slijede, Knežija, Horvati, Srednjaci, Staglišće i tek nakon toga Jarun.
Dakle, ispada da bih trebala izaći na tramvajskoj stanici Horvati, a ona je ujedno tri stanice do Jaruna. confused
Gdje da izađem?
Hvala. miga
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

S.O.S., trebam pomoć... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: S.O.S., trebam pomoć...   S.O.S., trebam pomoć... - Page 3 Icon_minitimečet lip 09, 2011 3:10 pm

A čuj tramvajem ne možeš doći do baš do jezera, tako da ćeš morati ipak i malo pješaćiti. Od lisinskog ideš tramvajem br. 5 i možeš sići kod savskog mosta, doći do nasipa i po nasipu se prošetati do Jaruna (ideš prema zapadu) ili možeš ovo što si ti rekla sići na stanici Horvati (to je valjda druga stanica od studenskog doma) prošetati se ulicom Marijana Haberlea preći prek Jarunske ulice i dalje do Jaruna. S time što ti je ovaj put malo kompliciran pa bi se mogla i izgubiti ;) Meni se po nasipu čini jednostavnije i nemožeš fulati s time da je po nasipu možda malo dalje.

[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

S.O.S., trebam pomoć... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: S.O.S., trebam pomoć...   S.O.S., trebam pomoć... - Page 3 Icon_minitimečet lip 09, 2011 8:08 pm

Hvala. miga
Inače, ja sam baš pogledala mapu i ispada da mi je najkraći put ako siđem baš na stanici Jarun i tada produžim ulicom Hrgovići, jer ispada da je Haberleova ipak duža i da treba više do samog Jaruna.
Naravno, ako ću tamo stići ranije, tada imam više vremena za šetnju po savskom nasipu do jezera.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

S.O.S., trebam pomoć... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: S.O.S., trebam pomoć...   S.O.S., trebam pomoć... - Page 3 Icon_minitimečet lip 09, 2011 10:26 pm

E sad ako hoćeš ići ulicom Hrgovići tada moraš sići na stanici Staglišće, tj. jedna prije stanice Jarun. No možeš ići i do stanice Jarun (prepoznat ćeš ju po okretištu) iako nemam pojma koji se tramvaj tamo okreće i tada si stvarno jako blizu Jaruna tj. jezera. Kad siđeš sa tramvaja vratiš se do križanja par koraka i skreneš prema jugu u ulicu Hrvatskog sokola i samo prema dole i nakon par minuta ćeš doći do jezera, ne možeš promašiti ;)
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

S.O.S., trebam pomoć... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: S.O.S., trebam pomoć...   S.O.S., trebam pomoć... - Page 3 Icon_minitimepet lip 10, 2011 12:15 am

Hvala, probat ću ovo zadnje. :)
Da, na mapi je prikazano da je ulica Hrgovići ipak nešto prije stanice Jarun pa bi Hrvatski sokol bio bolji.
Dobro je kad je netko u prilici doći na Jarun primjerice bicom, iako je gužva velika pa treba vremena, ali pješice, od samog centra je ipak predaleko. Onda ostaje tramvaj. miga
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

S.O.S., trebam pomoć... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: S.O.S., trebam pomoć...   S.O.S., trebam pomoć... - Page 3 Icon_minitimepet lip 10, 2011 9:26 am

Ja u zadnje vrijeme kad idem na Jarun idem bicom i to dođem do Save i savskim nasipom do Jaruna iako ni po gradu nije toliki problem jer ima jako puno biciklističkih staza. Pješice je to malo duže i teže, ali obzirom si ti rekla da ideš od Lisinskog (pretpostavljam da dolaziš vlakom do glavnog kolodvora) od glavnog kolodvora do savskog nasipa ti treba nekih 10 tak minuta i tada još 10 do 15 minuta ti treba do Jaruna šetnje po nasipu. Ako si u kakvoj takvoj formi to ti je lako prehodati :)
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

S.O.S., trebam pomoć... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: S.O.S., trebam pomoć...   S.O.S., trebam pomoć... - Page 3 Icon_minitimepet lip 10, 2011 12:47 pm

I ja sam išla (jednom) bicom, ali kako manevriram po gradu..lol!
Recimo samo da nisam navikla voziti u gužvi i uskim prostorima, ali dobro. Treba prakse i dodajmo tome da bic nije moj pa nisam navikla na njega. Neka me čekaju na semaforima, baš me briga. :P

Citat :
Pješice je to malo duže i teže, ali obzirom si ti rekla da ideš od Lisinskog (pretpostavljam da dolaziš vlakom do glavnog kolodvora) od glavnog kolodvora do savskog nasipa ti treba nekih 10 tak minuta i tada još 10 do 15 minuta ti treba do Jaruna šetnje po nasipu. Ako si u kakvoj takvoj formi to ti je lako prehodati :)

Mislim da prilično brzo hodam. Inače, od kolodvora do Savskog mosta (ako misliš na onaj, južnije od Nsb-a, Avenija Holjevca) treba mi 15-ak, nekad 20 minuta hoda, radi semafora.
E sad...ako dođem do tamo pa krenem uz savsko naselje i nebodere pa do Jadranskog mosta i produžim do Jaruna...huh, mislim da bi mi trebalo itekako vremena. zubi
Možda ti jako brzo hodaš. :P
Ukoliko si mislio na situaciju da uzmem tramvaj i dođem do Jadranskog mosta (ne znam da li se i za njega koristi naziv Savski nasip misli), tada bih 10-ak minuta bilo dovoljno da stignem, a do Jaruna bi također pješice stigla za 10-15 minuta.
Uglavnom, ako si mislio na onaj prvi pravac, tada mogu samo reći da je prilično ambiciozan, obzirom na minutažu. cerek
[Vrh] Go down
Sponsored content





S.O.S., trebam pomoć... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: S.O.S., trebam pomoć...   S.O.S., trebam pomoć... - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
S.O.S., trebam pomoć...
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Zov u nepoznato - trebam savjete
» Trebam pomoc oko prjevoda sa Eng.na Hr..
» Ovo je vise kao savjet,tj trebam hitno pomoc HELPP

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Razno-
Forum(o)Bir: