Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kako zbariti stariju koku

Go down 
+11
Alpha
Deti
biga
Blizzard
Lyra
Einar
Korplikan
Cico
josip21
Athena
Fantom
15 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Kako zbariti stariju koku Empty
PostajNaslov: Kako zbariti stariju koku   Kako zbariti stariju koku Icon_minitimened lis 25, 2009 12:54 am

Par savjeta od Fantoma... za prave momcine...
Kako zbariti stariju koku (30-45)...razvedenu ili slobodnu...svejedno...
Prvo pravilo (koje strogo moras postovati ili ce te sje**ti kad-tad) je NIKAD NE MULJAJ UDATE ZENE!!!

Uglavnom se sve pale na neku ''pametnu'' pricu i na malo mangupluka (ali ne klosarluka)...
Ako su razvedene: pitaj ih neku bezveznu sitnicu o bivsem. Ona ce vjerovatno raspaliti paljbu po njemu ili ce se praviti da joj je svejedno i da joj nista ne znaci.
Eh, slijedeci potez moras mudro odraditi. Naime, neku ozbiljnu pricu kako je u vecini slucajeva obostrana krivica razvoda, ali kako zene u tome imaju malo veci udio (nikad je ne optuzuj direktno da je ona kriva, nego joj samo provuci kroz usi tvoj stav o tome).
Bez obzira sto je nisi direktno ''optuzio'' da je sam kriva za propali brak, ona ce to tako shvatiti i vjerujte mi da ce svim silama pokusavati da ti dokaze suprotno, tj. tvoja je 100%. Stim da te konverzacije uopste nisu jednostavne i uglavnom ti jezik utrne koliko moras pricati i mozak ti otekne dok biras prave rijeci i dok pokusavas sloziti kulturne, a dvosmislene recenice...

A ako su vjecne djevojke: u ovom slucaju se moras dobro paziti.
Ako je ona bila u nekoj dugoj vezi ili sl. koristis istu metodu kao gore.
Medjutim, ako je nekakva izbirljiva i trazi onog pravog - onda bjezi glavom bez obzira!!! Vrlo lako ti se moze desiti da ti budes onaj pravi, a vjerujem da to ne zelis, jer ces u tom slucaju bit vezan kao pas za lanac i jos gore od toga...

Vjerujte mi momci, ne trebate biti ni dobro gradjen, ni lijepi, niti puni para... za "starku" vam ne treba ama bas nista osim dobre price!!!!Kako zbariti stariju koku 793385

Prvo i osnovno,najvaznija je prica...(momci,biblijoteka majka,knjiga u ruke i malo se obrazujte)
Otvoris joj srce ko konzervu sardina a ona plane ko kanister benzina...Kako zbariti stariju koku 787955

To bi bilo ukratko ono najbitnije a ako neko od vas ima jos neki dobar savjet,izvoli,pozi nekom drugu da vise nezivi u tami.
Unesi u njegov zivot svjetlost saznanja i reci jos neku caku.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Kako zbariti stariju koku Empty
PostajNaslov: Re: Kako zbariti stariju koku   Kako zbariti stariju koku Icon_minitimened lis 25, 2009 1:47 am

Pročitala sam tekst iz znatiželje naravno. zubi

Evo, mišljenje sa ženskog aspekta.
Zapravo su svi savjeti takvog tipa vrlo predvidljivi, ali nemojte misliti da žene mladje ili starije ne mogu "pročitati" cilj česte muške spike koji je tako očigledan, unatoč konverzaciji u većini slučajava. Naravno, nema nikad generalizacije. :D

Samo ću se nadovezati na temu i reći što mi je jedna "stara single koka" (kako bi vi rekli) od cc. 40 godina jednom rekla. Nasmijala sam se do suza kako mi je to demonstrirala, više u šali, of course. lolcina

"Ako hoćeš naći nekoga tipa u 90% slučajeva samo trepći okicama i kaži- ja to ne mogu, ja se bojim... I kad on nešto kaže onda se slatko nasmij hi, hi, hi, iako možda ništa nije smiješno".
I, da rekla je da svi pravi muškarci uglavnom gledaju manje, niže ženskice, a ne one iznad 170 cm. Ne znam, nisam razmišljala o tome.
confused

Muškarci uglavnom traže nekoga inferiornijeg od sebe, osim kad se radi o mladim probisvijetima i dokonim bogatim damama.

Ovo je isto bilo rečeno sa jednog malo seksističkog/ironičnog aspekta, ali nećete zamjeriti, jer je tema pisana u tom stilu. zubi

Žene su jedinstvena, intuitivna bića, a osobito one starije znaju jako dobro, iz iskustva da većina muškaraca/klinaca reagira vrlo predvidljivo.
Zato mislim da slične taktike mogu upaliti samo ako žena isto želi "zbariti" nekoga. I u tom slučaju, nemojte si laskati da ste je "zbarili", jer je ona to napravila vama, ali hoće vam podignuti ego da se smatrate zaslužnima za dobar "ulov". nono
Ako žena traži nešto dublje, emocionalnije, bome ćete se morati dobrano/dugotrajno potruditi oko nje i uložiti puno više od neke spike. hekla

Nemam savjeta u vezi teme "kako zbariti stariju koku", jer naravno sve ovisi o tome što ona želi. gica
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Kako zbariti stariju koku Empty
PostajNaslov: Re: Kako zbariti stariju koku   Kako zbariti stariju koku Icon_minitimened lis 25, 2009 2:00 am

Athena,vjerujem da se potpuno razumjemo.
Otvori na PDF zena,slicno pitanje,"kako osvojiti muskarca"
ja cu ti kao iskusan muskarac odgovoriti u istom stilu kao i tvoja
prijateljica "stara koka"...tj.sve zavisi o tome sta on zeli"..

1:1=nerijeseno...Kako zbariti stariju koku 793385


P.S. nemozemo mi jedno bez drugog,musko-zensko...Kako zbariti stariju koku 989276
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Kako zbariti stariju koku Empty
PostajNaslov: Re: Kako zbariti stariju koku   Kako zbariti stariju koku Icon_minitimened lis 25, 2009 2:17 am

ma meni je ova Athena pravo sumnjiva....stalno se mota po onim temama u kojima Fantom posta.... rofl2

ne znam koja je shema ali.....

bitango stara pricas o starijim kokama a baris mladje.... ides
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Kako zbariti stariju koku Empty
PostajNaslov: Re: Kako zbariti stariju koku   Kako zbariti stariju koku Icon_minitimened lis 25, 2009 2:25 am

josip21 je napisao/la:
ma meni je ova Athena pravo sumnjiva....stalno se mota po onim temama u kojima Fantom posta.... Kako zbariti stariju koku 982158

ne znam koja je shema ali.....

bitango stara pricas o starijim kokama a baris mladje.... Kako zbariti stariju koku 657146

Pa moram ženama osvjetlati obraz, Josipe! Kako zbariti stariju koku 715888

Odgovaram na razne teme, različitih autora,samo ja i ti čitamo Fantomove postove pa misliš da se sve oko toga vrti. Kako zbariti stariju koku 64658
Ja Fantoma mnogo cijenim i postujem...i...Kako zbariti stariju koku 787955
Baš sam se pitala gdje si ti, da kažeš neku pravo dobru.


Zadnja promjena: Athena; ned lis 25, 2009 1:03 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Kako zbariti stariju koku Empty
PostajNaslov: Re: Kako zbariti stariju koku   Kako zbariti stariju koku Icon_minitimened lis 25, 2009 2:33 am

Nemoj da mi se mjesas u vezu Josipe,nemoj da ti ja sad...ustanem..Kako zbariti stariju koku 295661

Nego imas li ti koji savjet,ideju,iskustvo itd...da podjelis sa nama...mladjima Kako zbariti stariju koku 257951 ??



Kako zbariti stariju koku 708522 Kako zbariti stariju koku 708522 Kako zbariti stariju koku 708522
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Kako zbariti stariju koku Empty
PostajNaslov: Re: Kako zbariti stariju koku   Kako zbariti stariju koku Icon_minitimened lis 25, 2009 3:08 am

Athena je napisao/la:
josip21 je napisao/la:
ma meni je ova Athena pravo sumnjiva....stalno se mota po onim temama u kojima Fantom posta.... Kako zbariti stariju koku 982158

ne znam koja je shema ali.....

bitango stara pricas o starijim kokama a baris mladje.... Kako zbariti stariju koku 657146

Pa moram ženama osvjetlati obraz, Josipe! Kako zbariti stariju koku 715888

Odgovaram na razne teme, različitih autora,samo ja i ti čitamo Fantomove postove pa misliš da se sve oko toga vrti. Kako zbariti stariju koku 64658
Ja Fantoma mnogo cijenim i postujem...i...Kako zbariti stariju koku 787955
Baš sam se pitala gdje si ti, da nam napišeš koju pravo dobru.
Forum pun forumaša, a nitko ne diskutira!

Samo za Athenu Kako zbariti stariju koku 090
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Kako zbariti stariju koku Empty
PostajNaslov: Re: Kako zbariti stariju koku   Kako zbariti stariju koku Icon_minitimened lis 25, 2009 8:30 am

a nemam jebemu....bile su u proslosti neke dvi starije ali one su mene zbrile tako da......

a sta rec....sto zena tisucu cudi......mozemo se mi hvalit da smo pronikli u taj njihov komplicrani um....ali daleko smo mi jos od toga.....
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Kako zbariti stariju koku Empty
PostajNaslov: Re: Kako zbariti stariju koku   Kako zbariti stariju koku Icon_minitimened lis 25, 2009 1:01 pm

Moram reagirati, ne znam što se dogadja!
Fair play! bic
Rečenicu- Ja Fantoma mnogo cijenim i poštujem, nisam napisala, (čak i da sam tako mislila).

Ajde, nećemo sad ispitivati whodunnit, ali neka se slične stvari više ne ponavljaju.
Mi žene, jako dobro znamo što smo mislile, a što rekle/napisale! 8)
Nemojte nas podcjenjivati. gica
[Vrh] Go down
Cico
PraGlodavac
Cico


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 839
Age : 37
Registration date : 11.10.2008

Kako zbariti stariju koku Empty
PostajNaslov: Re: Kako zbariti stariju koku   Kako zbariti stariju koku Icon_minitimepon lis 26, 2009 1:48 am

e moj Fantom iskoristavas koke u najosjetljivijim godinama :)
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Kako zbariti stariju koku Empty
PostajNaslov: Re: Kako zbariti stariju koku   Kako zbariti stariju koku Icon_minitimened pro 27, 2009 2:40 am

Cico je napisao/la:
e moj Fantom iskoristavas koke u najosjetljivijim godinama :)

Pa to mi je najvaznija sporedna stvar u zivotu,da nekazem hobi....Kako zbariti stariju koku 301833
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Kako zbariti stariju koku Empty
PostajNaslov: Re: Kako zbariti stariju koku   Kako zbariti stariju koku Icon_minitimened ruj 18, 2011 11:02 am

Omg teme lol!
Preporucit cu ovo svojim milfloverima

A jel moguce da se zene od 18 i od 45 godina na isti nacin "zbaruju" (doduse bez onog dijela o razvodu nego spikom :D )?

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Kako zbariti stariju koku Empty
PostajNaslov: Re: Kako zbariti stariju koku   Kako zbariti stariju koku Icon_minitimened ruj 18, 2011 11:12 am

žene do 23 godine, ako si metalac s dugom kosom, s lančugama,šiljcima i tetovažama po sebi i imaš bend koji svira folk metal/death metal poplašit ćeš ružnijih pola djevojaka, a ostale će se nakačit na te ides
ali ne znam zasto, to je ko neki fenomen il tako nešto...stvarno ne znam zašto.
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Kako zbariti stariju koku Empty
PostajNaslov: Re: Kako zbariti stariju koku   Kako zbariti stariju koku Icon_minitimened ruj 18, 2011 11:28 am

Nemam pojma, oblacim se normalno i vrlo sam grozan sto se zena tice tak da ne mogu rec neku isprobanu taktiku jer me 90% njih gleda cudno i misli si "boooze kretena". Samo u nekih 10% ili i manje uspijem lol!

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Kako zbariti stariju koku Empty
PostajNaslov: Re: Kako zbariti stariju koku   Kako zbariti stariju koku Icon_minitimened ruj 18, 2011 11:43 am

90:10 vs 50:50

pobjeda lol!
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Kako zbariti stariju koku Empty
PostajNaslov: Re: Kako zbariti stariju koku   Kako zbariti stariju koku Icon_minitimened ruj 18, 2011 11:56 am

Jos sam i puno reko :D

Stvarno, sta je tim zenama. Nek me pogledaju kako sam naocit, sta odma moram i znat puno pricat oops

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Kako zbariti stariju koku Empty
PostajNaslov: Re: Kako zbariti stariju koku   Kako zbariti stariju koku Icon_minitimened ruj 18, 2011 12:18 pm

ne moraš, pravi se švarceneger.
kad te nešto pita reci:

"Agwbawluwlbawl!"

al za to trebaš imat 180 kg čisto mišićne mase.
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Kako zbariti stariju koku Empty
PostajNaslov: Re: Kako zbariti stariju koku   Kako zbariti stariju koku Icon_minitimened ruj 18, 2011 12:27 pm

Ili se mozes pravit stranac iz engleske/njemacke/francuske ako baratas tim jezikom a ako ne znas ni jedan jezik onda rec da si iz poljske jel?

Jbg, ima tih glupih caka. Steta sto su preglupe lol!

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Kako zbariti stariju koku Empty
PostajNaslov: Re: Kako zbariti stariju koku   Kako zbariti stariju koku Icon_minitimened ruj 18, 2011 2:00 pm

@Fantome, uz dužno poštovanje, baš bih volila vidit te što si ih zbario ...

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Kako zbariti stariju koku Empty
PostajNaslov: Re: Kako zbariti stariju koku   Kako zbariti stariju koku Icon_minitimened ruj 18, 2011 3:15 pm

E momci, samo jedan jedini mišić na tijelu je bitan. Svi ostali su tu tek kao ukras zubi
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Kako zbariti stariju koku Empty
PostajNaslov: Re: Kako zbariti stariju koku   Kako zbariti stariju koku Icon_minitimened ruj 18, 2011 5:55 pm

zapravo, ima ih desetak bitnih. Ali taj jedan je najbitniji zubo
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Kako zbariti stariju koku Empty
PostajNaslov: Re: Kako zbariti stariju koku   Kako zbariti stariju koku Icon_minitimened ruj 18, 2011 8:15 pm

Einar je napisao/la:
žene do 23 godine, ako si metalac s dugom kosom, s lančugama,šiljcima i tetovažama po sebi i imaš bend koji svira folk metal/death metal poplašit ćeš ružnijih pola djevojaka, a ostale će se nakačit na te ides
ali ne znam zasto, to je ko neki fenomen il tako nešto...stvarno ne znam zašto.
da, a prije si mogao sa sređenim autom doći u grad, bacit malo smrada(zapalit gume), otić na pivo i kad bi se vratio, 5,6 ih stoji oko auta... onda ima baciš spiku da karburator je odgovoran za svjetla, svjećice su ono što upreš da se upale svjetla(tj pričaš im o autu bilo šta jer ih to niti zanima niti znaju a vole čuti, tj pali ih) i to je to, tu večer si uspio 100%...

a sad ako si ne režeš vene, nemaš kosu do guzica i ne povraćaš u mikrofon nisi cool...
jadna majko...

a ovo što je Fantom pričao za stare žene.. istina... samo je to šturo objasnio, ima tu još pisanja i prelamanja... al kad je prelomiš... onda se sve nadoknadi... ;)

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Kako zbariti stariju koku Empty
PostajNaslov: Re: Kako zbariti stariju koku   Kako zbariti stariju koku Icon_minitimened ruj 18, 2011 8:54 pm

No, ne bih se uopće složio da se današnje klinke pale na tako nešto, tek možda mali dio, kao što ih se dio pali na emače, dio na tetovaže, dio na metalce, a dio na sportaše.
No to su ionako klinke, koje su još u fazi da luduju za Bieberom, Beckhamom, to je sasvim normalno i proći će. S navršenih 24 će proći, a tada će se početi paliti na aute i novčanik rofl2
[Vrh] Go down
Deti
Majmun
Deti


Male
Sagittarius Broj postova : 1743
Location : Dalmacija
Registration date : 29.09.2007

Kako zbariti stariju koku Empty
PostajNaslov: Re: Kako zbariti stariju koku   Kako zbariti stariju koku Icon_minitimepon ruj 19, 2011 12:33 pm



EDIT: Post je zbog neprimjerenog sadržaja izbrisan


Zadnja promjena: Deti; sri vel 15, 2012 8:04 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kako zbariti stariju koku Empty
PostajNaslov: Re: Kako zbariti stariju koku   Kako zbariti stariju koku Icon_minitimepon ruj 19, 2011 2:38 pm

Malo mi promakla ova tema pa sad citam i sve se cudom cudim.

@Athena...super ti je prvi post na temi. Medjutim...cini se da ti, ja i uglavnom sve osobe zenskog roda koje poznajem tj. s kojima se druzim smo u manjini plus jos k tome sa nekog drugog planeta. Zasto to kazem...pa, kad decki pisu ovakve stvari valjda to postoji. Mora postojat. Medjutim nikad nisam vidjela u zivo nesto tako jadno i glupo poput "barenja paljenjem guma i spika o autu" jer kad vidim tipa koji to radi pomislim "luzer s malim kurcem i jednako malim IQ-om". Spika koju navodi Fantom i razradjuje Deti...boze koja kokos mora bit zena da zbilja "padne" na te tehnike. Jedino ako nije da zeli "past" pa se pretvara kako bi tip ispao faca i kako bi mu se kasnije mogo dignut. Pa onda prica kako to izgleda ako se spetljas s tako nekom i puste lazi (sto njene sto njegove), njena ovisnost, zivkanje i sve ostalo...samo fali da tip mora izbrisati sva zenska imena iz mobitela ko kod 'veza' osnovne skole.

Sve u svemu...citam i cudim se...a i naucim puno o tome kakvi su ljudi...sto te neke (za mene) cudne zene, sto muskarci koji su tako jadni da im treba prirucnik za ulete i koji uopce zele uletavat tim takvim cudnim zenama.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kako zbariti stariju koku Empty
PostajNaslov: Re: Kako zbariti stariju koku   Kako zbariti stariju koku Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kako zbariti stariju koku
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kako si mogao?!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Muškarac-
Forum(o)Bir: