Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Povijest masona

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Autor/icaPoruka
orca
PraGlodavac
orca

Male
Libra Dragon
Broj postova : 592
Registration date : 17.08.2011

Povijest masona - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest masona   Povijest masona - Page 7 Icon_minitimened ruj 11, 2011 1:15 am

kika13 je napisao/la:
Masoni kontroliraju svijet, TOČKA, end of story.... (poznata činjenica svim ljudima koji imaju oči i mozak)

.. i los izvor informacija :P
[Vrh] Go down
Morn
Višestanični organizam

Male
Cancer Horse
Broj postova : 59
Registration date : 18.08.2011

PostajNaslov: Re: Povijest masona   Povijest masona - Page 7 Icon_minitimened ruj 11, 2011 1:17 am

.

Zadnja promjena: Morn; uto ruj 13, 2011 4:14 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
orca
PraGlodavac
orca

Male
Libra Dragon

PostajNaslov: Re: Povijest masona   Povijest masona - Page 7 Icon_minitimened ruj 11, 2011 8:06 am

=)

[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar

Male
Capricorn Broj postova : 1241
Registration date : 27.04.2010

PostajNaslov: Re: Povijest masona   Povijest masona - Page 7 Icon_minitimened ruj 11, 2011 3:05 pm

hahahaha lol, ubojica...

Bush tanca...uiiiiiiiiii.....
[Vrh] Go down
Sang Real
Riba
Sang Real

Female
Scorpio Snake
Broj postova : 157
Registration date : 18.08.2010

PostajNaslov: Re: Povijest masona   Povijest masona - Page 7 Icon_minitimeuto lis 04, 2011 3:33 pm

procitala sam najvecu istinu od davida ickea...

kako li sam samo glupo zapocela post -,-

ugl o toj temi razgovarala sam sa prijateljem a da toga nisam bila ni svjesna...znamo se vec par godina u dosta toga smo se slagali i jedan i drugi smo imali iskustva koja su u najmanju ruku cudna...u zadnje vrijeme poprilicno smo se orijentirali na 2012u i promjene koje dolaze...ja lakovjerna curica zaglibljena negdje izmedju ljubavi prema prirodi,Bozici i cestim ispadima "razuma" gledala sam an to sve kroz neke ruzicatse "samovjerujuljubaviistinu" naocale i tako sam zivjela...poprilicno dobro da napomenem.sve je bilo na mjestu,mir u dusi,dusa na mjestu i siri ljubav i mir...lakovjerne li mene...

za sada osjecam se prevareno...osjecam i da sam izdala ono najsvetije u sto vjerujem...u ljudskost...

knjiga kao knjiga puno papira puno rijeci koje te nimalo ne diraju ako to smatras jednim samo vrlo interesantnim ali fiktivnim stivom...ali sto ako ne smatras??

nemogu reci da aposlutno vjerujem ali zanimljiva mi je...a riejtko sto je meni interesantno a da je bez posljedica(magnet za nevolje sta ces)
vjerujem,nazalost...

reptili...predivne li spoznaje...oduvijek su tu...uredu...manipuliraju...logicno...i sto sada?

kao sto stoji u knjizi sve religije svijeta su nista vise nego laz...koju god da odaberes te vrazije iguane imale su prste u tome...kompletno postojanje manipulirano je sa njihove strane...ljuta sam,poprilicno....

da se vratim an tog svog prijatelja....druzili smo se prie par dana...to vise nie ista osoba...rekoh mu da sam procitala knjigu,on meni dali znas da gospodin icke dolazi u zg?rekoh neznam...dobila sam takav hladan pogled pun onog kokosglupadalisimeslusalatokomovihpargodina?........
da izvucem svoju pamet pocela sam mu objasnjavati da ako vec je tako kako je da ljudi trebaju prihvatiti promjene koje dolaze iza 2012,da trebamo prihvatiti duhovno uzdizanje da samo trebamo vjerovati u ono istinsko dobro i zivjeti po tome(lakovjerna ja)
sto se gmazova tice ako ej tako kako je ljude se treba obrazovati pokrenuti,probuditi svijet nauciti ih istini....i tako ja meljem i meljem...dobivam od njega pozitivan respons da to je tako bravo bravo...a na to hladan tus...sto ti mislis da tisuce i tisuce godina manipulacije nisu ostavile svog traga na ljude?sto reci na to?samo budi dobar?

postoje milijuni i milijuni ljudi,neki vjeruju neki ne...neki znaju,neki misle da znaju...neki znaju pa lazu neki lazu jer im se laze...a neki itekako dobro znaju istinu i nezele da ta istina izidje na vidjelo...kako dalje?kako probuditi svijet i kako prstom uprti u ono zlo i lose i reci to je to sto treba unistiti?

shvaca li me itko?
[Vrh] Go down
orca
PraGlodavac
orca

Male
Libra Dragon

PostajNaslov: Re: Povijest masona   Povijest masona - Page 7 Icon_minitimeuto lis 04, 2011 3:45 pm

.. te 2012 ce biti vise suza nego kada se je saznalo za Maheshwaranandino ili Castanedovo orgijanje.
[Vrh] Go down
Sang Real
Riba
Sang Real

Female
Scorpio Snake

PostajNaslov: Re: Povijest masona   Povijest masona - Page 7 Icon_minitimeuto lis 04, 2011 3:53 pm

oprosti,najvjerojatnie cu ispasti glupa ali kako mislis?
[Vrh] Go down
orca
PraGlodavac
orca

Male
Libra Dragon

PostajNaslov: Re: Povijest masona   Povijest masona - Page 7 Icon_minitimeuto lis 04, 2011 4:28 pm

Pa ne ispadas glupa. Doduse rekoh ovo iznad pomalo mozda bahatim tonom.

Stvar je u tome sta si svi briju da ce evolucija svjesti nastupiti preko noci, sama od sebe, bez imalo unutarnjeg rada na sebi, bez koristenja tehnika za prociscavanje iste ili nekim drugim unutarnjim radom. Takvo nesto je nemoguce.

Brija u potpunosti ravna onoj da ce Isus se ponovo vratit na Zemlju suditi zivima i mrtvima. Totalno fanaticno bez imalo razmisljanja. Prije ce nastupiti masovno razocaranje nego to sta ce se sve okrenuti ka boljemu.

Raditi treba sada i pocevsi od sebe.
[Vrh] Go down
kika13
PraGlodavac
kika13

Female
Aries Goat
Broj postova : 847
Registration date : 03.08.2011

PostajNaslov: Re: Povijest masona   Povijest masona - Page 7 Icon_minitimeuto lis 04, 2011 6:11 pm

Najveća tajna, misliš? :)
Osobno, to mi je jedna od dražih knjiga o teorijama zavjere.
Ovo što trenutno osjećaš je sasvim normalno. I ja sam se tako osjećala. No, ukoliko si doista pročitala do kraja, to ne znači da se moraš držati svega što je Icke napisao tu. Ni on ne zna potpunu istinu, zar ne?
A što se tiče te ljudskosti - toga odavno nema u određenim ljudima. Na žalost u današnje vrijeme živimo u svijetu gdje se sve okreće oko novca ili prestiža...

Citat :
reptili...predivne li spoznaje...oduvijek su tu...uredu...manipuliraju...logicno...i sto sada?
To sa reptilima mi je doista smiješno. Što sada? Ništa. :) Živiš sa većom količinom informacija i tu se mijenja tvoje stajalište o određenim stvarima. Na tebi da je prepoznaš kada mediji,vlasti i slični manipuliraju tobom i serviraju ti uljepšanu istinu. Jednostavno sad imaš mogućnost izdići se iz mase zombija koji vjeruju u sve što vide i čuju.

Citat :
postoje milijuni i milijuni ljudi,neki vjeruju neki ne...neki znaju,neki misle da znaju...neki znaju pa lazu neki lazu jer im se laze...a neki itekako dobro znaju istinu i nezele da ta istina izidje na vidjelo...kako dalje?kako probuditi svijet i kako prstom uprti u ono zlo i lose i reci to je to sto treba unistiti?
Znaš onu pametnu: "Jučer sam bio pametan,stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar,stoga mijenjam sebe.". Sve počinje mijenjanjem sebe. U neku ruku ovo što je i Orca rekao:
Citat :
Raditi treba sada i pocevsi od sebe.
Ne možeš sada uprti prstom u zlo (nemaš toliko prstiju :) ) i promjeniti svijet... Kažem kao i gore što sam spomenula - imaš informacije, širi ih što dalje možeš, pričaj, primaj još informacija, zaključuj, stvaraj svoju istinu. Nema ništa gore nego biti rob medija,vlasti,"viših ljudi"..a većina je upravo to..

Citat :
shvaca li me itko?
U potpunosti!
[Vrh] Go down
Sang Real
Riba
Sang Real

Female
Scorpio Snake

PostajNaslov: Re: Povijest masona   Povijest masona - Page 7 Icon_minitimeuto lis 04, 2011 11:15 pm

ma pobrkala sam sa onom knjigom "i istina ce vas osloboditi"........
iskreno nisam do kraja,nemogu se natjerati nikako na to,barem ne jos neko vrijeme.nikada mi ni jedna knjiga to nije ucinila da je nemogu procitati do kraja(tuzno,znam)...previse toga mi se izdesavalo,promjene na zivotnom planu pa sam sva malo izvan sebe...

valjda se i o tome radi,previse inofrmacija odjednom treba to probaviti...sto mislite o svim onim filmicima na jutubu,bas na tu temu...pogledala sam ih par o bushu i njegovim prekrasnim okicama,obamine promjene na kozi,kraljicine okice isto(jos mi je jezivija nego sto mi je prije bila)...

pojavio se i reptilian resistance movement...

jos samo fali john connor kojeg naganja divovska iguana... -,-
[Vrh] Go down
Sang Real
Riba
Sang Real

Female
Scorpio Snake

PostajNaslov: Re: Povijest masona   Povijest masona - Page 7 Icon_minitimeuto lis 04, 2011 11:18 pm

God save the Queen
the fascist regime,
they made you a moron
a potential H-bomb.

God save the Queen
she ain't no human being.
There is no future
in England's dreaming

Don't be told what you want
Don't be told what you need.
There's no future
there's no future
there's no future for you

ahahahahahahhahahahaa sad sam se toga sjetila bokte i pistolsi su znali...
[Vrh] Go down
kika13
PraGlodavac
kika13

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Povijest masona   Povijest masona - Page 7 Icon_minitimeuto lis 04, 2011 11:22 pm

Citat :
previse toga mi se izdesavalo,promjene na zivotnom planu pa sam sva malo izvan sebe...
Možda si trebaš dati malo vremena, pa onda dovršiti knjigu? Nemoj gledati to tak negativno. Ti si sad zapravo jedna od onih koji imaju neke uvau informacije i postoji mogućnost da se makneš od utjecaja "reptila".

Hahahahah, ne mogu a da se ne nasmijem na tu teoriju "reptili". Uf...
[Vrh] Go down
Sang Real
Riba
Sang Real

Female
Scorpio Snake

PostajNaslov: Re: Povijest masona   Povijest masona - Page 7 Icon_minitimeuto lis 04, 2011 11:28 pm

a nemogu...jer me interesira -,-
a cim me interesira znam da cu bilokada bilogdje naletiti na nesto vezano uz to...uviek je tako XDD

kak mislis nasmijati?koje je tvoje misljenje o svemu tome,knjizi,teoriji,ickeu opcenito?
[Vrh] Go down
kika13
PraGlodavac
kika13

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Povijest masona   Povijest masona - Page 7 Icon_minitimeuto lis 04, 2011 11:37 pm

Namijati jer mi je to malo sve skupa blesavo, a i osobno ne vjerujem pretjerano u to. Također u knjizi je malo sve to glupo objašnjeno i Icke je naveo samo jednu ženu te muškarca koji su kao svjedoci toga da se Bush pred njima pretvorio u guštera (njegova glava). To može biti shizofrenija ili nešto slično tome... ali i ne mora.. nije bitno, kažem, osobno ne vjerujem u tu teoriju. A i da je istina, nije pretjerano važno jel netko gušter, zmija, pauk , pas ili čovjek.

Icke mi je dosta drag jer je jako puno toga napravio što se tiče otkrivanja nekih stvari. Super mi je jer ima jako puno slikica o dokazima razno raznim te općenito jer se jako trudio doći do nekih informacija. Također mi je super jer je dokazao mnogo stvari u koje sam i sama vjerovala prije nego što sam čula za njega.

Njegove knjige, kao i on sam, imaju i negativnih i pozitivnih stvari... Slažem se što se tiče dosta stvari... a sad.. netko mu govori da je paranoičan, da pati od shizofrenije itd itd itd bla bla blaaaaaaa...ali ne znam.. za mene je on zakon što se tiče nekih stvari.

Možda sad kad čitaš to se osjećaš tak "jadno" ali kažem ti.. ne moraš stati na stranu Ickea niti stranu npr Busha ili ičiju stranu... sama odlučuješ u što ćeš i do koje mjere vjerovati...

Sad nisam shvatila, koju si knjigu točno pročitala?
[Vrh] Go down
Sang Real
Riba
Sang Real

Female
Scorpio Snake

PostajNaslov: Re: Povijest masona   Povijest masona - Page 7 Icon_minitimesri lis 05, 2011 12:46 am

najvecu tajnu ali kroz nju spominje i ovu drugu...nekako sam pobrkala XD da kuzim te sto pises imas pravo...
ako smijem pitati po cemu si toliko sigurna da to nije istina?neznam dali me kuzis ne provociram sada ili ista takvoga...zanima me stajaliste osobe koja nevjeruje u tu teoriju...tj zbog cega nevjerujes u nju?ne gledaj sada na nju kao na teoriju koju si cula od ickea,izostavi sto znas za njega odprije...sve to izostavi ako mozes pa mi odgovori...molim te bila bih ti zahvalna
[Vrh] Go down
kika13
PraGlodavac
kika13

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Povijest masona   Povijest masona - Page 7 Icon_minitimesri lis 05, 2011 2:11 pm

Hahaha, ma znam da ne provociraš, it's okay!
Pa gle, ja doista ne znam kako da ti to odfilozofiram najbolje ali jednostavno ne vjerujem u tu teoriju. Osobno mislim da postoje visoko inteligentni ljudi koji postoje još od doba postojanja faraona te raspolažu sa velikim znanjem i vještinama koje mi još nećemo shvatiti sljedećih tisuću godina...ajmo reći. Također pomoću tih ljudi određene osobe (koji su na visokim položajima) dolaze do, prije svega, vlasti, pa velikih količina novaca i ostalih stvari šta zadovoljavaju njihove besmislene nemoralne živote.
Jednostavno ne vjerujem u to jer mi se nekako ne uklapa u moje okvire istine. Hehehehe, žao mi je ako sam te razočarala sa odgovorom ali nema tu prevelike filozofije. Ili vjeruješ u nešto ili ne, bez obzira na dokaze.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Povijest masona   Povijest masona - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down

Povijest masona
[Vrh] 
Stranica 7 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7