Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Povijest masona

Go down 
+38
orca
Legba
wanderer
Zugar_free
matko22
Marko251988
Zona
MisteryManiac
tomi
Kadosh
fastforward
Cuppycake.Disaster
Legionar
zvezda
grivion
Karl Marx
floridana
einstein20
Jaykof
gothic45
Angel from shadow
dady
gloria_g
meli
userNejm
Alpha
Tutankhamon
zagrepčanec
satan´s master
zdtoto
Urlikavac
Ecko
Galileo Galilei
urbanaaa
silver
Srky
Svjetloisjena
Rain
42 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Povijest masona - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest masona   Povijest masona - Page 3 Icon_minitimečet oľu 20, 2008 2:26 pm

Hitler je htio ujediniti Europu, možda i svijet pod pokroviteljstvom i apsolutnom vlašću arijevske rase. To je bio eksperiment ujedinjavanja koju je, srećom, prekinuo vojni poraz. A istrjebljivanje nepoćudnih valjda mu je bilo neophodno za planove, a i donosilo je financijsku korist, ratovanje je skupa rabota.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Povijest masona - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest masona   Povijest masona - Page 3 Icon_minitimečet oľu 20, 2008 3:08 pm

Pa zato i reko...ne moze biti rat...morao bi biti vanjski neprijatelj...
[Vrh] Go down
satan´s master
Višestanični organizam
satan´s master


Male
Scorpio Dog
Broj postova : 44
Age : 113
Location : zagrab-sesvete-kašina
Registration date : 12.03.2008

Povijest masona - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest masona   Povijest masona - Page 3 Icon_minitimečet oľu 20, 2008 8:15 pm

UGL..STAR TREK JE MASONSKA SERIJA.. sve elemente masonstva a i osnivaoc star treka je bio mason... pa masoni usojevaju.. pa eu je dokaz..nato, sve te velike komporacije... masoni ne žele uništiti planet.nego ujediniti zemlju u jednu državu.. di će svaki čovjek biti slobodan od religije, tlačenja i novca..
[Vrh] Go down
userNejm
Pračovjek
userNejm


Male
Leo Rooster
Broj postova : 3398
Age : 30
Location : Mars
Registration date : 01.10.2007

Povijest masona - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest masona   Povijest masona - Page 3 Icon_minitimečet oľu 20, 2008 8:24 pm

znači bit ćemo slobodni od novca i religije, ali kolika je ta sloboda ako ćete nas kontrolirati?
[Vrh] Go down
satan´s master
Višestanični organizam
satan´s master


Male
Scorpio Dog
Broj postova : 44
Age : 113
Location : zagrab-sesvete-kašina
Registration date : 12.03.2008

Povijest masona - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest masona   Povijest masona - Page 3 Icon_minitimepet oľu 21, 2008 6:43 am

tko je rakao za če se konrtolirat ljudi kontrolirat če se svijet ali ne u smislu manipulacije ljudi nego ..vladanje cijele ekonomije..
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Povijest masona - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest masona   Povijest masona - Page 3 Icon_minitimepet oľu 21, 2008 10:00 am

satan´s master je napisao/la:
tko je rakao za če se konrtolirat ljudi kontrolirat če se svijet ali ne u smislu manipulacije ljudi nego ..vladanje cijele ekonomije..

Samo se ti nadaj...

Nije u ljudskoj prirodi da se samo tako odrekne moći nad drugima kad je jednom stekne, to bi prije bile iznimke nego pravila u povijesti naše civilizacije...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Povijest masona - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest masona   Povijest masona - Page 3 Icon_minitimepet oľu 21, 2008 12:40 pm

satan´s master je napisao/la:
UGL..STAR TREK JE MASONSKA SERIJA.. sve
elemente masonstva a i osnivaoc star treka je bio mason... pa masoni
usojevaju.. pa eu je dokaz..nato, sve te velike komporacije... masoni
ne žele uništiti planet.nego ujediniti zemlju u jednu državu.. di će
svaki čovjek biti slobodan od religije, tlačenja i novca..

satan´s master je napisao/la:
tko je rakao za če se konrtolirat ljudi kontrolirat če se svijet ali ne u smislu manipulacije ljudi nego ..vladanje cijele ekonomije..


Ajme, Satan's master...sorry al koliko ti imas godina? Evo ja bih ovako procjenila oko mozda 15....

Ajd da malo sad pocmu recimo kinezi ujedinjavat zemlju...njih je najvise pa sto ne bi malo ujedinili...to bi garant glatko proslo...aha...

I da onda jedna grupica kontrolira ekonomiju u svijetu...pa da odlucuju tko ce imati grijanje ko nece, tko ce jesti ko nece, ko ce imati ljekove ko nece... Gle, ekonomija upravlja svijetom...to je cinjenica...

Prema tome ta vrsta ujedinjenja o kojoj pricas...to je iluzija iz koje bi bilo dobro da se sto prije probudis i pogledas na stvari svojim ocima.

Nemoj me krivo shvatit...ne omalovazavam te niti nista takvog...da mislim da nisi u stanju ispravno shvatit sto sam napisala ne bih napisala uopce...radi se o tome da mislim da si dosta mlad zbog cega idealiziras neke stvari koje su prakticki na rubu...ma na rubu puno toga...
A svi smo mi bili (ili jesmo) idealisti u na raznim frontama...pa te prosvjetli i ides dalje...
Naravno ne kazem da je biti idealist nesto lose...ali treba biti pazljiv i sagledati sliku u cjelini...ponekad nam se svidi jedna strana medalje da svjesno ne zelimo pogledati drugu...
[Vrh] Go down
satan´s master
Višestanični organizam
satan´s master


Male
Scorpio Dog
Broj postova : 44
Age : 113
Location : zagrab-sesvete-kašina
Registration date : 12.03.2008

Povijest masona - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest masona   Povijest masona - Page 3 Icon_minitimesub oľu 22, 2008 9:52 pm

VAU.. VI MISLITE DA ČE SVIJET MIRNO UČI U UJESINJENJE?? pa naravno da ne.. silom.. masoni več to rade i več rade to.. komitet 300, p1 loža, cia, un, eu i takve organizacije su masonske pa mi reci jel oni več ne kontroliraju svijet??
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Povijest masona - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest masona   Povijest masona - Page 3 Icon_minitimened oľu 23, 2008 1:18 pm

Hmmm...neee...mislim(o) da svijet nece uci u ujedinjenje nikako...osim ako ne bude neka nuzda...ili pak sila sto kazes...
Istina je i da je svijet danas pod vecom kontrolom nego ikad...Big Brother efekt...
Ali istina je i da je to totalni shit...a problem je sto ti mislis da je to super... Odnosno cini se da razmisljas na nacin da ces ti biti medju onima koji imaju neku moc i kontrolu pa ce tebi biti super, a ostale ko j***. Kako divno...
Ono cemu se ja nadam je da ce se u jednom trenu ipak dogoditi implozija toj ekipi koja se smatra boljom od drugih i koja smatra da ima pravo drugima krojiti sudbinu...zvuci kao da boluju od sindroma Boga...zbilja jadno...al sto da se radi...tu smo di smo...jos uvijek...
[Vrh] Go down
userNejm
Pračovjek
userNejm


Male
Leo Rooster
Broj postova : 3398
Age : 30
Location : Mars
Registration date : 01.10.2007

Povijest masona - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest masona   Povijest masona - Page 3 Icon_minitimened oľu 23, 2008 11:44 pm

sindrom Boga? jel to stvarno postoji ili to samo tako... mislim, sviđa mi se naziv ;)

@satan's master:
Komitet 300? To znači da planirate do 2050. smanjiti broj stanovništva na milijardu? Ma treba tebe i takve... :x

(ne želim ispasti nepristojan pa neću nastaviti :) )

SAMO BUDI SIGURAN DA ĆE UVIJEK BITI POBUNE. NIKADA NEĆETE USPJETI U VAŠIM PLANOVIMA, PA MAKAR ZA TO TREBALO NAPRAVITI OPASNE POTEZE.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Povijest masona - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest masona   Povijest masona - Page 3 Icon_minitimepon oľu 24, 2008 2:20 pm

Sindrom Boga...cest kod doktora, a cini mi se i kod politicara...a Boze ih sacuvaj...

A sto se tice ovoga sto kazes Satan's masteru...to sto on simpatizira gluposti i ne misli svojom glavom nece ga ni u toj zajednici koju simpatizira daleko odvesti...tako da bi recenicu trebalo izbaciti iz prvog lica i ubaciti u trece tj. da nece oni uspjeti u svojim planovima...jer koji god planovi bili mislim da ce i Satna's master biti u istim gov*** ko i ostali...tako da...
[Vrh] Go down
satan´s master
Višestanični organizam
satan´s master


Male
Scorpio Dog
Broj postova : 44
Age : 113
Location : zagrab-sesvete-kašina
Registration date : 12.03.2008

Povijest masona - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest masona   Povijest masona - Page 3 Icon_minitimepon oľu 24, 2008 2:25 pm

ŠTO AKO SE I TO DOGODI ..TKO JE PROTIV MASONA..TJ KO IH MOŽE SPRIJEČITI?? LJUDI SU OVISNI O NJIMA...
[Vrh] Go down
zagrepčanec
Stanica
zagrepčanec


Male
Aries Buffalo
Broj postova : 26
Age : 39
Registration date : 29.02.2008

Povijest masona - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest masona   Povijest masona - Page 3 Icon_minitimepon oľu 24, 2008 2:37 pm

priče za malu djecu.
[Vrh] Go down
userNejm
Pračovjek
userNejm


Male
Leo Rooster
Broj postova : 3398
Age : 30
Location : Mars
Registration date : 01.10.2007

Povijest masona - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest masona   Povijest masona - Page 3 Icon_minitimepon oľu 24, 2008 4:04 pm

satan´s master je napisao/la:
ŠTO AKO SE I TO DOGODI ..TKO JE PROTIV MASONA..TJ KO IH MOŽE SPRIJEČITI?? LJUDI SU OVISNI O NJIMA...
Ako se sve sazna, svi će biti protiv vas (tebe)

Ti misliš da ćeš ti biti nešto posebno, ajde okani se tih priča i živi normalan život ;)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Povijest masona - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest masona   Povijest masona - Page 3 Icon_minitimepon oľu 24, 2008 4:22 pm

satan´s master je napisao/la:
ŠTO AKO SE I TO DOGODI ..TKO JE PROTIV MASONA..TJ KO IH MOŽE SPRIJEČITI?? LJUDI SU OVISNI O NJIMA...

Ne vidim razloga zasto vices tj. cemu velika slova...

Drugo...stekla sam dojam da bi se ti od straha za vlastito dupe radije pridruzio stadu manipulativnih psihopata koje mama nije voljela nego se zauzeo za neke principe i moralne norme. Moram reci, vrlo pohvalna karakterna osobina...mozes u politicare.
[Vrh] Go down
satan´s master
Višestanični organizam
satan´s master


Male
Scorpio Dog
Broj postova : 44
Age : 113
Location : zagrab-sesvete-kašina
Registration date : 12.03.2008

Povijest masona - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest masona   Povijest masona - Page 3 Icon_minitimepon oľu 24, 2008 11:25 pm

hvala.. i ovak idem za političke znanosti.. npr ljudi znaju za masone.. bilo je puno tv gluposti...ajmo reči..pa vi znate i što čete učiniti??
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Povijest masona - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest masona   Povijest masona - Page 3 Icon_minitimeuto oľu 25, 2008 10:46 am

MOJ BOŽE!!!
jel to nova inačica ikd-a??? scratch no affraid affraid

lolcina
[Vrh] Go down
dady
Stanica
dady


Male
Leo Snake
Broj postova : 20
Age : 34
Registration date : 14.04.2008

Povijest masona - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest masona   Povijest masona - Page 3 Icon_minitimepon svi 05, 2008 2:45 am

satan´s master je napisao/la:
hvala.. i ovak idem za političke znanosti.. npr ljudi znaju za masone.. bilo je puno tv gluposti...ajmo reči..pa vi znate i što čete učiniti??
Znam dosta ovak ufuranih likova u svoje filmove.nego poradi malo na
pravopisu.mislim da ne primaju nepismene u masonske redove. lol!
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Povijest masona - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest masona   Povijest masona - Page 3 Icon_minitimepon svi 05, 2008 12:08 pm

lolcina
[Vrh] Go down
Angel from shadow
Riba
Angel from shadow


Female
Leo Rooster
Broj postova : 158
Age : 30
Registration date : 16.12.2007

Povijest masona - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest masona   Povijest masona - Page 3 Icon_minitimepon svi 05, 2008 7:51 pm

gloria_g je napisao/la:
MOJ BOŽE!!!
jel to nova inačica ikd-a??? scratch no affraid affraid

lolcina

Reinkarnacija prije... :D
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Povijest masona - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest masona   Povijest masona - Page 3 Icon_minitimeuto svi 06, 2008 10:01 am

da, moj komentar je s početka pojave Marka. u međuvremenu svi dobro vidjesmo tko je Marko. lolcina

no, valjda smo se i privikli....
znate onu staru narodnu. čovjek se navikne na sve kao i magarac na batine. :)

neg, bauljala ja po gradu (Zagrebu) u nedjelju cijelo popodne i nećete vjerovati (sinkronicitete???!!) na svakom ćošku me vrebali jehovi i oni Markovi sa pločicama. što to bi?? možda neka godišnjica, ili blagdan pa opharali grad??? face :P lolcina
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Povijest masona - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest masona   Povijest masona - Page 3 Icon_minitimeuto svi 06, 2008 10:07 am

Pa stavi na sinkronicitet, upravo sam podigla temu lol
[Vrh] Go down
gothic45
Dinosaur
gothic45


Male
Gemini Monkey
Broj postova : 359
Age : 31
Location : Ploče
Registration date : 02.11.2008

Povijest masona - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest masona   Povijest masona - Page 3 Icon_minitimesri stu 05, 2008 12:12 am

Ko zna sta ti Masoni sve kuhaju, ali opet mozda i nisu tako grozni kao sto ih smatramo, mene npr. vise smeta taj osjecaj paranoje i efekt Big Brothera koji oni stvaraju, npr. ako ce vec kontrolirati svijet i ekonomiju nek to otvoreno kazu i gotovo a ne da se ja moram mislit sta je sve pod kontrolom Masona. Ovako isprva malo glupo zvuci ali razmislite malo o tome, a za satan's mastera
koji se misli pridruzit Masonima, pa sta on misli da ce doc na vrh hijerarhijske ljestvice samo tako. U pocetku si pretpostavljam niko i nista i moras se dokazivat Masonima veceg ranga i stvarat ime za sebe.
[Vrh] Go down
gothic45
Dinosaur
gothic45


Male
Gemini Monkey
Broj postova : 359
Age : 31
Location : Ploče
Registration date : 02.11.2008

Povijest masona - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest masona   Povijest masona - Page 3 Icon_minitimesri stu 05, 2008 12:35 am

Navodno su Masoni mjenjali mentalitet kroz vrijeme, ali ne znam kako bih to objasnio. Npr. prije nisu bili tako utjecajni, ili nisu toliko tezili novcu i sta ja sve ne znam, ali me jako zanimaju Masoni i njihov ustroj i povijest ali je velika mana sto bih istinu jedino mogao saznati od njih jer sve sto pisu mediji mi je nekako malcenje prazne slame. Citao sam jednom u novinama kako je neki mislim varazdinski ili zagrebacki poduzetnik ili neka utjecajna osoba u Masonima, i sad je on sve lijepo objasnio kako to lijepo djeluje, da je njima cilj sloga, mir itd. ali mislim se ja ako su im takvi ciljevi zasto ih javno ne obrazloze nego se sve krijea u javnost se pustaju svakakve baljezgarije koje nemaju veze sa stvarnoscu, a oni su najtajanstvenije drustvo za koje ja znam.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Povijest masona - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest masona   Povijest masona - Page 3 Icon_minitimesri stu 05, 2008 2:45 pm

Ljudi imaju sraaasnu potrebu pripadat kojekavim drustvima i etiketirat se na razno razne nacine (kako sebe tako i druge)...a jos ako si smisle Taaajno Drustvo onda su tek velike face...aha, jeah gica

Pa to je kao djecja igra...isto, identicno...i djeca si slazu klanove i ona oni koji pripadaju tocno odredjenom su 'iznad' drugih...naravno sloze stvari tako da ne moze 'bilo tko' se ukljuciti sto pak kod ljudi izaziva jos jedan fantastican fenomen, a to je da kad znas da ima nesto gdje ne mozes totalno to zelis...

Poanta...dovoljno je promatrati djecu da bi se shvatio 'princip rada' onih koji se nazivaju odraslima...jer cinjenica je...svi smo mi djeca...samo kao mali puno losije skrivamo nas karakter, osobine, teznje pa je sve mnogo transparentnije...

A tu imamo i onu djecu tj. odrasle koji pokusavaju i teze nekoj jasnoci/lakoci zivljenja...koji uvidjaju kako je vecina grupacija i slicnih stvari zapravo smijesna...samo si radimo pakao time...'ko je ciji i 'ko je za sto'...ako svaka stranka zeli mir i prosperitet cemu stranke uopce sluze? Ako svako tajno ili javno drustvo smatra da cini 'pravu stvar' cemu onda isticanje pripadnosti upravo tome? Jer sva ta drustva propagiraju svoje ciljeve naglasavajuci neki boljitak...i time zele steci naklonost naroda...znaci da narod zeli to sto se propagira...pa sto vise gubimo vrijeme lajuci na mjesec umjesto da sami prijedjemo na ostvarivanje cilja...
Primjer...slusala sam na vijestima kako Hrvati koji zive u Americi se razmisljaju za koga glasati...pa su pitali - pazi sad - svecenika! OMG! Why svecenika??? Kakve veze ima vjera s politikom (da, zbilja, kakve gica )? E sad...Obama je za legalni pobacaj dok je McCain za ova DNK istrazivanja... Crkva nije sretna ni sa jednim ali se cini da je manje sretna sa legalnim abortusom... I sad kazu oni (svecenici) kako ne mogu bas kazati za koga da se glasa (valjda ne smiju to) ali smiju natuknuti ciji su ciljevi blizi Crkvi...a to su onda valjda McCainovi...i sad meni nije jasno zasto i kako Crkva ima obraza ista savjetovati svoje vjernike za koga da glasaju. Zar ne bi oni trebali 'odgajati' svoje vjernike da jednostavno ne naprave abortus jer je to protiv njihovog ucenja i nema veze s politikom? Nebi li poruka trebala biti da je, sto se nekog moralnog dijela tice, sasvim svejedno tko ce pobijediti jer katolik nece ici na abortus ako je pravi katolik no matter what... Naime, cinjenica je da su abortivne metode postojale od davnih dana i tko hoce taj ce to i napravit...samo bi u ovom slucaju to radio ilegalno cime bi automatski dovodio i svoj zivot u pitanje...
Aaaa...da...sad sam se sjetila zasto se ljudi sami ne ulove ostvarivanja i razmisljanja svojom glavom...nekako im/nam je lakse da netko drugi odradi sve umjesto nas...e jbg onda...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Povijest masona - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest masona   Povijest masona - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Povijest masona
[Vrh] 
Stranica 3 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Povijest
» Povijest???
» Povijest astrologije
» Dalmatinske klape

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Manipulacija-
Forum(o)Bir: