Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije

Go down 
+6
Berny_Sinara
sign
Flamezar
ZlatkoZD
PEPE-Top Secret
MisteryManiac
10 posters
Autor/icaPoruka
MisteryManiac
Dinosaur
MisteryManiac


Male
Capricorn Pig
Broj postova : 381
Age : 28
Location : Nibiru
Registration date : 05.10.2009

Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije Empty
PostajNaslov: Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije   Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije Icon_minitimened lis 25, 2009 12:39 pm

Vrata svjetova
Video: NLO-i na nebu iznad Rusije




Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije 0144007.42




"Primijetio sam da na ovdašnjem nebu postoje čak dvije
točke koje izvanzemaljci koriste kako bi ušli na Zemlju ili je
napustili, pa vjerujem da su to nekakvi međugalaktički portali", rekao
je lokalni ufolog Vladislav Karabanov, koji je svoje dokaze predstavio
javnosti.



Karabanov je zapazio i to da nepoznati leteći objekti često nestaju u
obližnjem gorju ili Crnom moru iz čega je izveo zaključak da gosti iz
svemira na tom području imaju i svoje baze!


"Nevjerojatno je koliko je NLO-a iznad Sočija. To su redom iznimno
brze letjelice, postoji više modela, i definitivno ih nije stvorila
ljudska ruka", dodao je Karabanov, koji je preko stotinu zapisa u vrlo
visokoj rezoluciji proslijedio stručnjacima.


Više ih je potvrdilo da ništa na snimkama nije montirano, a neki
su, iako isprva skeptični, i sami ostali oduševljeni materijalom.





Karabanov je u međuvremenu pokrenuo i vlastiti internetski portal
na kojemu će nastaviti objavljivati svoje snimke, te je za vjerovati da
će posjećenost stranice biti sve veća kako će se primicati XXII. Zimske
olimpijske igre.





Naime, Soči će 2014. godine ugostiti ponajbolje svjetske sportaše i
stotine tisuća navijača, koji će zbog rečenih tvrdnji vjerojatno i sami
radoznalo pogledavati prema nebu tog ruskog grada smještenog na obalama
Crnog mora.


Uostalom, možda izvanzemaljci Soči i nisu izabrali slučajno, možda
se spremaju na Igre po prvi puta poslati neku vlastitu reprezentaciju.

evo video:
https://www.youtube.com/watch?v=4asTvUfNNs8&feature=player_embedded

https://www.youtube.com/watch?v=-OVuyQVTjVM&feature=player_embedded

https://www.youtube.com/watch?v=Y8RUXfHCuHc&feature=player_embedded
[Vrh] Go down
PEPE-Top Secret
Žaba
PEPE-Top Secret


Male
Gemini Broj postova : 229
Location : Na kraju svemira...
Registration date : 10.12.2008

Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije Empty
PostajNaslov: Re: Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije   Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije Icon_minitimepet stu 06, 2009 2:03 am

vrlo čudno po meni gotovo nemoguče da je montaža prvo ovo pa oblaci i još svinjska gripa sve mi to izgleda kao scenari iz nekog sf filma iman osječaj da če se neki kurac desiti vrlo brzo i još ona proročanstva šta su bila po meni jezivo
[Vrh] Go down
ZlatkoZD
Prašina



Male
Sagittarius Buffalo
Broj postova : 8
Age : 62
Registration date : 26.10.2009

Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije Empty
PostajNaslov: Re: Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije   Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije Icon_minitimesub stu 07, 2009 3:22 pm

Ja racunam samo do 2012-te, nista poslije toga cry
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije Empty
PostajNaslov: Re: Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije   Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije Icon_minitimened stu 08, 2009 11:48 pm

Zasto?
[Vrh] Go down
ZlatkoZD
Prašina



Male
Sagittarius Buffalo
Broj postova : 8
Age : 62
Registration date : 26.10.2009

Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije Empty
PostajNaslov: Re: Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije   Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije Icon_minitimened stu 08, 2009 11:55 pm

Po kalendaru maja 2012 je zadnja godina. Poslije toga vise nema nista, znaci ne planirajte dalje! face



Pred nekoliko dana je tu tvrdnju iznio doajen alternativnih znanosti i jedan od utemeljitelja discipline kompliciranoga naziva paleo-SETI pri čemu je SETI kratica za "Search for extraterrestiral Intelligence", i autor brojnih bestselera, Erich von Daeniken. Daenikenove tvrdnje našle su svoja mjesta uglavnom u zabavnim rubrikama različitih svjetskih medija, no mora se ovdje biti iskren i reći da se na godinu 2012. upozoravalo iz raznorodnih krugova i to duži niz vremena. Ono na čemu je i "neukrotivi Švicarac" temeljio svoje tvrdnje, naime, nije proizvoljno. Riječ je o kalendaru Maya koji je kad je riječ o kraju svijeta konačan i određen i to se ima dogoditi upravo tada, za malo više od četiri godine.


Zadnja promjena: ZlatkoZD; pon stu 09, 2009 12:00 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije Empty
PostajNaslov: Re: Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije   Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije Icon_minitimened stu 08, 2009 11:59 pm

Haha. ^^ Ma nevjerujem. Znam da Maya kalendar zavrasava tu al vjerujem da ce se sve to opet ponovit. Kalendar se ponavlja. Kolke su mogucnosti da se to dogodi, tolke su i da se nedogodi :)
[Vrh] Go down
ZlatkoZD
Prašina



Male
Sagittarius Buffalo
Broj postova : 8
Age : 62
Registration date : 26.10.2009

Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije Empty
PostajNaslov: Re: Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije   Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije Icon_minitimepon stu 09, 2009 12:01 am

Evo ti jos malo :)

Još nas samo nešto više od četiri godine dijeli od astronomskog fenomena koji se događa jednom u 230 milijuna godina. Naime, 21. 12. 2012. je datum kada će se ravnina Sunčevog sustava izjednačiti s ravninom Mliječne staze, a prema nekim astronomskim istraživanjima istovremeno će još dvije galaksije biti poravnate s našom.

U teorijama geofizičara spominju se i radikalne promjene elektromagnetskog polja Zemlje, pa čak i zamjena polova. Tog datuma završava i drevni kalendar Maya pa su ga mnogi katastrofičari spremno prihvatili kao ‘kraj svijeta’. No, nema razloga za paniku. Prema vjerovanju Maya, riječ je o početku šestog doba u ukupnom ciklusu od 26.000 godina. Maye su imale vrlo precizan kalendar i nisu imale linearan nego spiralan koncept vremena, a poravnavanje koje će se dogoditi 2012. godine doživljavali su kao spajanje s utrobom ‘Velike majke’.

Naime, prema njihovoj percepciji, svaki je svemirski objekt bio živ. Kako je opisano, ulazak u to doba obilježit će odbacivanje tehnologije, vremena i novca, ulazak u petu dimenziju, galaktička sinhronizacija s ostatkom Univerzuma, pojava novog sunca u našem sustavu i promjena ljudske DNK. Majanski Šesti svijet zapravo je prazan i bez uvjetovanosti te ovisi isključivo o kreatorima nove civilizacije. Prema njihovom kalendaru, trenutačno se nalazimo između Petog i Šestog svijeta, u dobu Apokalipse, u kojem ljudi individualno i kolektivno doživljavaju velike promjene.

Apokalipsa o kojoj se govori u spisima Maya označena je kao ‘otkrivanje skrivenoga’. Mnogi poklonici ezoterije u 2012. vide početak svojevrsnog ‘Neba na zemlji’, velikog skoka u svijesti čovječanstva, koji će zauvijek transformirati ljudsku civilizaciju. Zanimljivo, neki teoretičari naftne krize predviđaju njezinu kulminaciju upravo oko 2012. godine, a sve su bučniji i glasovi koji pozivaju na korjenite promjene za spas planeta. Bez obzira na sve te teorije, jedno je sigurno - ako se 2012. baš ništa drugo ne dogodi, još uvijek nas očekuju Olimpijske igre u Londonu.
[Vrh] Go down
ZlatkoZD
Prašina



Male
Sagittarius Buffalo
Broj postova : 8
Age : 62
Registration date : 26.10.2009

Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije Empty
PostajNaslov: Re: Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije   Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije Icon_minitimepon stu 09, 2009 12:03 am

Imas o tome koliko os, evo i ovo!!
Obrisao sam jer ima previse ali sam stavio link!!

http://sanmarino.bloger.hr/post/kalendar-maya/880764.aspx


Zadnja promjena: ZlatkoZD; pon stu 09, 2009 12:07 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije Empty
PostajNaslov: Re: Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije   Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije Icon_minitimepon stu 09, 2009 12:06 am

Haha. Koja optimisticnost ^^
A nema veze. Sta se desi desi se.. Uvijek ima zivot poslje zivota. Ako nemozemo zivit sa tijelima zivit cemo u astralnim ili " Dusama " . Al tolko puto predvidaju da ce se dogodit tog datuma. Po meni svi izmisljaju svoje price a korektnu pricu cemo tek vidit tog datuma
[Vrh] Go down
ZlatkoZD
Prašina



Male
Sagittarius Buffalo
Broj postova : 8
Age : 62
Registration date : 26.10.2009

Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije Empty
PostajNaslov: Re: Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije   Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije Icon_minitimepon stu 09, 2009 12:08 am

Mozda necemo stic pricat o tome :)

I nije tu samo stvar o prorocanstvu, na taj datum se poklapa cudo stvari u svemiru!!!
Otkud to znanje Majama??
[Vrh] Go down
MisteryManiac
Dinosaur
MisteryManiac


Male
Capricorn Pig
Broj postova : 381
Age : 28
Location : Nibiru
Registration date : 05.10.2009

Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije Empty
PostajNaslov: Re: Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije   Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije Icon_minitimepon stu 09, 2009 10:45 am

ja cu od jutra pec kokice i suncat se vani na snijegu i gledat sta ce se dogodit
[Vrh] Go down
sign
Stanica
sign


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 23
Age : 30
Location : 4 dimenzija
Registration date : 28.12.2009

Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije Empty
PostajNaslov: Re: Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije   Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije Icon_minitimesri pro 30, 2009 3:34 pm

ako če snijega bit do onda
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije Empty
PostajNaslov: Re: Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije   Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije Icon_minitimesri pro 30, 2009 6:36 pm

PEPE-Top Secret je napisao/la:
vrlo čudno po meni gotovo nemoguče da je montaža prvo ovo pa oblaci i još svinjska gripa sve mi to izgleda kao scenari iz nekog sf filma iman osječaj da če se neki kurac desiti vrlo brzo i još ona proročanstva šta su bila po meni jezivo
Hmmm sto mislis sto ce se dogoditi? A za 2012 sta bude bude... :) Umrli umrli nemremo nista napraviti :)
[Vrh] Go down
skara
Prašina



Male
Gemini Dog
Broj postova : 4
Age : 29
Registration date : 09.05.2010

Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije Empty
PostajNaslov: Re: Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije   Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije Icon_minitimepon svi 10, 2010 5:29 pm

halo maje su imale vise kalendara!
a to sto im neki datumi nisi stali nemora bit da je kraj svjeta...da su bili tolko pametni spasili bi svoju civiliyaciju! Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije 158397
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije Empty
PostajNaslov: Re: Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije   Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije Icon_minitimeuto svi 11, 2010 11:40 am

Kako misliš "spasili bi svoju civilizaciju"? Pa maje žive i danas...
[Vrh] Go down
mare
Riba
mare


Female
Virgo Snake
Broj postova : 154
Age : 34
Location : zagreb
Registration date : 26.07.2008

Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije Empty
PostajNaslov: Re: Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije   Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije Icon_minitimepet lis 15, 2010 1:01 pm

koliko sam ja čitala i zapamtila-ima još jedna teorija vezana za 2012(sad ne znam točno gdje sam ju pročitala i sječam se sitno nešto pa molim nekoga ako nađe da posta link jer bi mi dobro došao podsjetnik s obzirom da ja to nikak nemrem naći cry )
naime radi se o tome da -svi znamo da na zemlji imamo piramide..navodno su otkrivene i na (e sad mjesec ili mars confused viš i tog se ne sjećam Boink )recimo marsu i da znači te piramide s našeg planeta i tog drugog su iste konstrukcije,znači isto poslagane i jednako udaljene kao i tri zvijezde na našem nebu.i da će se 2012 to sve zajedno spojiti u nekakav trokut i sad šta je dalje bilo ja ne znam. bic
pliz ako neko nađe neka posta....jako me zanima i vidite da sam zbunjena sva xD ali bar znam teoriju koliko-toliko.
baš svačega ima za 2012... :(
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije Empty
PostajNaslov: Re: Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije   Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije Icon_minitimesub lis 16, 2010 1:02 am

Piramide su na Marsu otkrivene koliko se ja sjećam, tj nekakvi oblici koji liče na piramide. Još nitko nije bio tamo da potvrdi da su to zbilj apiramide. Evo ima i tema o tome:
https://ce-4.forumotion.com/astronomija-i-misterije-svemira-f31/lice-s-marsa-t243.htm

Tema o 21.12.2012:
https://ce-4.forumotion.com/alternativna-povijest-f5/21-prosinca-2012-godine-t413.htm

Uglavnom, ne očekuje nas nikakav smak svijeta 2012., jer je datum preblizu da se nebi mogle vidjeti već neke promjene i znakovi koji ukazuju na katastrofu, a koje su Maje tako davno uočile. Link na temu je iznad, to mi je jedino logično što se 2012. tiče.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije Empty
PostajNaslov: Re: Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije   Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Isus na nebu iznad Moldavije
» VIDEO: Zapela za vrata vlaka i zabila se u zid

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: