Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Žene koje treba izbjegavati

Go down 
+4
josip21
urbanaaa
Skulptura
malenaivi
8 posters
Autor/icaPoruka
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Žene koje treba izbjegavati Empty
PostajNaslov: Žene koje treba izbjegavati   Žene koje treba izbjegavati Icon_minitimečet lis 29, 2009 3:41 pm

Nestabilna manipulatorica
Na krevetu ima 43 plišana medvjedića. Kada je upoznate, vaša je jedina briga kako natjerati njezina nervozna psića da vas zavoli. Nekoliko mjeseci kasnije, pas vam je najmanja briga. To je žena koja će zvati u tri ujutro kako bi priopćila da je odlučila prekinuti vezu. Manipulirat će s vama kao s malim djetetom. Igra na osjećaj krivnje. Uvući ćete se u začarani krug toplo-hladnog odnosa iz kojega nećete znati izići. Prepoznajte nestabilnu manipulatoricu na vrijeme i izbjegnite začarani krug. Jednostavno nestanite.

Sponzoruša
Prije nego što ste trepnuli okom, ona je već skenirala vaše imovinsko stanje. Zna kakvu imate plaću te koliko vam vrijede kuća, auto i vikendica na moru. Takvu ženu možete impresionirati isključivo svojim kreditnim karticama koje biste joj, naravno, trebali dati na korištenje. Njoj niste privlačni vi, nego životni stil koji imate. Uživat ćete u odnosu s njom sve dok joj budete davali što želi. Kada vi zatražite nešto više, otkrit ćete njezino drugo lice. Takvim je ženama moto 'dok nas siromaštvo ne rastavi'. Ako sumnjate da imate takvu partnericu, testirajte je. Recite joj da ste svo bogatstvo dali nekoj humanitarnoj organizaciji i pažljivo promotrite njezinu reakciju.

Aždaja
Ona viče, naređuje i zahtijeva, i to radi stalno. To je žena koja će vam uzeti muškost. Ona je glavna i njezina je zadnja. Vi ste nesposobni. Ne možete ni automobil parkirati bez njezinih prigovora: 'Što to radiš? Okreni se, ne tako, ne tu!' Kad jednom konačno skupite snage i kažete joj što mislite, iznenadi vas spoznaja da je ona opet korak ispred vas: 'Molim te, šuti! Kao da sam u vezi s pudlicom. To mi ne treba, odlazim!' Vi se osjećate kao krpa kojom je upravo obrisan pod. Ako ne želite takav osjećaj, maknite se prvi i prepustite svoju 'dragu' nekim većim 'muškarčinama'.

Plačljiva manipulatorica
Ona toliko puno plače da je pravo čudo da se još nije utopila u rijeci vlastitih suza. Njezina osjetljivost nema granica. Ipak, nije toliko nježna koliko se čini. Ispod površine skriva se manipulatorica koja suzama pokušava dobiti što želi. Kad god je pogledate u suzama natopljene oči, ne možete joj reći 'ne' i ona to jako dobro zna. Plakat će zbog tužnoga filma, sretnog vjenčanja, prisjećanja vaše bake... Plakat će na sve. Ako se ne želite utopiti u njezinim suzama, bježite glavom bez obzira.

Ledena kraljica
To je žena koja koketira sa svim muškarcima bez iznimke. I da, izgleda bolje od Gisele Bundchen. Međutim, hladnija je od Sibira. Ako se vratite s posla umorni i pokušavate od nje dobiti zagrljaj i utjehu, čut ćete samo: 'Ostavi me na miru. Upravo sam stavila sjajilo na usne!' Kada navečer legnete u krevet, znajte da nećete imati pristupa njezinoj strani postelje jer ona treba kvalitetan san kako bi ujutro bila lijepa. Ako tražite nježnost, toplinu i zajedništvo, ovo nije tip žene za vas. Ako ste već zaglavili s jednom takvom, vrijeme je da razmislite o strategiji za bijeg.



Muškarci, da li ste naišli na koju ovakvu tetu i ako jeste kako ste se "izvukli" ??? :)
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Žene koje treba izbjegavati Empty
PostajNaslov: Re: Žene koje treba izbjegavati   Žene koje treba izbjegavati Icon_minitimečet lis 29, 2009 4:05 pm

Pa u pibiiip materinu..... Ja sam samo na takve nailazio no
Steta sta ovo nisam procitao prije 2-3 godine. Prvo nestabilna manipulatorica, pa aždaja i onda ledena kraljica. :x

Bilo bi pravo pitanje, dali ste naisli na neku koja nije takva. Jer ovakva je, nazalost, vecina....
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Žene koje treba izbjegavati Empty
PostajNaslov: Re: Žene koje treba izbjegavati   Žene koje treba izbjegavati Icon_minitimečet lis 29, 2009 4:18 pm

Ponekad znam bit aždaja face al mi bude žao kasnije i ispričam se :(
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Žene koje treba izbjegavati Empty
PostajNaslov: Re: Žene koje treba izbjegavati   Žene koje treba izbjegavati Icon_minitimečet lis 29, 2009 4:34 pm

aždajo jednaaa... rofl2
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Žene koje treba izbjegavati Empty
PostajNaslov: Re: Žene koje treba izbjegavati   Žene koje treba izbjegavati Icon_minitimečet lis 29, 2009 5:27 pm

Skulptura je napisao/la:
Pa u pibiiip materinu..... Ja sam samo na takve nailazio no
Steta sta ovo nisam procitao prije 2-3 godine. Prvo nestabilna manipulatorica, pa aždaja i onda ledena kraljica. :x

Bilo bi pravo pitanje, dali ste naisli na neku koja nije takva. Jer ovakva je, nazalost, vecina....
e sad, kao da si većinu žena upoznao kava
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Žene koje treba izbjegavati Empty
PostajNaslov: Re: Žene koje treba izbjegavati   Žene koje treba izbjegavati Icon_minitimečet lis 29, 2009 5:30 pm

ma triba sve te zene izbjegavat u sirokom luku......

i vratit se prvoj i jedinoj ljubavi koja te nikad nece iznevjerit......

Desanka ljubavi..... rofl2
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Žene koje treba izbjegavati Empty
PostajNaslov: Re: Žene koje treba izbjegavati   Žene koje treba izbjegavati Icon_minitimečet lis 29, 2009 5:34 pm

floridana je napisao/la:
Skulptura je napisao/la:
Pa u pibiiip materinu..... Ja sam samo na takve nailazio no
Steta sta ovo nisam procitao prije 2-3 godine. Prvo nestabilna manipulatorica, pa aždaja i onda ledena kraljica. :x

Bilo bi pravo pitanje, dali ste naisli na neku koja nije takva. Jer ovakva je, nazalost, vecina....
e sad, kao da si većinu žena upoznao kava
Naravno da nisam. Ali vecina koju ja spominjem se odnosi na onu vecinu zena/cura koje sam ja upoznao.... Za one koje ne poznajem, naravno, neznam.
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Žene koje treba izbjegavati Empty
PostajNaslov: Re: Žene koje treba izbjegavati   Žene koje treba izbjegavati Icon_minitimečet lis 29, 2009 9:39 pm

jebiga, svi imamo mane, samo je bitno da nije pretjerano kao gore u onom tekstu... a i kad se pretjera, valja bi svjestan toga na kraju i dati do znanja da nam je žao, a ako je netko takav uvijek, bolje bježati od takve osobe, mada je to teško ako je čovjek jako zaluđen tom osobom...ma ima svega :D

josip21 je napisao/la:
aždajo jednaaa... rofl2

suspect kava
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Žene koje treba izbjegavati Empty
PostajNaslov: Re: Žene koje treba izbjegavati   Žene koje treba izbjegavati Icon_minitimečet lis 29, 2009 11:10 pm

Gluposti.
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Žene koje treba izbjegavati Empty
PostajNaslov: Re: Žene koje treba izbjegavati   Žene koje treba izbjegavati Icon_minitimečet lis 29, 2009 11:28 pm

Tako su rekli i ovima sto su otisli na mesec miga
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Žene koje treba izbjegavati Empty
PostajNaslov: Re: Žene koje treba izbjegavati   Žene koje treba izbjegavati Icon_minitimepet lis 30, 2009 12:22 am

Mene tu i tamo treba izbjegavati raspa
[Vrh] Go down
Sponsored content





Žene koje treba izbjegavati Empty
PostajNaslov: Re: Žene koje treba izbjegavati   Žene koje treba izbjegavati Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Žene koje treba izbjegavati
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Treba li ukinuti peticije?
» Treba li bojkotirati Merkator
» Ona treba nekog da ju voli

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Muškarac-
Forum(o)Bir: