Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Share

Biste li izlazili s nizim muskarcem?

Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Deborah
Višestanični organizam
Deborah

Female
Leo Cat
Broj postova : 56
Registration date : 22.10.2007

Biste li izlazili s nizim muskarcem? Empty
PostajNaslov: Biste li izlazili s nizim muskarcem?   Biste li izlazili s nizim muskarcem? Icon_minitimepon lis 29, 2007 2:38 pm

Ja nikad.Jebes muskarca s kojim stikle ne mogu da obucem :D
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek

Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Registration date : 20.09.2007

PostajNaslov: Re: Biste li izlazili s nizim muskarcem?   Biste li izlazili s nizim muskarcem? Icon_minitimepon lis 29, 2007 3:46 pm

sreća u nesreći je da nema nižih muškaraca od mene... lovely
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena

Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Registration date : 18.09.2007

PostajNaslov: Re: Biste li izlazili s nizim muskarcem?   Biste li izlazili s nizim muskarcem? Icon_minitimepon lis 29, 2007 4:06 pm

Nisam i vjerojatno ne bi mogla. Ne volim općenito niske muškarce, meni moraju bit preko 1.90... hekla
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana

Female
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Registration date : 22.09.2007

PostajNaslov: Re: Biste li izlazili s nizim muskarcem?   Biste li izlazili s nizim muskarcem? Icon_minitimepon lis 29, 2007 4:09 pm

da, ja sam imala taj problem, kraj ionako malo dobrih frajera njihova visina mi je sužavala izbor.
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek

Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172

PostajNaslov: Re: Biste li izlazili s nizim muskarcem?   Biste li izlazili s nizim muskarcem? Icon_minitimepon lis 29, 2007 4:43 pm

rekoh da sam mala, pa meni svaki valja, ali i da sam viša ne bi mi puno smetalo, ali ako je frajer okej i sviđa mi se, izašla bih...
jer i sama znam kako je kad te neko odjebe: ''Prenizak/a si za mene, sorry...'', a to je stvarno :flop:
[Vrh] Go down
Milab
Žaba
Milab

Male
Leo Horse
Broj postova : 226
Registration date : 28.10.2007

PostajNaslov: Re: Biste li izlazili s nizim muskarcem?   Biste li izlazili s nizim muskarcem? Icon_minitimepon lis 29, 2007 5:14 pm

Mislim da je bolesno gledati ljude na taj način. Žene se bune kad ih momci gledaju kao stvari, a one to rade.
[Vrh] Go down
vladimir
banned

Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Registration date : 19.09.2007

PostajNaslov: Re: Biste li izlazili s nizim muskarcem?   Biste li izlazili s nizim muskarcem? Icon_minitimepon lis 29, 2007 5:37 pm

Milab je napisao/la:
Mislim da je bolesno gledati ljude na taj način. Žene se bune kad ih momci gledaju kao stvari, a one to rade.
ides ides ides
[Vrh] Go down
Tallina
Majmun
Tallina

Female
Scorpio Horse
Broj postova : 1080
Registration date : 03.10.2007

PostajNaslov: Re: Biste li izlazili s nizim muskarcem?   Biste li izlazili s nizim muskarcem? Icon_minitimepon lis 29, 2007 6:47 pm

više volim popet se na prstiće dok nekog ljubim, a ne da se još moram sagnuti. a s obzirom na moju visinu treba mi neki košarkaš ili odbojkaš klopa
[Vrh] Go down
belongs to lovers
banned

Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 4010
Registration date : 28.09.2007

PostajNaslov: Re: Biste li izlazili s nizim muskarcem?   Biste li izlazili s nizim muskarcem? Icon_minitimepon lis 29, 2007 6:49 pm

NIKAD

kad sam bila klinka svidjao si me jedan bas mali klinac i plakala sam d+se dva dana jer je nizi od mne, a spremala se čaga u školi i bila sam u bedu jer da kak će to zgledat zubo
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena

Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Registration date : 15.09.2007

PostajNaslov: Re: Biste li izlazili s nizim muskarcem?   Biste li izlazili s nizim muskarcem? Icon_minitimeuto lis 30, 2007 12:54 am

Ne vjerujem da bi mi smetalo.
[Vrh] Go down
babi
PraGlodavac
babi

Female
Capricorn Snake
Broj postova : 537
Registration date : 25.09.2007

PostajNaslov: Re: Biste li izlazili s nizim muskarcem?   Biste li izlazili s nizim muskarcem? Icon_minitimeuto lis 30, 2007 1:34 pm

nemam pojma, nisam došla do te situacije... ali meni je nekako bitno da se osjećam sigurno kod dečka, da ga jedva mogu cijelog zagrliti, i da kad stojimo mu se mogu nasloniti na prsa... a to sve isključuje niže i jako mršavije dečke, ali nije da sad ja smatram da oni nikad neće naći nikoga, nije istina jer ima cura koje to vole ili će šarmirati neku curu koja neće ni shvatiti što joj se dogodilo
[Vrh] Go down
Milab
Žaba
Milab

Male
Leo Horse

PostajNaslov: Re: Biste li izlazili s nizim muskarcem?   Biste li izlazili s nizim muskarcem? Icon_minitimeuto lis 30, 2007 3:26 pm

I onda imate nešto protiv Hitlera i Dr. Mengelea :)
[Vrh] Go down
babi
PraGlodavac
babi

Female
Capricorn Snake

PostajNaslov: Re: Biste li izlazili s nizim muskarcem?   Biste li izlazili s nizim muskarcem? Icon_minitimeuto lis 30, 2007 11:46 pm

pa ne govorimo da bismo streljali te ljude, i da ih mrzimo, barem ja... ja samo kažem da ja osobno ne bih mogla, ali ima ljudi kojima se to sviđa, i to uopće ne mora biti presudna stvar jer ti može ponuditi mnogo drugih stvari
[Vrh] Go down
Milab
Žaba
Milab

Male
Leo Horse

PostajNaslov: Re: Biste li izlazili s nizim muskarcem?   Biste li izlazili s nizim muskarcem? Icon_minitimesri lis 31, 2007 1:01 pm

Ne ne, to stoji, ali nije u redu na izgled odmah nekog osudit ;) Cure uopće ne krenu upoznat takve momke, a znamo da kad upoznamo nekog više ne vidimo kako on izgleda.
[Vrh] Go down
babi
PraGlodavac
babi

Female
Capricorn Snake

PostajNaslov: Re: Biste li izlazili s nizim muskarcem?   Biste li izlazili s nizim muskarcem? Icon_minitimesri lis 31, 2007 1:11 pm

pa to i ja govorim, na izgled s vremenom zaboraviš.. bitno je što ti ta osoba više donosi... kakva je ona...
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa

Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Registration date : 24.09.2007

PostajNaslov: Re: Biste li izlazili s nizim muskarcem?   Biste li izlazili s nizim muskarcem? Icon_minitimesri lis 31, 2007 3:21 pm

ne bi izlazila s nižim muškarcem jer sam ionako i ja sama niska...pa ono...i preferiram visoke, ne znam zašto..moj dečkić ima 195cm.
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi

Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Registration date : 13.12.2007

PostajNaslov: Re: Biste li izlazili s nizim muskarcem?   Biste li izlazili s nizim muskarcem? Icon_minitimečet sij 17, 2008 12:08 am

....jesam :bounce: i opet bi, kemija čini čuda ;)
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena

Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Registration date : 15.09.2007

PostajNaslov: Re: Biste li izlazili s nizim muskarcem?   Biste li izlazili s nizim muskarcem? Icon_minitimečet sij 17, 2008 12:20 am

Znam jedino da nisam mogla sebe zamisliti s jako visokim muškarcem, ono, da ga ne mogu zagrliti kad stojimo. A niži, ne znam bi li mi smetalo, nisam se nikad puno obazirala na to. A i da postoji velika razlika u visini, sigurno mi ne bi smetala kad bih se zaljubila lovely
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi

Female
Virgo Rooster

PostajNaslov: Re: Biste li izlazili s nizim muskarcem?   Biste li izlazili s nizim muskarcem? Icon_minitimečet sij 17, 2008 12:23 am

upravo o tome i govorim, drago mi je ds razumiješ.

kad se zaljubiš sve pada u vodu
[Vrh] Go down
angelus
Riba
angelus

Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 175
Registration date : 03.02.2008

PostajNaslov: Re: Biste li izlazili s nizim muskarcem?   Biste li izlazili s nizim muskarcem? Icon_minitimened vel 03, 2008 11:59 pm

pa sad..ne znam dok
ne dođem u tu situaciju
ah možd
i bih
al da nije pretjerana razlika..
ne više od 5 cm..ni u ludilu
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi

Female
Virgo Rooster

PostajNaslov: Re: Biste li izlazili s nizim muskarcem?   Biste li izlazili s nizim muskarcem? Icon_minitimepon vel 04, 2008 12:51 am

i sad se malenaivi grohotom nasmije rofl2

5 cm, provaj 15cm rofl2 rofl2
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki

Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274

PostajNaslov: Re: Biste li izlazili s nizim muskarcem?   Biste li izlazili s nizim muskarcem? Icon_minitimepon vel 04, 2008 12:53 am

Nikad, ali ama baš nikad ne bih izlazio s nižim muškarcem. gica
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi

Female
Virgo Rooster

PostajNaslov: Re: Biste li izlazili s nizim muskarcem?   Biste li izlazili s nizim muskarcem? Icon_minitimepon vel 04, 2008 12:55 am

a sa mlađim?
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki

Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274

PostajNaslov: Re: Biste li izlazili s nizim muskarcem?   Biste li izlazili s nizim muskarcem? Icon_minitimepon vel 04, 2008 12:58 am

A da sad, još i to... gica
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi

Female
Virgo Rooster

PostajNaslov: Re: Biste li izlazili s nizim muskarcem?   Biste li izlazili s nizim muskarcem? Icon_minitimepon vel 04, 2008 1:00 am

a nije lako nać nekoga tvojih godina.
nisi baš u cvijetu mladosti mudri
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Biste li izlazili s nizim muskarcem?   Biste li izlazili s nizim muskarcem? Icon_minitime

[Vrh] Go down

Biste li izlazili s nizim muskarcem?
[Vrh] 
Stranica 1 / 5.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next