Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ništa od kraja svijeta 2012.?

Go down 
+21
Dragony
Cinderella
Legionar
MoW
gloria_g
Alpha
Blizzard
tomi
Madd Dogg
Chakotay
Flamezar
urbanaaa
schmizzl
PEPE-Top Secret
mivaman
zvezda
gagi_
Athena
Jaykof
Skulptura
MisteryManiac
25 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 3 Icon_minitimepet stu 27, 2009 9:19 pm

a vidiš, ovi koje ja poznajem a da su stariji ljudi nisu skloni promjenama u smislu da se sami promijene, ali razumiju i poštuju promjene u odgoju, načinu života itd. :))

ovan si.. da da...veličanstven znak.. hihi! lol!
ako čitala karakteristike svog znaka, podudaraju li se s tvojima?
jesi li točna inače, ili kasniš? ovnovi bi trebali biti točni.. :)

što si u podznaku?
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 3 Icon_minitimesub stu 28, 2009 1:15 am

Nije pasivnost i ne sklonost promjenama nužno loša osobina, jer ako je nešto dobro zašto to mijenjati, zašto eksperimentirati i možda pri tome izgubiti ono što imamo, a za što znamo da je dobro.

No bez obzira na to sviđaju mi se razmišljanja o pozitivnim promjenama koje bi trebala nastupiti u razdoblju vodenjaka

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 3 Icon_minitimesub stu 28, 2009 1:47 am

Pa to sam i ja rekla...nesklonost promjenama...ali otvorenost sto se npr. moze bas odnostiti na mijene okoline... Dakle...ista stvar.

Da, ovca...sto reci...stoka sitnog zuba :P
A cuj...svatko se moze donekle naci u svakom znaku...ima nekih stvari koje stoje ali onda opet znam jako puno ovnova i svi smo razliciti i to do ekstrema...sto reci...
Paaa...najcesce ne kasnim...ne volim kasnit...ali svakome se desi...mislim da to nema veze sa znakom nego sa osjecajem odgovornosti zubi

Podznak...Blizanaca ako se ne varam, da...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 3 Icon_minitimepon stu 30, 2009 1:53 pm

ja kao imam dobar smisao za odgovornost, ali uvijek kasnim! :)

i jesmo li se dogovorili? :) svijeta ostaje i nakon 2012. godine! mudri
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 3 Icon_minitimepon stu 30, 2009 2:22 pm

Svijet ostaje, samo je upitno da li ce se i sto ce se promjeniti.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 3 Icon_minitimepon stu 30, 2009 3:04 pm

kada vidim neke ljude.... šteta što neće biti kraj conf1
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 3 Icon_minitimepon stu 30, 2009 3:49 pm

gloria_g je napisao/la:
kada vidim neke ljude.... šteta što neće biti kraj conf1
Znam kako ti je :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 3 Icon_minitimepon stu 30, 2009 5:37 pm

istina...
ali baš zato je dobro što neće biti kraja! ;)

za neznalice, zatvorene i zajedljive ljude kraj može biti samo olakšanje..
ja im želim novi svijet i opće prosvjetljenje.. kad shvate što su bili, provest će ostatak vijeka ispravljajući pogreške..

makar će prije nestati svijeta, nego što će se takvi ljudi promijeniti.. :(

kako tužno..
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 3 Icon_minitimepon stu 30, 2009 6:01 pm

Meni bi bilo najbolje da ja nestanem pa sam si rjesila sve probleme.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 3 Icon_minitimepon stu 30, 2009 6:28 pm

nitko ne bi htio da ti nestaneš, pa ni ti sama (znaš kako se kaže, čovjek ne može ugristi sam sebe do krvi - imamo snažan mehanizam za samoočuvanjem)...
alpha ženke ne odustaju ni u najgorim životnim situacijama.. mudri
svoje ćeš probleme riješiti suočavanjem s njima, a kad to ne urodi plodom, izdizanjem od njih.. (ovisi o tome koje su prirode tvoji problemi)

a još si tako mlada, da je pred tobom očaravajući put duhovnog napretka (makar mislim da si već puno naučila)..
iz dana u dan problemi će biti sve manji, a riješenja višestruka.. :)
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 3 Icon_minitimepon stu 30, 2009 6:53 pm

Alpha je napisao/la:
Meni bi bilo najbolje da ja nestanem pa sam si rjesila sve probleme.

e sad ja znam kako je tebi :P
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 3 Icon_minitimepon stu 30, 2009 11:15 pm

@Alpha Izgleda da te smizzl ohrabruje i zapravo mi njene riječi se čine vrlo točne. Nema odustajanja ni za koga, a pogotovo ne za nas alfe. hug

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 3 Icon_minitimeuto pro 01, 2009 1:28 am

Alpha je napisao/la:
Meni bi bilo najbolje da ja nestanem pa sam si rjesila sve probleme.
Tebi možda bi, ali nama ne bi, ti si nam posljednja adminica ovdje :)
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 3 Icon_minitimeuto pro 01, 2009 5:42 pm

gloria_g je napisao/la:
kada vidim neke ljude.... šteta što neće biti kraj conf1
kada vidim neke ljude.... šteta što će biti kraj conf1

schmizzl je napisao/la:
Horoskop se sastoji od 12 znakova zodijaka čija se zviježđa nalaze kružno i skoro u ravnini našeg ekvatora. Zviježđe koje se nalazi u ravnini Zemlja-Sunce, s naše točke gledišta iza Sunca, određuje vladajući znak. No zbog precesije (koju sam toliko spominjala) – na isti dan kroz godine ravnina Zemlja-Sunca ne pokazuje u istu točku već se pomiče prema zapadu (obrnuto od slijeda zodijačkih znakova kroz našu običnu godinu). Vrijeme potrebno da se ta ravnina vrati u istu točku je 25800 godina – Platonova godina.
Platonova godina podijeljena na 12 znakova – daje 2150 godina vladavine svakom znaku. A ono se određuje položajem ravnine Zemlja-Sunce na prvi dan proljeća.
Kažu da sa svakom izmjenom doba dolaze i velike promjene. Mi smo na kraju vladavine riba i trebamo ili smo već ušli u doba vodenjaka. Granica izmjene doba nije točno definirana, najbolja procjena je oko 2000. godine plus-minus 40ak godina.
Doba riba započela je rođenjem Isusa Krista – nova velika promjena koje je unijelo to doba je nastanak kršćanstva (nije čudno što se riba odžala kao znak kršćanstva) – religije kojoj danas pripada većina stanovništva. Dobu riba prethodilo je doba ovna, doba koje je karakterizirano kao doba ratovanja. Pogledamo li kroz povijest – doista u tom periodu malo koji narod je bio pošteđen borbe za opstanak i širenje.
Ovaj post nije astronomski, pa niti astrološki ispravan.
Postoji 13 znakova zodijaka koji su donekle kružno poredani i u ravnini naše ekliptike, koja je u otklonu 23.5° od nebeskog ekvatora. Tih 13 zviježđa: Jarac, Strijelac, Zmijonosac pa Škorpion (moram reći da Škorpion na ekliptici zauzima jako malen dio neba, dok Zmijonosac poprilično velik, a koji je zanemaren), Vaga, Djevica koja zauzima bezobrazno puno mjesta na ekliptici cerek, Lav, Rak, Blizanci, Bik, Ovan - mada je granica Ovna namještena da zauzima dio neba na ekliptici samo zbog toga što je ''službeno'' zviježđe zodijaka, ali umjesto njega trebalo bi biti zviježđe Kit (dakle, svi Ovnovi su zapravo Kitovi :P), zatim Ribe koje zauzimaju ogroman dio neba, pa Vodenjak i onda opet Jarac.
2150 godina vladavine svakog znaka potpuno je neoprostiva apsroksimacija jer imamo situaciju da neki znaci ''vladaju'' oko 1500 godina, a neki i oko 3000 (npr. Ribe). Doba Riba započelo je oko 100. godine prije Krista, a završit će oko 2850. nakon Krista. Živi bili pa vidjeli zubi
Ako želite, mogu napraviti popis pravih horoskopskih znakova te vam dokazati i potvrditi podatke koje sam sada iznio :)


Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 3 38442808


Veća slika

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 3 Icon_minitimeuto pro 01, 2009 6:19 pm

znam za postojeći 13 znak, ali ga namjerno nisam spominjala..
ovo vrijeme od 2150 godina je samo platonova godina ugrubo podjeljena na 12 znakova.. :)
moguće dasam ja to pročitala i tako naučila na krivom mjestu...

ispravke su uvijek dobrodošle! :)

p.s. što je stelarium? mogu li i ja to imati? :)
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 3 Icon_minitimeuto pro 01, 2009 6:23 pm

Daj mi 10$ (9$ za kupnju, 1$ za trud) i nabavim ti ga. zubi
Zezam, program je besplatan, evo link za download. To je program za proučavanje gibanja zvijezda, planeta, maglica, astronomskih pojava... Ima pregršt opcija kao npr. mijenjanje stajališta gledanja sa Zemlje, postavljanja ekvatorijalnog ili horizontskog sustava, usklađivanje gledišta s ekvatorskom ravninom, micanje ''horizonta''... svašta. Ako treba pomoć možemo otvorit zasebnu temu o ovom programu :)
P.S. Imaš čak i pogled na nebo s Marsovog satelita Fobosa i još nekih planeta i asteroida :)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 3 Icon_minitimeuto pro 01, 2009 7:03 pm

jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.........
ako i ništa od 10$, ako se ikad sretnemo, imaš kavu! (ako je piješ )
što je najgore, trebat će pomoć.. :)

treba mi malo da skužim neki program.. :)

HVALA.. YOU'RE MY HERO OF THE DAY..
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 3 Icon_minitimeuto pro 01, 2009 7:39 pm

"Don't fear the end of the world. Fear what happens next."

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 3 Icon_minitimesri pro 02, 2009 3:32 pm

tako je... zamisli osamu bin ladena kao prvog američkog prezidenta istočnjačkog podrijetla.. :(
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 3 Icon_minitimesri pro 02, 2009 3:48 pm

schmizzl je napisao/la:
nitko ne bi htio da ti nestaneš, pa ni ti sama (znaš kako se kaže, čovjek ne može ugristi sam sebe do krvi - imamo snažan mehanizam za samoočuvanjem)...
alpha ženke ne odustaju ni u najgorim životnim situacijama.. mudri
svoje ćeš probleme riješiti suočavanjem s njima, a kad to ne urodi plodom, izdizanjem od njih.. (ovisi o tome koje su prirode tvoji problemi)

a još si tako mlada, da je pred tobom očaravajući put duhovnog napretka (makar mislim da si već puno naučila)..
iz dana u dan problemi će biti sve manji, a riješenja višestruka.. :)
Jako lijepo zboris ali u praksi ponekad postane pretesko conf1

@MoW "nas alphe"...ok za Smizlu i mene ali nisam znala da si i ti alpha zubi

@Chakotay...u biti Flo je tu i naravno Rie...dakle i vise nego dovoljno admina :P

@Legi...ovo sto si quotao Gloriju i okrenuo njenu misao...pa...svi cemo nastaviti neko ucenje i napredak bez obzira gdje smo zasto bi ti bilo zao :P ...samo ako nismo na planetu onda ga ne mozemo ni unistit kao sto smo to, cini se, naumili napravit conf1
Ajde napisi do kraja ovo za znakove...inace, kada se 'ubaci' Zmijonosac onda se meni pomakne znak na Ribe...e sad...to bi onda znacilo da bi mi trebale odgovarati vise karakteristike koje opisuju taj znak nego znak Ovna (ili Kita, sto kazes) ali to bas i nije tako (iako generalno ne vjerujem u te generalne postavke horoskopskih znakova). Svojedobno je to bilo i napravljeno pa su novine davale horoskop sa 13 znakova ali su se polako vratili na staro.
Pitanje je: Da li bi se onda trebale pomaknuti datumske granice znakova ili granice stoje pa trenutno citamo krivi znak (neki od nas, jelte)?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 3 Icon_minitimesri pro 02, 2009 4:16 pm

Alpha je napisao/la:
@Legi...ovo sto si quotao Gloriju i okrenuo njenu misao...pa...svi cemo nastaviti neko ucenje i napredak bez obzira gdje smo zasto bi ti bilo zao :P
No isto tako zbog onih za koje će nam biti žao što nema kraja svijeta, ako bude kraj svijeta, mogu nastavit svoje ''teroriziranje'' na nekom drugom mjestu ili planetu. :P zubo
Ajde, otvorim temu i napišem to na Astrologiji :)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 3 Icon_minitimesri pro 02, 2009 4:25 pm

Moze...budu se materijalizirali na necem ovakvom

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 3 Pitchblack

...pa neka tamo malo razmisljaju...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 3 Icon_minitimesri pro 02, 2009 6:52 pm

@alpha.. pazi..ovo je bila moja izjava sa 17 godina, kada sam bila "na rubu"....
"neeee, neeee, neću ja poluditi... ja sam sunce... planeti su moji problemi... ko ih je**, neka kruže okolo, ne mogu me taknuti ni da hoće!" :) :) :) samo to mantraj... počet ćeš se smijati sama sebi i odjedom se intenzitet problema smanji.. :)

u slučaju smaka svijeta, ja garantiram, da će se mafija svijeta, teroristi i zločinci počet klanjati!! kad je vrijeme da čovjek izgubi živu glavu.. da vidiš što smo pobožni i sićušni.. :)
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 3 Icon_minitimesri pro 02, 2009 7:01 pm

Alpha je napisao/la:


@MoW "nas alphe"...ok za Smizlu i mene ali nisam znala da si i ti alpha zubi

I ja sam Alfa. "Neće mene ni'ko j****" :D

@schmizzl Da, ali koliko dugo će ti mafijaši bit ponizni? Dok ne ugrabe novu priliku da budu kriminalci. Vuk dlaku mijenja, ali ćud nikada. Kao što se netko lijepo pitao: šta poslije 2012? :)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 3 Icon_minitimesri pro 02, 2009 8:47 pm

MoW je napisao/la:
I ja sam Alfa. "Neće mene ni'ko j****" :D
Tad je većina Zagoraca Alfa ''Ne bu mene niko je*al!'' :P

To je kao poanta 2012. Da se dogodi katastrofa izazvana ili ne izazvana ljudskim djelovanjem i da u zbog nje ljudi shvate da su pogriješili i da se poprave. Znači, nema lijepim putem, nego se promijene samo zato što moraju. Za mene to nije nikakav uzvišeni uspjeh čovječanstva kava

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ništa od kraja svijeta 2012.?
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» 'Idemo do kraja'

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna povijest-
Forum(o)Bir: