Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Share

Biste li izlazili s nizim muskarcem?

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Autor/icaPoruka
biga
Pračovjek
biga

Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Registration date : 28.08.2009

Biste li izlazili s nizim muskarcem? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Biste li izlazili s nizim muskarcem?   Biste li izlazili s nizim muskarcem? - Page 5 Icon_minitimesub ruj 12, 2009 12:00 am

Fantom je napisao/la:
Ma tolerirale bi vi i one momcine od metar i zilet kao i
Slavica svoga Bernie Eccleston-a samo da je u njegovom
rangu moci i bogatstva...
hail živa istina... tužno a istinito(u većini slučajeva) hail
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis

Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Registration date : 25.06.2009

PostajNaslov: Re: Biste li izlazili s nizim muskarcem?   Biste li izlazili s nizim muskarcem? - Page 5 Icon_minitimesub ruj 12, 2009 12:35 am

ajme daj prestanite više s tim da žene žele samo pare...
Mogla bi izlazit s nižima, ali još mi se to nikad do sad nije dogodilo jer je teško pronać muškog nižeg od mene (168cm).
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom

Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Registration date : 23.06.2009

PostajNaslov: Re: Biste li izlazili s nizim muskarcem?   Biste li izlazili s nizim muskarcem? - Page 5 Icon_minitimesub ruj 12, 2009 12:43 am

Tako mala...
Pa dobro,ja cu uzeti Snjeguljicu a ti izaberi jednog od sedam patuljaka....Biste li izlazili s nizim muskarcem? - Page 5 295661

Salim se malo...Ima ona pjesmica,mala cura od velike sladja,
mala cura u srce pogadja...Biste li izlazili s nizim muskarcem? - Page 5 996688
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke

Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Registration date : 05.07.2009

PostajNaslov: Re: Biste li izlazili s nizim muskarcem?   Biste li izlazili s nizim muskarcem? - Page 5 Icon_minitimesub ruj 12, 2009 10:46 am

Aurora Borealis je napisao/la:
jer je teško pronać muškog nižeg od mene (168cm).
sad me sramota pale
[Vrh] Go down
josip21
banned

Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Registration date : 15.12.2008

PostajNaslov: Re: Biste li izlazili s nizim muskarcem?   Biste li izlazili s nizim muskarcem? - Page 5 Icon_minitimesub ruj 12, 2009 10:55 am

ja ne bi......nizeg...a ni viseg...

pa 168 je bas taman...bar meni.....
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara

Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Registration date : 24.02.2009

PostajNaslov: Re: Biste li izlazili s nizim muskarcem?   Biste li izlazili s nizim muskarcem? - Page 5 Icon_minitimened ruj 13, 2009 11:13 pm

sanja je napisao/la:
sreća u nesreći je da nema nižih muškaraca od mene... lovely
eh Sanja tu se i ja uklapam s tobom tahhahah xD
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara

Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Registration date : 24.02.2009

PostajNaslov: Re: Biste li izlazili s nizim muskarcem?   Biste li izlazili s nizim muskarcem? - Page 5 Icon_minitimened ruj 13, 2009 11:15 pm

ma izgled je prolazan meni je vaznije ono unutra :)
Citat :

Inače, prema istraživanjima niži muškarci su elokventniji, duhovitiji, dobri sugovornici, zato što se moraju malo više potruditi da bi došli do izražaja. To nama ženama imponira.
Istina ja imam frenda malo viseg od mene nije sada krsan visok i ogroman al je visi od mene za 5-7 cm eee al je takav zezator XD Svadba na kojoj sam bila je komedija xDkhm da...gdje god nas 2 uvijek cirkus XD al mi je bilo super xD druga stvar kada je ljubav u pitanju cisto sumnjam da ce gledat visinu :/ a ja sam 158-162 stopalo broj 38-39 i 40 mi pase ovisi o broju a ja sam Slavonka-zagorka-Bosanka-Poljakinja tako da fakat visina nije vazna XD jer ne kaze se badava Sitan al dinamitan evil evil evil
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007

Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Registration date : 23.12.2009

PostajNaslov: Re: Biste li izlazili s nizim muskarcem?   Biste li izlazili s nizim muskarcem? - Page 5 Icon_minitimeuto pro 29, 2009 2:20 pm

[/i][/b]prijateljski - uvik...kao partnerom - nikad....i šlusssssss
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis

Female
Scorpio Cat

PostajNaslov: Re: Biste li izlazili s nizim muskarcem?   Biste li izlazili s nizim muskarcem? - Page 5 Icon_minitimesri sij 06, 2010 2:07 am

izlazila bi. izgled pa tako i visina, nije previše bitno ako se slažemo dobro :)
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom

Male
Gemini Pig

PostajNaslov: Re: Biste li izlazili s nizim muskarcem?   Biste li izlazili s nizim muskarcem? - Page 5 Icon_minitimesri sij 06, 2010 2:44 am

Aurora Borealis je napisao/la:
izlazila bi. izgled pa tako i visina, nije previše bitno ako se slažemo dobro :)

Velika zena i mali muskarac bi se slagali kao ovo dvoje na tvom avataru...Biste li izlazili s nizim muskarcem? - Page 5 982158
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis

Female
Scorpio Cat

PostajNaslov: Re: Biste li izlazili s nizim muskarcem?   Biste li izlazili s nizim muskarcem? - Page 5 Icon_minitimesri sij 06, 2010 1:44 pm

pa dobro nisam baš mislila sad da žena od 1,90 izlazi sa patuljkom xD
ja sam niska, i poznajem tipa koji je iste visine kao ja,a zgodan je. I ja tu njegovu "niskost" ne primjećujem.. :D
Osim njega nisam nikad vidjela nekog muškog koji je niži od mene, ali nije mi to prepreka. Puno je gore izlaziti s nekim tko je previsok, imala sam momka od 2m, i to je bio užas.
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo

Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Registration date : 02.08.2008

PostajNaslov: Re: Biste li izlazili s nizim muskarcem?   Biste li izlazili s nizim muskarcem? - Page 5 Icon_minitimepet sij 08, 2010 2:22 pm

meni nebi smetalo da mi je cura viša od mene(samo teško zbog moje visine(1.95m)) pa je svaka koju sam imao bila od 20 do 30 cm niža

whee whee whee whee whee whee whee whee
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007

Female
Aquarius Monkey

PostajNaslov: Re: Biste li izlazili s nizim muskarcem?   Biste li izlazili s nizim muskarcem? - Page 5 Icon_minitimesub sij 09, 2010 6:30 pm

rekoh već...muškarac po meni mora bit veći od žene...
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo

Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Registration date : 02.08.2008

PostajNaslov: Re: Biste li izlazili s nizim muskarcem?   Biste li izlazili s nizim muskarcem? - Page 5 Icon_minitimesub sij 09, 2010 7:30 pm

legenda007 je napisao/la:
rekoh već...muškarac po meni mora bit veći od žene...

potpisano lol!
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

PostajNaslov: Re: Biste li izlazili s nizim muskarcem?   Biste li izlazili s nizim muskarcem? - Page 5 Icon_minitimepon sij 11, 2010 3:48 pm

Zanimljivo je pitanje teme zato jer je neki nepisani ideal da muškarac treba biti viši od žene. Ali isto tako nepisani ideal je da muškarac treba biti barem 2-3 godine stariji.
Možda bi bilo zanimljivo da se otvori tema ''Biste li izlazile s mlađim muškarcem?''? :P
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom

Male
Gemini Pig

PostajNaslov: Re: Biste li izlazili s nizim muskarcem?   Biste li izlazili s nizim muskarcem? - Page 5 Icon_minitimepon sij 11, 2010 6:26 pm

Omega je napisao/la:
Zanimljivo je pitanje teme zato jer je neki nepisani ideal da muškarac treba biti viši od žene. Ali isto tako nepisani ideal je da muškarac treba biti barem 2-3 godine stariji.
Možda bi bilo zanimljivo da se otvori tema ''Biste li izlazile s mlađim muškarcem?''? :P

Sto,zar ti nebi izlazio sa mladjim i nizim muskarcem..??? Biste li izlazili s nizim muskarcem? - Page 5 888361 ...Biste li izlazili s nizim muskarcem? - Page 5 257951
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007

Female
Aquarius Monkey

PostajNaslov: Re: Biste li izlazili s nizim muskarcem?   Biste li izlazili s nizim muskarcem? - Page 5 Icon_minitimečet sij 14, 2010 1:12 am

ništa mi šta se tiče izgleda nije važno..ali visine mora bit..čak mi ni dužina nije važna.. ;) zubo
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom

Male
Gemini Pig

PostajNaslov: Re: Biste li izlazili s nizim muskarcem?   Biste li izlazili s nizim muskarcem? - Page 5 Icon_minitimečet sij 14, 2010 1:14 am

ništa mi šta se tiče izgleda nije važno..ali visine mora bit..čak mi ni dužina nije važna.. ;) zubo

A sirina....Biste li izlazili s nizim muskarcem? - Page 5 982158
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007

Female
Aquarius Monkey

PostajNaslov: Re: Biste li izlazili s nizim muskarcem?   Biste li izlazili s nizim muskarcem? - Page 5 Icon_minitimečet sij 14, 2010 11:45 am

Fantom je napisao/la:

A sirina....Biste li izlazili s nizim muskarcem? - Page 5 982158

hahahahaah..a čija je širina u pitanju... scratch kava
[Vrh] Go down
minchy^_^
Višestanični organizam

Female
Aquarius Horse
Broj postova : 49
Registration date : 01.05.2009

PostajNaslov: Re: Biste li izlazili s nizim muskarcem?   Biste li izlazili s nizim muskarcem? - Page 5 Icon_minitimečet ruj 30, 2010 9:56 pm

ma decko mora bit visi da se osjecam zasticeno/sigurno na neki na način ne obrnuto :P
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007

Female
Aquarius Monkey

PostajNaslov: Re: Biste li izlazili s nizim muskarcem?   Biste li izlazili s nizim muskarcem? - Page 5 Icon_minitimesri lis 06, 2010 1:22 am

ma, meni ne triba muškarac bit veći samo da me zaštiti, štitim ja samu sebe, ali estetike radi, muškarac mora bit veći od mene..ja sam 171-172 (varira)...stoga, svi veći-javite se Biste li izlazili s nizim muskarcem? - Page 5 277456
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007

Female
Aquarius Monkey

PostajNaslov: Re: Biste li izlazili s nizim muskarcem?   Biste li izlazili s nizim muskarcem? - Page 5 Icon_minitimesri lis 06, 2010 1:24 am

ali moram reć, nikoga ne cijenim manje jer je manji, ali ako hoću s nekim ostvarit neku dublju vezu, mora bit veći...hahah...dok se skroz ne zapletem, idem dalje, na druge teme..
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana

Female
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Registration date : 22.09.2007

PostajNaslov: Re: Biste li izlazili s nizim muskarcem?   Biste li izlazili s nizim muskarcem? - Page 5 Icon_minitimesri lis 06, 2010 7:50 am

ma, meni ne triba muškarac bit veći samo da me zaštiti, štitim ja samu sebe, ali estetike radi, muškarac mora bit veći od mene..ja sam 171-172 (varira)...stoga, svi veći-javite se Biste li izlazili s nizim muskarcem? - Page 5 277456
traži se muškarac kao estetski dodatak zubo
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007

Female
Aquarius Monkey

PostajNaslov: Re: Biste li izlazili s nizim muskarcem?   Biste li izlazili s nizim muskarcem? - Page 5 Icon_minitimesri lis 06, 2010 12:16 pm

floridana je napisao/la:
traži se muškarac kao estetski dodatak Biste li izlazili s nizim muskarcem? - Page 5 257951

ajde stara moja, posluže oni i za druge svrhe, ne samo kao estetski dodatak...iako ja sama znan i oko struje(dok me ne strese), i oko vodovodnih cijevi, znan kopat, sadit, znan brokvu zabit u zid...znači, samnom se nebi baš puno umorija
[Vrh] Go down
LJUBAV
Žaba
LJUBAV

Female
Cancer Horse
Broj postova : 269
Registration date : 06.05.2012

PostajNaslov: Re: Biste li izlazili s nizim muskarcem?   Biste li izlazili s nizim muskarcem? - Page 5 Icon_minitimened svi 06, 2012 10:09 pm

ja sam fest visoka, a deško mi je 8cm niži. ja nisam ona kojoj je materijalno/fizičko na prvom mjestu.. pa tako i dobivam... većina žena gleda samo fizički pa i to dobiju. čovjek u životu dobije ono što zaluži, zato se netreba kanije kajat i žalit, ne ne, to smo si mi same krive mi odabiremo. jel su ti važnije štikle ili tvoji zubi na mjestu kao i tvoje srce.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Biste li izlazili s nizim muskarcem?   Biste li izlazili s nizim muskarcem? - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down

Biste li izlazili s nizim muskarcem?
[Vrh] 
Stranica 5 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5